تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 461 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 4610

نام تاپيک: FIFA 12

حـــــرفـه ای Hamid Hamid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خانه ام گلخانه ي يـــــــاس است

پيش فرض

سلام دوستان ...

2 تا تشكر ويژه دارم ... يكي از مسعود عزيز بخاطر اين تاپيك و ديگري از داداش وحيد كه اين جا رو ياد من انداخت (امان از مشكلات اينترنت و نرسيدن به بعضي انجمن ها)

خيلي خوشحالم ... اميدوارم مثل نسخه ي 11 كار خيلي خوبي بشه و بتونه اون روند خوبي رو كه داشت ادامه بده و منحرف نشه ! و فقط بعضي تغييرات اعمال بشه و مشكلات حل شه ... مشكلات و مواردي كه به شخصه بارها و در پست هاي فراوان در تاپيك فيفا 11 خدمت دوستان عرض كردم (البته از حسنش هم خيلي گفتم... دوستاني كه اون تاپيك سر ميزنند ميدونن چي ميگم)

و اينكه در پستي اين مشكلات رو در اين تاپيك هم ميگم تا به نوعي بگم كه دوست دارم چه مواردي اعمال بشه ...

نكته ي آخر اينكه اين بازي درست در ماه تولد من به بازار خواهد اومد !! و چه هديه اي بهتر از اين ..

موفق باشيد دوستان.

2. 5 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

وين روني: فيفا 12 بهترين نسخه ي فيفا خواهد شد

وين روني مهاجم تيم منچستر يونايتد ديروز يعني 2 مي 2011 در تويترش ! Twitter خبر از اين موضوع داد كه در تبليغي براي نسخه ي 12 بازي فيفا شركت كرده است.و اضافه كرده كه نسخه ي 12 قطعا بهترين نسخه در بين سري بازي هاي فيفا خواهد شد.

قابل ذكر هست كه وين روني از ستارگان ثابت قدم سري بازي هاي فيفا هست و به طور مرتب در فيلم هاي ابتدايي بازي شركت كرده است.

نكته ي ديگه اينكه وين روني در سايت تويتر 350 هزار طرفدار داره و قطعا اين صحبتش ميتونه تبليغ خيلي خوبي براي فيفا 12 باشه.

منبع:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

صحبت وين روني بازتاب هاي زيادي داشته ... نكته ي بالا از بازتاب هاي مثبت بود اما گروهي هم به اين اشاره كردند كه وين روني چون پول گرفته و سال هاي زيادي در اين بازي بوده پس بايد هم همچين حرفي بزنه و اين گروه اعتقاد دارند كه اين بازي متفاوت از سري هاي قبل نخواهد بود !!!!(من خودم رد ميكنم اين موضوع رو)

کد:

David Rutter
    : فيفا 12 انقلابي خواهد شد !

ديويد روتر تهيه كننده ي بازي فيفا 12 قول يك سال متحول شده و انقلابي رو براي فيفا 12 داد و مخصوصا تاكيد بر تحول عظيم در گيم پلي بازي داشت ...

البته اين تحول تماما در جهت راضي كردن گيمر هاي فيفا خواهد بود چون ما از خواسته هاي اون ها اطلاع داريم و ميدونيم كه چه تغييراتي رو در سري جديد خواستارند...

موفق باشيد دوستان

4. 22 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

ای بابا این رونی هم غیب گفته ... همه می دونن فیفا 12 بهترین بازی این سری خواهد بود اما چقدر بهترش مهمه که اون معلوم نیست

6. این کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Prince_M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Middle-Earth

پيش فرض

سلام دوستان

وجود داشتن لیگ ایران تو فیفا 12 قطعی نشده؟

تو نظرسنجی که لیگ ایران اول شد!

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان

وجود داشتن لیگ ایران تو فیفا 12 قطعی نشده؟

تو نظرسنجی که لیگ ایران اول شد!
    سلام دوست عزيز ...

اول بگم كه كشورم رو خيلي دوست دارم ... اما دوست من اگه اشتباه نكنم قرار شده بود ليگ ايران جاگزين ليگ هلند بشه؟ درسته؟

خب اونوقت شما از اينكه بيان ليگ قوي و خوبي مثل هلند رو كه تيم ملي هلند تو جهان جزو 5 تيم برتر هست رو حذف كنند و اونوقت ليگ حرفه اي ما رو قرار بدن خوشحال ميشي؟!

دوست من ليگ هلند ليگي محرك و پويا هست با تيم هايي بازيكن ساز ... آژاكس / آيندهون / فاينورد / اترخت / ويلم / ويتس آرنهم و ...
    هر ساله چه بازيكن هايي كه از اون ليگ به باشگاه هاي برتر جهان انتقال پيدا ميكنند ... ابراهيم آفلاي !! بارسلونا رفت ... امانوئلسون رفت ميلان و ...

حالا از ليگ ما چه بازيكني ترنسفر ميشه؟! علي كريمي؟! كه 32 سال داره؟! كه اون هم از روي نيمكت بازي رو ميبينه؟!

اونقت به نظر شما جايگزيني اين ليگ پويا با ليگ كشور ما درسته؟! ليگي كه هيچ سودي نداره جز هدر دادن چند ده ميليارد بيت المال !! ليگي كه فايدش نهايت بايد يه تيم ملي باشه چون ميدونيم از ليگ ضعيف ما سودي براي هيچ تيمي حاصل نميشه اما ...

من فقط آرزو ميكنم ليگ ما در فيفا 12 وجود نداشته باشه ... چون فقط آبروريزي خواهد بود ... دوستان ليگ خودمون رو با كره و ژاپن مقايسه نكنيد ... اون ها هر سال قهرمان ليگ آسيا ميشن !!

پ.ن: اين حرف فقط در صورت جابه جا شدن 2 ليگ مذكور بود !! اگه همينجوري بخوان اضافه كنن بد نخواهد بود.

موفق باشيد.

مثال علي كريمي فقط مثال بود ! من افتخار ميكنم به اين بازيكن ...
    Last edited by Hamid Hamid; 04-05-2011 at 09:09.

9. 15 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خب اونوقت شما از اينكه بيان ليگ قوي و خوبي مثل هلند رو كه تيم ملي هلند تو جهان جزو 5 تيم برتر هست رو حذف كنند و اونقت ليگ حرفه اي ما رو قرار بدن خوشجال ميشي؟!
    من فقط آرزو ميكنم ليگ ما در فيفا 12 وجود نداشته باشه ... چون فقط آبروريزي خواهد بود ... دوستان ليگ خودمون رو با كره و ژاپن مقايسه نكنيد ... اون ها هر سال قهرمان ليگ آسيا ميشن !!
    آفرین...حرف حق رو زدی و منم 100% تایید می کنم.
    بحث آبرو ریزیش هم نباشه تازه کلی ارنج کردن این ترکیب عجق وجق تیمهای داخلیه ما,مصیبت به تمام معناست.
    مسئولین طراحی سریهای قبلیه بازی حتی زحمت به خودشون نداده بودن اسم بازیکنان تیم ملی رو عین آدم تو بازی درج کنن وای به حال روزی که لیگ رو بخوان تو بازی قرار بدن!

11. 4 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_dij's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوست عزيز ...

اول بگم كه كشورم رو خيلي دوست دارم ... اما دوست من اگه اشتباه نكنم قرار شده بود ليگ ايران جاگزين ليگ هلند بشه؟ درسته؟

خب اونوقت شما از اينكه بيان ليگ قوي و خوبي مثل هلند رو كه تيم ملي هلند تو جهان جزو 5 تيم برتر هست رو حذف كنند و اونوقت ليگ حرفه اي ما رو قرار بدن خوشحال ميشي؟!

دوست من ليگ هلند ليگي محرك و پويا هست با تيم هايي بازيكن ساز ... آژاكس / آيندهون / فاينورد / اترخت / ويلم / ويتس آرنهم و ...
    هر ساله چه بازيكن هايي كه از اون ليگ به باشگاه هاي برتر جهان انتقال پيدا ميكنند ... ابراهيم آفلاي !! بارسلونا رفت ... امانوئلسون رفت ميلان و ...

حالا از ليگ ما چه بازيكني ترنسفر ميشه؟! علي كريمي؟! كه 32 سال داره؟! كه اون هم از روي نيمكت بازي رو ميبينه؟!

اونقت به نظر شما جايگزيني اين ليگ پويا با ليگ كشور ما درسته؟! ليگي كه هيچ سودي نداره جز هدر دادن چند ده ميليارد بيت المال !! ليگي كه فايدش نهايت بايد يه تيم ملي باشه چون ميدونيم از ليگ ضعيف ما سودي براي هيچ تيمي حاصل نميشه اما ...

پ.ن: اين حرف فقط در صورت جابه جا شدن 2 ليگ مذكور بود !! اگه همينجوري بخوان اضافه كنن بد نخواهد بود.

موفق باشيد.

مثال علي كريمي فقط مثال بود ! من افتخار ميكنم به اين بازيكن ...
    اولا که کریمی سروره همه بازیکن های دنیا هست.تو ایران خراب شد , تو یه سایت اینترنتی توسط یه کارشناس خارجکی کریمی رو با پارک مقایسه کرده بود و توش نوشته بود افسوس میخورده که کریمی زیر نظر مربیای بزرگ کار نکرده و کسی پیدا نشده تا استعدادهاش رو شکوفا بکنه.حتی گفته بود که استعداد فوتبالی کریمی از زیدان هم بیشتره و تو دنیا هر 10 سال یه همچنین فردی با چنین استعدادی تو زمینه فوتبال به دنیا میاد.
    به گفته عادل فردوسی پور اگه کریمی پشتکار و تلاش های دایی رو داشت بی شک یکی از ستاره های فوتبال دنیا میشد
    افسوس که با بی لیاقتی مسئولین فوتبال ما و همچنین بی قید بودن خود کریمی این استعداد تباه شد.

13. 5 کاربر از hamed_dij بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJ assassins creed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

اولا که کریمی سروره همه بازیکن های دنیا هست.تو ایران خراب شد , تو یه سایت اینترنتی توسط یه کارشناس خارجکی کریمی رو با پارک مقایسه کرده بود و توش نوشته بود افسوس میخورده که کریمی زیر نظر مربیای بزرگ کار نکرده و کسی پیدا نشده تا استعدادهاش رو شکوفا بکنه.حتی گفته بود که استعداد فوتبالی کریمی از زیدان هم بیشتره و تو دنیا هر 10 سال یه همچنین فردی با چنین استعدادی تو زمینه فوتبال به دنیا میاد.
    به گفته عادل فردوسی پور اگه کریمی پشتکار و تلاش های دایی رو داشت بی شک یکی از ستاره های فوتبال دنیا میشد
    افسوس که با بی لیاقتی مسئولین فوتبال ما و همچنین بی قید بودن خود کریمی این استعداد تباه شد.
    بابا آقا حامد حمید آقا که حرف بدی نزد.خودشم گفت که به علی کریمی افتخار میکنه اما یکم واقع گرا باشیم.به نظر شما فیفا میاد یه همچین کاری رو بکنه که لیگ برتر ما رو قرار بده.تو کشوری که قانون کپی رایت وجود نداره و هیچ سودی نمی بره کی میاد همچین کاری رو بکنه.اگر هم بکنه از سر اجبار هست اون هم شاید فقط تیم ملی.دیگه خودتون هم که میدونید که برای درست کردن یه اسم باید چقدر پچ بگیریم دیگه چه برسه به فیس و لباس و اینجور چیزا.به نظرم(نظر شخصی) شاید این یه جور توهین هست که اسم بازیکن های ایرانی رو بد مینویسند.
    Last edited by MJ assassins creed; 05-05-2011 at 15:21.

15. 4 کاربر از MJ assassins creed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

امیدوارم باگهای 11 رو نداشته باشه مثل تعویض ! واقعا تعویض کردنش خیلی باگهای چرتی داشت ! مثلا اگه بین دو نیمه

تعویض کنید یه بازیکن دیگه رو نشون میداد که میاد تو بازی ! یا بازیکنی که میخواد تعویض بشه یهو ظاهر میشه تو تصویر در حالی

که هنوز تعویض به طور رسمی انجام نشده !

در کل آرزوی موفقیت میکنم برای FIFA بهترین بازی زندگیم !

17. این کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت

پيش فرض

فيفا 11 تغييري عميق در 3 جبهه !!

ما يه چيز هايي در مورد موتور تاثير جديد شنيديم كه معنيش اين هست كه بازيكن ها دقيقا مطابق با نوع برخوردي كه يك تكل با بدنشون داره واكنش نشون ميدهند...

نتيجه ي اين كار بازي فيزيكي هست كه به طور حيرت آوري درست خواهد بود.
    با اين توضيح كه مصدوميت هاي خاص بسته به نوع فيزيك بازيكن و تماس ضربه خواهد داشت كه اين حالت در Career Mode به خوبي مشخص خواهد بود به طوري كه بازيكن ها انعطاف پذير تر و ارتجاعي تر خواهند شد.

بازيكن هاي بزرگتر و قويتر تاثير بيشتري خواهند داشت چون ميدونند كه در كجاي زمين ميتونند بهتر بازي كنند و تاثير گذار باشند(منتظر براي توپ هاي بلند(بازيكنان بلد قامت) يا منتظر براي فرصت شوت زني(بازكن هايي با ساق ها و پاهاي قوي)
    و با شيوه ي جديد Pro Player Intelligence' تيم ها خودشون رو با بازيكن هاي خوب و شاخصشون همسو ميكنند و تاكتيكشون در جهت اين بازيكن ها خواهد بود.

كارهاي دفاعي هم همچنين تجديد نظر شده است.فشار دادن دكمه هاي X & A ديگه بازيكن رو خيلي تعقيب نميكنه و گرفتن توپ از حريف بسته به عكس العمل نهايي شما و تصميم آخرتون خواهد داشت.
    EA اميدوار است با ساختن ساختار دفاعي استراتژيك كاري كنه كه حتي تساوي هاي 0-0 هم براي گيمر خيلي دلچسب و خوشايند به نظر بياد.

صحبت هايي هم در مورد دقت دريبل شده كه بازيكني با توانايي هاي بيشتر حتي ميتونه سرعت و گامش رو در هنگام دريبل زدن آهسته تر كنه...

حفظ توپ با دوام تر ميشود!
    حفظ توپ و بازي تبديل به تاكتيكي قابل اتكا تر از گذشته خواهد شد تا نتيجه رو حفظ كنيد.

منبع:

کد:
    5 مي 2011

19. 9 کاربر از Hamid Hamid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •