تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: همه چیز در مورد داستان Resident Evil

اگه نباشه جاش خالی می مونه redfild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض همه چیز در مورد داستان Resident Evil

خب من هیچ تاپیک مخصوصی پیرامون داستان کلی این بازی پیدا نکردم . امیدوارم هر سوال و ابهامی در مورد این بازی و داستانش ( مخصوصا سری های اصلی از 0 تا 3 ) وجود داره با مطرح شدن در این تاپیک برطرف بشه .

من از سال 1996 که این بازی برای اولین بار عرضه شد ( 10 سال پیش ) تا حالا تمام سری های موجود روی مکنسولهای ps و pc رو بازی کردم . البته باقی رو هم از طریق سایتهای طرفدارانش بصورت فیلم ، تریلر و اخبار دنبال کردم . امیدوارم اطلاعاتم بتونه مورد استفاده عزیزان قرار بگیره .

ممنونم

--------------
    اقامتگاه شیطان : ( قبل از تاریکی ) قسمت اول

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by redfild; 27-09-2009 at 15:52. دليل: اضافه کردن لینک

پروفشنال hoseinquest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    خودم ‌اينجا‌ قلبم ‌بين‌الحرمين

پيش فرض

ربط بین قسمت سوم و چهارم چیه؟

حـــــرفـه ای H M R 0 0 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

اگه مايلي بحث رو اينجا ادامه بديم:
    کد:
    من خودم يه تاريخچه اي از اين بازي گزاشتم توي اين تاپيك.

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

کد:
    من به تاپیک نگاهی انداختم.به نظر منhmr007 درست میگه
    تازه کسی در مورد داستان کسی مشکل زیادی نداره وبه نظر من بحث در این باره بیهوده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ربط بین قسمت سوم و چهارم چیه؟
    خب دوست من ربط خاصی نمی تونید بین قسمت 3 و 4 پیدا کنید . می پرسید چرا ؟

بله ، داستان شماره 0 و 1 و 2و 3 و همچنین آشکار شدن تمام ماجراهای نابودی آمبرلا در Resident Evil: The Umbrella Chronicles به هم ربط داره ، حتی کد ورونیکا هم به این سری داستانها بی ربط نیست . اما شما در داستانهای جانبی و ضعیف دیگه کاپکوم که فقط برای فروش اونها رو درست کرده چیز با ربطی پیدا نخواهید کرد . بازی ای مثل re:gun surviver یا out break داستانهای کم ربطی به سری های اصلی و بی ربط به کل ماجرا هستند . شما مثلا در outbreak اطلاعاتی پیرامون Marvin Branagh افسری که در شماره 2 بهش بر می خورید و در 3 هم به یک گزارشش و جسدش بر می خورید بدست میارید و ...

البته نام Re4 از اونجا که شماره 4 لقب گرفت باید داستان با ربطی می داشت . اما داستان کاملا بی ربط هم نیست ، داستان همونطور که می دونید به 6 سال بعد از نابودی آمبرلا اشاره داره و در حقیقت کاپکوم با این بازی سعی می کنه تا دستش رو برای سری های بعدی و خلق ویروسهای عجیب و غریب جدید باز کنه و بتونیه طرفداران جدیدی به دست بیاره. این داستان شما رو با شیوه های کنترلی جدید و سرگذشت مشکوک افرادی مثل وسکر و لیون و ada آشنا می کنه . حدس زده میشه بازی re5 هم به موضوع اصلی ربطی نداشته باشه و بازی ای جانبی باشه .

به هر صورت کاپکوم اشتباهی رو که سال 1999 ازش جلوگیری کرده بود ( عدم ارائه بازی ای که بعدها Re:1.5 نامیده شد و کاپکوم اون رو نیمه کاره رها کرد و تنها به عنوان دمو پایه re2 در دسترس هواداران قرار داد ) رو اینبار در سال 2004 تکرار کرد .

فکر می کنید Re4 بازیه خدائیه ؟

بسیار خوب ، به نکته ریزی اشاره می کتم . در قصر و بعد از اینکه اشلی رو برای بار دوم نجات دادید باید با اشلی از یک مترو سلطنتی به قسمت دیگری برید ، دقت کنید آیا وقتی که اونها می شینن دکمه ای رو برای حرکت فشار می دن ؟ من که فکر نمی کنم ...

ضمناینکه جهش های ویروس هم کمی غیر واقعی و کاملا تخیلی شده . من بعد از این بازی خندیدم ! در حالی که هنوز هم وقتی re3 بازی می کنم تا چند ساعت بعد از بازی ذهنم درگیر فرار از دست nemesis هست

کد:
    ممنونم دوست من ، من به تاپیک رو دیدم و تاریخچه قشنگی از ایجاد بازی گذاشته بودید . راستش من بیشتر توجهم به داستان اصلی بازی هست .
    می دونم برای عده ای کسل کننده هست ولی برای بعضی طرفداران قدیمی مثل خود من که 10 سال هست با این بازی زندگی می کنیم شاید جالب باشه . من کاربر تازه هستم ، فقط هم برای re عضو شدم . حالا اگه شما صلاح می دونید این تاپیک رو ادامه ندیم و همونجا به ادامه موضوع بپردازیم . متشکرم

کـاربـر بـاسـابـقـه dizgah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    8PAR

پيش فرض

بله به نظر منم بهتره اونجا ادامه بدیم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

فکر می کنید Re4 بازیه خدائیه ؟

بسیار خوب ، به نکته ریزی اشاره می کتم . در قصر و بعد از اینکه اشلی رو برای بار دوم نجات دادید باید با اشلی از یک مترو سلطنتی به قسمت دیگری برید ، دقت کنید آیا وقتی که اونها می شینن دکمه ای رو برای حرکت فشار می دن ؟ من که فکر نمی کنم ...

ضمناینکه جهش های ویروس هم کمی غیر واقعی و کاملا تخیلی شده . من بعد از این بازی خندیدم ! در حالی که هنوز هم وقتی re3 بازی می کنم تا چند ساعت بعد از بازی ذهنم درگیر فرار از دست nemesis هست
    توضحيات قشنگي بود دوست عزيز.
    در حقيقت RE4 اومده بود كه سبك بازي رزيدنت اويل رو تغيير بده و از حالت تكرار در بياره. و همچنين طرفداران جديد رو به اين سري اضافه كنه كه كاملا موفق عمل كرد. كاپكام اينبار با يك بازي متفاوت از نسخه هاي قبلي رزيدنت اويل تونست قدرت خودشو تو جلب مخاطب و شخصيت پردازي يك بار ديگه نشون بده. طوري كه نسخه چهار بهترين بازي سال و لئون اسكات كندي يكي از شخصيت هاي محبوب سال شناخته شد.
    البته بايد بگم روي نسخه چهار تبليغات زيادي هم شد، تا جايي كه در ژاپن همراه بازي يك ماكت خيلي قشنك و نزديك به واقعي از يك اسلحه بازي به خريدار هديه داده ميشد.
    در ضمن همونطور كه قبلا هم گفتم شماره 4 اولين نسخه كاملا سه بعدي بود. ولي كاش به داستانش بيشتر توجه ميشد و وفاداري خودش رو به داستان اصلي رزيدنت اويل بيشتر حفظ مي كرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خب من هیچ تاپیک مخصوصی پیرامون داستان کلی این بازی پیدا نکردم . امیدوارم هر سوال و ابهامی در مورد این بازی و داستانش ( مخصوصا سری های اصلی از 0 تا 3 ) وجود داره با مطرح شدن در این تاپیک برطرف بشه .

من از سال 1996 که این بازی برای اولین بار عرضه شد ( 10 سال پیش ) تا حالا تمام سری های موجود روی مکنسولهای ps و pc رو بازی کردم . البته باقی رو هم از طریق سایتهای طرفدارانش بصورت فیلم ، تریلر و اخبار دنبال کردم . امیدوارم اطلاعاتم بتونه مورد استفاده عزیزان قرار بگیره .

ممنونم
    سلام دوست من
    من جاها وسايتهاي زيادي درخواستمو مطرح كردم ولي كسي آنچنان كمكي نتونست بهم بكنه.حالا ميخوام از شما خواهش كنم كه اگه براتون ممكنه رهيافت فارسي resident evil 3 رو براي پلي استيشن 1 رو بذاريد من سي دي اين بازي به صورت خيلي تصادفي بدستم رسيده ولي چون از اون بازيكن هاي قهار مثل شما نيستم نميتونم راه رو پيدا كنم .مثلا فيوز رو براي حركت قطار وباطري براي آسانسور هرچي ميگردم نميتونم پيدا كنم .اگه محبت كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم
    Last edited by h6750; 30-01-2008 at 08:22.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Shanzelize Street

پيش فرض

سلام دوست من
    من جاها وسايتهاي زيادي درخواستمو مطرح كردم ولي كسي آنچنان كمكي نتونست بهم بكنه.حالا ميخوام از شما خواهش كنم كه اگه براتون ممكنه رهيافت فارسي resident evil 3 رو براي پلي استيشن 1 رو بذاريد من سي دي اين بازي به صورت خيلي تصادفي بدستم رسيده ولي چون از اون بازيكن هاي قهار مثل شما نيستم نميتونم راه رو پيدا كنم .مثلا فيوز رو براي حركت قطار وباطري براي آسانسور هرچي ميگردم نميتونم پيدا كنم .اگه محبت كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم
    سلام اينجا مطرح كن:
    کد:
    مگي اگه بياد حتما كمكت ميكنه

تاريخ عضويت
    Jan 2008

1

سلام دوست من
    حتما با دوستان یه تاپیک در این مورد خواهیم زد دوست من . برای گرفتن فیوز شما باید ابتدا تندیس رو از دست مجسمه شهردار برداری و جایی که دوتا آبشار داره قرار بدی ، بعد اونیکی تندیس که اونور آبشارهاست رو دوباره تو دست تندیس شهردار بذاری که به شما یه باطری میده . باطری رو باید یه جا اون بالا که اولین بار بعه یه مرده بر می خوری و بالای سرش یک جعبه آویزونه و بعد یه هیولای چهار دست میاد بذاری و با آسانسورش بری پائین .
    برق دستگاه رو روشن کن و بعد رمز اتاق فیوز اینه :
    قرمز - آبی - آبی -آبی
    رمز اونیکی اتاق : قرمز - قرمز - قرمز - آبی

ببخشید کلی توضیح دادم . حتما تاپیکی در این مورد زده میشه با دوستان . ولی اینجا سئوالهای پیرامون داستان اصلی مطرح بشه خیلی بهتره . ممنونم

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •