تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: تلوزيون سوني خريداري شده از بانه مورد تاييد قرار نگرفت!

داره خودمونی میشه soo14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام به دوستان

برای تمام شدن دعوای خرید از بانه و یا نمایندگیها (نمایندگی سونی) قیمت بروز و لینک آدرس میدم نمی گم کدوم درست می گویند دوستان ببینند و انصاف بدهند با گارانتی بهتره یا بی گارانتی؟ ( از کلاهبردار خریداری کنیم یا قاچاقچی؟!!!!!)

قیمت نمایندگی سونی قیمت بانه قیمت از یک سایت خارجی معتبر مدل تلویزیون

SONY 46EX500 900$ 1270000 Rials 1890000 Rials
    SONY 46EX700 1500$ 1700000 Rials 2700000 Rials

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمناً من شخصآ مخالف خرید جنس بی گارانتی هستم . دوستان مرا راهنمایی کنند.

2. 2 کاربر از soo14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه soo14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

لطفا" راهنمایی کنید برم SONY EX700 از نمایندگی با گارانتی بخرم 2700000 ریال و از بانه 1700000 ریال نخرم؟

راستی قیمت در خارج 1500$ است .

قیمت گارانتی در ایران چند درصد قیمت کالا است؟ شاید فقط گارانتی نیست خوب یک میلیون تومان تفاوت با بانه و قیمت دو برابر نسبت به خارج کشور دلیل باید داشته باشد این دلیل یک میلیون تومانی را یکی برای من روشن کند قضیه حمایت تولید کننده داخلی است ؟ یعنی LCD تولید داخلی داریم؟ این تولید کننده کیه که مردم باید قیمت دو برابر برای قابل رقابت شدن محصولاتش بپردازند؟

راستی لینک فروشگاههای online را تو پست قبلی گذاشتم.

راستی من هنوزم دوست دارم با گارانتی بخرم دوستان راهنماییم کنند لطفا منو راهنمایی کنید از اشتباه در بیاورید. ممنون!!!!

4. این کاربر از soo14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز از هیچی نترس من خودم سونی اس 400 قاچاق از دبی خرردم بدون گارانتی ماشالا الان 4ساله آخنگفته یه ال جی 55 اینچم ماه قبل از بانه خرریدم 3300000 تهران 6700000 بود عالیه در ضمن سونی 46 ex720 واسه دوستم خرید همه بدون گارنتی الکی پول گارنتی نکنه تو جیب آقازاده ها 100 در صد از بانه بخر اینچ بالا اصلا نترس من فکر میکنم اینا خودشونم از بانه میارن یه گارانتی الکی هم میکنن 2برابر قیمت میدن به خلق الله

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

پست شماره 1 :
    من رفتم سايت سوني مالزي . اونجا يه قسمتي بود كه مي تونستي محصول را ثبتش كني به اين نشاني
    وقتي كه مدل و شماره سريال را مي زدم پيام ميداد كه يا مدل درست نيست يا شماره سريال

سلام - یکی به ما مبتدی ها بگه اصلاً رجیستر کردن برا چیه ؟ آیا فقط برا این ثبت کردید که ببینید ساخت مالزیه ؟ یا اینکه با ثبت کردن کالا ، مزایایی به ما تعلق می گیره ؟ ممنون لطفاً جواب بدبد.
    Last edited by rudeshur; 19-09-2012 at 07:36. دليل: شماره

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من ميخوام يك تلويزيون 46 اينج بگيرم
    كسي ميتونه يه فروشنده به من معرفي كنه ؟
    البته ارزون
    sony
    چقدر بودجه داری ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

شما اينقدر مطمئن جواب نديد
    ايشون زده كشور ايران. سوني ايميل رو به نمايندگي ايران ارجاع ميده. نمايندگي هم اين تلويزيون رو وارد نكرده ميگه تقلبي هستش.
    اگه دوباره ايميل بزنه و بگه كشور عراق اون موقع تلويزيون اصل ميشه

9. این کاربر از nikaien بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

از سونی جنس تقلبی ساخته نشده.
    اگرم باشه طرفای کردستان جنسای صوتی تصویریش اصله.
    دوستان اگه بانه میرن سر راهشون از سقز یه قیمت بگیرن تا بانه کلاه سرشون نره. (سقز همون شهریه که ازش رد میشین و 1 ساعت با بانه فاصله داره)
    100 درصد تقلبی ه .
    اینا پنل بدون نام هستند که مارک سونی روش میزنن
    میخوای پنل ها رو ببنی به این آدرس برو

alibaba.com/countrysearch/CN/led-tv-oem.html
    منم ظرفشویی بوش خریدم اما بعد کنجکاویم باعث شد بازش کنم و دیدم که در اصل مدلش SMD چینی است
    منم با این حرف که : مگه میشه کالای به این خوبی ور تقلبی زد !!! خرید کردم

- - - Updated - - -

شما اينقدر مطمئن جواب نديد
    ايشون زده كشور ايران. سوني ايميل رو به نمايندگي ايران ارجاع ميده. نمايندگي هم اين تلويزيون رو وارد نكرده ميگه تقلبي هستش.
    اگه دوباره ايميل بزنه و بگه كشور عراق اون موقع تلويزيون اصل ميشه
    مطمئن باشید عراق هم بزنی باز هم تلویزیون تقلبیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز از هیچی نترس من خودم سونی اس 400 قاچاق از دبی خرردم بدون گارانتی ماشالا الان 4ساله آخنگفته یه ال جی 55 اینچم ماه قبل از بانه خرریدم 3300000 تهران 6700000 بود عالیه در ضمن سونی 46 ex720 واسه دوستم خرید همه بدون گارنتی الکی پول گارنتی نکنه تو جیب آقازاده ها 100 در صد از بانه بخر اینچ بالا اصلا نترس من فکر میکنم اینا خودشونم از بانه میارن یه گارانتی الکی هم میکنن 2برابر قیمت میدن به خلق الله
    ربطی به آقا زاده نداره. شما داری تلویزیونی میخری که سونی نیست. اما خوبه، کار میکنه، پنل خوب داره اما سونی نیست
    کولر میخر توپپپ ولی سامسونگ نیست، روش زدن، به قول خودشون لیبلیه. اینا از هر آرمی دارن. تکنولوژی جدید ام دارن تقریبا آرم چاپی شبیه هک شده میزنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

6

ربطی به آقا زاده نداره. شما داری تلویزیونی میخری که سونی نیست. اما خوبه، کار میکنه، پنل خوب داره اما سونی نیست
    کولر میخر توپپپ ولی سامسونگ نیست، روش زدن، به قول خودشون لیبلیه. اینا از هر آرمی دارن. تکنولوژی جدید ام دارن تقریبا آرم چاپی شبیه هک شده میزنن
    اگه خوبه کار میکنه و کیفیت تصویر سونی رو هم داره چه اهمیتی داره مارکش چیه؟ میخواهیم تلویزیون تماشا کنیم نه مارک ! ثانیا از کجا میشه فهمید غیر بانه ایها ! که اونقدر پول گارانتی میگیرن اصلشو دارن؟
    گذشته از همه اینها اگه یکی از شرایط اصل بودن تولید کامل سونی باشه کاملا مشخصه سونی اصلا پنل (یکی از اصلیترین قطعات ) رو تولید نمیکنه.
    اگه تکنولوژی جدید دارن شاید از سامسونگ پیشرفته تر باشه.کسی چه میدونه.
    Last edited by reza1348_rezareza; 07-12-2016 at 16:10.

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •