تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 38 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 374

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2012-2013 | نیمه نهایی

آخر فروم باز OSEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه ماندژوکیچ رو هم داشتیم بنظرم میتونس بصورتِ وحشتناکی برای این دفاعِ ناقص بارسا مشکل ساز بشه اما حیف که تو روز روشن به ناحق محرومش کردن از بازیِ اول .

دورتموند هم کار فوق العاده بسیار زیاد سختی!!! در پیش داره. امیدوارم کلوپ بتونه از پسِ آقای خاص بربیاد .

از امشب خوابِ فینالِ آلمانی میبینم دیگه. امیدوارم تو واقعیت هم ببینمش .

2. 11 کاربر از OSEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام.
    تا حدودی قرعه خوبی بود. البته حدودیش مربوط میشه به بارسلونا چون اگه در حالتی به بارسلونا میخوردیم که بازی برگشت تو خونه خودمون بود به احتمال 95% به فینال میرسیدیم.
    بعضی از دوستان هم ازدورتموند یک مقدار ترس بیش از حد دارند ، باید توجه داشته باشید که تو بازی هایی که ما تو دور گروهی با دورتموند داشتیم دو تا مشکل وجود داشت : 1-فشار شدیدی روی تیم بود از لحاظ روحی ( تو لیگ از بارسا عقب افتاده بودیم ، شایعه درگیری بین کاسیاس و مورینیو و راموس تو اوج خودش بود ) 2-چندتا بازیکن کلیدی مصدوم داشتیم ، دفاع چپ و راست کلا تعطیل بود و هافبک ها یکی در میون مصدوم بودند(البته اینا توجیه بد بازی کردن رئال نبود ! ) ....... + در اون دوره دورتموند در یکی از بهترین حالات خودش بود ، ولی برای این بازی دورتموند شدیدا افت کرده ، جام حذفی و لیگ آلمان رو از داست داده و از لحاظ روحی و جسمی در بهترین سطح خودش نیست......این میتونه یک برگ برنده برای رئال باشه با توجه به اینکه بازی برگشت هم تو برنابئو هست.

دوتیم بعدی هم هم به نظرم از الان مشخصه که بارسا با خط دفاع نسبتا ضعیفی که داره هرگز نمیتونه در موقعیت های 1-1 حریف بازیکنانی مثل ریبری و روبن و مولر و کروس....بشه در طرف مقابل هم بایرن قدرت تدافعی به مراتب بهتری حتی نسبت به رئال مادرید ( با توجه به موفقیت های این دو ساله اخیر در مقابل بارسا) داره مخصوصا حضور بازیکنانی مثل شوانی و خاوی مارتینز ....شدیدا بازی رو به طرف بایرن بر میگردونه.

4. 9 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خدا رو چه دیدی
    شاید یوهو بعدا معلوم شد هاینکس شبا با بارسلونا هم به رختخواب میرفته
    شاید ما سبکمونو بهتون تحمیل کردیم
    اگرم قرار به ضد حمله باشه که یه روبن داریم یه ریبری مثل سگ میدوون
    واقعیت

شرط بندی ها روی قهرمان بعد از قرعه کشی

1 - Barcelona
    2 - Real Madrid
    3 - Bayern Munich
    4 - Borussia Dortmund

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

واقعیت

شرط بندی ها روی قهرمان بعد از قرعه کشی

1 - Barcelona
    2 - Real Madrid
    3 - Bayern Munich
    4 - Borussia Dortmund

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در همین زمینه

محتوای مخفی: If U Know What I Mean 

خلاصه اینکه آقا دست کم نگیرین . عواقب داره

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام.
    تا حدودی قرعه خوبی بود. البته حدودیش مربوط میشه به بارسلونا چون اگه در حالتی به بارسلونا میخوردیم که بازی برگشت تو خونه خودمون بود به احتمال 95% به فینال میرسیدیم.
    بعضی از دوستان هم ازدورتموند یک مقدار ترس بیش از حد دارند ، باید توجه داشته باشید که تو بازی هایی که ما تو دور گروهی با دورتموند داشتیم دو تا مشکل وجود داشت : 1-فشار شدیدی روی تیم بود از لحاظ روحی ( تو لیگ از بارسا عقب افتاده بودیم ، شایعه درگیری بین کاسیاس و مورینیو و راموس تو اوج خودش بود ) 2-چندتا بازیکن کلیدی مصدوم داشتیم ، دفاع چپ و راست کلا تعطیل بود و هافبک ها یکی در میون مصدوم بودند(البته اینا توجیه بد بازی کردن رئال نبود ! ) ....... + در اون دوره دورتموند در یکی از بهترین حالات خودش بود ، ولی برای این بازی دورتموند شدیدا افت کرده ، جام حذفی و لیگ آلمان رو از داست داده و از لحاظ روحی و جسمی در بهترین سطح خودش نیست......این میتونه یک برگ برنده برای رئال باشه با توجه به اینکه بازی برگشت هم تو برنابئو هست.

دوتیم بعدی هم هم به نظرم از الان مشخصه که بارسا با خط دفاع نسبتا ضعیفی که داره هرگز نمیتونه در موقعیت های 1-1 حریف بازیکنانی مثل ریبری و روبن و مولر و کروس....بشه در طرف مقابل هم بایرن قدرت تدافعی به مراتب بهتری حتی نسبت به رئال مادرید ( با توجه به موفقیت های این دو ساله اخیر در مقابل بارسا) داره مخصوصا حضور بازیکنانی مثل شوانی و خاوی مارتینز ....شدیدا بازی رو به طرف بایرن بر میگردونه.
    درود
    راستش چیزی که در مورد دورتموند در حال حاضر بخوبی مشخصه اینه که این تیم حداقل در لیگ قهرمانان امسال شرایط خیلی خوبی داره و این وضعیت جدای از لیگ آلمانه .
    البته در لیگ آلمان هم شرایط بدی ندارن و در رده دوم هستن که یک کم طبیعیه و بعد از دو قهرمانی در بوندس لیگا تمرکزشون رو بر روی لیگ قهرمانان معطوف کردن .

دورتموند هم قدرت خودش رو در مرحله گروهی به خوبی به نمایش گذاشت و با شایستگی تمام به این مرحله رسیده .
    و صد البته بازی های لیگ قهرمانان نشان داده که به هیچ وجه قایل پیش بینی نیست . این آماری هم که برای صعود و سقوط تیم ها ارائه میشه فقط در حد همون حدسیات و فرضیات می مونن.
    کلا این جور آمارها و درصدهای کاغذی به هیچ کس و هیچ تیمی وفا نداشته .

{به نظر من} رئال کار خیلی سختی مقابل دورتموند داره و این حرف که این تیم اُفت کرده رو اصلا قبول ندارم.
    اگه بازی های دورتموند در لیگ المان رو دنبال کنین متوجه میشین که تیم اماده ای هستن . ولی امسال بایرن فوق العاده ظاهر شد و دورتموند هم یک سری اشتباهات داشت که باعث شد از کورس جا بمونه .
    من که شانس دو تیم رو برابر میدونم و اگر هم دورتموند صعود کنه اصلا تعجبی نداره .

به هر حال بازی زیبایی میشه .
    البته هر دو بازی زیبا و جذاب هستن

9. 17 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

بردیا بایرن ضد حمله بلده؟ بازی خودتون رو که نمی تونین بکنین

Andoni Zubizarreta: A great match between two great teams, The quality of the football will be exceptional

UEFA Champions League 2008-09

Barcelona 4 - 0 Bayern Munich
    Bayern Munich 1 - 1 Barcelona
    آقای مدیر اون نتیجه رو فراموش کن لطفا . بهتر از هرکسی میدونی که بازیه رفت بایرن هیچکی رو نداشت !
    من از اون بایرنی هایی هستم که موفع تماشای بازی وزن کم میکنم !! فکر میکنم اکثر طرفداران آلمان همینطوری باشن .
    به نظرم 2 تا بازی خیلی خوب رو میتونیم ببینیم . کفه ی ترازو به نقع هیچ تیمی سنگینی نمیکنه.
    من از نیمه نهایی پارسال که ژنرال یوپ هاینکس کاری کرد که خوزه مورینیو معروف در خاک اسپانیا زانو بزنه به این مربی ایمان آوردم
    خدا رو چه دیدی شاید با شمام به رختخواب رفت !
    فقط به مشکل هست که بازی رفت تو خونه ی خودمون بهترین مهاجممنون نیست !

11. 8 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

همه جا صحبت از قرعه کشی هست .
    ولی از اون موقع تا الان این بیشتر ذهن منو مشغول کرده :
    "جیانی اینفانیتو " مدیر اجرایی یوفا که مجری این مراسم ها هم همیشه هست . من تا به حال دقت نکرده بودم . یه تموم زبون های زنده دنیا مشه گفت صحبت کرد !
    هر کی انگلیسی می دونست انگلیسی صحبت می کرد باهاش . با روی کوستا ایتالیایی حرف زد . با المانها المانی با اسپانیایی ها اسپانیایی با لیزارازو فرانسوی !
    یعنی واقعا افرین الکی نیست همچین پستی دادن بهش
    +
    فرعه کشی هم جالب بود .
    یک فینال المانی در خاک انگلیس پیش رو داریم . امیدوارم .
    هر 4 تیم بهترین های امسال یا حتی شاید بشه گفت دو سال خیر اروپا هستند و لیاقت حضور تا اینجا رو می شه گفت داشتند .

بازی بایرن و بارسلونا رو که اکثر دوست داشتند ببینن . امیدوارم بازی جذابی بشه .
    دورتموند و رئال هم قطعا متفاوت از گروهی خواهد بود . دورتموندی باید با تمرکز بیشتری کار کنه .
    فقط ای کاش بازی برگشت دورتموند در مادرید نبود .

فقط به مشکل هست که بازی رفت تو خونه ی خودمون بهترین مهاجممنون نیست

در واقع نذاشت باشه داور اسپانیایی فلان فلان شده

13. 14 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

خوب قرعه کشی بازیهای جالبی رو پیش رومون گذاشت. فقط من دوست داشتم بازی رفت تو برنابئو باشه. من برعکس بقیه فکر می کنم اگه بازی برگشت تو خونه باشه و نتیجه بازی رفت صعود رو قطعی نکرده باشه( که با توجه به سطح بازیها احتمالا همین میشه) تیم میزبان استرس زیادی خواهد داشت. چون اگه تو خونه خودش گل بخوره دیگه بازی بعدی درکار نخواهد بود که بتونه جبران کنه.
    نتیجه هیچکدوم از چهارتا بازی قابل پیش بینی نیست..فصل قبل هم اینو نشون داده.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

15. 6 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

نمی دونم چرا طرفدارای المانی همش می گن یه فینال تمام المانی ولی هیچ کی از اسپانیایی ها نگفت یه فینال تمام اسپانیایی :دي‌

17. 4 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

نمی دونم چرا طرفدارای المانی همش می گن یه فینال تمام المانی ولی هیچ کی از اسپانیایی ها نگفت یه فینال تمام اسپانیایی :دي‌
    اره خب کمتر پیش میاد که کسی رو پیدا کنید به خاطر اسپانیا حمایت از هر دو تیم رقیب و دشمن بارسلونا و رئال مادرید کنه .

البته در اسپانیا هم باز شرایط متفاوت تر می شه نسبت به مثلا ایتالیا یا جای دیگه . مثلا اگر یک میلانی هوادار اینتر در مسابقات خارجی باشه ( که باز هم احتمالش کمه ) بعیده یک کاتالان هوادار تیم پایتخت ، رئال باشه .

کلا این مورد توی المان عجیبه به نسبت . فوتبال ملی خیلی جاها تعصب بیشتری رو داره نسبت به باشگاهی .
    حداقل بین هواداران ایرانی ژرمن ها .
    چقدر درسته یا غلط خودش کلی جای بحث داره که فکر کنم اینجا مناسب نیست . توی تاپیک یورو من مختصر اشاره داشتم .

19. 7 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •