تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: استفاده از radmin viewer و radmin server

داره خودمونی میشه mohammad_goodman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض استفاده از radmin viewer و radmin server

کسی میتونه طریقه استفاده از این برنامه ها رو به من بگه.چون من اون رو نصب کردم هم توی کامپیوتر خودم هم طرف.حالا باید چه کار کنم .باید ip و port اتصال از کجا پیدا کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

یعنی تا حالا کسی از این ها استفاده نکرده.پس واسه چی الکی معرفی میکنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز، به جای استفاده از این ابزار، از نرم افزار Dame Ware استفاده کنید. اگر در کار کردن با این نرم افزار هم مشکلی داری، می تونم کمکت کنم. من این نرم افزارها رو در شبکه های بزرگ راه اندازی کردم و در حال حاضر هم یکی از نرم افزارهای محبوب من به حساب میاد.

موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

R.Alihani توضیحاتت را شروع کن که من چیزی نمی دونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اولین کاری که باید بکنی اینکه اون رو دانلود کنی و بعد نصبش کنی. بعد از راه اندازی اون خواهی دید که کار کردن با اون بسیار سادست.

موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه HR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Bandar.Abbas

پيش فرض

radmin viewerرو روی سیستم خودت و radmin server رو روی بقیه سیستم ها نصب کن .
    برای تسهیل کار و اینکه مشکلی پیش نیاد تمام کامپیوتر ها رو دستی آیپی بده ، پورت هم که بطور پیشفرض فکر کنم 4899 انتخاب شده ، نگران پورت نباش ... فایروال هم باید غیر فعال باشه
    برای شروع برنامهradmin viewer vرو اجرا کن و از منوی connection گزینه ی new connection رو انتخاب کن . در قسمت IP addres or DNS name آیپی سیستم مورد نظر رو وارد و OK کن . و همین طور بترتیب همین مراحل رو برای بقیه آیپی ها انجام بده . روی بقیه کامپیوتر ها هم باید یک یوزر و میزان دسترسی و همینطور رمز عبور رو مشخص کنی . برای این کار روی آیکون برنامه radmin server در system try که در کامپیوتر مورد نظر نصب شده دوبار کلیک کن و روی گزینه permissions کلیک کن ، از کادر ظاهر شده Radmin security و سپس permissions رو انتخاب کن .کادری که ظاهر میشه برای تعریف یوزر هست ، روی add user کلیک کرده و یک نام و رمز عبور برای خودت تعریف کن . بعد که اینکار رو کردی میری سراغ کامیوتر خودت ، روی آیپی مورد نظر راست کلیک کن ، مثلا فول کنترل رو اتخاب کن ، پس از وارد کردن یوزر و پسورد کامپیوتر در اختیار خودته ... یادت نره فایر وال رو غیر فعال کنی ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه tsjaleb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز منم از این نرم افزار استفاده می کنم .اگه نتونستی راش بندازی بگو تا برات توضیح بیشتر بدم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دستتون درد نكنه همچي حل شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    توضیحاتونو خوندم اما یه سوال داشتم. من یه سیستم تو شهر a دارم که کلاینته و خودم توشهر b هستم .در شهر A یه مورم adsl دارم یا ای پی استاتیک. 4899 رو هم داخل مودم کانفیگ کردم ایا باید در قسمت new connections ای پی استاتیکو وارد کنم یا همون ای پی لوکال؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •