تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 58

نام تاپيک: Worms: World Party

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض Worms: World Party

سلام!
    اين تاپيك به منظور بحث و بررسي و خلاصه همه چيز بازي Worms World Party راه اندازي شده بنابر اين در اين تاپيك در مورد اين بازي هرچه مي خواهد دل تنگت بگو.
    با اجازه، خودم شروع مي كنم:
    با اومدن بازي Worm's World Party من عاشق اين بازي(يا بهتره بگم معتاد اين بازي) شدم و مدت هاي زيادي رو صرف انجام دادن اين بازي مي كردم (و هنوزم كه هنوزه اين بازي رو انجام مي دم) تا جاييكه تونستم تا حدود زيادي به نكات و ويژگي هاي موجود در اين بازي مسلط بشم با اومدن ورژناي جديد اين بازي باز هم علاقه من به اون كم نشد و فكر كنم اكثريت با من هم عقيده باشن كه هيچ ورژن سه بعدي از اين بازي جاي ورژن دو بعديشو نمي گيره(هر چند بايد بگم كارت گرافيك كامپيوترم هم توانايي اجراي ورژناي سه بعديشو نداره ولي چند جا كه بازي كردم باهاشون حال نكردم).
    خود من براي ياد گرفتن ريزه كاريهاي اين بازي خيلي وقت گذاشتم و بعضياشو همين اواخر كشف كردم(آخه هلپ درست و حسابي كه نداره) واسه همين تصميم گرفتم تو اين تاپيك ظرايف و ريزه كاري هاي بازي رو معرفي كنم تا بتونين بيشتر از اين بازي لذت ببرين(يه توضيح بدم كه من سعي كردم بيشتر نكاتي كه از ظاهر برنامه و توضيحاش نمي شه فهميد بيان كنم به عبارت ديگه بيشتر به درد كسايي مي خوره كه بازي رو بلدند ولي اگه دوستان مطالب ديگه اي به ذهنشون رسيد مطرح كنن) -باشد كه مورد عنايت شما قرار گيرد ان شاء الله.
    دوستان ديگه و طرفداراي اين بازي هم اگه نكاتي به ذهنشون رسيد كه من يادم رفته بود بگم يا اصلا بلد نبودم مطرح كنند ما هم استفاده ببريم.

و اما نكات:
    نكات قبل از ورود به محيط بازي:
    1)لذت اين بازي به چند نفره بودنشه بنابر اين سعي كنيد وقتي با دوستان يا خانواده جمعتون جمعه بازي كنيد(هر چند تك نفره ش هم حال زيادي مي ده و مدت ها شما رو مشغول مي كنه بدون اين كه خسته بشين مثل خودم كه از تك نفره هم لذت مي برم مخصوصا قسمتي كه وقتي پشت سر بگذارين بهتون درجه مي ده)

2)توي بازي گروهي سعي كنين تيم هاي كامپيوتر رو هم اضافه كنيد تا لذت بيشتري ببريد.

3)توي چند نفره اون قسمت پايين سمت چپ كه سه تا شكل از اين جعبه هاي شرط بنديه چيه؟ هست روي اونا كليك كنيد كه گزينه هاي جالبي توش نهفته است كه من معمولا گزينه هايي كه عكساشو گذاشتم انتخاب مي كنم:

(اگه طنابو قوي كنين چه كارا كه نمي تونين بكنين منتهي به تمرين نياز داره اون جعبه ها هم اگه انتخاب بشن با سلاح هاي جديدي توي بازي غافلگير مي شين كه بعدا توضيح مي دم اون يكي هم محتواي جعبه ها رو مي نويسه) بقيه گزينه ها رو من زياد باهاش حال نكردم بعضياشم نمي دونم واسه چيه اگه كسي از دوستان با بقيه ش حال مي كنه تو همين تاپيك مطرح كنه و توضيح بده.

4)حالا ميايم يه قسمت بالاتر سمت چپ ويرايش سلاح هاست كه با توجه به علاقه و توانمنديهاي خودتون و همبازياتون اونو ويرايش كنيد

(البته بهتره تو صفحه اول ورود به بازي از قسمت تنظيمات بازي يه تركيبي از سلاح ها كه به نظرتون مناسبه سيو كنين تا در دفعات بعدي بازي فقط با يك كليك تنظيمات اسلحه مورد نظرتون رو فراخواني كنيد).
    نكته اي كه بايد بگم اينه كه سعي كنيد سلاح هاي قوي مثل موز يا ديناميت يا اينكامينگ يا.... رو محدود به دو سه تا كنيد و براي بعضي هم محدوديت زماني بذاريد مخصوصا موز(يعني نشه بلافاصله در شروع بازي از سلاح قوي استفاده كرد) چون اگه سلاح هاي قوي زياد باشن توانمندي و مهارت بازيكن ديگه در پيروزي نقشي نداره و لذت بازي گرفته مي شه(ولي وجود سلاح قوي بسيار لازمه). در پايان اين پست يه نمونه از چينش مناسب سلاح ها(از نظر خودم) قرار دادم.

5)در سمت راست قسمت قبل هم تنظيمات ديگر بازي مثل جون كرم ها و ارتفاع آب و ... موجوده كه اونم مي تونيد در قسمت تنظيمات كلي بازي به همراه تنظيمات سلاح سيو كنيد

(يادتون باشه جون و يا زمان بازي رو خيلي زياد نكنيد چون ممكنه حوصله تون سر بره)

6)قسمت بالا سمت چپ هم انتخاب زمين بازيه كه اونم مي تونيد يه زمين رو خودتون بسازيد و روي زميني كه خودتون ساختيد بازي كنيد(مثلا مي تونيد عكس خودتون يا دوستاتونو منفجر كنيد) روش اين كارم به اين صورته كه در يك برنامه گرافيكي مثل فوتوشاپ تصوير مورد نظرتون رو با سايز 1920x696 بسازيد منتهي بايد قسمت بالا و اطرافشو با رنگ سياه خالص پر كنيد تا در بازي به طور خودكار ماسك بشه پس از اينكار تصوير رو با پسوند ترجيحا jpg سيو كنيد و اونو در فولدر برنامه سپس شاخه \User\Import كپي كنيد، حالا وارد محيط بازي ميشين و اونوقت روي همون قسمت بالا سمت چپ(انتخاب زمين) كليك راست كنين تا وارد قسمت ويرايش زمين بشين. در اين قسمت شما مي تونين با ابزاراي موجود در اون هر طور مي خواين زمين بسازين اما ما با اوناش كاري نداريم و قسمتي كه شكل ديسكت هست رو كليك كنيد، از پنجره باز شده تصوير مورد نظرتون رو وارد كنين(به همين سادگي).

7)يه نكته ديگه م هست اونم اينه كه مي تونين موقع انتخاب تيم ها دو تا تيمو همرنگ انتخاب كنين كه در اينصورت با اون تيم همكار مي شين(حتي با كامپيوتر هم) و دو تايي با تيمهاي حريف مبارزه مي كنين.

خب حالا نكات داخل بازيو مي گم:
    1)انواع پرش:
    -پرش به جلو:Enter
    -پرش ضعيف به بالا و كمي عقب:Double Enter
    -پرش ضعيف به بالا:Back Space
    -پرش قوي به بالا و كمي عقب:Double Back Space
    -پرش به عقب:Double Back Space بلافاصله Enter

2)در صورتي كه در تنظيمات قبل از بازي جعبه ها رو انتخاب كرده باشين جعبه هاي بسياري از آسمون براتون نازل مي شه كه اونايي كه اسمشون برق مي زنه قدرتاي ويژه دارن كه داخل سلاح هاي عادي بازي نيست اين سلاح ها عبارتند از:
    -Armageddon كه اگه بزنين همه چيزو داغون مي كنه(فيلم آرماگدونو ديدين) سعي كنين اول جاي مناسبي(ترجيحا پايين ترين نقاط) انتخاب كنين و بعد استفاده كنين(البته اگه ديگه هيچ اميدي واسه زندگي ندارين و مي خواين بقيه رو هم با خودتون به گور ببرين روش مناسبيه)
    -Carpet bomb كه مثل اينكامينگ استفاده مي شه و به جاي بمب قاليچه انفجاري رو سر كرم ها مي ريزه
    -mine strike كه استفاده ش مثل اينكامينگه و تعداد زيادي مين روي سر دشمنا مي ريزه البته خطاي زيادي داره چون خيلي پرتاب مي شه و قابل كنترل نيست.
    -scales of justice كه جون تمام تيم ها رو ميانگين مي گيره و مساوي مي كنه به درد وقتي مي خوره كه جونتون خيلي كمه و جون رقيبتون زياد(حالگيري اساسي)
    -earthquake كه يك زمين لرزه ايجاد مي كنه و بدرد زماني مي خوره كه رقيباتون نزديكاي لب آب بدون حفاظ هستن
    -girderpack كه تعداد زيادي سازه هاي آهني پشت سر هم مي تونيد ايجاد كنيد البته فكر نكنم خيلي به دردتون بخوره مگر زماني كه بخواهيد در مقابل رقيب سد دفاعي ايجاد كنيد
    -SuperBananaBomb كه مانند موزه با اين تفاوت كه زمان انفجار اوليه موز و همچنين انفجار خوشه هاي اون دست خودتونه
    -SallyArmy كه يه زنه ظاهرا دايره زنگي مي زنه و مثل پيرزن عمل مي كنه منتهي بعد از انفجار تيكه هاي تركش پرت مي كنه و خيلي مخربه
    -mingvase كه مثل ديناميت كار گذاشته مي شه منتهي تيكه هاي تركش بسيار مخرب پس از انفجارش پرت مي شه اگر با طناب استفاده بشه كه مي شه سريع فرار كرد بهتره
    -nucleartest كه وقتي مي زنين سطح آب مقداري بالا مياد و اونايي كه پايينن به زير آب مي رن همچنين همه كرم هاي موجود در بازي رو شيميايي مي كنه كه به مرور زمان امتيازشون كم مي شه
    -magicbullet كه شبيه پرنده عمل مي كنه منتهي با قدرت بيشتر و دقت بالاتر
    -MBBomb كه شبيه اينكاميگ استفاده ميشه و يك كله گنده با برخورد به هر چيز مادي منفجر مي شه ولي باد روي اون تاثير زيادي داره و بايد با دقت استفاده بشه
    -Donkey كه از اسمش پيداست يه خر(ببخشيد الاغ) رو مثل استفاده اينكامينگ روي رقيب مورد نظر مي ريزيد و فقط تماشا كنيد كه چطوري زمينو سوراخ مي كنه و مي ره تو آب اگه ياراي رقيب زير زمين يا يه جا جمع باشن حسابي داغونشون مي كنه آخر سلاحه
    -Mail Strick كه اينم شبيه اينكامينگ مصرف مي شه ولي به جاي بمب نامه هاي انفجاري رو روي سر رقيبتون مي ريزه البته بايد توجه داشته باشين كه اين سلاح شديدا تحت تاثير باده و دقت زيادي مي طلبه
    -Ship Strick كه با طرز استفاده اي شبيه اينكامينگ يه گله ببهي آتشين پرقدرت رو روي سر رقيبتون مي ريزه كه در چند مرحله منفجر مي شن و سلاح تخريبي بسيار قويي هست

3)Select Worm ابزار مناسبي هست كه اگه نصيبتون بشه مي تونيد نوبت كرمتون رو به يكي ديگه از اعضاي تيمتون بديد و به اين ترتيب موقعيت مناسب تري براي غلبه بر رقبا پيدا كنيد. شيوه استفاده از اين سلاح(كه خودم همين اواخر ياد گرفتم) به اين شكله كه اول سلاحو انتخاب مي كنين بعد Space ميزنين تا فعال بشه وقتي علامت فلش دو طرفه ظاهر شد با زدن مداوم كليد Tab يار مورد نظرتون رو انتخاب مي كنين

4)يه توضيحم درباره طناب بدم كه اگه قويش كنين خيلي بهتره و با استفاده از اين ابزار كارآمد مي تونين دقت به هدف خوردن سلاحتون رو بالا ببرين و خيلي كاراي ديگه كه البته نياز به تمرين زيادي داره

با اجازه يه پيشنهاد هم براي لذت بردن بيشتر از بازي در مورد تنظيمات بازي(چند نفره) بهتون ميدم چون خودم با اين تنظيمات خيلي حال مي كنم:
    تعداد سلاح ها:
    گاو 3
    پرنده 3
    گوسفند پروازي 3
    گوسفند معمولي(اندازي) 4
    گوسفند پرتابي 5
    ديناميت 3
    پيرزن 3
    نارنجك كليسايي 3
    6flame throewe
    اينكامينگ(Air sterick) سه
    3naplam strick
    موز 3
    9Blow Torch
    طناب 9
    مين 5

تاخير ها(خيلي مهم):
    موز 1
    گاو 2
    گوسفند پروازي 3
    4َAir Strick
    5Naplam Strick

تنظيمات ديگر:
    جان كرم ها: 150
    زمان براي تلاش هر كرم: 60 ثانيه
    زمان كلي بازي: 25(خيلي مهم نيست)
    قرار گرفتن كرم ها در مكان هاي تصادفي

يه چيزم راجع به بازي يه نفره بگم وقتي قسمت يه نفره رو انتخاب مي كنين قسمت پايين سمت راست يه نوع بازي هست كه شما با كامپيوتر بازي مي كنين و هر مرحله رو كه مي برين مرحله بعد سخت تر مي شه و به ازاي تعداد شكست ها و برد هاتون بهتون درجه مي ده:

يه ترفند واسه اينكه شكست هاتون ثبت نشه اينه كه موقعي كه از بردن نااميد شديد و باختتون قطعي شد و كرم رقيب مي خواد شروع به عمليات خوشحالي بكنه سريع Ctrl+Alt+Delet رو بزنيد و برنامه رو End Process كنيد بدين ترتيب شكستتون ثبت نمي شه ولي توجه داشته باشيد كه بردن هم كار بسيار سختييه(مخصوصا وقتي دو سه تا يار به شما مي ده، هفت-هشت-ده تا به كامپيوتر)

خب تمام چيزايي كه به يادم اومد گفتم شما هم اگه نكته اي چيزي داشتين بذارين استفاده كنيم.

2. 3 کاربر از smohs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

میشه منبع و لینک دانلود بازی رو بزارید ؟

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

10

منبعش كه خودمم، منبع زنده
    پست هاي حاوي لينك دانلود اين بازي در پي سي ورلد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    کد:
    کد:

5. این کاربر از smohs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

ایول ! پس همش کار خودته ؟!
    پس کارت خیلی درسته .
    منم اینو قبلا خیلی بازی میکردم ولی از وقتی سیدی بازیش شکست دیگه طرفش نرفتم .
    فایل های نصب که باید دانلود کنم حجمشون چقدره ؟

آخر فروم باز Rude Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

من مال موبایل را رو گوشی مامانم (w550) بازی می کردم ، تمومش هم کردم !!!
    اگه همون نسخه موبایل را بدین تا بریزم رو گوشی خودم و دوباره بازی کنم خیلی عالی می شه ...

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

10

ایول ! پس همش کار خودته ؟!
    پس کارت خیلی درسته .
    منم اینو قبلا خیلی بازی میکردم ولی از وقتی سیدی بازیش شکست دیگه طرفش نرفتم .
    فایل های نصب که باید دانلود کنم حجمشون چقدره ؟
    اوليو اشتباها دو بار گذاشتم حجمش بالاي 500 مگ هست دومي حجمش فك كنم 81 و خورده اي باشه سومي هم به نظرم 160 و خورده اي آخريو بي خيال شو كه ديليت شده يكي هم خودم پيدا كردم(تورنت) با حجم 50.3 مگ كه لينكشو در زير مي ذارم:
    کد:

من مال موبایل را رو گوشی مامانم (w550) بازی می کردم ، تمومش هم کردم !!!
    اگه همون نسخه موبایل را بدین تا بریزم رو گوشی خودم و دوباره بازی کنم خیلی عالی می شه ...
    اگه روي كامپيوتر بازي كني ديگه سراغ موبايل نمي ري درمورد لينكشم يه گشتي تو فروم بزني با يه سرچ ساده پيدا مي كني

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

من قهرمان این بازی ام
    يه ترفند واسه اينكه شكست هاتون ثبت نشه اينه كه موقعي كه از بردن نااميد شديد و باختتون قطعي شد و كرم رقيب مي خواد شروع به عمليات خوشحالي بكنه سريع Ctrl+Alt+Delet رو بزنيد و برنامه رو End Process كنيد بدين ترتيب شكستتون ثبت نمي شه ولي توجه داشته باشيد كه بردن هم كار بسيار سختييه(مخصوصا وقتي دو سه تا يار به شما مي ده، هفت-هشت-ده تا به كامپيوتر)
    یه بار با یه banana bombسه تا از حریفان رو به درک واصل کردم!!!! در حالی که از گروه من فقط یکی مونده بود با50جون و تقریبا شکست رو پذیرفته بودم!!!!
    ناگهان یه جعبه از آسمان افتاد رو سر کرمه!!!
    خلاصه روز خوبی بود 20 دور , دور خونه دور افتخار زدم!!!
    Last edited by *Necromancer; 13-02-2008 at 11:51.

10. این کاربر از *Necromancer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه متالیک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    این بازی یکی از بهترین بازی های چند نفره است
    یادش بخیر چند سال پیش سه نفری با بچه محلامون می شستیم بازی می کردیم!
    جوونی کجایی که یادت بخیر...
    حتما بازی کنید.

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

10

من قهرمان این بازی ام

یه بار با یه banana bombسه تا از حریفان رو به درک واصل کردم!!!! در حالی که از گروه من فقط یکی مونده بود با50جون و تقریبا شکست رو پذیرفته بودم!!!!
    ناگهان یه جعبه از آسمان افتاد رو سر کرمه!!!
    خلاصه روز خوبی بود 20 دور , دور خونه دور افتخار زدم!!!
    من توي چند نفره ش و حتي يه نفره ش هم خيلي از اين صحنه ها واسه خودم اتفاق افتاده و جذابيتش هم به همينه كه خيلي غير قابل پيش بينيه
    ولي اگه همون يه نفره ش كه با كامپيوتر بازي مي كني و تو پست اول بهش اشاره كردم بازي كني و اونوقت در شروع بازي مثلا تو دو تا يار داري كامپيوتر بيست تا(باور كنيد اغراق نيست مراحل بالاش همينجور سخته) تازه از موز و سلاح هاي قوي هم خبري نيست اونوقت اگه ببري چيكار مي كني؟ فك كنم سكته رو بزني(البته تا موقعي كه اون مهارتو كسب كني احتمالا جنبه شم پيدا كردي)
    اميدوارم ناراحت نشده باشي

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

میگم دوستان میشه اینو آنلاین بازی کرد ؟
    اگه میشه بگید چطوری تا باهم بازی کنیم .

اوليو اشتباها دو بار گذاشتم حجمش بالاي 500 مگ هست دومي حجمش فك كنم 81 و خورده اي باشه سومي هم به نظرم 160 و خورده اي آخريو بي خيال شو كه ديليت شده يكي هم خودم پيدا كردم(تورنت) با حجم 50.3 مگ كه لينكشو در زير مي ذارم:
    ممنون از شما . آخرش چند مگابایت هست ؟!
    50 ؟
    این لینک کدوم ورژنشه ؟ Worm's World Party ؟

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •