تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: تفاوت پرشیا با 405 ؟

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من یکیو دیدم SUV لکسوس زیر پاش بود نتونست یارو رو سوار کنه، بعد نتیجه گرفتم هر چی مدل پائینتر باشه مخ زنی راحت تره!!!!
    نتیجه: پرشیا هیچ فائده ای نداره، حتی مخ زنی!!!
    بلد نبود این بحث هم نیاز به یه تاپیک داره..

2. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز لوگان's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آقا من تو یکی از این دفترچه ها دیده بودم نمیدونم یه سری فرقهایی نوشته بود مثلا گیربکس پرشیا نمیدونم خورشیدیه آفتابیه مال اون مهتابی و از این جور چیزا. حالا واقعا اینا چی چین؟

4. این کاربر از لوگان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت SAJJAD@405's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من تو یکی از این دفترچه ها دیده بودم نمیدونم یه سری فرقهایی نوشته بود مثلا گیربکس پرشیا نمیدونم خورشیدیه آفتابیه مال اون مهتابی و از این جور چیزا. حالا واقعا اینا چی چین؟
    نه عزيزم همن طور كه ساير دوستان هم اشاره كردن پرشيا معمولي هيچ تفاوتي با 405 نداره (از نظر فني)!
    اون گيرباكسي هم كه شما مي گي مال ELX هست كه اصلا بحثش از پرشيا معمولي جداست!
    ولي خيالت جمع زير كاپوت پرشيا با 405 فقط يه فرقه اونم راديات پرشيا دو لوله و 405 تك لوله كه اونم با يه خرج جزئي تعويض ميشه

6. 3 کاربر از SAJJAD@405 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

گویا این قسمت خیلی وقته از رونق افتاده فکر کنم همه صاحب نظران پولدار شدند رفتند سراغ ماشین های خارجی دیروز رفتم به چندتا نمایشگاه ماشین سر زدم ماشین بود که از ترس توافق هستی و ارزون شدن ریخته بودند برای فروش مخصوصا ماشین های خارجی که طرف حاضر بود از دم قسط بفروشه خلاصه داستانیه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

پرشیا و 405 هر دو محصول شرکت پژو بوده و در حال حاضر ایران خودرو . موتور هر دو 1800 سی سی . البته پرشیا تنوع بیشتری داره : پارس معمولی 1800 سی سی ، پارس LX (1600 سی سی )، پارس ELX (1800 سی سی 16 سوپاپ) . اطلاعات بیشتر :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزیز من هردوشو داشتم
    ولی با هم فرق دارن
    405 چون سبکتره یکم شتابش بیشتره ولی هندلینگ پرشیا بیشتره و بسیار نرم تر از 405 هست
    وقتی 405 میدونی انگار گاری داری میرونی، ولی پرشیا به نسبت بهتره(دقت کنید به نسبت)
    کلاس پرشیا یکم بیشتره و زیبا تر هست.
    درکل من از پرشیا راضی ام، جدیدا عایق بندیشم بهتر شده درب هاش عریض تر شده که صدا کمتر نفوذ کنه.
    ولی در کل ما یک مثال داریم : همه ماشین های ایرانی گاری اند

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز من هردوشو داشتم
    ولی با هم فرق دارن
    405 چون سبکتره یکم شتابش بیشتره ولی هندلینگ پرشیا بیشتره و بسیار نرم تر از 405 هست
    وقتی 405 میدونی انگار گاری داری میرونی، ولی پرشیا به نسبت بهتره(دقت کنید به نسبت)
    کلاس پرشیا یکم بیشتره و زیبا تر هست.
    درکل من از پرشیا راضی ام، جدیدا عایق بندیشم بهتر شده درب هاش عریض تر شده که صدا کمتر نفوذ کنه.
    ولی در کل ما یک مثال داریم : همه ماشین های ایرانی گاری اند
    یعنی چی سبک تره ؟؟؟ هردو ماشین یکی هستن فقط چراغاشون فرق میکنه . هندلینگ و مندلینگ و همه چی یکیه فقط چراغ فرق داره . شما یه سرچ بکن با ۲ ملیون آر دی رو پارس میکنن .
    سال ۱۳۷۹ پروژه جدیدی برای ایرانخودرو رخ داد . پروژه ۴۰۶ .
    بعد از استقبال مردم از ۴۰۵ ایران خودرو تصمیم گرفت ۴۰۶ رو تولید بکنه . حدود ۵۰۰ دستگاه وارد کشور برای تست شد.
    ایران خودرو متوجه شد این ماشین یعنی ۴۰۶ تفاوتی با ۴۰۵ نداره و اتاقش فرق کرده اما سواری در یک حد هست به همین دلیل با همکاری پژو فرانسه تصمیم گرفتند ۴۰۵ رو فیس لیفت کنند تا شبیه ۴۰۶ بشه که حاصلش پرشیا شد .
    موتور L4 پژو سیتروعن روی ۴۰۶ بود که وقتی روی پارس بستد شد پارس ELX .
    در کل پارس و ۴۰۵ به هیچ وجه در هیچ موردی به جز چراغ و کاپوت و درب صندوق و سپر و زوار دربها تفاوتی ندارند . نه در عایق و نه در هندلینک و غیره .

11. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keyhantaktaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سبك يعنى وزنش نصبت به پرشيا كمتره و چون موتور يكى هست طبيعتا با كمتر شدن وزن شتاب بيشترى خواهد داشت ٤٠٥.
    در مورد هندلينگ، چون پرشيا وزنش بيشتره و كمى پهنتره فاصله محور ها هندلينگش كمى بيشتر از ٤٠٥ هست.
    روى كاغذ بكى هستند، ولى اگه هردو شو همزمان سوار بشيد متوجه ميشيد چى ميگم.

آخر فروم باز Arashdn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

یعنی چی سبک تره ؟؟؟ هردو ماشین یکی هستن فقط چراغاشون فرق میکنه . هندلینگ و مندلینگ و همه چی یکیه فقط چراغ فرق داره . شما یه سرچ بکن با ۲ ملیون آر دی رو پارس میکنن .
    سال ۱۳۷۹ پروژه جدیدی برای ایرانخودرو رخ داد . پروژه ۴۰۶ .
    بعد از استقبال مردم از ۴۰۵ ایران خودرو تصمیم گرفت ۴۰۶ رو تولید بکنه . حدود ۵۰۰ دستگاه وارد کشور برای تست شد.
    ایران خودرو متوجه شد این ماشین یعنی ۴۰۶ تفاوتی با ۴۰۵ نداره و اتاقش فرق کرده اما سواری در یک حد هست به همین دلیل با همکاری پژو فرانسه تصمیم گرفتند ۴۰۵ رو فیس لیفت کنند تا شبیه ۴۰۶ بشه که حاصلش پرشیا شد .
    موتور L4 پژو سیتروعن روی ۴۰۶ بود که وقتی روی پارس بستد شد پارس ELX .
    در کل پارس و ۴۰۵ به هیچ وجه در هیچ موردی به جز چراغ و کاپوت و درب صندوق و سپر و زوار دربها تفاوتی ندارند . نه در عایق و نه در هندلینک و غیره .
    یعنی 10-12 تومن اختلاف قیمتشون فقط به خاطر چراغ هاشه؟؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سبك يعنى وزنش نصبت به پرشيا كمتره و چون موتور يكى هست طبيعتا با كمتر شدن وزن شتاب بيشترى خواهد داشت ٤٠٥.
    در مورد هندلينگ، چون پرشيا وزنش بيشتره و كمى پهنتره فاصله محور ها هندلينگش كمى بيشتر از ٤٠٥ هست.
    روى كاغذ بكى هستند، ولى اگه هردو شو همزمان سوار بشيد متوجه ميشيد چى ميگم.
    بله بله بله شما درست میگید .

یعنی 10-12 تومن اختلاف قیمتشون فقط به خاطر چراغ هاشه؟؟؟؟

بله همینطوره . و متاسفانه کسانی هستند که فکر میکنند پارس آیرودینامیکه و حرفایی که دوستمون در پست بالا زدند که به هیچ وجه ممکن همچین چیزی نیست .
    همین بلا سر سمند ٬ سورن و دنا هم اومده منتها دنا بیشترین تغییرات ظاهری رو داشته ولی از نظر راه رفتن فنی و هندلینگ و همه چی و اینا با سمند مثلا SE دقیقا یکی هست .
    دیگه من نمیتونم بیشتر از این بحثی داشته باشم .
    موفق باشید .

15. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •