تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 16 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 156

نام تاپيک: تیم ملی پرتغال | سلسائوی اروپا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

دوستان طرفدار کینگ لئو بیان دوباره از رونالدو انتقاد کنن یکم بخندیم

2. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بلاخره هر بازیکنی پنالتی از دست میده ولی اینکه رونالدو یک پنالتی مقابل اتریش از دست داد کل اروپا ریختن سرش و حالا که مسی توپو فرستاد کره ماه همه دارن بهش دلدازی میدن حال آدمو بهم میزنهولی واقعا زور داره با تیم منتخب جهان هم نتونستن جام رمضان بگیرنایشالا سال بعد
    باز تا موقعی که پرتغال نتیجه نگیره یکسری معلوم الحال میرن تو افق محو میشنهرچند دیگه رو میخواد اومدن توی این تاپیک
    Last edited by joey jordison; 27-06-2016 at 15:32.

4. 3 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

دوستانی که درکِ درست حسابی از اسمِ تاپیک ندارن و موفقیت کینگ اینقدر آزارشون میداده که الان عروسی گرفتن بهتون بگم که ما همینجاییم جایی نرفتیم
    390 دقیقه ( 4 بازی و 30 دقیقه وقت اضافه ) 2 گل و یه پاس گل - 20 دقیقه 3 گل و یه پاس گل 4 تا بازی مقابلِ یه 20 دقیقه بازی فقط همینمن تا 72 ساعت به این آمار میخندم شما هم بخند خیلی افتخار میکنم طرفدارِ بازیکنی هستم که هوادارایِ بازیکنایِ دیگه دنبالِ کینگ هستن تا یه جا افت کنه یا سوتی بده که تازه بشه مثلِ بازیکنِ محبوبِ خودشون در غیر این صورت که از اینجا تا مریخ فاصلس , هیچ وقت نمیشه یه آدمِ معمولی رو با یه فرازمینی مقایسه کرد ! کسی منکرِ اینکه رونالدو خوبه نمیشه اما با مسی ؟ مسلمون نیستید به خدا

انتقاد تعریف تمجید از رونالدو یا هرکسِ دیگه تویِ یورو اینجا جاش هست ولی آوردنِ اسمِ کینگ اینجا جاش نیست اما تا وقتی قرار باشه پایِ کینگ بی مورد به این تاپیک باز شه بنده هستم در خدمتتون , مگه اینکه عینک بزنید و اسمِ تاپیک رو درست بخونید

Last edited by Esteghlal_Paydar44; 27-06-2016 at 16:31.

6. 2 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اقا بحث مسی و کریس رو تموم کنید لطفا

اینجا فقط در مورد پرتغال و یورو صحبت میکنیم.
    ---
    فکر کنم بردن لهستان راحت تر از کرواسی باشه.

8. 5 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اگه بازیکنا بتونن رونالدو رو درست حسابی تغذیه کنن
    و مثل بازی قبلی دفاع مستحکمتری داشته باشن برنده ایم

باید کوارشما و رناتو سانچز هم از اول تو بازی باشن

10. 2 کاربر از 000000000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

هه رفته برای من سرچ کرده افتخارات آورده!با کسب جام باشه کلی بازیکن تاپ تو طول تاریخ زیر ویتور بایا , رایان گیگزن!تازه اصغر آلوز هم هست آربلوا هم ج.ج و جام ملتها داره!کلبرسون هم جام جهانی داره و .......
    درباره توپ طلا هم هر چند یک جایزه تبلیغاتی هست ولی جریان پلاتر و پدر معنوی یک نفر خیلی شنیدیم در ضمن شما بدنتو گرم کن و سعی کن پیشاپیش بابت کسب توپ طلای چهارم کریس رو بهش تبریک بگی!بهترین بازیکن اروپاکی میگه رونالدو نشده بهترین بازیکن اروپا فصل 2013/14 حتما عمه اصغر آلوز شد بهترین بازیکن اروپا امسال هم که بازی میرسه به سلطان!
    افتخارات ملی هم که بحثی نکنیم بهتر هست ترکیب آرژانیتن پیش سلطان بود الان 2 تا ج ج داشت و 3 تا یورونه اینکه نتونه یک جام رمضان هم بیاره بعد از ترسش خداحافظی کنه راستی چرا مسی پنالتیش رو پاس نداد زد بیرون؟
    Last edited by joey jordison; 28-06-2016 at 10:17.

12. 2 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستانی که درکِ درست حسابی از اسمِ تاپیک ندارن و موفقیت کینگ اینقدر آزارشون میداده که الان عروسی گرفتن بهتون بگم که ما همینجاییم جایی نرفتیم
    390 دقیقه ( 4 بازی و 30 دقیقه وقت اضافه ) 2 گل و یه پاس گل - 20 دقیقه 3 گل و یه پاس گل 4 تا بازی مقابلِ یه 20 دقیقه بازی فقط همینمن تا 72 ساعت به این آمار میخندم شما هم بخند خیلی افتخار میکنم طرفدارِ بازیکنی هستم که هوادارایِ بازیکنایِ دیگه دنبالِ کینگ هستن تا یه جا افت کنه یا سوتی بده که تازه بشه مثلِ بازیکنِ محبوبِ خودشون در غیر این صورت که از اینجا تا مریخ فاصلس , هیچ وقت نمیشه یه آدمِ معمولی رو با یه فرازمینی مقایسه کرد ! کسی منکرِ اینکه رونالدو خوبه نمیشه اما با مسی ؟ مسلمون نیستید به خدا

انتقاد تعریف تمجید از رونالدو یا هرکسِ دیگه تویِ یورو اینجا جاش هست ولی آوردنِ اسمِ کینگ اینجا جاش نیست اما تا وقتی قرار باشه پایِ کینگ بی مورد به این تاپیک باز شه بنده هستم در خدمتتون , مگه اینکه عینک بزنید و اسمِ تاپیک رو درست بخونید

این یکی از واضح ترین عوارض جانبی تعصب رو نشون میده. از نوع تعصب بارسلونی و مسیایی.
    الان نایب قهرمانی کوپا شده افتخار ملی برای مسی ولی نایب قهرمانی یورو 2004 افتخار ملی محسوب نمیشه برای کریس
    یه بزرگی فرموده بود که تعصب ارتباط عقل رو ذهن انسان قطع میکنه و با جهل ارتباط مستقیم برقرار میکنه....

14. 5 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

هه رفته برای من سرچ کرده افتخارات آورده!با کسب جام باشه کلی بازیکن تاپ تو طول تاریخ زیر ویتور بایا , رایان گیگزن!تازه اصغر آلوز هم هست آربلوا هم ج.ج و جام ملتها داره!کلبرسون هم جام جهانی داره و .......
    درباره توپ طلا هم هر چند یک جایزه تبلیغاتی هست ولی جریان پلاتر و پدر معنوی یک نفر خیلی شنیدیم در ضمن شما بدنتو گرم کن و سعی کن پیشاپیش بابت کسب توپ طلای چهارم کریس رو بهش تبریک بگی!بهترین بازیکن اروپاکی میگه رونالدو نشده بهترین بازیکن اروپا فصل 2013/14 حتما عمه اصغر آلوز شد بهترین بازیکن اروپا امسال هم که بازی میرسه به سلطان!
    افتخارات ملی هم که بحثی نکنیم بهتر هست ترکیب آرژانیتن پیش سلطان بود الان 2 تا ج ج داشت و 3 تا یورونه اینکه نتونه یک جام رمضان هم بیاره بعد از ترسش خداحافظی کنه راستی چرا مسی پنالتیش رو پاس نداد زد بیرون؟

تبلیغاتی ؟توپِ طلا تبلیغاتی ؟من دیگه حرفی ندارمارزشِ سرچ کردن نداره تو یه کانال بود کپی پیست شدآخ آخ مثل اینکه از آقایِ گل نشدنِ رونالدو و اون حرکتِ مسی هم بدجور سوختی هنوز تو تاپیک پرتغال و یورو به اون بازیه لالیگا فکر میکنیاز ترسِ کی ؟ خوب یه سری از بازیکنا خودخواه و مغرور نیستن وقتی پنالتی خراب کنن و تیمشونو نتونن قهرمان کنن ناراحت میشن , یه سری بازیکنا هم وجودِ 390 دقیقه ایشون تو زمین با نبودشون هیچ تفاوتی نداره و همچنان رو تبلیغ شامپو کلیر کار میکنن

اقا بحث مسی و کریس رو تموم کنید لطفا

اینجا فقط در مورد پرتغال و یورو صحبت میکنیم.
    ---
    تو یه چیزی بگو حامد . اه اه

100% راحت تره ! البته واسه این پرتغالِ امسال هیچ پیش بینی نمیشه کرد ! جفتشون الان به زور تا این مرحله اومدن و خداروشکر که باز پرتغال اومد حداقل میشه بازیا رو نگاه کرد آخه مجارستان و لهستان و اینارو آدم نمیتونه نگاه کنه که
    Last edited by Esteghlal_Paydar44; 28-06-2016 at 13:39.

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

تو یه چیزی بگو حامد . اه اه
    من دیگه پیر شدم فرزندم

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آخ آخ مثل اینکه از آقایِ گل نشدنِ رونالدو و اون حرکتِ مسی هم بدجور سوختی هنوز تو تاپیک پرتغال و یورو به اون بازیه لالیگا فکر میکنی
    ما سوختیم هه بنده خدا از سیزده به در امسال به بعد هر روز خدا قهوه ای شدین تا الان که اومدین اینجا دارین گل واژه تحویل میدین!!از این حرکتتون معلومه دیگه!!ما فقط داریم لذت میبریم!!
    از ترسِ کی ؟
    یک مرد خیکیپسر خدا و مردمش
    یه سری بازیکنا هم وجودِ 390 دقیقه ایشون تو زمین با نبودشون هیچ تفاوتی نداره و همچنان رو تبلیغ شامپو کلیر کار میکنن
    آدم 390 دقیقه محو و نابود بشه بهتر از اینه که با منتخب جهان نتونه کوپا رمضان 2016 را بگیره

18. 2 کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •