تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: Battlefield: Bad Company

پروفشنال a.salireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    :O

12 Battlefield: Bad Company

کمپانی EA Games خبر از ساخت نسخه ی جدید بازی Battlefield داد. این نسخه با نام
    Battlefield : Bad Company برای ps3 ، xbox 360 در بهار 2008 منتشر خواهد شد.

حـــــرفـه ای p3yman_xl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Somewhere between the end of the line and the middle of nowhere

پيش فرض

سلام.
    چند روزی بیشتر به عرضه ی این بازی نمونده! ( این بازی دقیقا 11 روز دیگه منتشر میشه ).
    این همه مدت منتظر هستم ببینم DICE چه کرده ... محیط بازی و تریلرهای پخش شده نشون میده تخریب پذیری بازی بسیار بالاست و این همون چیزی هست که لذت انجام این بازی رو چند برابر میکنه!

خوب این تریلر رو از بازی ببینید آخریش که منتشر شده:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    این بازی یکی از عناوین ناب کنسولی هست که اشک من داره در میاد که برای Pc نمی اد!!! اما خدا را چه دیدی یهو دیدی تایید شد!!
    دوست عزیز لطف میکنی کمی در مورد موتور پرقدرت این بازی که خود شرکت Dice ساخته به نام Frost Bit بدی؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    این بازی یکی از عناوین ناب کنسولی هست که اشک من داره در میاد که برای Pc نمی اد!!! اما خدا را چه دیدی یهو دیدی تایید شد!!
    دوست عزیز لطف میکنی کمی در مورد موتور پرقدرت این بازی که خود شرکت Dice ساخته به نام Frost Bit بدی؟؟؟؟
    سلام.
    خوب اول از همه موضوع جالب اینه که 90 درصد محیط قابلیت تخریپ پذیری داره! ( مراجعه شود به عکس پیوست )
    هر چیزی که فکرش رو بکنی قابلیت تخریپ پذیری داره ... از چمن بگیر تا خونه ها! فقط فریم خونه ها تخریپ ناپذیرن! همچنین قابلیتهای نور پردازی این موتور هم بسیار پیشرفته هست تا با تخریپ پذیری وحشتناک محیط تطابق داشته باشه.

پروفشنال sasanjfr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    فعلا اصفهان

پيش فرض

سلام
    شرکت DICE فعلاٌ Battlefield Heroes را برای pc در دست ساخت دارد که امسال منتشر خواهد شد.بنابراین بسیار بعید است که فعلاٌ عرضه ی این بازی برای pc تأیید شود.
    Last edited by sasanjfr; 12-06-2008 at 18:43.

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دستتون درد نکنه عجب موتوریه این موتور شاید هم بزنه رو دست Ce 2 ولی من یکمی بعید میدونم باید دید گیم پلی چه جوریاست که به نظر من بد نیست!!!
    حالا داستانش چی هست؟؟؟ یه مختصری توضیح بدین
    ولی موتورش به نظر من چیزی کمتر از Ue 3_ce2_source Engine_tech 5 کم نداره خدا کنه فراگیر بشه دیگه بازیهای ساخت Ue 3 را نبینیم

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

دستتون درد نکنه عجب موتوریه این موتور شاید هم بزنه رو دست Ce 2 ولی من یکمی بعید میدونم باید دید گیم پلی چه جوریاست که به نظر من بد نیست!!!
    حالا داستانش چی هست؟؟؟ یه مختصری توضیح بدین
    ولی موتورش به نظر من چیزی کمتر از Ue 3_ce2_source Engine_tech 5 کم نداره خدا کنه فراگیر بشه دیگه بازیهای ساخت Ue 3 را نبینیم
    بازیباز در نقش Preston Marlowe قرار میگیره ؛ سرباز تازه کاری که به گردان 222ام از ارتش وابسته است.... بعلاوه چند سرباز دیگه که برخلاف جنگ علیه تروریسم ، به قصد تصاحب طلا به عمق نیروهای دشمن نفوذ میکنن!
    داستان از جهاتی خیلی ناب و از جهاتی خیلی آبکی به نظر میرسه! به هر حال باید منتظر روز عرضه بود ( 10 روز دیگه ).
    موفق باشی

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

سلام بازی منتشر شده...
    امتیازات خوبی گرفته که نشون میده سازنده ها به وعده هاشون عمل کردن...

1UP.com B
    Eurogamer 8/10
    Game Informer 9.25/10
    GamePro 90
    GameSpot 8.5/10
    IGN 8.6/10
    TeamXbox 9.1/10

بازی فقط برای Xbox360 و PS3 منتشر شده!

بوکس شات های بازی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصاویری از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان
    بازی رو امروز گرفتم. در نگاه اول یه اول شخصه معمولی به نظر میاد، اما اصلا اینطور نیست!
    تخریب پذیری بازی فوق العاده هست! تمام اشیا قابلیت خراب شدن دارن . از درخت ها بگیرید تا خونه ها. سازنده ها به قول خوشدون عمل کردن . صداگذاری هم عالیه..... اما به نظرم به هیچ عنوان به کال 4 نمیرسه.
    سخن آخر:
    این تجربه زیبا رو از دست ندید.
    موفق باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

manam baziro emrooz gereftam bazi toopie vali be ghole agha peyman be cod 4 nemirese vali bazam terekoonde

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •