تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما کدوم مدل رو میپسندید ؟

راي دهنده
230. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Samsung I900 Omnia

87 37.83%
  • Sonyericsson XPERIA X1

69 30.00%
  • HTC Touch HD

74 32.17%
صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 145

نام تاپيک: مقایسهi900 Omnia,X1,HTC touch HD

پروفشنال cell_phone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بنظرم بحث شما دوستان بی فایده است . میوه که نیو مدید بخرید , پاکت پی سی است .
    و کاملا مشخص است و کسانی که این سه دستگاه رو انتخاب می کنند نیازهای متفاوتی دارند .
    پس بی خود سعی در تحمیل برتری و علاقه ی شخصی خودتون به دیگران نداشته باشید .
    شاید نکات - از نظر شما در نظر دیگری + جلوه کنه . پس بی خود جنگ نکنید دوستان .

در مورد کسی هم که می خواد بخره باید به نیاز هاش نگاه کنه و بس

2. 4 کاربر از cell_phone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در مورد باتری hd تو الکام
    hd که بود زود زود باتری خالی میکرد چون تو همون موقع که من اونجا بودم دو بار بنیاز به شارز داشت ولی x1 اینطور نبود راستی من از یکی از دوستان شنیدم که hd دوستش رنگش رفته یعنی اون نوار دور صفحش سفید شده البته نمی دونم این تا چه حد درسته عزیزان hd دار می تونند در موردش نظر بدند
    Last edited by Hamid..God; 14-12-2008 at 13:27.

4. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه radian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

توی GSMARENA نوشته بود که گویا نسل های بعدیه XPERIA دیگه قرار نیست توسط HTC ( به سفارش sonyerricson ) تولید بشه .

البته خودش هم گفته بود که این ممکنه یک شایعه باشه !

ولی این نکته که X1 توسط HTC ساخته میشه خیلی بانمک بود !

6. 2 کاربر از radian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza.mansori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان،

راستش من هم بین این 2 تا گوشی موندم و انتخاب برایم سخت شده. نقطه قوت xperia کیبورد آن است ولی در عوض hd صفحه نمایش بزرگتر و ..... داره. خودم به علت طراحی بهتر hd به این گوشی تمایل دارم. فکر می کنم که مصرف باطریشون برابر باشه. چون کلا ویندوز موبایل به علت 65 هزار رنگ بودن مصرف کمتری دارند. لطفا دوستانی که این 2 گوشی را دارند تجربیات خودشون را بفرمایند. و آخرین نکته آیا سایز hd برای مصارف روزمره بزرگ نیست و خسته کننده نمیشه؟

با سپاس

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقا یه سری به تاپیک زیر بزنید در مورد مقایسه ی دو تا گوشی HD و X1
    هر کسی میتونه قابلیتی رو که به خاطر اون X1 یا HD رو ترجیح میده اونجا بنویسه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقدم دوستان سامسنگی هم که در مورد این دو گوشی اطلاعات مفیدی دارند را هم پاس می داریم

پروفشنال Ava UK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به نظر من واسه یه پاکت پی سی رزولشن و حافظه داخلی از همه چی مهمتره. من x1 و بعد hd رو انتخاب می کنم. عکس زیر مقایسه ال سی دی x1 با 480x800 پیکسل در برابر N95 با 240x320 پیکسل که هردو در یک صفحه وب هستن نشون می ده. برخلاف نظر بعضی ها، من فکر می کنم اختلاف قیمت 200 دلاری (البته نه تو ایران) بین x1 و omnia واسه رزولشن چهار برابر و کی بورد می ارزه. اگی کسی قید این دوتا (کی بورد و رزولشن) رو بتونه بزنه،omnia بهترین گزینست.

LCD امنیا هم در مقابل Xperia مثل ان95 میمونه. چون رزولیشن اکسپریا 4 برابر امنیاست. من امنیا و xperia رو کنار هم مقایسه کردم اما رنگ های امنیا پیش ایکسپریا هیچه. انگاری روح دیده و رنگاش پریده. پیکسل هاش هم کمتره................ مثلا اگر در صفحه ایکسپریا 3 پاراگراف از سایت رو با زوم ببینی در امنیا 1 پاراگراف و نیم دیده میشه. این پیکسل ها در جاهای دیگه هم خودشون رو نشون میدن. مثلا اگر در اکسپریا 25 آیکون دیده بشه در امنیا 17 تا 18 تاش دیده میشه. برای همینه که کیفیت صفحه ایکسپریا واقعا محشرهههه.

10. این کاربر از Ava UK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

LCD امنیا هم در مقابل Xperia مثل ان95 میمونه. چون رزولیشن اکسپریا 4 برابر امنیاست. من امنیا و xperia رو کنار هم مقایسه کردم اما رنگ های امنیا پیش ایکسپریا هیچه. انگاری روح دیده و رنگاش پریده. پیکسل هاش هم کمتره................ مثلا اگر در صفحه ایکسپریا 3 پاراگراف از سایت رو با زوم ببینی در امنیا 1 پاراگراف و نیم دیده میشه. این پیکسل ها در جاهای دیگه هم خودشون رو نشون میدن. مثلا اگر در اکسپریا 25 آیکون دیده بشه در امنیا 17 تا 18 تاش دیده میشه. برای همینه که کیفیت صفحه ایکسپریا واقعا محشرهههه.
    هنوز هیچی از سال 88 نگزشت که دوستمون جک سال رو گفتند!! من ودم امنیا دارم داداشم x1 !! اگه نمیدونستی بدون که کیفیت صفحه نمایششون هیچ فرقی با هم ندارن!

12. این کاربر از danial_crazy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

هنوز هیچی از سال 88 نگزشت که دوستمون جک سال رو گفتند!! من ودم امنیا دارم داداشم x1 !! اگه نمیدونستی بدون که کیفیت صفحه نمایششون هیچ فرقی با هم ندارن!

شرمنده فکر کنم این ماجرای جک سال در مورد پست تو بیشتر صدق کنه که البته شما می تونید برا اینکه حرف خودشون رو ثابت کنید یه عکس از مانیتور هر دو گوشی کنار هم با بک لایت 100 در حالی که هر دو یه تصویر رو نشون می دن (مثلا یه عکس)در تاریکی اتاق (کاملا تاریک) بگیرید و تو فرم بزارید
    آدرس آپ کردن عکس
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستان مدیران انجمن می خوام این تاپیک رو قفل کنن تا مثل تاپیک مقایسه ی X1 با OMNIA و مقایسه ی Omnia HD و Idou و N97 یه بحث و دعوای بیمورد دیگه راه نیوفته

ممنون
    Last edited by Hamid..God; 01-04-2009 at 21:10.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

و x1 هم که بوقه دیگه ..

1. رم 384 مگایی = 256 رم + 128 گرافیک
    2. رزولوشن 4 برابر .. wvga ایکس وان در برابر wqvga امنیا
    3.کیبورد کامل
    4. طراحی بهتر..اسلایدر منحنی
    5. امنیا جک 3.5 mm صدا اگه اشتباه کنم نداره عوضش x1 داره..
    6. 9 تا پنل ایکسپریا ( قابل نصب)
    و.....

کلا ما قبلا با سامسونگ و بچه ها از این بحثا زیاد کردیم به جایی نرسیدیم.. یه چیزایی x1 داره امنیا نداره یا بلعکس .. اون چیزایی که شما مزیت حساب کردی بعضیاش زیاد مهم نیست مثل حافظه که دیگه الان مموری کارت های ظرفیت خیلی بالا موجود هست ..یا 2 دهم اینچ ال سی دی بزرگتر..

در مورد حافظه که فرمودید مهم نیست حداقل 100 هزار تومن فرق قیمتشونه که امنیا داره X1نداره.ضمن اینکه سرعت بالاتر حافظه داخلی و اینکه با اون مقداری که میخوای رو x1 بزاری بازم 16 گیگ در حالت برابر X1 کمتر داره.ضمن اینکه از جی سنسور امنیا هم نمیشه گذشت و با در نظر گرفتن جی سنسور امنیا و HD دیگه X1 در این میان حرفی برای گفتن نداره.
    Last edited by AryanLand; 02-04-2009 at 01:43.

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

lcd امنیا هم در مقابل xperia مثل ان95 میمونه. چون رزولیشن اکسپریا 4 برابر امنیاست. من امنیا و xperia رو کنار هم مقایسه کردم اما رنگ های امنیا پیش ایکسپریا هیچه. انگاری روح دیده و رنگاش پریده. پیکسل هاش هم کمتره................ مثلا اگر در صفحه ایکسپریا 3 پاراگراف از سایت رو با زوم ببینی در امنیا 1 پاراگراف و نیم دیده میشه. این پیکسل ها در جاهای دیگه هم خودشون رو نشون میدن. مثلا اگر در اکسپریا 25 آیکون دیده بشه در امنیا 17 تا 18 تاش دیده میشه. برای همینه که کیفیت صفحه ایکسپریا واقعا محشرهههه.
    به اون دوست عزیزمون که عکس x1 رو در کنار n95 گذاشتن باید یاد آوری بشه درسته هر 2 یک سایت رو باز کردن اما بروزر n95 کجا و اپرایی که رو x1 باز شده کجا .ایشون فکر میکنن که ..........بهتره چیزی گفته نشه.

16. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •