تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: هاردم وسط کار با اینترنت از کار افتاد!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خیر! فقط هرچند لحظه یه بار دور میگیره و صدای چرخیدن موتورش میاد و بعد قطع میشه!!!!
    در مورد داغ کردن، توجه نکرده بودم.... ولی الان هم اصلا کار نمیکنه بخواد داغ بشه...

با تشکر دوست عزیز.... هارد بنده IDE میباشه.... هارد دومم که دیتا روشه ساتاست که قبلا اینجا مطرح کرده بودم مشکلش رو!! نمیذاره روش سیستم عامل نصب کنم چون توهم خراب شدن رو داره!!

حالا این یکی هارد که قدیمیه و فقط سیستم عامل روشه... حتی الان که دیتکت شد، باز بالا نیومد و وسط راه از کار افتاد!
    شرایط کاریش هم دقیقا مثل تمام مدت در ۸ سال پیش بوده....(حتی ۱ ثانیه خاموش نشده)...
    بعد سیستم وقتی هارد مشکل دار بهش وصله، تکون نمیخوره و حتی صفحه‌ی بایوس رو هم بالا نمیاره... مگر اینکه هارد رو جدا کنم که در اونصورت کاری هم نمیتونم روش انجام بدم!!
    شما اگه اتصالات هارد رو چک کردین باید با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید
    اگه درست نشد مشکل یا از برد هارد و موتور هارد است یا از بدسکتور زیاد که اگه با hdd regenerator و low level format درست نشه هم میتونه از فریم ویر باشه و هم از پلاتر

وسط راه از کار افتاد یعنی موتورش از کار افتاد ؟ منظورتون اینه ؟

هارد رو بیارین بیرون و به مدت 20 دقیقه تو دستتون باشه ببینید موتور از کار میفته یا نه

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اهان.... پریشب یه صفحه‌ی ابی بهم نشون داد که برنامه‌ی مربوطه رو پاک کردم و درست شد و هیچ مشکلی نداشت تا دیشب!!!!

حالا چطوری هاردی که بالا نمیاد رو Low Level Format کنم؟؟ عرض کردم... اصلا بهش دسترسی ندارم... انگار که اصلا به سیستم وصل نیست؟

واقعا ممنون از راهنمایی های شما دوستان...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

الان ۵ مین هست که داره کار میکنه و کامپیوتر از صفحه‌ی رام رد نشده...ولی داغ شده بدنش....که قبلا نمیشد....

با این تفاوت که بعد از این تست دوباره ریست کردم( چون بوت از روی گراب انجام میخواست بشه و یعنی از روی هارد دومم!) خیلی سریع هارد رو شناسخت! بدون هیچ مشکلی...
    ولی الان تو همون صفحه‌ی بوت گیر کرده و بالا نمیاد.... هرکاری کردم برم تو تنظیمات بایوس که ببینم شاید بوت رو انداخته باشه رو هارد دوم و درستش کنم..... نمیشه که نمیشه....
    دوستان اون لو لول فرمت هارد پاک میکنه؟!
    روش مسالمت امیز تری نیست؟
    Last edited by senaps; 28-09-2012 at 11:30.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اهان.... پریشب یه صفحه‌ی ابی بهم نشون داد که برنامه‌ی مربوطه رو پاک کردم و درست شد و هیچ مشکلی نداشت تا دیشب!!!!

حالا چطوری هاردی که بالا نمیاد رو Low Level Format کنم؟؟ عرض کردم... اصلا بهش دسترسی ندارم... انگار که اصلا به سیستم وصل نیست؟

واقعا ممنون از راهنمایی های شما دوستان...
    اون موارد ی که گفتم چک کردین ؟

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

شما اگه اتصالات هارد رو چک کردین باید با یک پاور دیگه سیستم رو چک کنید
    پاور دیگه دم دست نیست... ولی با همون کیس قدیمی هم کار نکرد!!! بله مشکل باقی بود و مشکل ز سیستم نیست..... مشکل از هارد هست!

اگه درست نشد مشکل یا از برد هارد و موتور هارد است یا از بدسکتور زیاد که اگه با hdd regenerator و low level format درست نشه هم میتونه از فریم ویر باشه و هم از پلاتر
    در این خصوص، تا سیستم نره تو مرحله‌ی که من بتونم بوتش رو درست بکنم، امکان پذیر نیستن...

وسط راه از کار افتاد یعنی موتورش از کار افتاد ؟ منظورتون اینه ؟
    خیر یعنی شناسایی نشد... یعنی بوت رفت رو هارد دومم که سیستم عامل نداره!!

هارد رو بیارین بیرون و به مدت 20 دقیقه تو دستتون باشه ببینید موتور از کار میفته یا نه
    داغ شد... ولی از کار نیوفتاد.... ضمن اینکه شناسایی شدنش خیلی سریعتر شده ولی دیگه از اون صفحه رد نمیشه!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پس الان دیگه هارد در بایوس دیتکت شده و از اون بابت مشکلی نیست درسته ؟
    حالاهارد اصلی رو بکنید و با اون هارد میخواین ببرین رو نصب ویندوز دقیقا کجا میمونه و اگه اروری میده چه اروری میده ؟

9. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

حالاهارد اصلی رو بکنید و با اون هارد میخواین ببرین رو نصب ویندوز دقیقا کجا میمونه و اگه اروری میده چه اروری میده ؟
    سلام....
    همین کار رو کردم.... متاسفانه به نظر اومد که تک درایو روی هارد پاک شده باشه!!!! و فقط میخواست سی‌دی ویندوز ۷ رو بذارم برا نصب.... منم همین کار رو کردم و حالا تو مرحله‌ي پارتیشن بندی میبینم هارد انگار کاملا فرمت شده و درایوش پاک شده و نوشته شده که ۳۸.۳ گیگ از ۴۰ گیگش خالیه(همون ۳۸.۳ گیگ رو بهم میده برا کار کردن باهاش!!)....

بعد اون زیر یه اخطار نوشته که میگه بایوس نمیتونه از این هارد سیستم رو بوت کنه؟!!!!
    windows cannot be installed to this disk. this computer;s hardware may not support booting to this disk.ensure that the disk's controller is enabled in the computer's bios menu
    من میرم ببینم تو تنظیمات بایوس چی دارم که بتونم فعالش بکنم برای راه اندازیش!!!‌(این متنه اصلا یعنی چی؟! من تنظیمات بایوس فقط برای اولویت بوت تغییر دادم که برگردوندم سر جاش!)

همچنین وقتی دارم پارتیشن رو درست میکنم، ارو میده که:
    fail to create a new partition on the selected unused space.Error:0x8007045d.

واقعا حیف شد که ویندوزم پرید!! کی بشینه این همه برنامه رو پاک کنه؟!!! ولی موندم یه دفعه‌ای ۸ نصب کنم یا همین ۷ رو!!!
    Last edited by senaps; 28-09-2012 at 12:44.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام...
    دادم ریجنریت بشه... تقریبا تو ۴ ساعت گذشته فقط ۷ درصد ریجنریت شده و فک نکنم تا فردا عصر هم تموم بشه.... میشه وسط کار کنسلش کنم و بدسکتورش رو حل کنم؟!!

بعد هاردم در حد وحشتناکی جوش اورده!!! اصلا نمیشه بهش دست زد... تازه میترسم سیم موسم بهش بخوره و بسوزونتش!!!!

مشکلش چیه اخه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام...
    دادم ریجنریت بشه... تقریبا تو ۴ ساعت گذشته فقط ۷ درصد ریجنریت شده و فک نکنم تا فردا عصر هم تموم بشه.... میشه وسط کار کنسلش کنم و بدسکتورش رو حل کنم؟!!

بعد هاردم در حد وحشتناکی جوش اورده!!! اصلا نمیشه بهش دست زد... تازه میترسم سیم موسم بهش بخوره و بسوزونتش!!!!

مشکلش چیه اخه؟
    شما وقتی تست hdd regenerator میزنید یک فن هم کنارش بزارید که دمای هارد بالا نره

یکی از علائم خرابی موتور هارد بالا رفتن دمای بیش از حد است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

حالا این ریجنریت رو کنسل بکنم یا نه؟! خیلی داره طول میکشه! و خیلیش هم مونده.... هنوز ۳ گیگ از ۴۰ گیگ رو اسکن کرده!!!(۴ ساعتی میشه!!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •