تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 46

نام تاپيک: بهترین و راحت ترین گوشی برای اس ام اس

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض بهترین و راحت ترین گوشی برای اس ام اس

سلام به همگی عرضم به حظورتون من چند ماه پیش ان70 داشتم و فروختمش حالا میخوام یه گوشی بگیرم که بتونه سیم کارت ایرانسل پشتیبانی کنه و واقعا اس ام اس زدن باش خیلی راحت باشه منتظر پیشنهادتون هستم در ضمن قیمت حداکثر 300

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

برای SMS زدن هر گوشی خریدی بخر اما فقط UIQ3 باشه. البته من از پاکت پی سی ها حرفی نمیزنم چون قیمت
    هاشون گرونه و شما گفتید حداکثر 300 تومن.

از نظر گوشی های UIQ3 که دارای چندین کیبورد مجهز و پیشرفته هستند من در مرحله اول P990i و بعدا M600 و یا
    W950 رو بهت پیشنهاد میکنم.

حـــــرفـه ای Highbury's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    G O R G A N-I R A N M E H R s.t

پيش فرض

برای پیام نوشتن به نظر خودم پی990 خوبه.به خاطر اینکه چندین روش واسه تایپ کردن وجود داره.کیبورد خود گوشی و کیبورد مجازی که داخل خود گوشی هست.اما این گوشی معایبی از قبیل وزن زیاد.صدای ضعیف .سرعت پایین و هنگ وجود داره.که با آپدیت کردن تا حدودی حل میشه اما من پیشنهاد نمیکنم.
    ام600 برای پیام نوشتن بهتره.کیبورد خوبی داره هر کلید دو تا حرف رو واسه خودش داره.این گوشی به خاطر قیمت بالا و نداشتن دوربین توصیه نمیشه.حدود300 تومانه.
    پی990 هم باید حدود 280 باشه که دوربین 2 مگاپیکسلی هم با خودش داره.
    --------------------------------
    اما به نظر من برای تایپ کردن گوشی خوبی مثل 5610 موزیک هستش که علارقم کیبورد بزرگ امکانات خوبی داره.مثل دوربین 3 مگاپیسکلی .فیلمبرداری با کیفیت دی وی دی.
    ظاهری بسیار شیک و کشویی.صدای خوب و با کیفیت.صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ.
    به نظرم برو بازار هر گوشی که کیبورد بزرگی داشت خودت امتحان بکن.
    اگه فارسی تایپ میخواهی بکنی گوشیهای سامسونک مثل دی900/یو600 گوشیهای خوبی هستند که سرعت تایپ کردن آنها نسبت به سایر گوشیها حدود 2 الی 3 برابر هستش اگه دوستات سامسونگ دارند ازشون بگیر یه بار امتحان کن اولش برات سخته چون خیلی عجیبه اما وقتی دستت راه افتاد توی چشم به هم زدن یه پیام فارسی میتونی بنویسی.
    توی این گوشیهای سامسونگ مثلا تو اگه بخواهی حرف-م- رو تایپ کنی نمخواد 6بار روی شماره 8 کلید کنی.فقط یه بار هشت رو میزنی اون موقع یه کادر میاد که -ف-ق-ک-گ-ل-م شماره بندی شده و تو شماره 6 رو میزنی خیلی سریع هستش من خودم انقدر سریع تایپ میکردم که وقتی من تایپم تمام میشد هنوز گوشی داشت مینوشت.امکان اشتباه کردن هم بسیار کمه.
    5610 و گوشیهای سامسونگ مثل یو700 بهت پیشنهاد میکنم.کیبورد یو700 کیفیتش از یو600 بهتره و هم گوشی زیبایی هستش.'
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته گوشیهای دیگه ای هم هستند.باید خودت بری بازار و نگاهشون بکنی ببین هر کدام که کیبودرد بزرگتری دارند انتخاب کن.من خودم که دیشب رفته بودم گوشی نگاه میکردم یه نوکیا دیدم که مدلش رو نمیدونم چی بود ولی مطمئنم که کیبورد اعدادش هر کدام حدود یک سانت رو راحت بود و بینشون فاصله داشت.تاب ه حال اونطوری رو ندیده بودم.
    در ضمن روی جی800 سامسونگ هم فکر کن دیشب دیدم واقعا کیبورد محشری داشت دوربیشن هم 5 هست و صدای خوبی هم داره.(برای فارسی مناسب)
    Last edited by zimka_14162; 28-03-2008 at 10:35.

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

ممنون از پست مفیدت راستی نظرت درباره ی ای گوشیهایی که میگن کره ای هستن چیه
    من فکر میکنم اس ام اس دادن با گوشیهایی که صفحه اونا از نوع لمسی هست راحت باشه ولی دوربین چیزی نیست که بشه به راحتی فاکتور گرفتش

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از پست مفیدت راستی نظرت درباره ی ای گوشیهایی که میگن کره ای هستن چیه
    من فکر میکنم اس ام اس دادن با گوشیهایی که صفحه اونا از نوع لمسی هست راحت باشه ولی دوربین چیزی نیست که بشه به راحتی فاکتور گرفتش
    ببین صفحه لمسی داریم تا صفحه لمسی وقتی تو میخواهی با این گوشیها تایپ کنی توی صفحه نماییشش یه کیبورد ظاهر میشه و با اون قلم میتونی تایپ کنی.دقیقا مثل دبلیو950.البت کیبورد گوشیهای uiq شبیه به کیبورد کامیپوتر هستش.
    دبلیو950 به درد اس ام س نمیخوره بر خلاف حرفی که دوستم زدن چون کیبرد اصلی اون برای تایپ خوب نیست.اما صفحه مجازیش خیلی خوبه و با قلم میتونی سریعا مثل تایپ کردن با کیبورد کامیپوتر اس ام س بدی.اما توی یه ص فحه 2.6 اینچی یه کبورد ظاهر میشه که مسلما سایزش کمتره چنین تایپ کردنی میخواهد که شما در وضعیتی آرام باشید من خودم اکثرا پیامهام در حال ایستاده یا وقتی دارم راه میرم یا توی ماشین بودم انجام دادم.اون موقع هستش که شما نمیتوانید خوب پیام بدین.
    نظر من روی گوشیهایی هستش که کیبورد بزرگتری داره و حتی بدون نگاه کردن میتونی تایپ کنی.
    بازم بهت میگم گوشیهای سامسونگ میتونن فوق العاده سریع تایپ کنند.البته فارسی.
    در ضمن توی گوشیهای سونی اریکسون و سامسونگ (تایپ eng)وقتی داری مینویسی برفرض دو تا حرف روی یه کلید هستش چشمک میزنه این چشمک زدنها نسبت به نوکیا یه کم طولانی تره.تایپ کردن انگلیسی با گوشیهای نوکیا بهتره.
    در ضمن دوست عزیز شما اگه یه گوشی میخواهی بخری که فقط اس ام س بدی خب این چه کاریه من خودم چند روزی هستش که 1110 گرفتم تاپییک هم زدم که ارزانترین گوشی واسه تایپ کردن چیه؟با این گوشی سریعتر از 5700 که گوشی قبلیم بود و کیبورد بزرگی داشت تایپ میکنم.
    در کل به نظرم برو بازار هر کدام که دیدی بزرگتره و نرم تره رو بگیر.

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

اکثر گوشی های جدید نوکیا کلیدهای بزرگ و راحتی دارن ! همین 3110 که الان دارم تایپ کردن باهاش خیلی راحته ...همچنین گوشی هایی مثل 6500 اسلاید و یا 5610 و یا 6300 و همینطور تو رنج ارزونتر گوشیی مثل 2630 میتونن گوشی های مناسبی باشن !

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

راست میگی 6300 اصلا به قیافش نمیخورد همچین کیبورد نرمی داشته باشه کیبوردش خیلی بزرگ و نرم بود بر خلاف 6120 کلاسیک که کیبورد بدی داشت.

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

دوستان ببخشید وسط بحث پریدم درسته که n73 کیبوردش زیاد مناسب نیست ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت

پيش فرض

کیبورد ان73 به خاطر ریز بودنش مناسب نیستش.وقتی خواستم 5700 بگیرم کیبورد ان73 رو تست کردم یه چیز تو مایه های ان70 و 6120کلاسیک هستش.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيــراز

پيش فرض

گوشی هایی که کیبوردqwerty دارند بهترین گزینه هستند ...

مثل p990 , m600 ...

البته گوشی های دیگه ای هم هستند ... همونطور که کاظم جان گفتند یو 600 سامسونگ گوشی مناسبی هست ...
    من خودم دارم و دیدم که راحته ...

البته من خودم 5700 هم دارم که به نظرم میاد راحتره ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •