تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 79

نام تاپيک: آیا نفرین یک چیز واقعیست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

پ.ن: دیگه پستهای بنده رو نقل قول نکن خواندن و جواب به این جور پستهای سراسر علمی و منطقی از توان بنده خارجه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

هرچقدر هم که قوی باشی، وقتی در یک جامعه ای متشکل از بیشمار حیوانات عقب افتاده و رذل ها و درندگان زندگی کنی، دچار محدودیت هایی میشوی... بخصوص که آدم سالمی از نظر روح و روان و وجدان باشی؛ چون نمیتوانی دست به هر دروغ و فریب و نامردی و رذالت و فسادی بزنی که بقیهء آدمها بدانها خویش را آلوده میکنند.
    ولیکن بنده اکنون راه خویش و حقیقت خویش را یافته ام و سالهاست دارم خودم را قوی تر و سخت تر میکنم... و این راه و هدف همچنان ادامه دارد. روز به روز قوی تر میشوم.
    اما در کنار این میتوان و باید در فضای ذهن و اندیشه نیز نبرد کرد و سعی در پاکسازی جهان داشت... اینکه فقط خودم قوی شوم... اگر در جامعه افشاگری نکنم و اگر اندیشه ام را به میدان نفرستم و حقانیت و برتری آن را نشان ندهم، انبوه میمون های عقب مانده و رذل ها و پلیدها، احتمالا جهان را بیش از پیش تسخیر خواهند کرد، و کار برای بنده هم در نهایت غیرممکن یا حداقل بسیار سخت تر خواهد شد.
    همزمان هم خود و هم جامعه. هم درون و هم برون. هرکدام به جای خویش و تاحدی که میتوانیم. بنده در وادی قدرت ذهن و اندیشه و بینش/بصریت بسیار قوی هستم، و این بنوعی میدان و رسالت بنده است که باید در آن نبرد کنم و بر دیگران فائق گردم. تلاشی که نمیشود تضمین کرد نتیجه میدهد یا نمیدهد و چقدر، ولیکن بهرحال این ذات و رسالت طبیعی بنده است.
    اینکه کسی نمیتونه باهات بحث کنه از روی ترس نیست بخاطر اینه بحث با ادمی که سلامت روحی نداره و اطرافیان رو درنده خو میبینه کلا اشتباهه,در میدان اندیشه هم هرچقدر میخوای جلو برو واقعا کی میاد به حرفات اهمیت بده,توصیه آخر من برای سالم بودن اطرافیانت اینه خودت رو درمان کنی همیشه علم میتونه ب بشر کمک کنه و خدا فقط به ظالمها کمک میکنه خدات حافظت باشه

- - - Updated - - -

هرچقدر هم که قوی باشی، وقتی در یک جامعه ای متشکل از بیشمار حیوانات عقب افتاده و رذل ها و درندگان زندگی کنی، دچار محدودیت هایی میشوی... بخصوص که آدم سالمی از نظر روح و روان و وجدان باشی؛ چون نمیتوانی دست به هر دروغ و فریب و نامردی و رذالت و فسادی بزنی که بقیهء آدمها بدانها خویش را آلوده میکنند.
    ولیکن بنده اکنون راه خویش و حقیقت خویش را یافته ام و سالهاست دارم خودم را قوی تر و سخت تر میکنم... و این راه و هدف همچنان ادامه دارد. روز به روز قوی تر میشوم.
    اما در کنار این میتوان و باید در فضای ذهن و اندیشه نیز نبرد کرد و سعی در پاکسازی جهان داشت... اینکه فقط خودم قوی شوم... اگر در جامعه افشاگری نکنم و اگر اندیشه ام را به میدان نفرستم و حقانیت و برتری آن را نشان ندهم، انبوه میمون های عقب مانده و رذل ها و پلیدها، احتمالا جهان را بیش از پیش تسخیر خواهند کرد، و کار برای بنده هم در نهایت غیرممکن یا حداقل بسیار سخت تر خواهد شد.
    همزمان هم خود و هم جامعه. هم درون و هم برون. هرکدام به جای خویش و تاحدی که میتوانیم. بنده در وادی قدرت ذهن و اندیشه و بینش/بصریت بسیار قوی هستم، و این بنوعی میدان و رسالت بنده است که باید در آن نبرد کنم و بر دیگران فائق گردم. تلاشی که نمیشود تضمین کرد نتیجه میدهد یا نمیدهد و چقدر، ولیکن بهرحال این ذات و رسالت طبیعی بنده است.
    اینکه کسی نمیتونه باهات بحث کنه از روی ترس نیست بخاطر اینه بحث با ادمی که سلامت روحی نداره و اطرافیان رو درنده خو میبینه کلا اشتباهه,در میدان اندیشه هم هرچقدر میخوای جلو برو واقعا کی میاد به حرفات اهمیت بده,توصیه آخر من برای سالم بودن اطرافیانت اینه خودت رو درمان کنی همیشه علم میتونه ب بشر کمک کنه و خدا فقط به ظالمها کمک میکنه خدات حافظت باشه بای

3. 2 کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2019

پيش فرض

طرف داره مريخ پيماي رفت و برگشتي ميسازه و ازمايشش رو با موفقيت رد كرده بعد ما درگير نفرين و .... هستيم ! نفرين اگر بگير بود كه ...........................
    درود بر آمریکا

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

اینکه کسی نمیتونه باهات بحث کنه از روی ترس نیست بخاطر اینه بحث با ادمی که سلامت روحی نداره و اطرافیان رو درنده خو میبینه کلا اشتباهه,در میدان اندیشه هم هرچقدر میخوای جلو برو واقعا کی میاد به حرفات اهمیت بده,توصیه آخر من برای سالم بودن اطرافیانت اینه خودت رو درمان کنی همیشه علم میتونه ب بشر کمک کنه و خدا فقط به ظالمها کمک میکنه خدات حافظت باشه بای
    شما ابتدا با بنده کلی بحث و جدل میکنید، بعد که میبینید نمیتوانید از پس بنده بربیایید، برچسب بیمار بودن به بنده میزنید.
    ضمنا در عقل و منطق ما نباید هیچ پیشفرضی داشته باشیم. منجمله اینکه اکثریت یا بخش عظیمی از انسانها درنده خو نیستند. شاید واقعا اینطور باشد! اگر نیست، خب پس باید بتوانید با سند و استدلال، با عقل و بحث منطقی ثابتش کنید. اگر نمیتوانید چنین چیزی را ثابت کنید که پس نمیتوانید ادعا کنید که قطعا غلط است.
    بیشتر یا درواقع تقریبا تمامی انسانها، موجوداتی در عمق خویش تحت تاثیر احساسات و غرایز اولیه و حیوانی هستند. هرچند در ظاهر دم از عقل و منطق میزنند، ولی وقتی بهشان فشار بیاید و کم بیاورند اکثرا وارد فاز رفتار طبیعی بر اساس روان انسان میشوند... ولیکن نمیخواهند دستشان رو شود... این است که میخواهند ژست عقل و منطق داشتن را حفظ کنند، و بی پایه و بدون اینکه بتوانند اثبات کنند، طرف مقابل و مخالفان خویش و افشاگران حقیقت را متهم به انواع چیزها منجمله بیمار روانی بودن میکنند. همانطور که ادعاهای شما همه بدون سند و دلیل و اثبات پوچ است... اینکه بنده سلامت روحی ندارم، و اینکه انسانها را درنده خو میبینم. البته بنده تمام انسانها را درنده خو نمیدانم، ولیکن تعداد بیش از حد زیادی از درنده خویان در جامعه و جهان وجود دارد. احتمالا بر سر میزان تقریبی آن نیز توافق نخواهیم داشت. شما میگوید کم است، من میگویم زیاد است و خیلی هم زیاد.
    همانطور که در تاپیک دیگر گفتم، روح و روان انسان حاصل ترکیبی از دو موجود است... یک روح حیوانی و یک روح ملکوتی... ترکیب این دو، روان و نفس انسان را تولید میکند. یک کشاکش دائمی بین بخشهای حیوانی و بخشهای ملکوتی روح آدمی همواره وجود دارد. میمون نفس بر اکثریت مطلق انسانها کم و بیش غلبه دارد. تنها درجاتش تفاوت میکند... منجمله خود شما... از این رو از انسانها انصاف را انتظار داشتن واقعگرایانه نیست، گرچه این وظیفه شان است. چون شما خود جزیی از اکثریت و شبیه بقیه شان هستید، طبیعتا مثل همانها رفتار میکنید. ولیکن ذهن و روان بنده فراتر از این حد رفته است و ظرفیت بیشتری برای دیدن و درک و پذیرفتن و اعتراف به واقعیت ها یافته است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

فرار از واقعیت بیماری شما رو درمان نمیکنه شما باید تحت مراقبت قرار بگیرید و درمان بشید
    جای جبهه گرفتن گرفتن و عصبانیت سریعتر به یک روانپزشک مراجعه کن
    کسی که فکر میکنه با نفرینش زلزله میاد سیل میاد هواپیما سقوط میکنه و قدرت برتر ماورایی نسبت به بقیه داره قطعن سالم نیست مشکل داره و نباید راست راست در این یک جامعه سالم بچرخه
    اگر در کشور آزدی زندگی میکردی اطرافیانت که براشون مشکل ایجاد کردی با یک تماس مشکلشون حل میشد
    هر چند الانم غیمت میتونه این کارو بکنه
    سراسر حرفهای تان ضد و نقیض و است.
    کدام کشور آزاد؟ همان کشورهای به اصطلاح آزادی که میفرمایید بروید ببینید چه خبر است... اگر سواد دارید و زبان انگلیسی بلد هستید بخصوص، فهمیدن این امر دشوار نیست. در یوتیوب بینهایت داستان و روایت هست، در جاهای دیگر هم هست. آنها خود معضلات عظیم و فجایعی بیشمار دارند و جامعه شان پر است از جنایت و بیماران روانی و فلاکت و ...
    مگر نهایت منظورتان چند کشوری معدود باشد.
    و میبینید حکومت ها و رهبران این کشورها چطور در سطح جهان زورگویی و جنایت میکنند و در تاریخ معاصر میلیون ها انسان بی گناه را به بهانهء اراجیف و توهم خودبزرگ بینی خود (همانطور که شما خود را عقل و روانی کامل تر از بنده میپندارید) به کام مرگ کشانده یا ناقص کرده، رنج داده و بدانها صدمه های گسترده ای زده اند.
    و رئیس جمهورها و رهبرانی که مردم نادان و سرگشتهء این کشورها بر سر کار می آورند میبینید که خود چه بی سوادها و احمق ها و بیماران روانی هستند و آنها خود دم از منجی بشریت بودن و پیرو مسیح بودن و جنگ های مقدس و طرف خدا بودن زده اند... آیا کور و کر هستید و تاکنون اینها را ندیده و نفهمیده اید؟
    در جهانی که پر از دروغ و جنایت است... نمیدانم دم از چه میزنید و چه ادعایی میکنید.
    کشور آزاد خخ
    بله جنایت آزاد است، و نادانی فراگیر است، و مشتی نادان مشتی رذل و نادان تر از خودشان را بر سر کار می آورند در آن کشورها.
    دستاورد این کشورهای آزاد را بقدر کافی مشاهده کرده ایم!
    نگاه کنید به آمریکا... این کشور مهد و مدعی آزادی و دموکراسی و حقوق بشر... رئیس جمهورهایی که بر سر کار آورده اند چه نادان ها و احمق ها و رذل ها و بیماران روانی و دروغگوها و شیادها و بی سوادها و بی فرهنگ و شعورهایی بوده اند... مثلا ترامپ... آیا سواد و شخصیت و شعور داشت؟ ندیدید چه چیزهایی گفت و چه کارهایی کرد... و دیدگاه و رفتارش نسبت به زنها، اقلیت ها و رنگین پوستان، حتی همسر خودش، و حتی به تمسخر فردی معلول پرداخت... این است اوج این تمدن و کشور آزاد بقول شما... که توی کل کشورشان سالهاست نتوانستند یک آدم درست و حسابی پیدا کنند که بیاید رئیس جمهور بشود... با آن سیاست پوسیده ناکارامدشان که قادر به تغییر و اصلاحش نیستند... اکنون نیز یک پیرمرد قراضه که نمیتواند حتی درست راه برود و حرف بزند را آورده اند خخخ یعنی در کل این کشور آزاد و مهد علم و فناوری با آن حجم عظیم ثروت... و کشوری که دارند به مریخ میروند... وضع شان اینطور خراب است... آیا کور و کر هستید؟ یا فکر میکنید عقل و شعوری دارید که دربارهء افرادی که نظر مخالف شما را دارند قضاوت کنید و به آنها برچسب و اتهام بزنید؟ شما خودتان چه هستید؟ یک موجود نادان ابلهی مثل بیشمار نادان و ابله دیگر در این جهان که فکر میکنند چیزی میدانند!

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

شما ابتدا با بنده کلی بحث و جدل میکنید، بعد که میبینید نمیتوانید از پس بنده بربیایید، برچسب بیمار بودن به بنده میزنید.
    ضمنا در عقل و منطق ما نباید هیچ پیشفرضی داشته باشیم. منجمله اینکه اکثریت یا بخش عظیمی از انسانها درنده خو نیستند. شاید واقعا اینطور باشد! اگر نیست، خب پس باید بتوانید با سند و استدلال، با عقل و بحث منطقی ثابتش کنید. اگر نمیتوانید چنین چیزی را ثابت کنید که پس نمیتوانید ادعا کنید که قطعا غلط است.
    بیشتر یا درواقع تقریبا تمامی انسانها، موجوداتی در عمق خویش تحت تاثیر احساسات و غرایز اولیه و حیوانی هستند. هرچند در ظاهر دم از عقل و منطق میزنند، ولی وقتی بهشان فشار بیاید و کم بیاورند اکثرا وارد فاز رفتار طبیعی بر اساس روان انسان میشوند... ولیکن نمیخواهند دستشان رو شود... این است که میخواهند ژست عقل و منطق داشتن را حفظ کنند، و بی پایه و بدون اینکه بتوانند اثبات کنند، طرف مقابل و مخالفان خویش و افشاگران حقیقت را متهم به انواع چیزها منجمله بیمار روانی بودن میکنند. همانطور که ادعاهای شما همه بدون سند و دلیل و اثبات پوچ است... اینکه بنده سلامت روحی ندارم، و اینکه انسانها را درنده خو میبینم. البته بنده تمام انسانها را درنده خو نمیدانم، ولیکن تعداد بیش از حد زیادی از درنده خویان در جامعه و جهان وجود دارد. احتمالا بر سر میزان تقریبی آن نیز توافق نخواهیم داشت. شما میگوید کم است، من میگویم زیاد است و خیلی هم زیاد.
    همانطور که در تاپیک دیگر گفتم، روح و روان انسان حاصل ترکیبی از دو موجود است... یک روح حیوانی و یک روح ملکوتی... ترکیب این دو، روان و نفس انسان را تولید میکند. یک کشاکش دائمی بین بخشهای حیوانی و بخشهای ملکوتی روح آدمی همواره وجود دارد. میمون نفس بر اکثریت مطلق انسانها کم و بیش غلبه دارد. تنها درجاتش تفاوت میکند... منجمله خود شما... از این رو از انسانها انصاف را انتظار داشتن واقعگرایانه نیست، گرچه این وظیفه شان است. چون شما خود جزیی از اکثریت و شبیه بقیه شان هستید، طبیعتا مثل همانها رفتار میکنید. ولیکن ذهن و روان بنده فراتر از این حد رفته است و ظرفیت بیشتری برای دیدن و درک و پذیرفتن و اعتراف به واقعیت ها یافته است.
    سلام.
    نمیخواستم خودم رو قاطی بحث ها کنم ولی :
    آقا شما خودتان از اپیدمی کرونا خوشحالید . شما خودتان از هواپیما خوشحالید که 176 بی گناه افتادن پایین . شما مریض نیستید؟! شما بیمار نیستید؟! هرچیزی که سرمون میاد بخاطر شماهاست !!! امثال شماها ضد بشریت هستید که یه آشپزخونه میزنید از مواد شیمیایی سوء استفاده میکنید و مواد تولید میکنید میدید دست مردم . چرا؟ واسه اینکه مرگ بشر رو میخواید از مردن بشر خوشحال میشید!!!من هرکس رو دیدم که اینجوری تولید کننده بوده و موقع گیر افتادنش دیدمش دقیقا مثل شما بوده!!و منم از اینجور آدما واقعا حالم بهم میخوره . چون واقعا باعث بدبختی میشید.
    شما هم مانند کاربر ژیان - mjx و خیلیای دیگه که بخاطر همین رفتاراشون از انجمن بن شدند.اگر به این رفتارتون ادامه بدید بن میشید.
    دیگه حرف دیگه ای با شما ندارم.

9. 2 کاربر از ksra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سلام.
    آقا شما خودتان از اپیدمی کرونا خوشحالید . شما خودتان از هواپیما خوشحالید که 176 بی گناه افتادن پایین . شما مریض نیستید؟! شما بیمار نیستید؟! هرچیزی که سرمون میاد بخاطر شماهاست !!! امثال شماها ضد بشریت هستید که یه آشپزخونه میزنید از مواد شیمیایی سوء استفاده میکنید و مواد تولید میکنید میدید دست مردم . چرا؟ واسه اینکه مرگ بشر رو میخواید از مردن بشر خوشحال میشید!!!من هرکس رو دیدم که اینجوری تولید کننده بوده و موقع گیر افتادنش دیدمش دقیقا مثل شما بوده!!و منم از اینجور آدما واقعا حالم بهم میخوره . چون واقعا باعث بدبختی میشید.
    شما هم مانند کاربر ژیان - mjx و خیلیای دیگه که بخاطر همین رفتاراشون از انجمن بن شدند.اگر به این رفتارتون ادامه بدید بن میشید.
    بله بنده خوشحالم، آیا به خودی خودش جرم است یا نشانهء بیمار روانی بودن است؟
    خب اگر بلاهایی که در زندگی بر سر بنده آوردند بر سر شما هم آورده میشد و ظرفیت و تحمل تان کاملا پر میشد، شاید مثل من میشدید. و این لزوما بیماری روانی نیست، بلکه یک دیدگاه بر اثر تجربه و یک استراتژی است برای دفاع از خود و یک فریاد و عریان سازی حقیقت بشریت... چون انسانها فکر میکنند همینطور به خودی خود ارزنده و قابل احترام هستند و حق حیات دارند... بنده با این دیدگاه موافق نیستم. بسیاری انسانها حداکثر در سطح حیوانات هستند. اگر شما درست رفتار نکنید، اخلاق را رعایت نکنید، صرفا مثل حیوانی هوشمند عمل کنید، پس درواقع یک حیوان هستید. آیا با این نظر مخالفتی دارید و چرا؟
    البته قبول دارم که ما حق نداریم حتی این حیوانات را هم بکشیم... همانطور که حق نداریم هیچ حیوانی مثل سگ و گربه و حتی درندگانی مثل خرس و پلنگ و مار سمی را هم بی دلیل و غیر از دفاع از خود بکشیم. و ضمنا خداوند آنها را آفریده و بدانها حیات داده و قوانین الهی نیز به ما اجازه نمیدهند که با صرف نظر و خواست خود آنها را بکشیم... پس به دلایلی که گفتم بنده با آن بقیه که میفرمایید فرق دارم. بله بنده از کشتار و بلا و تنبیه و تحقیر بشریت خوشحال میشوم، چون بنظرم برایشان لازم است، مثل کودکی پررو و یاغی که نیاز به تنبیه هم دارد. ولیکن این فقط نظر و خوشایند بنده است و بخاطر اعتقاد به مواردی که گفتم، هیچوقت شخصا اقدام به کشتن انسانهای دیگر نمیکنم یا حتی بدانها صدمهء دیگری هم نمیزنم، جز در دفاع. اما نفرین کردن از نظر بنده وقتی آدم ظرفیتش پر شود و قدرت و چارهء دیگری هم برای تخلیه و دفاع از خودش نداشته باشد، مشکلی ندارد، و ممکن است این نفرین اثر هم بکند، ولیکن دیگر امری ماوراییست و تحت نظر و امر الهی صورت میگیرد و بنابراین حتی اگر موجب مرگ افرادی هم شود قتل به حساب نمی آید. البته شماها که ظاهرا به این چیزها هیچگونه اعتقادی ندارید، پس میتوانید بنده را بی خطر بدانید!
    دیدگاه و استراتژی جنگی که بنده در زندگی دارم تنها در پاسخ به واقعیت های بشریت و جامعه بوده است که شخصا تجربه و لمس کرده ام، و اول برای دفاع از خودم در برابر موجودات متجاوز و درنده است، و البته نادان ها که مثل خاله خرسه میمانند، و دوم اینکه سعی میکنم حقیقت را افشا کنم و توی صورت انسانها بزنم، چون فکر میکنم همیشه حقیقت سودمندتر از توهم و دروغ است. اگر حقیقت روشن نشود، احتمال و سرعت اصلاح انسانها بنظرم کمتر است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

سلام.
    این هم یک نمونه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فقط یکی از بیشمار.
    آیا قط بنده هستم که فریاد میزنم از پستی و داغونی انسانها و اینکه این بار کج به منزل نمیرسد؟
    آیا بنظر شما شرایط بشریت و جامعهء شما نرمال هست؟
    و آیا این شرایط رو، حداقل بخش بزرگی از اون رو، خود همین آدمها ایجاد نکرده اند؟
    یا مثل بقیه همه تقصیرها را گردن حکومت و آخوند و اسلام و خدا میندازید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2020

پيش فرض

پستی و پلیدی و نادانی ای که در انسانها و جامعه دیدم، ظلم ها و وقاحت های عظیم بیشمار، باعث شد تصمیم بگیرم از خود یک ماشین جنگ بسازم.
    قوی تر و قوی تر، سخت تر و سخت تر... این هدفیست که سالهاست دنبال میکنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •