تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 31

نام تاپيک: مراقب Vpn تقلبی باشید

آخر فروم باز darvish1900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

7 مراقب Vpn تقلبی باشید

مدتی است عده ای سود جو وی پی ان رایگان ارائه می نمایند.مطمئن باشید دلشون برای من و شما نمیسوزه و فکر جیب خودشون هستند

این وی پی ان که معروف به speed vpn کار وی ان رو انجام میده. اما در اصل یک جاسوس و تروجان.

1- اول در هنگام نصب این برنامه از شما نام کاربری و یوزر یاهوی شما را میخواهد.
    2- اینکه بعد از نصب در اکسپلور شما در قسمت ------ خرابکاری میکند و به هیچ وجه قابل غیر فعال شدن نیست.
    3-اگر با آگهی های فارسی در یاهو مسنجر یا در صندوق پستی یاهو مواجه شدید تعجب نکنید کار یاهو نیست . کار این شرکت سود جو.
    در اصل این وی پی توسط یک شرکت آمریکایی رایگان ارائه میشود. اما این شرکت ایرانی از این مسئله سوء استفاده کرده و نرم افزاری برای خودش طراحی نموده و از این راه آگهی میگیره و به شما نشون میده.
    -جالب اینکه اگر سرورشون خاموش بشه اکسپلور شما از کار می افته.
    هر یکی،دو هفته یکبار یک ورژن جدید میده که خوب بتونه سیستمت رو خوب کنکاش کنه
    از این هم باز یک عده ی دیگر سو استفاده میکنند و بعنوان وی پی ان دائمی اینو به مردم میفروشند از 1000 تومان تا 10000 تومان. مطمئن باشید هیچ وی پی انی دائمی نیست. گول اینها رو نخورید و پولتون حروم نکنید در اصل همین برنامه رو بهتون میدهند. چون توسایتش هیچ حرفی از رایگان بودنش نزده و خیلی ها فکر میکنند پولی.
    -اگر با برنامه های کنترل نگاه کنید میبینید میزان ارسال اطلاعاتتان خیلی زیاد حتی زمانی که کاری انجام نمیدهید. و اطلاعات شما به سرقت میرود.
    پس مواظب باشید تا حسابهای بانکی و اطلاعات مهم سیستمون را از دست ندهید
    به خاطر کمی پول امنیت سیستم خود را به خطر نیاندازید. از شرکت های مطمئن خریداری نمایید

مطمئن باشید یک ارائه دهنده سرویس خوب برای معرفی خودش و تبیلغاتش هزینه میکنه. و از همه بهتر اینکه از دوستانتون راهنمایی بخواهید
    Last edited by darvish1900; 27-09-2007 at 00:47.

داره خودمونی میشه hassan-2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آره من هم از این برنامه دارم راستش طرف مجانی به من داد تازه منت سرمون هم گذاشت
    ممنون که بهم اطلاع دادی
    مرسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام میشه بگی برای کجاست ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

آقا حالا چطوری میشه از دست این نرم افزار خلاص شد؟

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

من برنامه اين VPN رو نصب کردم و باعث شد که هر بار رو My Computer کليک می کردم 2 دقيقه طول بکشه تا باز بشه در صورتی که ساير برنامه ها مشکلی نداشت... آخرش هم مجبور شدم ويندوز رو از دوباره نصب کنم...

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا حالا چطوری میشه از دست این نرم افزار خلاص شد؟
    تنها راهش تعویض ویندوز.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام میشه بگی برای کجاست ؟؟

ای پی مال یک شرکت آمریکایی(secure vpn.org) که این نه تنها این شرکت ایرانی(iranpackages.com)بلکه خیلی از افراد از این برنامه سوئ استفاده میکنند. اون تبلیغات میزاه. اون یک ها میفروشند به اسم وی پی ان دائم. مطمئن باشید حتی اگر شرکت آمریکایی که اینو ارائه میده . شرکت درست و حسابی بود رادیو فرداا اینو معرفی میکرد و این همه سایت برای عبور از ف ی ل ت ر ایجاد نمیکرد
    Last edited by darvish1900; 28-09-2007 at 23:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من نرم افزاری نصب نکردم..فقط یه یوزر دارم یک ایپ=ی و یک پسوورد که فقط یک کانکشن ساختم برای وی پی ان و وصل شدم..اگر بخواد تقلبی باشه که مایکروسافت تویه ویندوزش این قابلیت کانکشن vpn رو نمیذاشت..برای کانکشن گزینه vpn هستش...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ببین این همه سایت برای باز کردن سایت های غیر اخلاقیه..در ضمن سرعت اون سایت ها سرعت لود صفحه رو خیلی پایین میاره...

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من نرم افزاری نصب نکردم..فقط یه یوزر دارم یک ایپ=ی و یک پسوورد که فقط یک کانکشن ساختم برای وی پی ان و وصل شدم..اگر بخواد تقلبی باشه که مایکروسافت تویه ویندوزش این قابلیت کانکشن vpn رو نمیذاشت..برای کانکشن گزینه vpn هستش...
    ما خود وی پی ان رو زیر سوا ل نبردیم. خیلی ارز شرکتها وی پی ان ارائه میدهند. مشکل ارائه وی پی ان این شرکت. بهتر پست ها رو اول خوب مطالعه نمایید و بهتر شما یک اطلاعت کامل درمورد وی پی ان داشته باشید.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •