تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: ارتقا سیستم تا سقف 250 تومان

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

890GM Pro3
    880GXH/USB3=120
    ASROCK 880 GM-LE = 90
    biostar a785g3=80
    به ترتیب.هر کدومو پیدا کردین بگیرین

2. این کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

فردا که فکر نکنم برسم. چهارشنبه پنجشنبه هم فکر کنم پاساژ ایران تعطیل درسته ؟ میرم شنبه بعد از ظهر برم هم قیمت بگیرم هم ببینم چی هست . فقط یک سوال گرافیک آنبرد ضرر نداره ؟ بعد این گرافیک انبرد 4200 بهتر یا 3300 ؟ آیا با مقدار واقعیش برابری میکنه ؟ یعنی کارت اصلی 4200 یا 3300 . سوال بعدیم اینه ایا ساتا 3 و یواسبی 3 فایده داره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

فقط یک سوال گرافیک آنبرد ضرر نداره ؟
    نه!
    ؟ بعد این گرافیک انبرد 4200 بهتر یا 3300
    4200
    ایا ساتا 3 و یواسبی 3 فایده داره ؟
    تو آینده که پورت ها وهارد های ساتا 3 اومدن کاملا کاربردی خواهد شد ...

5. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

آخر فروم باز pasargadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فردا که فکر نکنم برسم. چهارشنبه پنجشنبه هم فکر کنم پاساژ ایران تعطیل درسته ؟ میرم شنبه بعد از ظهر برم هم قیمت بگیرم هم ببینم چی هست . فقط یک سوال گرافیک آنبرد ضرر نداره ؟ بعد این گرافیک انبرد 4200 بهتر یا 3300 ؟ آیا با مقدار واقعیش برابری میکنه ؟ یعنی کارت اصلی 4200 یا 3300 . سوال بعدیم اینه ایا ساتا 3 و یواسبی 3 فایده داره ؟
    توی این مادربرد ها فقط اولی sata3 و usb3 داره.دومی فقط usb3.
    البته اینو بگم که sata usb3 اصلا مهم نیستند و حالا حالا ها مورد استفاده قرار نمیگریند.
    زمانی هم لازم بشه کارته usb3 موجود هست.

7. این کاربر از pasargadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیر گرافیک آنبرد ضرر نداره

ولی 3300 آنبرد از 4200 قویتره

طبق لینک زیر:

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-785g-chipset,2381.html
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ضمن اینکه ما کارت 4200 یا 3300 نداریم ولی اگه قدرتشون رو برای گیم می خواهید ببینید چقدر هست به لینک زیر نگاه کنید:(در نموداری که در لینک زیر هست باز هم می بینید که 3300 یک رده از 4200 بالاتره)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ساتا 3 و usb3 الان براتون کاربدی نداره چون عملا نه هارد اینترنالیی برای استفاده از ساتا 3 در ایران هست و درسته که هاردهای اکسترنال usb3 در ایران موجود هست ولی وقتی که این هارد ها رو داشته باشید این فناوری بدردتون می خوره

ضمن اینکه کارتهایی که usb3 و ساتا 3 هستن و روی pci ex 1x سوار میشن بزودی وارد بازار میشه ولی خوب اولش گرونه

یعنی من یکی از این ها رو توی سایت های تایلند دیدم حدود 70 $ بود

9. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اقا من گیج شدم به خدا اینقد توی این سایتها چرخیدم . یکی میگه مادربرد آنبرد بخر . یکی میگه نخر مادربرد ارزون بگیر با کارت گرافیک . مثلا کرات گرافیک ارزون زیر 50000 چیزی داریم ؟که بدرد بخور ؟ من خودم مدنظر آنبرد بگیرم بعدا پول دستم اومد یک کارت روش بندازم . نظر شما چی ؟ بعد یک سوالی 4200 از 8500 جی فورس قویتر هست یا نه ؟
    Last edited by hmd; 14-12-2010 at 18:59.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

اقا من گیج شدم به خدا اینقد توی این سایتها چرخیدم . یکی میگه مادربرد آنبرد بخر . یکی میگه نخر مادربرد ارزون بگیر با کارت گرافیک . مثلا کرات گرافیک ارزون زیر 50000 چیزی داریم ؟که بدرد بخور ؟ من خودم مدنظر آنبرد بگیرم بعدا پول دستم اومد یک کارت روش بندازم . نظر شما چی ؟ بعد یک سوالی 4200 از 8500 جی فورس قویتر هست یا نه ؟
    اگه بازی نمی کنید :
    MSI radeon 4350 512mb + HDMI = 45
    که از آنبرد بهتر هست ...

12. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من میگم شما پولتون رو جمع کنید و یه کارت خوب بگیرید وگرنه 8500 و 9400 زیاد تفاوتی با آنبرد ندارن و تقریبا در یک سطح هستن

ضمن اینکه بازی medal of honor رو دارم بازی میکنم توی رزولیشن *768*1024 داره روون اجرا میشه ولی از 4 گیگ رم من 53% اش پر شده یعنی بیش از 2 گیگ!!!

ولی اگر می خواهید حتما الان گرافیک برای گیم بگیرید پیشنهاد من همون 4670 هست چون بقیه برای گیم زیاد مناسب نیستن و هزینه ی بیهوده هست

14. این کاربر از nikaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بعد یک سوال دیگه بعضی از این مین بردها که اطلاعاتش نگاه میکردم نوشته بود phenom x6 یعنی athlon ساپورت نمیکنه ؟بعد به جز این مینهایی که من گفتم مین دیگه میشناسید تا 120 تومن ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بعد یک سوال دیگه بعضی از این مین بردها که اطلاعاتش نگاه میکردم نوشته بود phenom x6 یعنی athlon ساپورت نمیکنه ؟بعد به جز این مینهایی که من گفتم مین دیگه میشناسید تا 120 تومن ؟
    چرا ساپورت می کنه ...

17. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

hmd

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •