تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 120 از 120

نام تاپيک: هلند - آرژانتین | مرحله نیمه نهایی | پنجشنبه 00:30 بامداد

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

...
    یه بنده خدا یه رکوردی رو حالا زده , بعد گلهاش رو توی برنامه 2014 نشون میدن دقیقا 6 تا از گلهاش رو از 1 میلی متری خط دروازه توی شیر تو شیری زده تو گل 2 تا از گل هاش روی ریواند بوده و بقیه گل هاش هم تک به تک جلوتر از نقطه ی پنالتی بعد میان با رونالدو مقایسش میکنن که گلهایی رو که میزد با پلی استیشن هم نمیشه زد !!!
    اولا ریباند نه ریواند

دوما اگه گل زدن تو جام جهانی اینقدر آسونه چرا بقیه نمی تونن بزنن؟ گل زدن در چهار دوره جام جهانی یعنی شاهکار... اگه گل هایی که کلوزه زده اینقدر اسون بوده چرا امثال مسی و کریستین رونالدو و ... نتونستن بزنن؟
    خوب بقیه مهاجم ها هم اگه می تونستن میومدن می زدن دیگه... مطمئن باش یه مهاجم وقتی داره برای تیم ملی کشورش تو جام جهانی بازی می کنه، اصلا براش مهم نیست که گلش رو از وسط زمین میزنه یا از تو محوطه شش قدم.
    .
    انتظار داشتی وقتی تو شش قدم صاحب توپه و تیمش به گل احتیاج داره توپه ببره عقب و دوباره بیاد جلو شوت کنه؟ تا یه وقت دروازه خالی نباشه؟ نه؟

2. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

سرخیو رومرو دروازه بان آرژانتین بین هر پنالتی به کاغذی که تو شرط ورزشی اش قایم کرده بود نگاه می کرد و جهت پنالتی ها رو تشخیص می داد.
    .
    .
    همون کاری که ینس لمن بعد از جام جهانی 2006 بهش اعتراف کرده بود...
    احتمالا توی کاغذ از همون تحلیل هایی بوده شبکه سه هم میزاره که مثلا کی اکثر پنالتی هاش رو کجا زده . چه روش توپیه . فقط خدا کنه مد نشه و هر کی هر کی استفاده نکنه وگرنه لذت پنالتی هم میره .

4. این کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

احتمالا توی کاغذ از همون تحلیل هایی بوده شبکه سه هم میزاره که مثلا کی اکثر پنالتی هاش رو کجا زده . چه روش توپیه . فقط خدا کنه مد نشه و هر کی هر کی استفاده نکنه وگرنه لذت پنالتی هم میره .
    خوب شد صحبتش شد
    این بحث پنالتیای برنامه شبکه سه خیلی لوس شده
    اینکه نشون میدن خیلی عالیه ولی هی گزارشگرا میگن ما میدونستیم و طرف نمیدونست و دروازبان باید برنامه ما رو میدید و این حرفا ، خیلی لوسش میکنه

6. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان بازی با برزیل تموم شد رفت...آلمان رو بازی با برزیل مغرور نکرده...آلمان به پشتوانه بیشترین حضور تاریخ در فینالها ...به پشتوانه تیمی که ده ساله روش کار شده...به پشتوانه قدرت بسیار خودش رو همیشه مدعی میدونه و البته کسی هم پیشگو نیست ...حالا ممکنه بازی هر روندی بگیره.

بعضیها هم یکجوری وانمود میکنن انگار یک تیم گمنام پا شده آمده برزیل رو زده و رفته...انگار نه انگار که این دو تیم دو چشم جهان فوتبال بودن..

یکی میگه من هیچ بازیکن آلمانی رو یادم نمیاد...یکی میگه تکنیک آلمانیها رو یادم نمیاد... این حرفا رو نزنید دیگه هیچکس روی تحلیلاتون ریالی حساب باز نمیکنه ها!

یکی میگه مولر مثل افلیج هاست...بابا خوبه این مولر افلیج بود با سالمش میخواستید چه کار کنید، حالا هم که کلوزه شد مرده خور(تو دانش فوتبال بهش میگن : فرصت طلبی-تیزهوشی-و شناخت چهارچوب دروازه) همونایی که تو کشور خودمون دایی داشت و فحشش میدادیم و ده ساله له له زنون دنبال یکی هستیم که درست حسابی جاشو بگیره پیدا نمیشه. یکی از خصوصیات بارزی که رونالدو داشت هم همین فرصت طلبی و مکری بود که مهاجم باید داشته باشه ، بهتره گلهای رونالدو رو هم نگاه کنید در جام های جهانی. ما رونالدو رو با کلیپ نشناختیم. اینها خصوصیاتیه که مهاجم باید داشته باشه. همه هم فن باستن و مارادونا و ماتیوس و رونالدینیو و ... نیستند که با دریبلینگ گل بزنند...اصلا من که در فوتبال جدید اون دریبل زدنهای قدیم رو خیلی کم میبینم بخاطر اینکه تاکتیکها پیشرفته شده و گلزنی به اون شکل سخت شده، البته استعدادها باز هم میان..
    بهرحال کلوزه شد صاحب 16 گل و رونالدوی 15 گله رو پشت سر گذاشت، آماری که ممکنه یک جام دیگه باز جابجا بشه. این بحث کلوزه یک بحث کوچکه در برابر قدرت تیمی آلمان.

اگه میخاید به حضور همیشگی آلمان در سطح اول فوتبال جهان و به ثبات چهل ساله اش شک کنید مشکلی نیست، اما ماهیت فوتبال رو زیر سوال بردن بعدن ممکنه جایی به ضرر تیم محبوبتون تموم بشه...(البته من چندان هواداری در اکثر جاها نمیبینم بیشتر آنتی آلمانها دور هم یک چیزی میگن گفته باشن)

8. 4 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

من نمی دانم چرا هیچکس این آرژانتین رو باور نداشت و نداره!

چون عادل که معمولا حرفش میشه حرف دهان مردم ما چند بار گفته آرژانتین شانسی آمده بالا یا خوب نیست یا.... همه این رو تکرار می کنند !

وقتی بوسنی رو برد ! بوسنی که در مقدماتی جام جهانی خط حمله وحشتناکی داشت همه گفتند آرژانتین خوب نبوده شانسی برده ! نیجریه رو برد باز همینطور ! سویسی که تیم واقعا خوبی بود رو برد باز همه گفتند

شانسی بود ! و جالب اینجاست همه تیم هایی که گفتم مقابل آرژانتین یک بازی متقاوت با بازی ها دیگرشون به نمایش می گذاشتند یعنی 11 نفره دفاع و ضد حمله !

و اما بلژیک ..

من به شخصه به خاطر یک سری روابط خانوادگی عاشق کشور بلژیک هستم و مشخصا تیم فوتبالش

تمام بازی های این تیم رو حتی در مقدماتی هم دیدم ! و شما نمی دانید چقدر این تیم بلژیکی که حذف شد قوی بود در مقدماتی جام جهانی که در گروه اول شد در تمام بازی هاش به جرات بالای 10 تا 15 موقغیت خلق

می کرد بی نظیر بود ! حتی من در برنامه بیست چهاره هم برد بلژیک رو مقابل آرژانتین پیامک کردم ! اما وقتی بازی شروع شد فهمیدم این آرژانتین خیلی حرفه ای و یک جورایی بازی تیم حریف رو تخریب می کنه و تمام

برنامه های حریف رو بهم میزنه !و جالبه میدیدم دوستان پست می دهند که آرژانتین به تیم ضعیف بلژیک خرده و راحت پیروز شده !!!!!!!!

و جالب اینجاست همین الان که هلند رو هم شکست داده باز دوستان میان می فرمایند هلند هم روز بدش بوده ! و مثل تمام تیم ها آرژانتین باز شانسی پیروز شده ! چرا هیچکس به این اشاره نداره که این آرژانتینه که باعث

میشه تیم ها روزخوبشون رو نداشته باشند !
    درسته
    و این نکته را من اضافه کنم تو این جام آرژانتین بازی احساسی که یک بازیکن توپ از دفاع بگیره و 10 متر طی کنه و بعد یک پاس به هافبک و بعد یک پاس توی عمق حالا به هدف برسه یا نه و اگر حریف توپ گرفت با ضد حمله دفاع باز شده را آزار بده و گل بخوره (مثل برزیل روبروی آلمان) الان آرژانتین بازی احساسی با بازی منطقی عوض کرده اینقدر بین دفاع و هافبک دفاعی و بالها پاسکاری میکنن تا روزنه ای پیدا بشه اگر نشد دلیل نداره الکی حمله کنن که توپ لو بره و روی تیم حمله یا ضد حملی صورت بگیره مدرکش هم اینه که توی 6 بازی از حریف عقب نیفتاده

10. این کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی PSYCHO_MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مسلما همه هلند رو می پسندیدند
    من بعد از حذف تیمم ایتالیا و با مشخص شدن 16 تا تیم بیشتر از همه دوست داشتم هلند قهرمان بشه . ولی هلند اگر میخواست فینالسیت بشه باید تو همین بازی دیشب خودشو نشون میداد .آرژانتین خیلی فوق العاده نبود ولی هلند جلوی همین تیمی که میگن با شانس اومده بالا چی داشت برای عرضه ؟
    اینکه بگی مثلا آرژانتین با خوش شانسی اومده بالا و هلند تونست 5تا به اسپانیا بزنه پس هلند باید بره فینال ببخشید حرف مفته . وقتی تیمی نمیتونه تو بازی سرنوشتش بهتر از حریفش باشه و میبازه بهتر بره خونش .
    مثل ایران که یه عده گفتن چون ما با آرژانتین خوب بازی کردیم پس حقمونه بریم مرحله بعد . نه خیر ما اگر لیاقت صعود داشتیم باید تو بازی با بوسنی ثابت میکردیم که نشون دادیم لیاقتشو نداریم
    من بعد از دیدن دو نیمه دیگه برام مهم نبود کدوم تیم بیاد فینال و آرژانتینی اومد که به نظرم دیشب استحقاق بیشتری داشت

12. 5 کاربر از PSYCHO_MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اگه میخاید به حضور همیشگی آلمان در سطح اول فوتبال جهان و به ثبات چهل ساله اش شک کنید مشکلی نیست، اما ماهیت فوتبال رو زیر سوال بردن بعدن ممکنه جایی به ضرر تیم محبوبتون تموم بشه...(البته من چندان هواداری در اکثر جاها نمیبینم بیشتر آنتی آلمانها دور هم یک چیزی میگن گفته باشن)
    البته یه دوره ای این وسط آلمان اصلا خوب نبود... یه تیم پا به سن گذاشته ی تکراری. 94،98 و تا حدودی 2002... اما بعد از اون آلمان اکثرا با برنامه و قدرتمند کار کرده و مزد این ده دوازده سال ثبات رو داره میگیره

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

البته یه دوره ای این وسط آلمان اصلا خوب نبود... یه تیم پا به سن گذاشته ی تکراری. 94،98 و تا حدودی 2002... اما بعد از اون آلمان اکثرا با برنامه و قدرتمند کار کرده و مزد این ده دوازده سال ثبات رو داره میگیره
    بنوعی 94 تا 2000 ، که البته در همین حین با یک پوست اندازی در یورو 96 قهرمان اروپا شدن...

نقطه اوج این خوب نبودن هم یورو2000 بود که دیگه ماتیوس داشت با سی نه ، چهل سال سن بازی میکرد و اون نتایج بد هم رقم خورد.

ولی بجز این افت 6-7ساله از 1982 از 9 جام جهانی 7 جام رو آلمان در چهارتیم برتر بوده و از 1966 یک تیم همیشه خطرناک، همیشه مطرح، همیشه مدعی بوده...

این وضعیت رو از نظر تاریخی کمتر تیمی در جهان داره و فقط سه تیم به این شکل در فوتبال جهان قابلیت بررسی دارن: آلمان-برزیل-ایتالیا...
    بهرحال ثبات آلمان در اکثر اوقات قدرتمند بودن چشم نوازه.

15. 3 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

من یکی که به شخصه ترجیح میدادم هلند بره بالا چون هم به نظرم لیاقتش بیشتر بود و هم رده بندی برزیل-آرژانتین دست کمی از فینال نداشت!

17. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاریکاتور روز: آرژانتین هلند را باز هم ناکام گذاشت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

19. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •