تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 55

نام تاپيک: بهترین برند موجود در ایران

آخر فروم باز mehdi_pro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

امیر خان بخاطر این گفتم چون پورشه ورودش به ایران ممنوع شده
    بنظر الان رقیب مازراتی کیه؟ بازار ایران همینه سال دیگه هم مازراتی ممنوع میشه بجاش سوبارو میاد! دوباره سال بعدش استون مارتین!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها hasanmotori's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    قره قون

پيش فرض

تعریف شما از بهترین نباید یه تعریف کودکانه باشه ... مثله یه بچه که بهش میگن بهترین ماشین چیه میگه بنز
    باید منطقی بود ... برای تو شهر بهترین خودرو بدون شک پرایده
    جمع و جور و در عین حال جادار
    اصطحلاک بسیار پایین و قطعات بسیار ارزون قیمت
    در دسترس بودن تمام قطعات و تعمیر آسان
    مصرف سوخت بسیار پایین که با توجه به شرایط اقتصادی و گرون شدن بنزین تا 1100 تومن خیلی نکته مهمیه همینطور با توجه به بنزین اکتان پایین ایران پراید مشکلی با این موضوع نداره ولی ماشینای گرون قیمت آسیب میبینن
    قیمت بسیار پایین که باعث میشه شما با خیال راحت ازش استفاده کنید و استرسی از اینکه ممکنه به جایی بخوره یا کسی بهتون بزنه یا اینکه بزاریدش کنار خیابون کسی خط روش بندازه ندارید
    در صورت خراب شدن یا تصادف حمل با نیسان مشکلی براش ایجاد نمیکنه ... برای مثال یکی از دوستان یه مزدا 3 داشت و تو جاده از رو یه سنگ رد شد و به خاطر ارتفاع پایینش دسته موتور شکست و....
    هنگام حمل با نیسان سپر عقبش از جا در اومد و بعد از رسیدن به مقصد صداهای زیادی از جلوی ماشین در اومد و...

بازار فروششم خیلی راحته و مدلای مختلفیم داره هر موقع ازش خسته شدین میتونین بفروشین و یه مدل دیگه با یه رنگ دیگشو بخرین

3. 3 کاربر از hasanmotori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گفته بودم که بی دلیل و منطق پست ندید.
    اگه یک بار حوصله کنید و پست اول رو کامل بخونید بهتره.
    چند بار تاکید کردم که بهترین برند در ایران هنوز مازراتی یک محصول هم در ایران نداره و قراره در چند ماه اینده وارد ایران بشه ان هم فعلا با 1 محصول.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تعریف شما از بهترین نباید یه تعریف کودکانه باشه ... مثله یه بچه که بهش میگن بهترین ماشین چیه میگه بنز
    باید منطقی بود ... برای تو شهر بهترین خودرو بدون شک پرایده
    جمع و جور و در عین حال جادار
    اصطحلاک بسیار پایین و قطعات بسیار ارزون قیمت
    در دسترس بودن تمام قطعات و تعمیر آسان
    مصرف سوخت بسیار پایین که با توجه به شرایط اقتصادی و گرون شدن بنزین تا 1100 تومن خیلی نکته مهمیه همینطور با توجه به بنزین اکتان پایین ایران پراید مشکلی با این موضوع نداره ولی ماشینای گرون قیمت آسیب میبینن
    قیمت بسیار پایین که باعث میشه شما با خیال راحت ازش استفاده کنید و استرسی از اینکه ممکنه به جایی بخوره یا کسی بهتون بزنه یا اینکه بزاریدش کنار خیابون کسی خط روش بندازه ندارید
    در صورت خراب شدن یا تصادف حمل با نیسان مشکلی براش ایجاد نمیکنه ... برای مثال یکی از دوستان یه مزدا 3 داشت و تو جاده از رو یه سنگ رد شد و به خاطر ارتفاع پایینش دسته موتور شکست و....
    هنگام حمل با نیسان سپر عقبش از جا در اومد و بعد از رسیدن به مقصد صداهای زیادی از جلوی ماشین در اومد و...
    عزیزم خیلی خیلی ببخشید ولی بهتره یه ذره فکر کنید بعد اینارو بنویسید
    پس حتما کسی که 40 تومن پول داره و می خواد بهترین خودروی بی دردسر شهری بخره (که بی تردید تویوتا یاریس هست) باید بره پرایـــــــــد بخره!!!
    چیز های زیادی برای جواب دادن به پست شما داشتم ولی فکر کنم هر ادم عاقلی (بی احترامی به شما و دوستان نشه) اینارو بخونه می تونه تشخیص بده که کاملا اشتباهه نیازی به گفتن نداره.
    کسی که پراید می خره انقدر باید خرجش کنه که پول یه یاریس درمیاد و صد ها دلیل دیگه ...

بازار فروششم خیلی راحته و مدلای مختلفیم داره هر موقع ازش خسته شدین میتونین بفروشین و یه مدل دیگه با یه رنگ دیگشو بخرین
    مدل های متنوع؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
    لابد چراغ هاشو عوض کردن شده یه مدل متنوع!!!!!

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

ببین عزیزم لکسوس برند لوکس تویوتاست و کاملا متعلق به تویوتاست
    بهتره یک ار در اینترنت سرچ کنید تا لیست محصولات تویوتا دستتون بیاد که فکر نکنید تویوتا فقط کمری رو زده.
    همون کمری مارزه به صد تا ماشین کره ای.
    همون کمری بود که تو گرمای جنوب دوام اورد
    همون کمری بود که به دلیل کیفیت بالا به یکی از پرفروش ترین خودرو ها در جهان دست یافت
    دوست عزیز بنده 10 سال پیش هم میدونستم برند لکسوس برای تویوتا هست!
    اینا برای اینه که تویوتا سراسر جهان فروش داره و بزرگترین خودروساز هست نه بهترین، خودروهای ارزون و با کیفیت می سازه.
    مگر نه که کیفیت خیلی از برند های دیگه از تویوتا بهتره، ما چون برند های دیگه رو ندیدم بایدم از تویوتا حمایت کنیم.
    شما محصولات آلفارومئو رو ببین، با کیفیت و لوکس و قیمت مناسب.

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

کاربر dash_mehdi اثن اعصاب روان نداریاااا
    تاپیک که ...
    این جور سوالا خیلی کلیه و همش میشه سلیقه ... من پورش دوس دارم شما بنز اون دوستمون بی ام دبلیو...
    و نمیشه به کسی خورده گرفت...
    حالا همه اینا به کنار ما مشخص کردیم بهترین تو ایران چیه...! حداقل به من که کمکی نمیکونه چون قطعا کلی پولشه
    و فقط چند درصد از کاربرای سایت و البته ایرانیااا توان خریدشو دارن...
    در هر حال این تاپیکا برای گذروندن وقت و اضافه شدن اطلاعات خوبه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز بنده 10 سال پیش هم میدونستم برند لکسوس برای تویوتا هست!
    اینا برای اینه که تویوتا سراسر جهان فروش داره و بزرگترین خودروساز هست نه بهترین، خودروهای ارزون و با کیفیت می سازه.
    مگر نه که کیفیت خیلی از برند های دیگه از تویوتا بهتره، ما چون برند های دیگه رو ندیدم بایدم از تویوتا حمایت کنیم.
    شما محصولات آلفارومئو رو ببین، با کیفیت و لوکس و قیمت مناسب.
    وقتی دوستمون یک کلمه از پست اول رو نمی خونه چی میشه گفت
    صد بار گفتم برای بار صد و یکم میگم بهترین در ایـــــــــــــران
    از دوستان عزیز خواهش می کنم یک بار پست اول رو بخونند

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

الان بهترین برندی که داره وارد میشه و تا چند ماه دیگه خیابان های ایران رو جولانگاه خودش قرار خواهد داد مازراتی خواهد بود
    من خبر های شنیدم که خیلی از مدل های مازراتی وارد ایران خواهد شد و حتی از هیوندای و کیا هم عموی تر میشن یعنی خیلی وارد میشه!

البته مدل های 4 در و لوکسش اصلا قبول ندارم و در مقابل بنز و بی ام و هیچ حرفی واسه گفتن نداره ولی کوپه ها و اسپرت های خوبی میسازه و از لحاظ ظاهری خیلی خوشگل و خاصه مخصوصا برای ما ایرانی ها که ایتالیایی تا حالا ندیدیم!

در مورد بدترین برند هم اول کیا بعدی هیوندای!
    اصلا کره ای بدرد هیچی نمی خوره کیفیتشون خیلی پایینه. البته اینو باید در نظر بگیریم که روز به روز دارن پیشرفته تر میشن ولی تا الان در مقابل رقیباشون یه کلاس پایین ترن

مازراتی بهترین برند در ایران؟ بر چه اساسی؟ خودرویی که ما فقط در سطح جهانی و مجله ماشین و تلویزیون و اینترنت ازش خبر داریم و هنوز حتی یک دستگاهشم وارد کشور نشده با پلاک ملی چطور میتونه بهترین برند باشه؟

اگر زمانی بوگاتی ویرون وارد بشه اون میشه بهترین برند؟
    شایدم یه روز بنتلی های لوکس و گرون قیمت وارد بشن بعد اونا بشن بهترین برند .

قبلا هم گفتم درسته پورشه یا مازراتی یا هر برند لوکس دیگه از هر نظر خودروهای عالی در هر زمینه هستن
    از پیشرانه های قوی و طراحی های عالی و کیفیت ادوات عالی گرفته تا خط تولید های جانانه.
    اما ملاک برای اینکه بگیم بهترین برند هست نمیشه.

برای مشخص شدن بهترین ها نباید از روی تعصب و احساسات نظر داد باید بسیاری ملاک ها رو در نظر گرفت
    و شاید به نتیجه ای میرسیم که خودرویی که عاشقش هستیم میشه گزینه آخر.

دوستانی که خودروسازی کره جنوبی رو زیر سوال میبرن توجه داشته باشن که حتما در اولین فرصت
    سری به نمایشگاها بزنن و خودروهایی مثل هیوندای سنتنیال و آزرا 2012 یا جنسیس 2012
    رو ببینن و پشتش بشینن تا ببین پیشرفت در کیفیت چطوری بوده.

10. 2 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کاربر dash_mehdi اثن اعصاب روان نداریاااا
    تاپیک که ...
    این جور سوالا خیلی کلیه و همش میشه سلیقه ... من پورش دوس دارم شما بنز اون دوستمون بی ام دبلیو...
    و نمیشه به کسی خورده گرفت...
    حالا همه اینا به کنار ما مشخص کردیم بهترین تو ایران چیه...! حداقل به من که کمکی نمیکونه چون قطعا کلی پولشه
    و فقط چند درصد از کاربرای سایت و البته ایرانیااا توان خریدشو دارن...
    در هر حال این تاپیکا برای گذروندن وقت و اضافه شدن اطلاعات خوبه
    ممنون
    عزیزم من مرسدس بنز رو دوست دارم ولی نگفتم در ایران بهترینه گفتم لکسوس و بعد تویوتا
    از لحاظ دوام در شرایط ایران

12. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ARASH66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    ■ قلب زمین

پيش فرض

از لحاظ دوام در شرایط ایران
    از این لحاظ درسته تویوتا خوبه، ولی بهترین تو ایران حساب نمیشه و پورشه، بنز و تا چند وقت دیگه آلفا رومئو و مازراتی هستن که بهترین می شوند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •