تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: ADSL & Vista

داره خودمونی میشه assistant's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 ADSL & Vista

دوستان سلام

من دیروز سرویسadsl منزل را راه اندازی کردم سیستم عامل من ویستا است ومشگلم اینه که چراغ Lanوadslمرتب
    چشمک میزنه البته کل خطوط رو چک کردم ونویزی هم در خط تلفن منزل وجود نداشت . الآن 2 تا سوال دارم

1.مودم من Planet -ade2400هست موقع خرید درایوری به من ندادن تو اینترنت هم پیدا نکردم آیا درایور لازم دارم؟؟
    2. آیا ممکن است مشگل از Lanباشه و ویندوز اون رو نشناسه چون ویستا هست وبعد از نصب هم سی دی درایور
    مین بوردو هم قبول نمی کنه ولی صدا و...رو وصل می کنه مین منp5b-asus است لطفا اگر چیزی میدونید کمک
    کنید چون از سرعتش نارازیام .
    در ضمن چراغadslوقتی چشمک میزنه که Lanرو به مودم وصل می کنم.

پروفشنال C0nd@ct0r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

shoma baiad internet setting ra fix konid
    control panel > internet option > connections
    ya
    local area network > properties > tcp/ip protocol va an ra be automatic set konid.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TOOMY-2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوست عزیز اولین چیزی که من میدونم شما نیاز داری درایور نصب مورم برای ویندوز ویستا هست

دوم این باید تنظیمات مودم تو چک بکنی ببینی همه چیز درست هست یا نه

در ضمن مودم شما با پورت lan هست یا USB ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

چراغ status باید روشن باشه اگه چشمک زن باشه ارتباط برقرار نمیشه چک کن که سر خط رو به مودم وصل کرده باشی یعنی اولین سیم باید وارد مودم بشه بعدا به تلفن معمولا status وقتی چشمک میزنه که تلفن جای دیگه ایی وصل باشه پس اولین کارت اینه که هرچی تلفن هست سیمشو جدا کن فقط مودم سیمش وصل باشه ببین چراغ ثابت میشه یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

عزیزم مودمت اگه پورت لن داره نیاز به هیچ درایوری نداره اصولا این نوع مودمها تو تمام سیستمهای عامل بدون نیاز به درایور قابل نصب و راه اندازی هستند شما برای اینکه مطمئن بشی ارتباط داری یا نه بهتره ping بکنی یعنی بری تو run بنویسی ping 192.168.1.1 یه پنجره باز میشه و ارتباط شما رو چک میکنه اگه time out نداد یعنی ارتبا ط شما درسته در غیر اینصورت راحتترین راه کمک گرفتن از پشتیبانی isp هستش برا کانکت شدن لازمه که اگه از پورت لن استفاده کرده یوزرنیم وپسورد داخل مودم کانفیگ ست بشن و احتمالا یکی 2 گزینه هم دستکاری بشن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باتشکر از تمامی دوستان پاسخ گو.....
    request time outمیده ولی من کانکت میشم وسرعتشم بعضی وقتها خیلی خوبم میشه.

نکته وقتی سیم لن وصل نیست adslچشمک نمیزنه ولی وقتی وصل میشه هردو چشمک میزنن یکی دوبار که زنگ زدم پشتیبانی گفتن میتونه از ویستا باشه ولی خوب آدم شاید بخواد از ویستا استفاده کنه اون وقت آیا اصلا چاره ای باقی نمی مونه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان ممکن است که مودم من از نوعی باشد که هنگام اتصال این دو چراغ چشمک بزند یا اصلا همچین مودمی نداریم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •