تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: مشکل در بلع غذا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض مشکل در بلع غذا

من چند ماهی است در هنگام خوردن غذا در قسمت راست سینه دردی احساس میکنم اگه از دوستان اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند میخام بدونم این درد مربوط به معده است یا ریه چون من سابقه آلرژی تنفسی هم دارم
    Last edited by meehdii; 08-07-2008 at 12:06.

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام دوست عزیز

قبلا این احساس رو نداشتی؟

چند سالتون هست؟

آیا این حالت همراه با تنگی نفس هست؟

درست کدام قسمت سینه درد میکنه ؟

قسمت اتصال دنده ها؟
    آیا هنگام خوردن غذای زیاد این احساس درد هست؟

سوزش هم در این احساس درد همراه هست؟

ایا این احساس درد همراه با خلط هست و آیا سرفه هم همراه دارد؟

داره خودمونی میشه number_23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the middle of nowhere

پيش فرض

من پزشک نیستم ولی یکسری اطلاعات کلی دارم امیدوارم به دردت بخوره.
    من می دونم قلب تقریباً در قسمت چپ سینه است ولی اگه دردش مثل سوزش قلب باشه ممکن عاملش رفلاکس باشه.
    یا اگه درد اینجوریه که موقع خوردن غذا احساس درد می کنی و موقعی که غذا نمی خوری درد نداری یا برعکس موقعه غذا خوردن درد نداری موقعی که غذا نمی خوری دارد نداری می تونه زخم پپتیک باشه.
    یا انکه بلع سخت داری؟ اونم یک عامل دیگه داره
    ولی پیشنهاد می کنم اگه دردش اذیتت می کنه حتماً متخصص داخلی یا پزشک عمومی ببینتت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان من 23 سالم هست قبلا هم این احساس نداشتم به خاطر آلرژی تنفسی که دارم تنگی نفس خفیف هم دارم درد هم درد هم حدود 10 سانت پاین تر از گلو سمت راست زیر قفسه سینه سوزش نداره ولی موقع رد شدن غذا از اون قسمت دردی احساس میشه که به نظر خودم در اون ناحیه غذا از جای تنگی رد میشه سرفه وخلط ندارم گاهی اوقات استفراق دارم درد را هم بیشتر در هنگام خوردن غذا احساس میکنم

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اینکه گفتین در هنگام غذا خوردن فقط این درد رو احساس میکنید این مشکلات ناشی از یکی از این موارد است : زخم - التهاب یا اسپاسم در نا ی یا به احتمال ضعیف مری هست

و در مورد اینکه گفتید تنگی نفس دارید ممکنه علت آن بیماری آمفیزم ریوی باشد که باید با پزشک خود مشورت کنید

و احتمال این داده میشه که
    این درد ناشی از تحریک معده یا مری باشد که به آن ورم معده یا ورم مری می گویند . گاهی اوقات این درد ناشی از شل بودن عضله دیافراگم و کشیده شدن قسمتی از معده به داخل قفسه سینه است که به آن فقق هیاتال میگویند

البته همه ی این موارد احتمال هست شما باید با پزشک مشورت کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمایی های شما لطفا در مورد این مساله نیز اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
    تنگی نفس و درد قفسه سینه صبح موقع از خواب بلند شدن که حدودا 2 ساعت طول کشیده بعد خوب میشه(چرا صبح و موقع از خواب بلند شدن؟)

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

ممنون از راهنمایی های شما لطفا در مورد این مساله نیز اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
    تنگی نفس و درد قفسه سینه صبح موقع از خواب بلند شدن که حدودا 2 ساعت طول کشیده بعد خوب میشه(چرا صبح و موقع از خواب بلند شدن؟)
    دوست گرامی...با توجه به علائم و مشکلاتی که برای شما بروز کرده توصبه می کنم هر چه زودتر به یک پزشک متخصص داخلی مراجعه بفرمایید. علائم شما ممکن است مربوط به یکی از چندین بیماری باشد که تنها راه تشخیص آن معاینه بالینی از نزدیک و در صورت نیاز انجام آزمایشات پاراکلینیکی و عکسبرداری است....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز بارها پیش پزشکان متخصص هم رفتم فقط مقداری دارو نوشتند که اونا هم بی اثر بود گفتند آزمایش و... لازم نیست فقط یک آلرژی ساده است. ولی این آلرژی ساده سالهاست عذابم میده خودم هم موندم چی کار کنم
    Last edited by meehdii; 26-07-2008 at 16:39.

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

دوست عزیز بارها پیش پزشکان متخصص هم رفتم فقط مقداری دارو نوشتند که اونا هم بی اثر بود گفتند آزمایش و... لازم نیست فقط یک آلرژی ساده است. ولی این آلرژی ساده سالهاست عذابم میده خودم هم موندم چی کار کنم
    دوست گرامی ! وقتی به گفته خودتون با مراجعه حضوری به پزشکان متعدد متخصص نتیجه مورد نظر شما حاصل نشده چطور انتظار دارید از راه مجازی بشه کاریش کرد !
    با این حال ...تنها چیزی که می مونه مشکلات عصبی ( علاوه بر آلرژی ) هست...و این که سابقه مصرف داروی اعصاب دارید یا خیر..و اگر دارید لطف کنید اسامی اون ها رو دقیق ذکر کنید..و مدت مصرف رو ..
    همینطور سابقه مصرف داروهای ضد آلرژی و مدت مصرف و نام اون ها رو...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بله دوست عزیز من سابقه بیماری عصبی هم دارم دارو های که مصرف میکردم(کلونازپام-آلپرازولام-فلوکسیتین-ایمی پرامین- پرفنازین و...) مدت مصرف هم حدود 1 سال. داروهای ضد آلرژی هم انواع آنتی هیستامین ها و کورتن ها مدت مصرف حدود 4 سال و الان هم مصرف میکنم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •