تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: جدا کردن و گذاشتن سر بر روی بدن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض جدا کردن و گذاشتن سر بر روی بدن؟

من از فوتوشاپ خیلی چیز بلد نیستم یعنی فقط باش بازی کردم و یاد گرفتم دو تا سوال دارم ممنون می شم اگه کامل بگین و اگه تصوری شد.
    چطوری می تونم با فوتوشاپ کار های ساده ای مثل عوض کردن سر(گزاشتن یه سر روی یه بدن دیگه) را انجام بدم؟
    از کجا می تونم یه سری پایین تنه خوب برای قرار دادن سرم روش پیدا کنم مثل شوالیه و از این چیزا
    خیلی ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه کاوه رسولی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    استان سر سبز گیلان

پيش فرض

بهترین پیشنهاد اینه که همه پست های بچه ها رو بخونی بهت قول میدم اونقدر قوی شی که حتی فکرشو نتونی بکنی

کـاربـر بـاسـابـقـه AriA jOhaRi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    خونمون........

پيش فرض

کاوه جان راست میگن همه ی پست هارو بخون

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

سلام...

فرشاد جان، همگی این اعمال بر میگرده به استفاده از ابزار های انتخابی ، برش و کپی کردن!
    ما نمیتونیم دقیقا به شما آموزش چنین کاری رو بدیم، فقط تا همین حد که با یکی از ابزار های انتخابی سر متناسب با بدن مورد نظر رو انتخاب کن و با کپی کردن اون و پیست کردن اون تو سند مربوط به بدن و جابه جایی اون و تغییر ابعاد ( Ctrl+T ) به مقصودت برسی.

اگه آموزش های موجود در انجمن رو مطالعه کنی کم کم دستت میاد که چیکار باید بکنی.

موفق ابشی♥♥♥

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

البته تو مجموعه تاپ سکرت هم یه اموزش کامل در این مورد موجود هست که میتونی اون مجموعه رو بخری یا صبر کنی تا ترجمه اون امو زش رو بزارم که خیلی جالبه ولی مثل همیشه رو هر عکسی جواب نمیده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

ممنون از همگی جواب ها
    بهترین پیشنهاد اینه که همه پست های بچه ها رو بخونی بهت قول میدم اونقدر قوی شی که حتی فکرشو نتونی بکنی
    حیلی تعداد پست های آموزشی زیاده و فک کنم یک سالی بشه تا بخونمشون آیا پست (های) خاصی را پیشنهاد می کنین؟
    البته تو مجموعه تاپ سکرت هم یه اموزش کامل در این مورد موجود هست که میتونی اون مجموعه رو بخری یا صبر کنی تا ترجمه اون امو زش رو بزارم که خیلی جالبه ولی مثل همیشه رو هر عکسی جواب نمیده
    من ایران نیستم که این مجموعه را خریداری کنم و تا کی این اموزش را می زارین؟ البته انگلیسیش هم باتشه مهم نیست.
    خیلی ممنون

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ممنون از همگی جواب ها

حیلی تعداد پست های آموزشی زیاده و فک کنم یک سالی بشه تا بخونمشون آیا پست (های) خاصی را پیشنهاد می کنین؟

من ایران نیستم که این مجموعه را خریداری کنم و تا کی این اموزش را می زارین؟ البته انگلیسیش هم باتشه مهم نیست.
    خیلی ممنون
    چون عجله دارین من با این سری سری بعدی اموزشها که حدود یک هفته دیگه باشه میزارمش
    اینجا هم میتونی طرز کار این آموزش رو ببینین اگه لازم داری اینو بگو تا بزارم اگه اون چییزی که میخوای نیست که دیگه شرمنده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by YAHYA-PRO; 05-05-2008 at 17:16.

8. این کاربر از YAHYA-PRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

چون عجله دارین من با این سری سری بعدی اموزشها که حدود یک هفته دیگه باشه میزارمش
    اینجا هم میتونی طرز کار این آموزش رو ببینین اگه لازم داری اینو بگو تا بزارم اگه اون چییزی که میخوای نیست که دیگه شرمنده
    کد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همینی هست که من می خوام خودشه یه هفته دیگه درسته؟ و کجا می زارینش(تو بخش آموزشی)؟ و به احتمالی زیاد تایتلش چی هستش؟
    و خیلی ممنون به خاطر کمکتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •