تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 32 اولاول ... 18242526272829303132 آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 311

نام تاپيک: آشیانه عقاب ها | تاپیک هواداران تیم ملی آلمان

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بابا دمت گرم. طرف چه بد سلیقه بوده
    نه که خودش آش دهن سوزیه؟ از سرش هم زیاده.

حـــــرفـه ای JIGSA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران - ایران

پيش فرض

نه که خودش آش دهن سوزیه؟ از سرش هم زیاده.

سر به گوگل بزنین مقدار داغی آش رو می فهمین

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اشکالی نداره عزیزم

زندگی آب روانیست ، روان میگذرد
    آنچه تقدیر من و توست همان میگذرد

تقدیر این بود ...
    و پنالتی عجیب گرفته شد
    و فرانسه از میزبانی خود استفاده کرد
    و عقاب لرزید
    و خروس خندید
    آن جا که عقاب پر بریزد ...
    و زندگی جاریست
    تبریک به حزب باد
    شب المان نبود
    شد نبرد استالینگراد
    و در یخ دوار و جو محیط و نداشتن مهاجم باختن و به سیبری سرد دشام بازی رو واگذار کردن

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

4. 3 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اومدم داخل فروم ، فکر کردم مطلب مهمی هست که نقل قول گرفته شده
    مدیر جان از شما بعید هست ، یورو تمام شد رفت پی کارش ، ولی انگار حزب باد همچنان ...
    ادامه ی یورو را در تاپیک هواداران پرسپولیس دنبال کنید !
    خیلی ممنونم
    حالا خارج از شوخی ، عکس خودت هست مدیر جان ؟ نمی دونستم این قدر خوشگلی

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

اومدم داخل فروم ، فکر کردم مطلب مهمی هست که نقل قول گرفته شده
    مدیر جان از شما بعید هست ، یورو تمام شد رفت پی کارش ، ولی انگار حزب باد همچنان ...
    ادامه ی یورو را در تاپیک هواداران پرسپولیس دنبال کنید !
    خیلی ممنونم
    حالا خارج از شوخی ، عکس خودت هست مدیر جان ؟ نمی دونستم این قدر خوشگلی
    یورو تموم شد ولی شما همچنان ...

تاپیک پرسپولیس هم تشریف بیارید در خدمتتون هستیم کما فی سابق! البته برای بحث های مرتبط !

7. 2 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

یورو تموم شد ولی شما همچنان ...

تاپیک پرسپولیس هم تشریف بیارید در خدمتتون هستیم کما فی سابق! البته برای بحث های مرتبط !
    پرسپولیسی ها ، احساساتی ترین تماشاگران ایران را دارند کما فی السابق !
    البته یکی از پرسپولیسی ها در پیام خصوصی به این مسئله اذعان داشتند ، به هر جهت ...
    فکر کنم همین مدیر عزیز فرمودند طارمی بازیکن مهمی نبوده و معمولی بوده و هزار تا تشکر گرفتند !
    بنده هم دیدم احساسات دوستان بر منطق غلبه داره ، ترجیح دادم شما را با احساساتتون تنها بگذارم !
    ولی نفهمیدم این همه جار و جنجال در تاپیک تیم محبوب شما برای یک بازیکن معمولی از برای چه بود !
    وقتی خبر برگشتن بود همه از دم عروسی گرفته بودید ، تو زرد که در اومد باز همون بازیکن معمولی قبلی شد !
    البته طارمی خوب میدونست وقتی قهرمان نشدن پرسپولیس به پای او نوشته میشود ، بهتر هست 7 ملیارد را بچسبد !
    در تاپیکی که وقتی بنگر با تیم دیگری قهرمان می شود بد است و منفور ، و وقتی در پرسپولیس است با غیرت تلقی می شود و وقتی به تراکتور می رود برای رفتنش شکرگزاری از درگاه خدا ... چه بگویم عزیزم ؟
    من احساسات شما را خوب درک می کنم ، برای تهرانی های عزیز ، قهرمانی شهرهای دیگر مصیبت بزرگ محسوب می شود ! و البته هنوز از صحبت های قبلی بنده دلخور هستید !
    امید هست امسال به جایی برسید و قهرمان شوید و به تیم های دیگر و مردمان شهرهای دیگر احترام بگذارید .
    پایان فصل جاری لیگ برتر ، مصادف است با انتخابات و شادی پایتخت برابر است با شور مردمی برای مشارکت .
    امید هست به واسطه ی این موقعیت طلایی ، طلسم 9 ساله را بشکنید !
    -----------------
    یورو هم تمام شد و همه ی تیم ها رفتند خونشون !و در فکر برنامه ریزی برای آینده و حزب باد در ایران به دنبال جستجوی گذشته !
    الان باید از حوادث تروریستی بعد از یورو سخن بگوییم !
    یورو تمام شد و لیگ در شرف آغاز ، پرسپولیسی ها در تاپیک خود و استقلالی ها نیز در تاپیک خود
    ( نخود نخود ، هر که رود خانه ی خود )
    با هم بجنگید ، نقل قول بزنید ، دعوا کنید و ...
    فوتبال در کشورهای پیشرفته صنعت هست و در ایران وسیله ی برای سرگرم کردن مردم و بهره برداری های سیاسی و اجتماعی ! به همین دلیل فوتبال را با مسائل دیگرش نگاه میکنم و به دنبال حواشی و بحث های خاله زنگی نیستم .
    حالا بالاخره طارمی بازیکن خوبی بود یا بدی ؟
    من بیشتر دوست دارم درباره کیروش صحبت کنم تا لیگ برتر فوتبال ایران !
    دوست دارم چند نفر از دوستان فوتبال فهم به من درباره ی تناقص فکری مردم توضیح بدهند ، شاید رستگار شوم !
    اینکه چرا کیروش با سیستم 1-4-5 مورد تائید است و چرا میثاقیان با این سیستم مورد تائید نبود !
    زمانی که پرسپولیسی ها از پس سیستم دفاعی میثاقیان بر نمی آمدند و با فحاشی و توهین دنبال موفقیت تیم خود بودند ! چرا آن زمان دفاعی بازی کردن ضد فوتبال بود و مستحق توهین و چرا برای کیروش 90 دقیقه دفاع در برابر لبنان و قطر و امارت موفقیت محسوب می شود !
    اینکه چرا وقتی استقلال خوزستان قهرمان می شود توسط خوردبین به ضد فوتبال متهم می شود ! و چرا کیروش با بردهای حداقلی و بازی های سراسر دفاعی و عدم موفقیت در جام ملت ها ، مستحق ستایش می شود !
    من یک مرد میخوام که جرات گفتن حقایق را داشته باشد و خود را پشت رنگ ها و منافعش مخفی نکند !
    من یک مرد میخوام که وجدان پذیرش حقایق را داشته باشد ، نه یک نفر که براساس رنگ ها احساساتی شود !
    من مرد میخوام که در مورد تیتر سایت ورزش سه بنده را مجاب کند !
    تیتر : پرتقال با شیوه ی کیروش قهرمان شد ، یعنی تمرکز بر دفاع و ضد حمله !
    تیمی که با سیستم 2-4-4 بازی میکرد چطوری با سیستم 1-4-5 کیروش یکی محسوب می شود ؟
    تیمی که دو گل به ولز می زند و اینهمه موقعیت خراب میکند کجای فوتبالش تمرکز بر دفاع بوده ؟
    تیمی که اندازه ی 5 سال کیروش در ایران ، توپ روی دروازه ی اتریش می ریزد ... چطوری تمرکز بر دفاع داشته ؟
    تیمی که سه گل به مجارستان می زند و در همان بازی سه گل میخورد ، چطور تمرکر بر دفاع داشته ؟
    اگر تمرکر بر دفاع بوده ، چطور سه تا خورده ! و اگر تمرکز بر دفاع بوده ، چطور سه تا زده ؟!
    البته این هم بحث چندانی لازم ندارد ، کیروش بعد از 2018 می رود به خانه اش با گونی های پر از پول ! و بعد از عدم موفقیت در جام جهانی روسیه ! فوتبال ایران می ماند و همین تیترهای نان دار برای نویسنده ها و مطبوعات !
    فوتبال ایران می ماند و مافیایش و نان به نرخ روز خور هایش !
    دوباره در مورد کره جنوبی و ژاپن صحبت نمی کنم ، تعداد حضور کره جنوبی در جام جهانی و افتخاراتش ...
    ژاپن و این همه لژیونر در لیگ های درجه یک ، تیمی که بعد از بردن ما در مقدماتی جام جهانی 98 همواره در جام جهانی بوده و مایی که یکی در میان و با اقبال و شانس ...
    بنده تصمیم گرفته بودم درباره این مسائل دیگر صحبت نکنم ، چون گذشت زمان همه چیز را عیان خواهد کرد !
    اینکه کره جنوبی با هیدینگ برای خود سبک هلندی را انتخاب کرد و ما با سبک بزن زیرش در پی موفقیت های مقطعی !
    البته نقش کفاشیان و در حال حاضر تاج را نمی توان نادیده گرفت ، تمام فکر این آقایان رفتن به جام جهانی و ثبت یک موفقیت در کارنامه ی شخصی شان بوده ! فوتبال ایران وقتی مرد که فراهانی رفت کنار و با رفتن دادکان به مرگ مطلق رسید .
    حالا صحبت کردن من چه فایده ای دارد ؟
    شما با پرسپولیس خوش باشید و براش وقت و هزینه بگذارید !
    بنده برای هیچ تیمی این قدر وقت و هزینه هدر نمی دهم ، چون غیر از فوتبال خیلی کارهای دیگر در زندگی ام دارم !
    دلیل اینکه روی گفته های دوستمون EZEL در تاپیک تیم محبوب شما نقل قول نزدم ، چون دریافتم احساسات بر منطق چیرگی دارد وگرنه دشمن هیچ تیمی نیستیم عزیزم !
    پرسپولیس قهرمان شود چیزی از جیب من نمی رود و قهرمان هم نشود چیزی به جیب بنده واریز نخواهد شد !
    اگر به جیب شما چیزی می رود یا نمی رود نمی دانم !
    بنده تصمیم گرفتم درباره ی مسائل اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و سیاسی و ورزشی این مملکت چیزی ننویسم .
    چون این مردمی که می بینم در تمام تاریخ فراموشکار و خواب تشریف داشته اند !
    اگر با قهرمانی پرسپولیس تغییری در زندگی شخصی خودتون احساس می کنید ، ان شا اله به این مهم برسید !
    من دوست دارم به جای اینکه با دادار دودور فوتبال و والیبال سرم را گرم نگه دارند ، به چیزهای مهمتر فکر کنم .
    فوتبال را دوست دارم و نگاه کردنم از سر دوست داشتن هست ، هر تیمی که خوب باشه میگویم خوب بوده و از گفتن این مورد ابایی ندارم ( که قبلا در مورد تیم محبوب شما و برانکو هم نوشتم ) و به هیچ عنوان تعصبی افراطی به هیچ تیمی ندارم .
    موفق باشین
    Last edited by mehr1362; 15-07-2016 at 23:19.

9. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

نمی دونم تویه پست من چی بود که دوباره یه A4 جوابش شد جسارت نباشه ولی پستتون (به جز چند خط اول!) رو نخوندم چون فکر کنم خیلی ربطی به این تاپیک نداره و می تونم حدس بزنم چه حرف هایی با چه طرز فکری بیان شده! اگه بحثی بود در جای خودش در خدمتتون هستم

11. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

نمی دونم تویه پست من چی بود که دوباره یه A4 جوابش شد جسارت نباشه ولی پستتون (به جز چند خط اول!) رو نخوندم چون فکر کنم خیلی ربطی به این تاپیک نداره و می تونم حدس بزنم چه حرف هایی با چه طرز فکری بیان شده! اگه بحثی بود در جای خودش در خدمتتون هستم
    پسر خوب ! یورو تمام شد ، یکماه یورو بود شما کجا بودی واقعا ؟
    اگر بحث مرتبطی داشتی که در این یکماه مینوشتی عزیزم !
    حالا بیخیال ، گفتم که با آدم های احساساتی دوست ندارم بحث کنم .
    ---------------
    خبر فوری : ارتش ترکیه کودتا کرد ( یورو نیوز را تماشا کنید )
    شاید بازیکنان محبوبتون هم برگشتنی شدند !

13. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

پسر خوب ! یورو تمام شد ، یکماه یورو بود شما کجا بودی واقعا ؟
    اگر بحث مرتبطی داشتی که در این یکماه مینوشتی عزیزم !
    حالا بیخیال ، گفتم که با آدم های احساساتی دوست ندارم بحث کنم .
    ---------------
    خبر فوری : ارتش ترکیه کودتا کرد ( یورو نیوز را تماشا کنید )
    شاید بازیکنان محبوبتون هم برگشتنی شدند !
    فکر کنم اگه یه سری به مسابقه پیش بینی بزنید متوجه میشید بنده کجا بودم ! به جاش بحث مرتبط هم نوشتیم، شاید شما نخوندین !
    به پیشگو بودنتون (رجوع به تاپیک پرسپولیس) ، غیبگو بودنتون رو هم اضافه می کنم ! در پاسخ به یه پست چند خطی یه صفحه A4 نوشتین و خب، ظاهرا دوست هم ندارید بحث کنید. بله مشخصه و متوجه شدم

اینقدر به فکر بازیکنان محبوب ما هستین ما شرمندتون شدیم؛ بد نیست یه کم هم به فکر اضافه وزن دروازه بان تیم محبوبتون باشید

15. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوستان توجه بفرمائید :
    یورو تمام شد و اینجا هم تاپیک تیم آلمان بود که حذف شد ، اگر بحثی درباره ی آلمان یا یورو دارید ، باید عرض کنم دیر اومدید !
    به هر حال شوخی هایی با بنده شد و بنده هم با شوخی پاسخ دادم ، امیدوارم که کسی دلخور نشده باشه .
    بعضی از دوستان دوست دارند عدم موفقیت تیم باشگاهی خودشون را با بنده پیوند بزنند ، این مشکل خودشون هست و لاغیر.
    من در این فروم آدمی ندیدم که اهل بحث های دوستانه در مورد فوتبال باشه ، جز احساسات چیزی ندیدم .
    آلمان باخت و ما هم خیلی راحت قبول کردیم ، از قبلش هم گفته بودم هیچ تیمی در دنیا از قبل برنده نیست .
    بعضی ها تیم محبوبشون که موفق نمی شود تا یکسال اندوهگین هستند و فکر می کنند دغدغه ی فکری همه باید فوتبال و فلان تیم باشد .
    چند تا بحث را باز کردم که اتفاقا بسیار مرتبط با یورو بود و اگر چنین نبود سایت ورزش سه به کیروش و تیم ملی پیوندش نمی زد ! کسی هم پیدا نشد که شاید با استدلالاتش من را قانع بکنه !
    اگر بحثی در مورد مسائلی که نوشتم دارید ، یک تاپیک مجزا درست کنید و بنده هم با شما دوستانه بحث می کنیم !
    بحث دوستانه ! نه بحث های رنگی که آخرش چیزی عاید کسی نشود .
    من خیلی دوست دارم بدونم چطوری یک نفر میتونه همزمان هم طرفدار کیروش باشه و هم برانکو !
    سبک این دو نفر زمین تا آسمان فرق دارند ! فوتبال بزن زیرش کیروش کجا و سبک شجاعانه ی برانکو کجا !
    بعضی ها فکر می کنند کیروش برای اولین بار ایران را به جام جهانی برده ، نه آقایون ! با برانکو هم رفته بودیم !
    با ویرا هم رفته بودیم ! با جلال طالبی هم بهترین نتایج تاریخمون در جام جهانی را گرفتیم !
    لطفا روی پست من نقل قول نزنید ، چون مجبور میشوم جواب بدهم
    اگر در مورد این مطالب بحث دارید تاپیک بزنید بنده هستم و شما با هزارات طرفدار کیروش هم بیائید !
    مخلص همه ی شما ، خداحافظ تاپیک آشیانه ی عقاب ها !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •