تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: مشكل تصوير با مانيتور

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

دوست عزیز کالیبره کردن مانیتور خیلی می تونه کمک کنه بهتره یه سرچی توی اینترنت بزنی مطالب کامل تری می تونه توی این زمینه بدست بیاری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

یه سی دی همراه مانیتورای LG هست

که خودش اتوماتیک درایور مانیتور رو نصب می کنه و اونو با بهترین تنظیمات config می کنه

تست کنین شاید درست شد

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

دوست عزیز کالیبره کردن مانیتور خیلی می تونه کمک کنه بهتره یه سرچی توی اینترنت بزنی مطالب کامل تری می تونه توی این زمینه بدست بیاری
    دوست عزيز گفتم كه مشكل من با فتوشاپ نيس!
    من فتوشاپ رو مثال زدم، چون محيط كاريش بيان گر خوبي واسه اين مسئله بود.
    همه تصاوير من اينجوريه.

سلام

یه سی دی همراه مانیتورای LG هست

که خودش اتوماتیک درایور مانیتور رو نصب می کنه و اونو با بهترین تنظیمات config می کنه

تست کنین شاید درست شد

اونم نتونست كمكي بكنه،
    مثل اينكه فقط براي لرزش گيري و تاري هستش.

بچه ها راه ديگه اي نيست؟؟؟

پروفشنال آرشین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بله هست بری پیش فروشنده
    همین

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

اگه خیلی برات مهمه زنگ بزن و از نمایندگیش سوال کن . من هر چی می گم مانیتور شما تنظیمات کارت گرافیک با رزولیشن بالا را پشتیبانی نمی کنه قبول نمی کنی

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

بله هست بری پیش فروشنده
    همین
    اگه خیلی برات مهمه زنگ بزن و از نمایندگیش سوال کن . من هر چی می گم مانیتور شما تنظیمات کارت گرافیک با رزولیشن بالا را پشتیبانی نمی کنه قبول نمی کنی
    اتفاقا پيش همون فروشنده بردم كه برام تست كردم،
    اونجا اون يارو تصوير رو با رزولشن بالا بدون هيچ مشكلي به ما نشون داد.
    ولي وقتي من اينجا تست ميكنم مشكل دارم.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

وای خدای من ، من زبونم مو دراورد عزیز من ربطی به مانیتور نداره بستگی به کارت گرافیکت داره که مانیتور نمی تونه کارت گرافیک شما را با رزولیشن بالا پشتیبانی بکنه اما کارت گرافیک اونا اقا را می تونه پشتیبانی بکنه . قاعدتا کارت گرافیک شما باید قوی تر از کارت گرافیک اون اقا باشه . شما باید کارت گرافیک خودتون را هم می برید و بعد تست می کردید . برید و از اون اقا بپرسید کارت گرافیکش چی ? بعد همه چیز دستگیرتون می شه .
    شما اگه مانیتور را توی 20 تا سیستم دیگه امتحان کنید شاید هیچ مشکلی نداشته باشه چون بستگی به کارت گرافیک داره . بعد از اینکه شما به کارت گرافیک دستور می دید با این رزولیشن کار کنه ( اشتباه نکنی ما دستور را به کارت گرافیک می دیم نه مانیتور ) تنها کاری که مانیتور می تونه بکنه اینه که یا اون رزولیشن را می تونه قبول کنه یا نمی تونه . بهترین کار اینه که شما سیستمت را با یک کارت گرافیک پایین تر از کارت گرافیک خودت امتحان کنی .

آخر فروم باز winxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

وای خدای من ، من زبونم مو دراورد عزیز من ربطی به مانیتور نداره بستگی به کارت گرافیکت داره که مانیتور نمی تونه کارت گرافیک شما را با رزولیشن بالا پشتیبانی بکنه اما کارت گرافیک اونا اقا را می تونه پشتیبانی بکنه . قاعدتا کارت گرافیک شما باید قوی تر از کارت گرافیک اون اقا باشه . شما باید کارت گرافیک خودتون را هم می برید و بعد تست می کردید . برید و از اون اقا بپرسید کارت گرافیکش چی ? بعد همه چیز دستگیرتون می شه .
    شما اگه مانیتور را توی 20 تا سیستم دیگه امتحان کنید شاید هیچ مشکلی نداشته باشه چون بستگی به کارت گرافیک داره . بعد از اینکه شما به کارت گرافیک دستور می دید با این رزولیشن کار کنه ( اشتباه نکنی ما دستور را به کارت گرافیک می دیم نه مانیتور ) تنها کاری که مانیتور می تونه بکنه اینه که یا اون رزولیشن را می تونه قبول کنه یا نمی تونه . بهترین کار اینه که شما سیستمت را با یک کارت گرافیک پایین تر از کارت گرافیک خودت امتحان کنی .

هر چی میگه گوش کن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Center Of Iran

پيش فرض

نوشته شده توسط: mahdi7610
    نوشته شده توسط: winxp
    هر چی میگه گوش کن
    راست میگه خب گوش بده پسر خوب، که زبونه این دوست فداکار ما مو در نیاره..

پروفشنال آرشین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

..........................
    Last edited by آرشین; 03-10-2007 at 00:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •