تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: Live For Speed شبیه ساز رانندگی

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض

عزیز من این قانون رانندگیه کاملا طبیعیه که با سرعت 120 نتونه بپیچه،اگه مثل نید فور اسپید میشد با 300 تا پیچ 90 درجه رو رد کرد که دیگه بهش نمی گفتن شبیه ساز.
    منم تو رو نا امید نمی کنم،با نظراتت مخالف نیستم،ولی نظرت اشتباهه،بهترین تایم هایی که توی دنیا ثبت شده با فرمون بوده،بعدش موس و در آخر با فاصله خیلی زیاد کیبورد،وقتی توقع داری ماشین با سرعت 120 تا راحت بپیچه معلومه که این بازی به دردت نمی خوره،ولی من نا امیدت نمی کنم،ادامه بده شاید موفق شدی.
    آینه سمت راست رو نمیشه آورد،باید با آینه وسط پوشش بدی
    خوب ! ببين يه جيزيه كه من به جشمم ديدم ! ولي اين جا عمل نمي كنه ! وقتي به يه بيج خطرناك ميرسي ! دستي رو مي كشي ! و كاز مي دي !ماشين يه خورده در جا مي زنه و حركت مي كنه ! ولي توي اين ! وقتي با راست كليك دور مي زنه ! ديكه هر جي كاز مي دي انكار نه انكار !همين جوري مي ره و مي خوره به ديوار !
    در ضمن اين رو توي فيلم ها نديدما : دي ! توي جاده بوديم ! بابام اين حركت خفن رو انجام داد : دي ! البته اكه انجام نمي داد !!! الان كسي نبود با شما كل كل كنه !!! : دي !! راستي جالبه ! من موندم كه جي تي اي جه ربطي به شبيه ساز داره !!! : دي
    در ضمن ! با اون GTI فرمونش مشكل داره نمي بيجه !!! در حالي كه اون BMW فرمول يكه خيلي راحت مي بيجه !

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

در رانندگی واقعی،وقتی با سرعت 80 تا آدم می خواد بپیچه تمام تن و بدنش به لرزه میفته و احساس می کنه الان پرت میشه بیرون،همین باعث میشه وقتی کسی داره با 80 تا میپیچه احساس کنه کار خیلی خفنی کرده(که این خیلی طبیعیه)اما در شبیه ساز ما نیروها رو احساس نمیکنیم،برای همین وقتی با 120 تا میپیچیم احساس میکنیم با سرعت کمی پیچیدیم.
    این شبیه ساز توسط رانندگان واقعی مسابقات تست شده و همه تاییدش کردن.
    اون ماشین هم فرمونش مشکل نداره،علت این موضوع سیستم تعلیق اون ماشین و سوسپانشن اون هست که خوب نمیپیچه!

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من رفتم توی قسمت Multiplayer بعد اونجا ازم یوزر پسورد خواست رفتم تو سایتش رجیستر کردم حالا وقتی تو بازی پسورد رو میزنم میگه
    You must set a game password
    Last edited by *Ali*; 13-07-2009 at 14:44.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من رفتم توی قسمت Multiplayer بعد اونجا ازم یوزر پسورد خواست رفتم تو سایتش رجیستر کردم حالا وقتی تو بازی پسورد رو میزنم میگه
    You must set a game password
    برو توسایت خود بازی بعد وارد پروفایلت شو بعد در قسمت گیم پسورد یه گیم پسورد برای خودت انتخاب کن و در بازی اون پسورد رو وارد کن

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من رفتم توی یکی از هاست ها ولی فقط تصاویر بازی اونها رو مشاهده کردم اصلا نتونستم بازی کنم ! اگر ممکنه یه توضیحی بده چجوری بازی کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من رفتم توی یکی از هاست ها ولی فقط تصاویر بازی اونها رو مشاهده کردم اصلا نتونستم بازی کنم ! اگر ممکنه یه توضیحی بده چجوری بازی کنم
    ببخشید الان پستتو دیدم.
    وقتی داری تصاویر مسابقه رو میبینی باید دکمه Esc رو بزنی ،یه منو در سمت چپ ظاهر میشه که باید روی گزینه join کلیک کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

چه جوری میشه توی لیگهایی که برگزار میشه شرکت کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

9

ببخشید فراموش کردم، شما همون نسخه دمو رو دانلود کن بعد کرکش کن. این هم لینک کرک برنامه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فایلهای کرک رو کنار فایل اجرائی بازی کپی کنید . وقتی unlocker.exe رو اجرا کنید وارد بازی میشید . حالا پایین صفحه زیر گزینه های منو روی License کلیک کنید و یوزر و پسورد دلخواه رو وارد کنید.
    با کرک تمام ماشینها و پیستها باز میشه، ولی نمیشه آنلاین بازی کرد چون یوزر و پسورد رو با سرور سایت چک می کنه. البته با نسخه دمو میشه با همون سه تا ماشین و دو جاده آنلاین مسابقه داد.

یه نکته دیگه هم اینکه برای ورود به بازی این سه گزینه رو دارید:
    multi player برای مسابقات آنلاین
    single player برای مسابقه با کامپیوتر یا تک نفره توی پیست
    hot lap برای ثبت رکورد. تو این گزینه نباید بیشتر از دو چرخ ماشین از جاده خارج بشه و نباید به دیواره پیست یا لاستیکهای کنار پیست برخورد کنید. بعد از اینکه یک دور توی این حالت زدید، رکورد ثبت میشه و با دکمه 1 ریپلای رکورد ذخیره میشه. این فایل ریپلای رو می تونید توی سایت LFSworld.net بزارید و توی لیست رکوردها قرار بگیرید.
    برای ورود به قسمت Hot Lap برنامه از شما Game Password رو می خواد که باید داخل سایت LFS.net یه اکانت بسازید و داخل مشخصات اکانت Game password رو ثبت کنید.
    آقا ممنون ولی هرچی میزنم ارور میده میگه eror wile reply !!!! بعد جای کد لایسنس چی بزنیم؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

کسی هکی یا کد این بازی رو داره ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان کسایی که پایه مسابقه آنلاین هستن اعلام کنن،می خوایم لیگ راه بدازیم و کلی هم مشتری داریم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •