تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 81

نام تاپيک: کلوپ Z6

داره خودمونی میشه htp20832's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من کار خاصی نکردم. فقط هر روز و هر ساعت می رفتم فیتکو یا بهشون زنگ می زدم! گفتم باید هر طوری شده این مشکلو حل کنید یا پول گوشیمو بدید!! که اونها شماره سریال گوشیمو گرفتن گفتن 3 روز دیگه حل می شه که الحمداله تو این مورد (البته با پیگیریهای خودم) به قولشون عمل کردن و مشکل برطرف شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

12

من کار خاصی نکردم. فقط هر روز و هر ساعت می رفتم فیتکو یا بهشون زنگ می زدم! گفتم باید هر طوری شده این مشکلو حل کنید یا پول گوشیمو بدید!! که اونها شماره سریال گوشیمو گرفتن گفتن 3 روز دیگه حل می شه که الحمداله تو این مورد (البته با پیگیریهای خودم) به قولشون عمل کردن و مشکل برطرف شد.
    پس بالاخره قبول کردن همچین مشکلی هست . دوست عزیز زنگ زدی شماره سریال رو ازت گرفتن ؟ میتونی یکم اطلاعات بدی بهم که من یه بار زنگ بزنم بهشون شماره سریالمو بگیرنو درست کنن ؟ مثلا بهشون اسمتون رو بگم که یکی از دوستانمی که چند روز پیش همین مشکلو داشت حلش کردین.که دیگه هی نگن ماله ما نیست و مخابرات و از این حرفا..........بعد اینکه سریالو دادی هم باز باید پیگیری کرد و هی بهشون زنگ زد؟

حالا تو سمت غرب یعنی همون جلال اریاشهر دیگه مشکلت حل شده خدا رو شکر ؟

ممنون

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به به. چرا به ذهن من نرسید! اصلا نکردم یه زنگ بزنم! دست شما درد نکنه دوست عزیز! خیلی متشکر.

داره خودمونی میشه mani32's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[quote=htp20832;2321849]آقا مشکل unregistered sim حل شد. ولی چند تا سوال داشتم :

1- دوستان خیلی از CPU شاخش!! صحبت کردند سوالم اینکه چرا فایلهای MP4 رو نمی خونه؟ (فقط فایلهای 144*176 پیکسل رو اجرا می کنه) که یه جورایی آدم یاد گوشی 6600 می افته!

وقتی 1 برنامه مثل نقشه ایران رو اجرا کنی ماکسیمم 3 ثانیه طول میکشه اجرا بشه در حالی که با گوشیهای مثل p 990 یا nokia N72 نزدیک 14 ثانیه طول میکشه........ شاخه واقعا شاخه

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد Cpu و سرعت گوشی از جوابهای شما دوستان ممنون چون واقعا به نتیجه رسیدم که در ارسال بلوتوث و اجرا کردن برنامه شاخه!!

در مورد نحوه برطرف شدن مشکل از طرف فیتکو هم که دوستان سوال کردن بازهم عرض می کنم من فقط هر روز تماس می گرفتم و می گفتم باید این مشکلو حل کنید و آنها هم حرفشان این بود که این سری از گوشی ها (z6) رو که وارد کردند به طور کامل رجیستر نشده و با پیگیریهایی که خودشون انجام دادند مخابرات گفته ظرف 2و3 روز آینده حل می شه که همینطور هم شد و فقط از من شماره سریال گوشیمو گرفتن ، همین!
    Last edited by htp20832; 23-04-2008 at 20:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

12

به به. چرا به ذهن من نرسید! اصلا نکردم یه زنگ بزنم! دست شما درد نکنه دوست عزیز! خیلی متشکر.

من قبلا دوبار بهشون گفته بودم ولی هیچ کاری نکردن حالا بهونه ی خوبی شد که یکی رو درست کردن و من هم زنگ میزنم

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دیروز یه سری برنامه های جاوا(دیکشنری، رهیاب 87 ، تقویم 87 و...) روی گوشی نصب کردم، دیشب گوشی رو خاموش کردم صبح که روشن کردم دیدم هیچ برنامه ای رو اصلا نشون نمی ده. اصلا انگار برنامه ای نصب نکردم..
    به نظر شما مشکل خاصیه یا پیش میاد دیگه؟!!

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نه قربان كجا پيش مي آد ديگه! :دي غير ممكنه خود به خود باشه. شايد روي مموري نصب كردي و الآن مموريت رو نشناخته. اين مورد رو چك كن. اگه بشناسه، حتما مشكلتون رو با چند تا حرفه اي مطرح كنيد كه حل بشه.
    Last edited by musketeer; 24-04-2008 at 16:23. دليل: شايد رو نوشتم شياد :دي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من مطلبی که در یکی از فروم های خارجی موبایل دیدم مبنی بر نصب تم روی زد6 رو اینجا میزارم.

خلاصه ی مطلب این بود که با این فیرم وری که توسط YAN'O تهیه شده میشه روش تم نصب کرد اما من هنوز وقت نکردم که دانلود کنم و تست کنم این لینک دانلود fw هست

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    47 مگ

و بعد از آپگرید توسط این برنامه یه فولدر به اسم mytheme توی روت مموری کارت اینجاد میکنید.سپس فولدر اسکین مورد نظر را کپی کرده و به همراه فایل mytheme.phm هر دو را به طور مجزا داخل فولدری که ایجاد کرده اید paste میکنید.یعنی در فولدر mytheme باید یک فولدر که همون فولدر اسکین هست موجود باشه و کنارش هم mytheme.phm که این فایل هم داخل همون فولدر اسکین هست . و این هم لینک یک اسکین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که اونطور که نویسنده ی این مطلب گفته بود در حال حاضر فقط همین تم هست که به درستی روی زد6 تست شده و جواب میده . حالا اگه تم های بیشتری پیدا کردم و این روش هم تست شد میزارم براتون

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دست شما درد نکنه! میشه لینک اون مطلب رو هم بزارید، ما هم بخونیم! یا اگه سوالی داشتیم ازش بپرسیم؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •