تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شما کدوم مدل رو میپسندید ؟

راي دهنده
230. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Samsung I900 Omnia

87 37.83%
  • Sonyericsson XPERIA X1

69 30.00%
  • HTC Touch HD

74 32.17%
صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 145

نام تاپيک: مقایسهi900 Omnia,X1,HTC touch HD

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

خوشم میاد راه میری میگی only omnia..............
    تیکه جالبیه.........
    راستی برادرم مازیار خودش امنیا داره برا همین انقدر مطمعا حرف میزنه اگه تو هم داریش با دقت امتحان کن میشه

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه عزيزم ... در نمياد ....

جاي حافظه جانبي بغل سيم كارت .. درست كه زير باتري نيست .. ولي بالأخره بايد باتري در اورد براي عوض كردن حافظة يا درش اوردن

با تشكر
    یه ضرب المثلی هست که میگه سخته ولی ممکنه !!!

من حتی با تمرین خیلی زیاد تونستم سیم کارت رو هم دربیارم !!!

باید قلقش دستت بیاد. یه کم سخته....
    کلا من تو این 1 ماه و 10 روز که امنیا دارم فقط 2 بار خاموش روشنش کردم !!!

3. 2 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به نظر من گوشی پاکت پی سی فقط htc touch hd

داره خودمونی میشه peymanmo6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به نظر من واسه یه پاکت پی سی رزولشن و حافظه داخلی از همه چی مهمتره. من x1 و بعد hd رو انتخاب می کنم. عکس زیر مقایسه ال سی دی x1 با 480x800 پیکسل در برابر N95 با 240x320 پیکسل که هردو در یک صفحه وب هستن نشون می ده. برخلاف نظر بعضی ها، من فکر می کنم اختلاف قیمت 200 دلاری (البته نه تو ایران) بین x1 و omnia واسه رزولشن چهار برابر و کی بورد می ارزه. اگی کسی قید این دوتا (کی بورد و رزولشن) رو بتونه بزنه،omnia بهترین گزینست.

Last edited by peymanmo6; 04-12-2008 at 11:49.

6. این کاربر از peymanmo6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

صحاتی که در بالا کردی باید بگم که از این لحاظ یعنی رزلوشن و حافظه.....اچ دی و ایکس 1 ...در این مورد یکی اند

داره خودمونی میشه peymanmo6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

صحاتی که در بالا کردی باید بگم که از این لحاظ یعنی رزلوشن و حافظه.....اچ دی و ایکس 1 ...در این مورد یکی اند
    x1 رو به خاطر کیبوردش بهتر از hd می دونم. باتریشم یه نمه بهتره.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

x1 رو به خاطر کیبوردش بهتر از hd می دونم. باتریشم یه نمه بهتره.
    کلا این دوتا یکی اند تقریبا......کسی که کیبورد می خواد x1 و کسی که ال سی دی می خواد این گوشی

10. این کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقا یه فرستی پیش اومد تو الکامپ با hdوx1 (هر دوشون) کار کردم x1 واقعا گوشی خوبی بود ولو باید بگم hd ازx1 هم بهتر بود تو hd از بازخورد لامسه ای استفاده شده بود یعنی وقتی دکمه ای تو صفحه رو فشار میدادی انگار یه دکمه ی واقعی یه یا وقتی اون بازی یه که باید گوشی روخم کنی توپ تو سوراخ بندازی حرکت یه توپ سربی رو رو یه سطح فلزی احساس می کردی یا وقتی به در و دیوار می خورد برخورد توپ رو تو همون قسمت احساس می کردی نه اینکه گوشی فقط ویبره بره
    تازه hd نویز کنسلینگ (nc) داره!
    راستش بعد از کار با دوتا گوشی بهتر بودن hd به هم بر خورد البته برتری ها ش تو همین موارد و مانیتور بزرگترش محدود می شد
    با i900 هم کار کردم گوشی یه خوبی یه ولی اصلا در حد این دو گوشی نیست مخصوصا hd البته منظورم منو و خود گوشی یه نه دوربین و صدا و اینجور چیزا

12. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

کلا این دوتا یکی اند تقریبا......کسی که کیبورد می خواد x1 و کسی که ال سی دی می خواد این گوشی
    یه چیزهای دیگه هم بهش اضافه کن چون HD اینها رو هم نداره اما XPERIA داره.

1. دکمه های چهار جهته یا همان D-Pad. این دکمه ها در خیلی از برنامه ها و بازی ها استفاده میشه و گوشی که
    این رو نداشته باشه عملا نمیشه باهاش بازی کرد و یا با برنامه هایی که از این دکمه ها استفاده میکنند کار کرد. مگر
    اینکه اون بازی و یا برنامه فقط با تاچ کار بکنه که در این صورت تعداد این بازی ها و برنامه های خیلی کمند و میشه
    گفت انگشت شمار. اما بازی ها و برنامه هایی که با D-Pad کار میکنند خیلی زیادند.

2. موس اپتیک. این موس دقیقا مانند موس اوپتیکی است که در اومنیا استفاده شده با این تفاوت که اکسپریا هم
    موس اوپتیک داره و هم کلید های چهار جهته.

3. اکسپریا کیبورد داره و میشه از این کیبورد هم برای تایپ استفاده کرد و هم برای بازی کردن. چون خیلی از بازی ها
    توسط کیبورد بازی میشند و بازی کردن با کیبورد هم حال و هوای خودش رو داره.

4. در اکسپریا میشه نشانگر موس قرار داد چون D-Pad داره. حالا ممکنه بگید نشانگر موس چیه؟ عکس زیر رو ببینید.

بله دقیقا درست فهمیدید. همون موسی که در اومنیا وجود داره در اکسپریا هم میشه گذاشت و خودم همین الان
    روی اکسپریا این نشانگر موس رو دارم . هر زمان که خواستم فعالش میکنم و هر وقت هم لازم نداشتم غیر
    فعالش میکنم تا نشانگر موس ناپدید بشه و روی صفحه نباشه. تازه میشه کاری کرد که یکی از سافت کی هایی
    که در اکسپریا وجود داره برای فعال شدن و غیر فعال کردن این موس تنظیم کرد تا هر وقت که خواستید فقط
    با یک اشاره موس بیاد و با یک اشاره هم موس ناپدید بشه.

5. باطری قویتر اکسپریا رو به هیچ وجه نمیشه با HD مقایسه کرد. چون HTC HD هم ال سی دیش بزرگتره و باعث
    مصرف بیشتر باطری میشه و هم باطریش حجم کمتری رو نسبت به باطری اکسپریا داره. یعنی در هر 2 مورد
    باطریش نمیتونه با باطری اکسپریا مقایسه بشه.

6. بدنه فلزی اکسپریا رو هم فکر کنم فراموش کردید. اکسپریا نزدیک به 80 درصد بدنه اش از فلز
    ساخته شده و به همین دلیل به این گوشی میگن Premium .

14. 3 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

خب الان بیشتر رو به بازی هایی میارن که از شتاب سنج استفاده می کنه و صدر صد با اولین بار بازی کردن همه عاشقش میشن.......که نمیشه تو x1 اجرا کرد.........
    باطری x1 درسته که قوی هست اما در hd کاری کردن که بهینه مصرف کنه و دوستانی که دان میگن برای یک کار عادی مثل روزی 3 ساعت موزیک و تماس و اس ام اس و........2 روز دوام میاره..........و اگه زیادی کار کنی 1.5 روز....پس باطریش مشکلی نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •