تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: تو رایت همزمان 3 Dvd بیشتر چی مصرف میشه؟(ram/cpu/...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

14 تو رایت همزمان 3 Dvd بیشتر چی مصرف میشه؟(ram/cpu/...)

تو رایت همزمان 3 DVD بیشتر چی مصرف میشه؟
    اخه من یک سی دی فروشی دارم! وقتی با یک کامپیوتر 2تاDVD رایت همزمان میزنم(با سرعت 6 ایکس) هرکودوم تو 9 تا 10 دقیقه تموم میشه! ولی وقطی میشه 3 تا همشون 1.5 تا 2 دقیقه دیر تر تموم میکنند و همشون میرن بالای 11.5 و بعضی وقتها تا 14 دقیقه!!!؟
    من رم کامپیوترم 1GB 667 یعنی 2تا 512 هست! و یکبار 1GB 667 از یکی از دوستان گرفتم و رم کامپیوتر رو کردم 2GB یعنی 4تا 512 ولی بازم ایم مشکل هست!
    و فکر هم نکنم از CPU باشه! چون وقتی 3تا رایت میزنم از مرز 20% رد نمی شه!(CPU من P4 3600MHz L2 2MB هست!)و یکبار تا 4700MHz اورکلاک کردم ولی بازم این مشکل بود!
    مادر بورد من ASUS P5PL2-E هست!
    نرم افزاره من cloneDVD 2.9.1.0 هست!
    بنظر شما من باید چیکار کنم!CPU رو عوض کنم یا رم با باس بالا بگیرم! یا کار دیگه ای باید بکنم!?

آخر فروم باز ganje nahofte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

تو رایت همزمان 3 DVD بیشتر چی مصرف میشه؟
    اخه من یک سی دی فروشی دارم! وقتی با یک کامپیوتر 2تاDVD رایت همزمان میزنم(با سرعت 6 ایکس) هرکودوم تو 9 تا 10 دقیقه تموم میشه! ولی وقطی میشه 3 تا همشون 1.5 تا 2 دقیقه دیر تر تموم میکنند و همشون میرن بالای 11.5 و بعضی وقتها تا 14 دقیقه!!!؟
    من رم کامپیوترم 1GB 667 یعنی 2تا 512 هست! و یکبار 1GB 667 از یکی از دوستان گرفتم و رم کامپیوتر رو کردم 2GB یعنی 4تا 512 ولی بازم ایم مشکل هست!
    و فکر هم نکنم از CPU باشه! چون وقتی 3تا رایت میزنم از مرز 20% رد نمی شه!(CPU من P4 3600MHz L2 2MB هست!)و یکبار تا 4700MHz اورکلاک کردم ولی بازم این مشکل بود!
    مادر بورد من ASUS P5PL2-E هست!
    نرم افزاره من cloneDVD 2.9.1.0 هست!
    بنظر شما من باید چیکار کنم!CPU رو عوض کنم یا رم با باس بالا بگیرم! یا کار دیگه ای باید بکنم!?
    موقع رایت بیشتر از همه از رم و همچنین هارد استفاده بیشتری میشه. شما برای رایت 3 تا همزمان حتما باید 2گیگ رم داشته باشید و چه بهتر که دو تا 1 گیگ مثل هم رو دوال کنین.
    همچنین وقتی از روی یک هارد میخواهید 2 تا cd رایت کنید به هارد فشار میاد چه برسه به 3 تا. مگر اینکه دور هاردتون بالای 10000rpm باشه. پس تنها راه حل شما اینه که اگر 3تا هارد دارید فایل مورد نظر رو روی هر سه کپی کنید بعد از روی هر هارد روی یک سی دی رایت کنید و اگر هم ندارید یا باید بخرید و یا اینکه نرم افزاری تهیه کنید که همزمان از روی یه فایل یک بار بخونه و بعد روی 3 تا سی دی رایت کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض سوال 2

سلام
    ممنون که راهنمایی کردید!
    ولی فکر نکنم به هارد مربوط باشه چون معمولا از روی یک فایل ایمج 3تا رایت میگیرم(هر 3 تا Dvd یه چیزیرو رایت میکنند!)
    یعنی شما میگید که رم چطوری زیاد کنم! مقدار رم رو زیاد کنم مثلا 2 یا 4 گیگ یا باس رم رو بالا ببرم مثلا 800 یا 1066؟

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

دوست عزیز یه cpu اینتل 2 هسته ای بگیر عالیه...رمت رو هم ارتقا بده...البته باید مادربوردتون اینتل رو ساپورت کنه..

پروفشنال atrin777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دقيقا گفته دوستمون در مورد هارد درسته .
    توي همچين كارهايي سرعت هارد از همه مهمتر ه .

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

سرعت هارد مهمه
    ولي با توجه به اينكه ايشون از يه فايل ايميج رايت ميگيريند فشار كمي وارد هارد ميشه
    در اينگونه موارد بيشتر رم مورد نياز هست تا هارد .سي پي يو هم كم بهش فشار مياد
    بعدشم 2 گيگ رم خوبه حالا بيشتر باشه بهتره
    من با 2 گيگ رم تست كردم . با دو تا رايتر همزمان رايت كردم اونم از فايلهاي مختلف
    و 3 يا 4 تا هم نرو باز كردم كه به همشون فايل اد كنم
    فقط اگه هارد بافرش 16 يا 32 باشه همه چي حله
    Last edited by golmohammadi; 25-05-2008 at 16:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •