تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل عجیب با مودم DLINK adsl

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

9 مشکل عجیب با مودم DLINK adsl

سلام . من 4 روز پیش از صبا سرویس گرفتم ولی تا امروز نتونستم connect بشم.مودم من D-link DSL-200 هستش.مشکل اینه که وقتی تنطیم Modulation رو میزارم روی T1.413 چراغ ADSL چشمک زن میشه و Nosignal میشم.اما وقتی روی MultiMode میزارم چراغ ثابت میشه ولی این بار بعد از Verify کردن Errore 691 مربوط به درست نبودن User,Password رو میده ! به صبا گفتم تا حالا چند بار Pass رو عوض کردن ولی درست نشد. تو مخابرات هم آشنا داشتم از مرکز تلفن ما (زارعی) هم کنترل کردن Test Line انجام دادن port رو هم یه بار عوض کردن ولی باز هم نشد !!! Splitter گرفتم. تمام تلفن های خونه رو هم کشیدم.کسی راه حلی سراغ داره !!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من مودم D-link dsl322T دارم نصبش را هم خودم انجام دادم سخت نبود .. منتها گفتند باید حالت بریج bridge باشه و
    vpi روی 0 و vci را روی 35 تنظیم کنیم

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

زمانیکه وارد تنظیمات مودم شدید بدنبال گزینه ای زیر بگردید و انها را تغییر دهید
    بدلیل تنوع بیش از حد کنترل پنل مودمهای مختلف ما قائده کلی را به شما می گوئیم و وظیفه شما این است که بدنبال این موارد در مودمتان گشته و انها را تغییر دهید.
    1- VPI را در مودمتان به صفر و VCI را به 35 تغییر دهید
    2- نحوه وصل شدن به اینترنت را از حالت pppoe به bridge تغییر دهید ( bridge دارای دو حالت می باشد VCC و LLC که شما می بایستی حالت LLC را انتخاب نمائید

پروفشنال mamad_tk_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام . من 4 روز پیش از صبا سرویس گرفتم ولی تا امروز نتونستم connect بشم.مودم من D-link DSL-200 هستش.مشکل اینه که وقتی تنطیم Modulation رو میزارم روی T1.413 چراغ ADSL چشمک زن میشه و Nosignal میشم.اما وقتی روی MultiMode میزارم چراغ ثابت میشه ولی این بار بعد از Verify کردن Errore 691 مربوط به درست نبودن User,Password رو میده ! به صبا گفتم تا حالا چند بار Pass رو عوض کردن ولی درست نشد. تو مخابرات هم آشنا داشتم از مرکز تلفن ما (زارعی) هم کنترل کردن Test Line انجام دادن port رو هم یه بار عوض کردن ولی باز هم نشد !!! Splitter گرفتم. تمام تلفن های خونه رو هم کشیدم.کسی راه حلی سراغ داره !!!!
    سلام دوست عزيز

نمي دانم گفتيد كه چراغ ADSL بر روي مودم شما روشن است يا خاموش . ولي اگر روشن است موارد زير را انجام بدهيد تا انشاالله مشكلتان حل شود .

ابتدا به بخش Configure كردن مودمتون برويد .

البته VCI , VPI رو حتما از ISP تون پرسيده ايد ، و اگر نپرسيده ايد اين كار را انجام بدهيد و وارد نماييد .

و در بخش Encapsulation گزينه ي آخر را انتخاب نماييد . يعني :
    RFC 2516 PPPoE Encapsulation

و در بخش Modulation گزينه ي Multimode را انتخاب كنيد .

و دكمه ي NEXT را بزنيد و يك بار ري استارت نماييد .

و حال يوزر نيم و پسورد را بدرستي وارد كنيد .

به احتمال قوي بايد وصل بشويد .

موفق باشيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •