تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 108

نام تاپيک: Borderlands 2

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

خب انگار کسی طرفدار این بازی نیست البته منم دو بار این بازی رو رفتم نه برای داستانش فقط برای باس های بازی و محیط قشنگی که داشت این شماره یه سری جزئیات تو دمو ها دیدم خیلی جالب شده بود.

خب قبل از اینکه بگم درباره خود بازی اینکه گیر باکس سازنده بازی اعلام کرده ساخت بازی تموم شده و اینطور که مشخص شده فعلا دارن روی یه dlc برای بازی کار میکنن...

جزئیات جدید تو دمو بازی که در کامیک کان معرفی شد از چند مورد به نظرم جالب بود.
    سیستم تیر اندازی و شوتر در کنار جزئیات نقش افرینی بودنه همون سیستم xp قبل رو هم داره با بالا رفتن لول به قدرت های بیشتر دسترسی دارین
    دشمن ها تنوع واقعا خوبی دارن انیمشن های زیبایی داره
    محیط بازی بسیار زیبا هست محیط ها اینبار از نورپردازی و رنگ های بهتری استفاده کرده
    یه سری شخصیت جدید هم معرفی شد مثل Tiny که کار های جالبی انجام میداد مثل منفجر کردن دشمنا : دی
    مثل قبل بعد از کشتن هر دشمن میتونید به چیز های مختلف دسترسی داشته باشین از اسلحه ها تا موارد دیگه
    و خیلی جزئیات دیگه به نظرم این شماره تونسته از خوبی های نسخه قبل و جزئیات جدید بخوبی استفاده کنه
    البته شخصیت های قدیمی بازی هم در این شماره هستن مثل رولاند که در یه قسمت از بازی باهاش صحبت میکنید.

همونطور که تو پست قبل هم اشاره کردم campaign بازی 60 ساعت هست!

2. 11 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

من شماره 1ش رو 3-4 روز بیشتر نتونستم بازی کنم ... برای شما کشش داشت ؟
    كلا بازيهايي مثل اين يا l4d يا dead island بازيهاي آنلاين محور هستن و تنهايي بازي كردنشون چندان لذتي نداره...... چون آن لاين محور طراحي شدن ,داستان و شخصيت سازي و گرافيكشون هيچوقت در حد بازيهايي كه سينگل محور هستن از آب در نمياد.
    همين بازي dead island رو من تازگيها با دوستام و coop حدود ٦٠ ساعت بازي كرديم در صورتي كه اگه بخواي همين مدتو خودت تنها dead island بازي كني خوابت مي بره

..
    Last edited by halflife g; 24-07-2012 at 17:12.

4. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

خوبه سبک بازی رو گیر باکس معرفی کرد نقش افرینی اول شخص هست وگرنه یه سری با Total War و بازی های استراتژی اشتباه میگرفتنش : دی

+

این شماره به غیر از شخصیت های جدید و اصلی اون شخصیت های قبلی هست واقعا چقدر امکانات تو بخش بالا بردن قدرت ها هست 3 تا دمو جدید هم هستن حتما ببینید واقعا عالی شده...
    Last edited by Killzone2; 24-07-2012 at 18:55.

6. 3 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

خوبه سبک بازی رو گیر باکس معرفی کرد نقش افرینی اول شخص هست وگرنه یه سری با Total War و بازی های استراتژی اشتباه میگرفتنش : دی
    .
    شماره قبل رو دهها ساعت بازي كردم و ميدونم در مورد چي صحبت مي كنم.
    بازيهاي داستاني كه coop محور باشند در هر سبكي هستن كه حتي سبك rpg رو هم شامل ميشه....... (پارسا خودش منظورمو متوجه شد)

+

در مورد سبك اين بازي هم درسته rpg هستش ولي بيشتر مثه deadisland يه dungeon crawler هستش تا rpg (يعني ميشه گفت شبيه سبك dead island هستش كه تاكيد rpg اش بيشتر)
    كلا اينجور بازيها از لحاظ تاكيد بر داستان و عمق ماموريت و npc ها با استانداردهاي rpg هاي اصيل فرق دارن ولي به لطف سيستم loot و آپگريدشون و بالطبع گشت و گذار در قسمتي از rpg جا مي گيرن

موفق باشيد........

8. 3 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

همینطور که هر کاربری این پست بالا (اسپم) رو ببینه نقل قول گرفتن هم نداشت که چیزی درباره اون بگیم پست یه کاربر که مربوط به چند وقت پیش میشه رو الان جواب دادن اونم با......

من 100 ها ساعت اینو بازی کردم پس بیشتر میدونم! : دی دیگه co op محور , استراتژی محور و... این محور خیلی تو بازی تاثیر داره! در کل خوبه که میدونی درباره چی صحبت میکنی من توجه که کردم چیز دیگه ای متوجه شدم! که البته تایید نمیشه اون حرف ها.

+

این بازی هیچ ارتباطی به این هایی که میگی نداره یعنی مقایسه اینا کمی فان هست کو اپ محور و اینا هم جایی نگفتن کو اپ محور و اینا برا اینه که نتونستی با داستان ارتباط داشته باشی نظر کاملا شخصی هست! رفتی کو اپ بازی کردی اسمش هم گذاشتی کو اپ محور بعد هم ارتباطش دادی به یه بازیی که هیچ ارتباطی باهاش نداره... یه مقدار رو این مورد توجه کنی متوجه میشی چی میگم!

ما داریم درباره یه بازی نقش افرینی اکشن حرف میزنیم که در کنارش بخش کو اپ داره این قضیه نقش افرینی بودن بیشتر به چشم میاد اینطور بود سبک بازی رو چیز دیگه ای میگفتن این چیزایی که میگی هم خنده دار هست این بازی که شاید داستان زیاد خوبی نسبت به بقیه بازی ها تو همین سبک نداشته باشه ولی یکی از خوبی های بازی npc ها و دیالوگ های جالب اون ها هست همینطور بالا بردن مهارت ها هست و سیستم گیم پلی بازی و استفاده از موراد نقش افرینی تو این بخش و شخصیت هاش هست... به نظر 10 ها ساعتی که بازی کردی بیشتر تو حالت کو اپ بوده تا تک نفره ! خط داستانی تک نفره بیشتر مورد توجه هست تو اینطور بازی ها.

موفق باشید!
    Last edited by Killzone2; 26-07-2012 at 11:41.

10. 2 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

مراد درست میگه، Borderlands جزو بازی هایی هست که کو-آپ بازی کردنش واقعاً یه لذت دیگه ای داره!
    بازی های دیگه ای هم مثل Left 4 Dead, Dead Island هستن که مراد بهشون اشاره کرد. اینجور بازی ها اوج لذتشون به بازی کردن با دوستان ـه و سینگل انجام دادنشون قابل مقایسه نیست با کو-آپ ـشون!
    Last edited by marmolak kocholo; 26-07-2012 at 00:57. دليل: D:

12. 2 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

مراد درست میگه، Borderlands جزو بازی هایی هست که کو-آپ بازی کردنش واقعاً یه لذت دیگه ای داره!
    کلا رفتار ها شما جالبه! مگه من گفتم مضخرفه؟! پست اونو ببین چی گفته بعد درباره جالب بودن کو اپ بحث میکنیم : )
    اگر میخوایی بگی طرف درست میگه خب اینقدر تابلو؟! یه جوری میگی بازی کردنش لذت داره که من گفتم آشغاله! موقع پست دادن بیشتر دقت کن!
    Last edited by Killzone2; 26-07-2012 at 01:07.

14. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

عجیجم تو هم رفیق خودمی! ( مطمئمن باش تو بیشتر رفیقمی، من هنوز آیدی مراد رو ندارم :| )
    موقع پست دادن بیشتر دقت کن!
    والا من دقت میکنم، تو انگار دقت نمیکنی، پست من فقط قسمت دومش نقل قول پست تو بود، قسمت اولش اول پستم اصلاً نقل قول کس خاصی نبود!

جدا از این، از پست هایی که زدی میشد اینجور برداشت کرد که مخالفه اینی که بازی کو-آپ محور هست و اینکه بخش داستانی رو با کو-آپ جدا دونستی!

به هر حال! Diablo هم سبکش Action RPG هست ولی همه اون رو کو-آپ بازی میکنن! در صورتی که میتونن تنها سینگلشو برن!
    ربطی نداره ژانر بازی چی باشه!

16. 2 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

والا من دقت میکنم، تو انگار دقت نمیکنی، پست من فقط قسمت دومش نقل قول پست تو بود، قسمت اولش اول پستم اصلاً نقل قول کس خاصی نبود!
    منم میدونم ولی اینطوری برداشت میشه : دی منظور حرفات به نظرم چیز دیگه ای بود!
    جدا از این، از پست هایی که زدی میشد اینجور برداشت کرد که مخالفه اینی که بازی کو-آپ محور هست و اینکه بخش داستانی رو با کو-آپ جدا دونستی!
    نه ارین ببین من اصلا کاری با کو اپ ندارم خوبه یه بار هم سر همین l4d و کو اپش با هم حرف میزدیم! ولی یکی دونستن دو تا بازی که ربطی به هم ندارن برام جالبه! اون بخش داستانی منظورم اینه که تک نفره رفتنش هم بسیار جزابه نمیشه گفت تک نفره رفتن اصلا خاص نیست و بدرد نمیخوره اینو کاربر های فروم گیر باکس هم میگفتن من خودم با تک نفره این بازی خیلی حال کردم!
    البته اینو اشاره کنم من خودم میگم وقتی کو اپ بزنی اون لذت اصلی بخش داستانی از بین میره یعنی تک نفره که باشی میشه بیشتر مانور داد حالا شاید نظر خیلی ها فرق کنه نمیگم کو اپ خوبی نداره ولی تک نفره رفتنش هم واقعا لذت بخشه
    به هر حال! Diablo هم سبکش Action RPG هست ولی همه اون رو کو-آپ بازی میکنن! در صورتی که میتونن تنها سینگلشو برن!
    ربطی نداره ژانر بازی چی باشه!
    داری میگی دیابلو! دد ایلند که نگفتی! اون هم باز قضیه اش فرق داره همشیه انلاین باش و بازی کن ربط که اگر یه مثال خوب بزنن بهتره نه اینکه یه اول شخص ترسناک جهان باز رو با نقش افرینی مقایسه کرد... یه مقدار فان هست منظورم این بوده نه به کو اپ وگرنه اینو هر حشره و جانداری میدونه کو اپ و داستان این با هم هست ولی دیگه از خود اسم دراوردن و محور محور کردنش خنده دار هست واقعا!
    Last edited by Killzone2; 25-07-2012 at 23:54.

18. 2 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

اسپم کده شد تاپیک با بحثهای بیخود! میشه گفت اسپم محور

تصاویر جدید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Killzone2; 25-07-2012 at 23:53.

20. 3 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •