تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: کمک در خرید سیستم مختص کار با 3D MAX

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

لطفا ضمن جلوگیری از هرگونه بحثهای حاشیه ای ، صرفا جهت اطلاع :

2. 2 کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

اون وقت تبلیغاتی که تو امضات بود برای فروش سخت افزار چی بود که بدلیل ممنوعیت خرید و فروش در انجمن توسط مدیریت حذف شد!

بازم تکرار میکنم:
    رو که نیست، سنگ پای قزوینه...

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

حذف شود!!!
    Last edited by Hessam 2; 08-12-2013 at 19:56.

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

1. بله ! به احتمال زیاد نمی تونند قید گرافیک رو بزنند فعلاً !
    2. توی پرفورمنس کلی کارت 760 با کدوم کارت سری500 انویدیا تقریباً برابری می کنه ؟! کارت 760 تعداد هسته های کوداش 1152 تا هست !
    3. آقا حسام که اینجا نیستند برادر ! من رضا هستم !

ویرایش : حلال زاده تشریف فرما شدند و آقا حسام به جمعمون اضافه شدند !
    اگر دقت کنید متو جه میشید که من هیچ کارت سریه 500 رو با سریه 700 از لحاظ پر فورمنس مقایسه نکردم اینا نه از لحاظ معماری نه از لحاظ قدرت با هم کلی فرق دارن
    در ضمن تعداد هسته کودایی که گفتم هم جنبه واقعیت نداشت وصرفا جهت تفهیم بود کمی در خوندن مطالب دقت کنید
    اقای حسامو خوب اومدی

6. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

در کل سیسی که پیشنهاد دادم برای این کارایی بسیار مناسبه هم از لحاظ بودجه و هم از لحاظ کانگفینگ ...
    خواهش میکنم در دادن مشاوره برای سیستم به مقدار بودجه و نوع کارایی تو جه کنید قرار نیست برای هر کاریی چه گیم و چه ... نهایت قطعات در نظر گرفته بشه همون طور که گفتم برای بچه ها در فروم ها در سال های گذشته برای همین کاریی i5 2500k---2500 هم کاملا کفایت کرده و تا الان هم جوابگو بوده

8. این کاربر از animsprite بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

منظوردوستمون Nvidia quadro و AMD firepro هست که برای نرمافزار هایی مثل 3dmax و اتوکد و ... مهینه شدن و کلا روش پردازششون متفاوت هست.
    البته برای سیستم 4 5 میلیونی نمیشه از اینا استفاده کرد، چون این گرافیک ها خیلی قیمتشون بالا هست.
    پردازششون متفاوته یعنی اصلا امکان مثلا بازی کردن با کوارد ها نیست؟یعنی واقعا تخصصیه و مربوط به کار با 3max هست؟

از طرفی برای این سوکت نمیشه گرافیک پیشنهاد نداد چون گرافیک آنبرد ندارند !
    نمیشه هم گفت « وقتی نمیشه کارت سری کواردو بست سری گیمینگ هم نمی بندیم و هزینشو صرف CPU و مادربرد از سوکت 2011 میکنیم و با گرافیک 100 تومنی تصویر می گیریم از سیستم ! » چون هسته های کودا توی پردازش کمک می کنند !

خدایی 2-3 بار خوندم تا فهمیدم
    پس اگه سری کوادو نبدم طبق حرف شما باید سری گیمینگ ببندم؟
    آخه مگه نمیگن 3d max از کارت گرافیک خیلی استفاده نمیکنه ونیاز به cpu و ram داره؟

همون طور که دوستمون یعنی استارتر گفتن به نظرم با محدودیت بودجه روبرو هستن از طرفی سیس پیشنهادی بسیار سیس جامع و کاملیست نه تنها برای 3dmax بلکه برای یه جورایی همه موارد کاربرد از گیم گرفته تا .... جوابگوست یعنی ته تمام قطعات ممکن در بازار ذکر شده برای کارایی دوستمون سیس زیر کاملا کفایت میکنه
    cpu i5 4670k
    main asus z87 -k
    ram G.skill 2*4 2133mhz
    در مورد گرافیک با gtx 760 کاملا موافقم وولی اگر باز بودجه امکاننمیده به gtx650 هم میتونید فکر کنید و جوابگوی کارایی شما در گیم و 3dmax خواهد بود با این اوصاف دورو بر 1 تومن در کل سیس صرفه جویی میشه ولی به همون صورت از کانگفینگ هم کاسته میشه ولی همین سیس تمام کارایی شمارو جواب میده بودن کسانی که یا سیستم
    cpu i5 2500k
    وگرافیک
    gtx 560ti همین کارایی شما رو داشتن و تا الان هم به خوب داره کار میکنه
    محدودیت بودجه ندارم(یعنی واقعا نمیدونم ارزشش رو داره یا نداره)برای همین نهایت گفتم 5 تومن./نمیدونم واقعا برم سراغ سیستم های مازستا یا نه؟

با تو جه به این که استارتر هدف اول رو 3dmax وبعد گیم گذاشته محاله گرافیکو جا بندازن و بشه با گرافیک HD4600 مجتمع در پردازنده کارو ادامه داد
    برای کودا و ... بله سریه 500 نسیبت به سریه 600 و 700 از هست کودای بیشتر بر خوردارن نه این که در سریه جدید خبری ا کودا نیاشه بلکه مثلا وقتی روی یه gtx 560 1500 فرضا 1500 هسته کودا باشه در سریه جدید این میزان هسته کودا روی کارتی چون gtx770 موجوده ولی برای این کارایی هم میشه گرافیک های سریه amdهم پیشنهاد داد که نظر من روی 7870 ودر صورت بودجه 7970 هست ولی ینا به گفته اقا حسام در بالا گرافیکرو بهتره همون اول یه چیز خوب برداشت مثل gtx 760
    احساس میکنم گرافیک بهتر تاثیر بذاره امیدوارم احساسم علمی باشه.

ا
    اگه استارتر بدونن که میتونند بودجه بیشتری برای گرافیک جور کنند اگه فعلاً گرافیک نگیرن و بودجه گرافیکشون به حدود 3 تومن برسه بنده بهشون کارت Quardo K4000 پیشنهاد میدم !
    ولی در صورتی که این بودجه میسر نباشه برای گرافیک اختصاصی و از طرفی شاید دلشون بخواد یه گیمی هم بزنند با این سستم چاره ای جز خرید گرافیک های گیمینگ نیست !
    باز این سوال رو مطرح میکنم با گرافیک اختصاصی امکان بازی نیست؟>

رو بودجه ی 5 میلیون نمیشه خیلی مانور داد! اگر 7/5-8 تومن بود، یه چیزی! سیستم خیلی توپی واسه رندرینگ می شد!

اما در هر صورت سیستمی که جناب اشراقی فرمودن، خیلی خوبه. بعید می دونم چیز بهتری بشه بست.
    این سیستم خیلی توپ نیاز چند سال رو بر طرف میکنه؟

2:وقتی قرار نیست گرافیک تخصصی بخریم، چه لزومی داره 1 میلیون بدیم به گرافیکی که از اسمشم معلومه که بدرد بازی و گیم میخوره نه 3Dmax و ...

این نه شما وزنش خیلی سنگینه .یعنی واقعا به درد نمیخوره؟

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار Hessam 2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

این سیستم خیلی توپ نیاز چند سال رو بر طرف میکنه؟
    کاملاً بستگی به خود شما، کاربرتیون و انتظار داره! می تونه 10 سال براتون زیاد هم باشه!
    می تونه سال دیگه هم کار دستتون بده که ناچار به خرید سیستم جدید باشید.

اما شما حداکثر حداکثر روی 5 سال مد نظر داشته باشید. چون بعد از این زمان انقلابی در صنعت سخت افزار به وجود میاد و بسیاری از قطعات نسل جدیدشون وارد میشه و نسل های فعلی کلاً منقرض و از رده خارج میشه!
    علاوه بر این، سیستم نسبتاً ضعیفی هم به حساب میاد در آینده!

یعنی شما باید تا قبل از سال 2020 میلادی، سیستم جدید بخرید و به این سال نمی کشه!

11. این کاربر از Hessam 2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه eshraghi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    استان فارس

پيش فرض

بله گرافیک های کواردو فقط به درد این جور پردازش ها میخورن و توی گیم کارایی ندارند !
    طبق ضرب المثل معروف «هرکسی را بهر کاری ساختند! »
    بنده هم توصیه آقا علیرضا رو بهتون می کنم که اگه می تونید از گیم صرف نظر کنید فعلاً گرافیک نگیرید و بعداً گرافیک کواردو بگیرید !
    البته گرافیک کواردو K2000 داریم که قیمتش خیلی زیاد نیست و 1.5 میلیونه و جواب کارتون رو میده به نظرم !
    اگه اشتباه نکنم اکثر بار پردازشی تری دی مکس بر دوش پردازنده و رم هست تا گرافیک !

13. این کاربر از eshraghi2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه eshraghi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    استان فارس

پيش فرض

جناب استارتر اگه دوست داشته باشید که بدونید سیستم های تخصصی این کاربرد کانفیگشون تقریباً چطوره (به صورت صرفاً جهت اطلاع ) میتونم بهتون سه تا سیستم تخصصی و فوق تخصصی لیست بدم ! ( البته نه برای خرید ! بلکه برای افزایش آگاهی ! )
    اگه مایل بودید اعلام کنید !
    Last edited by eshraghi2010; 09-12-2013 at 12:07.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

بله گرافیک های کواردو فقط به درد این جور پردازش ها میخورن و توی گیم کارایی ندارند !
    طبق ضرب المثل معروف «هرکسی را بهر کاری ساختند! »
    بنده هم توصیه آقا علیرضا رو بهتون می کنم که اگه می تونید از گیم صرف نظر کنید فعلاً گرافیک نگیرید و بعداً گرافیک کواردو بگیرید !
    البته گرافیک کواردو K2000 داریم که قیمتش خیلی زیاد نیست و 1.5 میلیونه و جواب کارتون رو میده به نظرم !
    اگه اشتباه نکنم اکثر بار پردازشی تری دی مکس بر دوش پردازنده و رم هست تا گرافیک !
    ممنون یعنی تا حالا اینجوری تو ذوقم نخورده بود.که بخوای پول بدی اما نتونی ازش توی بازی هم استفاده کنی.

فقط یه سوال اگه بعدا (1 سال دیگه) بخوام گرافیک کواردو بگیرم مادر بورد الانم ساپورت میکنه؟

این سوال رو از همه میپرسم:
    نظرتون نسبت به سیستمهای مازستا چیه؟
    مثلا X80 یا X100 ارزش خرید از این گروه رو داره؟
    آیا اگه خودم جمع کنم خودم به نفعم نیست ؟به لحاظ مالی؟چه مزیتی داره؟

و سوال دیگه:
    اگه بخوام به لپتاب فکر کنم کار اشتباهی انجام دادم؟(توی کار با 3d max) یعنی احمقانه هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •