تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 32 اولاول ... 2026272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 311

نام تاپيک: آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اراجیف بافتن هنر می خواد که بنده ندارم ولی ظاهرا شما خدادادیش رو داری !

شما ظاهرا طبق ادعاتون با هیچ کسی صحبت نمی کنید و عملا همه رو خطاب قرار میدین ! جریان بعضی های تاپیک مورد علاقتون رو که فراموش نکردین؟ یه سری عادات جالب دارین که خب، جای بررسی داره. البته نه توسط افراد عادی، توسط افراد متخصص. پیگیری کنید لطفا، واسه خودتون میگم.

عقده کسی داره که صفحه به صفحه می نویسه. اگه زمانی رو که واسه نوشتن این رمان های بی سر و ته تلف کرده بودین رویه یه چیزی مثل آشپزی گذاشته بودین قطعا الان حداقل بلد بودین یه فلافل درست و حسابی درست کنید، به یه نون و نوایی هم رسیده بودین ! حالا این عقده ها از کجا اومدن نمی دونم ! ظاهرا تمومی هم ندارن ! خب بگید شاید من و سایر دوستان بتونیم بهتون کمک کنیم، مگر اینکه لاعلاج باشه بنده واستون دعا می کنم. همین یه کار از دستم بر میاد، شرمنده !

از نظر من افرادی بسیار دون پایه هم از بعضی ها بالاترن !(حتما با توجه به سنتون حرکت مایلی کهن در انزلی رو به یاد میارید!) حالا اینکه شما جایگاه و مقام رو به چی می دونید خب خودش جای سوال هست. کسی با این چیزها و من من کرده ها که به وفور میشه در پست هاتون دید گنده نمیشه یا جایگاه اجتماعی پیدا نمی کنه؛ خیالتون راحت ولی شما می تونید به تلاشتون ادامه بدین، ضرری نداره، سنگ مفت گنجیشک هم مفت !

از نظر من همین که سعی کنید جنبه خودتون رو بالا ببرید، برای هر پستی چند صفحه پشت و رو رمان ننویسید و اراجیف به هم نبافین و از در و دیوار و موضوعات بی ربط حرف نزنید، خودش کلی پیشرفته ! از همین فردا می تونید شروع کنید، هیچوقت دیر نیست دوست عزیز. امیدوارم ظرفیتتون به اندازه کافی باشه، چون هر حرفی یه جوابی داره.
    آب را بریز اونجا که میسوزه !
    برای بعضی آدم های کوته فکر ، قهرمان نشدن یک تیم دغدغه ی فکری شده !
    انسان های مفلوکی که مشکلات روحی و روانی خود را با تعصب های مسخره ی پوچ به تیم ها نشان می دهند !
    کسی نیست بگوید ، اینهمه خود را برای این بازیکنان جر دادید به کجا رسیدید ؟
    به شما حقوق دادند ؟ سر ماه دستمزد گرفتید ؟
    --------------------------------
    با هم میریم نزد متخصص ! شما را هم میبرم ببینم اینهمه مشکلات روحی روانی که دارید ار چیست !
    شما که سالمی ! همه ی عمر و وقتت را در تاپیک ها برای چند تا بازیکن مافنگی تلف میکنی !
    عمو جون برو دنبال نون که خربزه آبه !
    الان اومدی بدبختی های روحی روانی و مشکلات فردیت را اینجا تخلیه کنی ؟
    اگه آرومت میکنه مشکلی نیست ! گریه کنی خالی میشی
    --------------------------
    میگی میخوام بحث کنم ، خب بحث فوتبالی کن !
    جواب نداری به سلامت ! کسی مجبورت نکرده !
    -------------------------
    شما حسادت نکن ، بلدی بنویس !
    حرف حق که جواب نداره ، به جاش باید زد به خاکی و شر ور نوشتن !
    اگه میدونستن یک سری مثل جنابعالی اینقدر خودتون را برای یک تیم هلاک می کنید ، خیلی کارهای بهتری میکردند !
    شاعر میگه :
    چونکه با کودک سر و کارت فتاد ، پس زبان کودکی باید گشاد
    به زبان کودکی شما چی میشه ؟
    پول اینترنت میدی بیای اینجا بنویسی فلانی رفت فلان جا ! فلانی خائن بود !
    الکی خوشی ؟
    مسئولان دقیقا افرادی مثل شما را میخواهند ، سر در برف فرو برده چون کبک !

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

خب دوستان ، بنده دارم میرم سر کار
    به هر حال مثل بعضی ها بیکار نیستیم که 24 ساعته در فروم ها ، اخبار نقل و انتقالات را بنویسیم !
    شاید این افراد حقوقی چیزی میگرند که این چنین آتش در دل دارند ، والا ما نگرفتیم !
    درک نمی کنم اینهمه تعصب های کودکانه ی مسخره را ! آخه فلانی کجا رفته به من و شما چه ؟
    هر بازیکنی هر جا رفته دستمزدش را میگیره ، چیزی به شما نمیده که اسفند روی آتش شوید !
    فوتبال را نگاه کنید برای فوتبال ، نه برای 4 تا بازیکن دوزاری !
    جالبه برای من مینویسند فلانی چاق شده !
    خب خبر مرگش کمتر بخوره ! به من چه آخه ؟ من فقط میتونم مواظب خودم باشم !
    یعنی تعصب ، عقل بعضی ها را ...
    پولش را یکی دیگه میگیره ، یه عده دیگه حرص و جوشش را میخورند ! عجب !
    اگر توهینی چیزی داشتید مرقوم بفرمائید ، بعد از ظهر خدمتتون هستم !
    تمام توهین ها را هم کاملا میخونم ، مطمئن باشید
    فضای مجازی را هم جدی نگیرید ، جان فضای مجازی در گرو یک کلید است !
    بدرود
    Last edited by mehr1362; 16-07-2016 at 05:35.

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

تنها چیزی که میشه گفت اینه که هر حرف شما رو جواب منطقی بدیم باز همون حرف قبلی رو به نحوی دیگر تکرار می کنین. از 6-7 سال پیش که از تیم مدیریت انجمن جدا شدم تا الان کلا فکر نکنم 10-20 تا بیشتر پست گذاشته بودم در کل انجمن. البته به طور متوسط اینجا سر میزنم. در این مدت بحث های فراوانی دیدم و همینطور تعصب ها و ... ولی فقط می خوام بگم که طرز فکر و گفتار و همچنین پست های شما به شکلی بود که مجبور به جواب دادن شدم. عقیده هایی که شکل گرفته قابل تغییر به این راحتی نیست. ترجیح میدم دیگه جواب حرفای بسیار متناقض شما رو ندم چون وقت نیاز هست و اگر بخوام همه رو جواب بدم باید خط به خط حرفاتون رو مقایسه کنم تا تناقض هایی که نمی بینید رو به خودتون نشون بدم.

در صقحه 28 همین تاپیک شما 5 خط نوشتید و یک شوخی با مدیر کردین راجع به تاپیک پرسپولیس . یک طرفدار (محمد) دقیقا 2 خط در جواب نوشتن که یعنی بحث اصلی تاپیک رو به حاشیه نبرین ولی شما در جواب 54 خط در هر زمینه بی ربطی نوشتید. دوست عزیز شما هم می تونستید برای جلوگیری از هر حاشیه ای یک جواب سربسته بدین. اینجا تاپیک آلمان هست و دلیلی نداشت این همه وارد جزییات و حاشیه بشین.

فوتبالیست در این مملکت بیشتر از چیزی که باید بگیره میگیره ، مثال میزنم !آتش نشانی که دیروز در تهران کشته شد ، حقوقش چقدر بود ؟ اون بیشتر برای جامعه خدمت میکنه یا فوتبالیست ؟
    کادری ارتش با 25 سال سابقه و درجه ستوانیکمی ماهانه 1/100 تا 1/500 حقوق می گیره !
    به نظرت کسی که باید به هر کسی صبح تا شب احترام بگذاره ، دولا راست بشه ، دوره و ماموریت بره و ....
    این آدم باید 1/100 حقوق بگیره ؟ این آدم بیشتر به جامعه و حفظ کیان مملکتش کمک میکنه یا فوتبالیست ؟!
    میتونی از صدها شغل دیگر مثال عینی پیدا کنی !
    یک مورد کلی دیگه هم بگم که در کل حرفاتون خیلی میبینم شاکی هستین در مورد دستمزد های فوتبالیست ها و کلا به نظر از نظام مالی و درآمد های زیاد بعضی ها شاکی هستین. در کل بگم انقدر شاکی نباشین. در کل دنیا همین هست ولی ای کاش اینطوری نبود ولی متاسفانه نمیشه درستش کرد. شما مثال آتش نشان و ... میزنین و من که الان 6 سال هست در جهان اول زندگی میکنم می تونم کلی مثال های دیگه در مورد اینجا بزنم. واقعا همه این مشکلات و فساد و پارتی بازی و سطح درآمد های کاملا متفاوت و ... اینجا ها هم زیاده. در آمریکا شما می تونی درآمد یک ورزشکار رو با استاد دانشگاه که 200-300 تا مقاله علمی داره مقایسه کنی؟ درآمد پلیس و آتشنشان اینجا می دونی چقدره؟ فکر می کنی یک پلیس ساده با درآمدش چه سطح زندگی در آمریکا داره؟! می دونین اینجا هزینه دانشگاه رفتن و مدرک گرفتن سرسام آور هست؟ می دونستی خیلی از دکتر ها و دندانپژشک ها تا آخر عمرشون اینجا باید قسط دانشگاه بدن ( داندانپزشک شدن متوسط 400-500 هزار دلار - نزدیک 2 میلیارد تومان هزینه داره!). متاسفانه اکثرا جا های دنیا همینطور هست.

و اما آخرین حرف : من ترجیح میدم ریز نشوم روی پست های آخر شما چون واقعا وقت پر اززشم رو نمی خوام برای حرف های سطحی و کاملا بی ربط تلف کنم. مثلا به من چه مربوطه فردوسی پور چی میگن که به من میگین میتونین دهن بینی کنین (فردا حرفتون عوض میشه باز میگین منظورم همه بود نه شما)

امیدوارم مدیر تمام بحث های بی ربط ماها در این 2-3 صفحه تاپیک رو حذف کنن چون کاملا به بیراهه رفته تاپیک !

4. این کاربر از R£ɀД بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

علاوه بر این بحث ها که ربطی به موضوع تاپیک نداشت، اعلام برنامه روزانه شما هم بهش اضافه شد! کلا دمت گرم، سوژه نادری هستی.
    بنده از این به بعد بحثی با شما ندارم، چه فوتبالی و چه غیر فوتبالی. با یکی بحث می کنم که مختصر و مفید سرش به تنش بیارزه ! در ادبیات شما میشه مفلوک و کوته فکر و ترسو و حقیقت گریز نباشه و مشکلات روحی و روانی نداشته باشه !
    حتما این پست های بی سر و ته شما حقوق و مزایایی داره که اینقدر درگیرشید و خییییلی هم سطح علمی بالایی دارن که نوشتنشون "وقت تلف کردن" نیستن ! به هر حال موفق باشی دوست عزیز.
    در انتها هم از صنف فلافل فروش ها معذرت می خوام چون فکر کنم تویه پست قبلی بهشون توهین شد.

6. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مخلص همه ی شما ، خداحافظ تاپیک آشیانه ی عقاب ها !
    این خداحافظی ما رو به یاد خداحافظی معروف سلطان در اوستادیون آزادی انداخت

8. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

علاوه بر این بحث ها که ربطی به موضوع تاپیک نداشت، اعلام برنامه روزانه شما هم بهش اضافه شد! کلا دمت گرم، سوژه نادری هستی.
    بنده از این به بعد بحثی با شما ندارم، چه فوتبالی و چه غیر فوتبالی. با یکی بحث می کنم که مختصر و مفید سرش به تنش بیارزه ! در ادبیات شما میشه مفلوک و کوته فکر و ترسو و حقیقت گریز نباشه و مشکلات روحی و روانی نداشته باشه !
    حتما این پست های بی سر و ته شما حقوق و مزایایی داره که اینقدر درگیرشید و خییییلی هم سطح علمی بالایی دارن که نوشتنشون "وقت تلف کردن" نیستن ! به هر حال موفق باشی دوست عزیز.
    در انتها هم از صنف فلافل فروش ها معذرت می خوام چون فکر کنم تویه پست قبلی بهشون توهین شد.
    سلام عزیزم ، چطوری ؟
    شباهت ها و تفاوت هات با محمد بولهوایج میدونی چی هست ؟
    هر دو تعصب افراطی مسخره ای دارید با یک تفاوت ! شما اسلحه و کامیون نداری اون داشت !
    که اگر داشتی ، سه ماه قبل من و خیلی ها را زیر میگرفتی و بعد هم رگبار
    وقتی زبانت از دلیل و برهان قاصر هست ، دست به اغتشاش ، بچه بازی و توهین میزنی !
    شما پرسپولیسی ها دقیقا همون افرادی بودید که به اینستاگرام گل محمدی حمله کردید !
    وقتی پرسپولیس بود ، حیا کن و رها کن میخونید ! رفت ذوب آهن موفق شد ، یک دفعه رگ غیرتتون به جوش اومد !
    در ذوب آهن اوایل نتایج بدی گرفت ، ولی ذوب آهن به این مربی فرصت داد و گل محمدی با استفاده از فضای فوتبالی شهر اصفهان به موفقیت هایی رسید !
    احساسی بودن ، دقیقا همون جا خودش را بروز داد ، پاسخ گل محمدی هم جالب بود :
    گفت برای چی الکی به خودمون فشار بیاریم ؟ تنها افتخار پرسپولیسی ها در فصل گذشته ، جام نگرفتن استقلال بود
    در مورد مایلی کهن ، ربطش را نفهمیدم اما باید توضیح بدم برای بچه های کم سن !
    من از مایلی کهن اشک هاش را یادم هست زمانی که کره جنوبی را 6-2 بردیم !
    چون خیلی از زشتی ها دوست داری بنویسی ، چند تا حرکت زشت از یک نفر را یاد آوری میکنم !
    یکسال از فوتبال ملی و باشگاهی محروم شد به علت کتک زدن داور ، جام جهانی 2006 لگد زد به کلمن آب !
    جام جهانی 2006 ، بر خلاف تصمیم برانکو ، در یکی از بازی ها تصمیم گرفت برای ایران بازی نکند !
    در مقدماتی جام جهانی 2010 بعد از دعوت شدن به تیم ملی ، از حضور در تیم ملی سر باز زد !
    هنوز هم با علی دایی قهر هست ! اسمش چی بود ؟
    راهنمائیت میکنم ، در سال های آخر بازیش سر از تراکتور در آورد
    حالا از چشمت افتاد ؟
    یک نمونه زشتی دیگر ، برای یاد آوری بد نیست !
    توپ را زد به اوت ، ضد فوتبال و تمارض تلقی شد ! به دستور دایی اوت پرتاب شد و رسید به آرفی !
    و بعد از آن : آقا دایی الگوی من بود ! عکس هاش به دیوار اتاقم بود ! دیگه الگوم نیست ، نیست !
    حالا همین بازیکن بعدها سر از تیم محبوبتون در آورد !
    از باشگاه خیلی فرهنگی تیم محبوبت هم بد نیست بگوییم !
    بعد از اینهمه حتاکی به گل محمدی ، آقایون فرهنگشون را به منافعشون باختند ، دریغ از یک عذرخواهی !
    پرسپولیسی ها فکر میکنن هر کسی یک روز در پرسپولیس بوده ، بعدها باید جلوی این تیم وا بده !
    نمونه ، حمله به علی دایی در فصل قبل ، بعد از ناکامی در بازی صبا !
    اینقدر طرفدارهاش بی جنبه تشریف دارند که از خوشحالی علی دایی نمیدونند کدوم بدوند
    شما پرسپولیسی ها به خودتون هم رحم نمی کنید ، آدمی هست که توهین از شما نشنیده باشه ؟
    خدا را شکر بعد از 88 ، نیروهای انتظامی و امنیت در تهران گوش به زنگ و هوشیار شدند ، وگرنه تماشاگرانی که با اونهمه زباله فرهنگ ناب خودشون را نشان دادند بعد از بازی کل تهران را به آتش می کشیدند !
    البته چند تا صندلی شکسته شد که با حضور سریع نیروی های امنیتی ، جرات ادامه ی این روند سلب شد !
    فصل قبل تموم شد ، خودت را زجر کش نکن عزیزم !
    فصل قبل جایی تموم شد که کیروشی پور ( پرسپولیسی پور ) گفت : او لا لا
    این جمله برای همیشه یادگار خواهد ماند ، از ناراحتی یک مجری ... او لا لا
    حالا شما از فصل قبل دنبال چی هستی ، برو بگرد شایدم پیدا کردی !
    من اینجا هستم تا بعضی چیزهایی که یادتون میره را یاد آوری کنم !
    ناراحتی شما هم دقیقا همین هست ، این دیگه مشکل خودتونه

---------------------------------
    شما اگر سواد و شعور فوتبال داشتی ، به جای اغتشاش و نشون دادن تربیت خانوادگیت ، فوتبالی پاسخگو بودی ! وقتی زبونت قاصر هست از دلیل و برهان ، دم دستی ترین کار شر ور گفتن هست !
    پرسیدم بالاخره طارمی بازیکن خوبی بود یا نبود ؟
    قبلا نوشتم بازیکن خوبی بود و حمله کردید که چرا نوشتم خوب بوده !
    ولی بعد از رفتنش عزا گرفتید !
    چون جوابی ندادید ، خودم پاسخ میدم :
    هر بازیکنی در پرسپولیس باشه بهترین بازیکن هست ولی سر از جاهای دیگه در آورد معمولی و زپرتی میشه !
    پرسیدم فرق میثاقیان با کیروش را بفرمائید ، جوابی ندادید !فرقی نداشتند و ندارند ، تنها فرقشون رنگ چشم این دو نفر هست !وقتی نمیتونستید تیم های میثاقیان را زیر الفاظ رکیک ببرید ، ضد فوتبال می شد !
    شما ها فکر می کنید بارسلونا هستید و هر تیمی را باید مثل هلو ببرید ، وقتی نمیتونید موفق بشید به آسمان و ریسمان و وزارت ورزش و علی منصوریان و باند اصفهانی و خدا و پیغمبر متوسل میشید !ظرفیت تحمل شکست و ناکامی را باید از پیرهای تیمتون جستجو کنیم !
    -------------------
    فصل قبل با دادار دودور و هزار تا لوس بازی دنبال گرفتن جام بودید ، یعنی از قبل برای خودتون میدونستید .
    از بچه ی فلانی را آوردن تا زن و بچه ی برانکو ! هر کسی نمیدونست فکر میکرد قرار هست فینال جام جهانی برگزار بشه !فصل قبل یک درس بزرگی بود برای تهران ، که فهمیدند اگر پرسپولیس روز آخر قهرمان نشه هیچ اتفاقی نمی افته ! نه زمین به اسمون میرسه نه کودتا میشه کودتای ترکیه هم شکست خورد ، بازیکنان قدیمی شما با لباس آبی به میدان خواهند رفت .
    خوشم میاد از این آقایان زرنگ ، از ناکجا آباد معروف شدند و یک شبه خوشبخت ! زرنگی این دو نفررا باید ستود !
    این طرفدارهای احساسی هستند که نمیتونند بازیکن را درک کنند !
    رفتند ترکیه ، حالا راحت هر جا میخوان میگردند ، هر جا خواستند میروند ، هر چه خواستند میخورند و هر چه خواستند میپوشند ! بهترین پول را هم میگیرند و از زندگی در ترکیه لذت میبرند !
    نه مجبور هستند به اجبار نماز بخونند ، نه مراسم مذهبی شرکت کنند و نه نمادهای سیاسی را بر گردن بیندازند !
    داستان کیروش هم بد نیست :
    ایشون با یکی از مسئولان وزارت ورزش ( یا فدارسیون ) بگو مگو داشت ، یک مصاحبه ازش دیدم واقعا جالب !
    در مصاحبه در حالی که لباس سیاه بر تن داشت گفت : در این ایام عزیز ، ایام سوگواری امام حسین ، فلانی ادب را ....
    یعنی این یارو هم فهمید در ایران اگر میخوای پست و مقامت را از دست ندی باید خودت را به دین و مذهب و امام حسین و هزار تا چیز دیگه بچسبونی ( به اروپایی ها ، نون به نرخ روز خوردن را هم یاد دادیم )
    در انتها بهت قول میدم اگر بچه خوبی بودی ، یک فلافل دو نونه واست بخرم بخوری !
    مثل اینکه عقده ی فلافل هم داری ، عمو جون به جای شر ور نوشتن برو کار کن فلافل بخر و بخور !
    اینجا نشستی فکر کردی سر ماه خوردبین بهت حقوق میده ؟
    بنده سواد نوشتن را دارم ، شما سواد خوندن نداری تقصیر من نیست ! نخون !
    هر کی طرفدار یه تیم ، همه طرفدار چی توز ! یادت باشه
    انرژیت را بگذار برای وزارت ورزش ، علی منصوریان ، فلان بازیکن خائن .... باتریت را تموم نکن !
    عزیزمی !

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

دوباره که اومدی عقده گشایی
    به هر حال همین که شعور فوتبالی و تربیت خانوادگی رو واسمون معنی کردی به شخصه ممنونم آقای مدعی شعور و تربیت ، موفق باشی !

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

این خداحافظی ما رو به یاد خداحافظی معروف سلطان در اوستادیون آزادی انداخت
    مدیر جان ، شما سلطان زیاد دارید ! کدومش ؟
    اونی که مخالف برنامه ی نود بود یا اونی که دریبل میزد و توپ را شوت میزد به ساعت ؟
    والا من شوخی کردم ، ولی بعضی ها جنبه ندارند کلا !
    یورو هم تمام شده ، همه دوستان طرفدار آلمان را رفتند دنبال کارای دیگه !

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوباره که اومدی عقده گشایی
    به هر حال همین که شعور فوتبالی و تربیت خانوادگی رو واسمون معنی کردی به شخصه ممنونم آقای مدعی شعور و تربیت ، موفق باشی !
    خودت را ناراحت نکن عزیزم !
    حقیقت همیشه تلخ هست ، با حلول حلوا کردن دهنت شیرین نمیشه !
    من هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم .

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

خودت را ناراحت نکن عزیزم !
    حقیقت همیشه تلخ هست ، با حلول حلوا کردن دهنت شیرین نمیشه !
    من هم برای شما آرزوی موفقیت میکنم .
    چشم عزیز جان. حتما از تجربیات اندوخته و ارزنده شما استفاده می کنم.
    موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •