تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: جايگذيني ويندوز ويستا به جاي ويندوز 7

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام.
    آپديت؟! مگه شما ويندوزتو آپديت مي كني؟
    من همیشه سیستم عاملم آپدیته...به صراحت میتونم بگم الان که مایکروسافت داره آخرین نسخشو مینویسه من نه تنها ویندوزمو آپدیت کردم بلکه نرم افزار های تحت اون از جمله ویژوال استادیو و دات نت 4 و... هم آپدیت میکنم.
    نزدیک 1 گیگ فقط آپدیت کردم اگه ویندوزمو عوض کنم یه روز وقت میخواد تا آپدیتش کنم مثل قبل چون آخرین نسخشو ندارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز همه براي فرار از مشكلات نرم افزاري ميرن سمت ويندوز 7 (بخاطر سازگاري بالايي كه داره) حالا شما ميخواي برگردي سمت ويستا با اون همه مشكلاتي كه داره ؟!
    سلام بر شما...

من از بين 7 و ويستا، ويندوز 7 رو روي سيستمم نصب كردم چون از همه جا شنيده بودم كه 7 بهتر هست... ولي متاسفانه با اين ويندوز مشكلات نرم افزاري پيدا كردم.

من ويندوز ويستا رو تا بحال يك بار نصب كردم ولي نه روي سيستم خودم. يعني هنوز با ويستا كار نكردم و آشنايي ندارم.... ولي مي دونم با نصب يه سري نرم افزارها مشكل داره.

ميشه شما يه كم در مورد اين مشكلات ويندوز ويستا كه گفتين، يه كم توضيح بدين؟ ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام.

من همیشه سیستم عاملم آپدیته...به صراحت میتونم بگم الان که مایکروسافت داره آخرین نسخشو مینویسه من نه تنها ویندوزمو آپدیت کردم بلکه نرم افزار های تحت اون از جمله ویژوال استادیو و دات نت 4 و... هم آپدیت میکنم.
    نزدیک 1 گیگ فقط آپدیت کردم اگه ویندوزمو عوض کنم یه روز وقت میخواد تا آپدیتش کنم مثل قبل چون آخرین نسخشو ندارم.

يعني هيچ مشكلي با آپديت كردن ندارين؟!

من كه شنيده بودم اگه اين ويندوزها رو آپديت كنيد امكان اينكه ويندوز از كار بيفته زياد هست! و آپديت ويندوز رو هم همون اول توي نصب ( همونطوري كه در آموزش هاي نصب پيشنهاد ميشد) غير فعال مي كردم.

من اين ويندوز 7 كه نصب كردم روش نوشته شده بود بدون نياز به كرك و فعال سازي! و البته از همون اول كرك شده و اكتيو شده بود. هي چند داخل خود دي وي ديش يك فعال ساز وجود داشت به همراه آموزش اون!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

يعني هيچ مشكلي با آپديت كردن ندارين؟!

من كه شنيده بودم اگه اين ويندوزها رو آپديت كنيد امكان اينكه ويندوز از كار بيفته زياد هست! و آپديت ويندوز رو هم همون اول توي نصب ( همونطوري كه در آموزش هاي نصب پيشنهاد ميشد) غير فعال مي كردم.

من اين ويندوز 7 كه نصب كردم روش نوشته شده بود بدون نياز به كرك و فعال سازي! و البته از همون اول كرك شده و اكتيو شده بود. هي چند داخل خود دي وي ديش يك فعال ساز وجود داشت به همراه آموزش اون!

نه خیلی راحت و آسون آپدیت میشه.
    چیزی که ایرانی جماعت توش دست بزنه همین میشه دیگه...
    یه ویندوز 7 اصل و خوشگل از خود مایکروسافت بگیر...
    کرکشم دانلود کن....حله.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بگيرم؟! از خود مایکروسافت !؟!

منظورتون اينه كه دانلودش كنم؟

خب اگه كركشم دانلوديه پس نقش ايرانيا توش چيه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

اینی که شما گرفتی بدون نیاز به کرک و آپدیت نمیشه توش دستکاری شده....ولی کرک فقط کرکش میکنه کاری با جاهای دیگش نداره.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

عجب!

البته كرك درون خود دي وي ديش هست... به همراه آموزشش ولي روي جلد ديسك نوشته شده بود : بدون نياز به فعال سازي.

نگفتي ويندوز رو دانلود كردي و نصب كرديش درسته؟ كركي كه ازش استفاده مي كنيم و ويندوز رو فعال ميكنيم ار هر نوعي كه باشه همين كه ويندوز رو فعال كنه ميشه باهاش آپديت كرد يا كرك ها براي آپديت كردن هم فرق مي كنن؟!

اگه ويندوز رو دانلود كردي كركش رو از كجا گرفتي عزيز؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام.
    نگفتي ويندوز رو دانلود كردي و نصب كرديش درسته؟
    من ویندوز خودمو از دوستام گرفتم مال یه چند ماه پیشه....ولی سالمه و نسخه اصله و کرک هم همراش نیست...
    باید کرکشو از جای دیگه میگرفتم که از دوستم گرفتم و نصبش کردم و الان راحت آپدیت میکنم.
    كركي كه ازش استفاده مي كنيم و ويندوز رو فعال ميكنيم ار هر نوعي كه باشه همين كه ويندوز رو فعال كنه ميشه باهاش آپديت كرد يا كرك ها براي آپديت كردن هم فرق مي كنن؟!
    کرک ها فرق میکنن ولی نرم افزار های مایکروسافت معمولاً زیاد سخت گیری نمیکنن شما با ارسال یه سریال پخش شده هم میتونی کل نرم افزار های مایکروسافت رو آپدیت کنی...اصلاً هم برای کسی محدودیت نذاشته....

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

OK

ممنون از شما

موفق باشیبد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •