تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: ترو خدا کمک کنید یه مشکل عجیب هاردم باز نمیشه دیگه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بله همنطور که دوست گرامی تو عکس بالا نشون دادن نمیشه به کیس وصل کردش و یکپارچه هستش و گرانتی هارد هم تموم شده در مورد disk managment هم هارد رو به یه اسم دیگه میشناسه الان موقع اتصال هارد به کامپیوتر یه عکس گرفتم که تقدیم میکنم توی عکس اگه دقت کنید یه درایو رو شناسایی نمیکنه که اونم از وب سایتش دانلود و نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد تو عکس اگه دقت بکنید هارد رو با نام 0730 میشناسه که قبلا اسم خودش رو شناسایی میکرد وقتی هم رو هارد کیلیک راست میکنی تا گزینه Change Drive letter and paths رو انتخاب بکنم پیسی هنگ مینه هارد رو که از یو اس بی میکشم پی سی درست میشه

Last edited by amin_fatmi; 15-08-2015 at 01:42.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله همنطور که دوست گرامی تو عکس بالا نشون دادن نمیشه به کیس وصل کردش و یکپارچه هستش و گرانتی هارد هم تموم شده در مورد disk managment هم هارد رو به یه اسم دیگه میشناسه الان موقع اتصال هارد به کامپیوتر یه عکس گرفتم که تقدیم میکنم توی عکس اگه دقت کنید یه درایو رو شناسایی نمیکنه که اونم از وب سایتش دانلود و نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد تو عکس اگه دقت بکنید هارد رو با نام 0730 میشناسه که قبلا اسم خودش رو شناسایی میکرد وقتی هم رو هارد کیلیک راست میکنی تا گزینه Change Drive letter and paths رو انتخاب بکنم پیسی هنگ مینه هارد رو که از یو اس بی میکشم پی سی درست میشه

تو disk managment تون وضعیت پارتیشن به چه صورتیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14

تو disk managment تون وضعیت پارتیشن به چه صورتیه؟
    به صورت عکس زیر هستش ولی وقتی روش کیلیک راست یا چپ میکنی صفحه disk managment هنگ میکنه تا هارد رو در میارم درست میشه و اسم هاردم از اونجا حذف میشه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

به صورت عکس زیر هستش ولی وقتی روش کیلیک راست یا چپ میکنی صفحه disk managment هنگ میکنه تا هارد رو در میارم درست میشه و اسم هاردم از اونجا حذف میشه

با نرم افزار eases data recovery تست کردید ببینید میتونید اطلاعات کل پارتیشن رو برگردونید یا نه؟ همچنین با لینوکس لایو یا mini xp موجود در hiren boot cd هم چک کنید ببینید میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا نه

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کسی راه حل دیگه ای نداره راهنمایی کنه دوستان؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •