تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: windows detected a hard disk problem

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamax7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام به اساتید
    از دیروز تا حالا با این پیغام روبرو شده ام و هر نیم ساعت یکبار ظاهر میشود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با نرم افزار hd tune pro تست گرفتم و در بخش health با این اخطار مواجه شدم

هنگامی که لپ تاپ را هم ریستارت میکنم قبل از اینکه وارد ویندوز شود این پیغام ظاهر می شود

حالا به نظر شما مشکل چیست و راه حل چیست؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مشکل اینه که هارد Fail َشده نرم افزاری درست نمیشه باید بدید برای تعمیر

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamax7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

مشکل اینه که هارد Fail َشده نرم افزاری درست نمیشه باید بدید برای تعمیر
    ممون از توجهتون
    حالا به نظر شما این مشکل با تعمیر حل میشه یا به قول دوستان باید دیگه هاردو بندازم دور... راستی این مشکل به خاطر بد سکتوری شدن هارد نیست؟ و یک چیز دیگه، این مشکل هیچ اخلالی در ویندوزم ایجاد نکرده ولی ممکنه یک روز از خواب بلند شم و ببینم که تمام اطلاعات هارد به فنا رفته؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ممون از توجهتون
    حالا به نظر شما این مشکل با تعمیر حل میشه یا به قول دوستان باید دیگه هاردو بندازم دور... راستی این مشکل به خاطر بد سکتوری شدن هارد نیست؟ و یک چیز دیگه، این مشکل هیچ اخلالی در ویندوزم ایجاد نکرده ولی ممکنه یک روز از خواب بلند شم و ببینم که تمام اطلاعات هارد به فنا رفته؟
    ممکنه یک روز بلند شید و ببینید هارد دیگه دیتکت نمیشه بهتره از اطلاعات بکاپ تهیه کنید و بدید برای تعمیر ممکن هم است که تعمیر نشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اگه توجه کنید بیشتر کسایی که مشکل داشتن یه چیز مشترک بینشون بود - اینکه بعد از عوض کردن ویندوز جدید این اتفاق واسشون افتاده و هاردشون تا قبل از این هیچ مشکلی نداشته -
    منم با همین مشکل روبرو شدم و هیچ راهی نتونست به دادم برسه جز اینکه از ویندوز یه شرکت دیگه استفاده کردم - درسته همشون ویندوز 7 یا 8 ه - اما بعضی وقتا یه فرقای کوچیکی دارن - من بین ویندوزایی که امتحان کردم - ویندوز 7 و 8 - شرکت MRT - یا مخصوصا شرکت EPG " ارتباط کستر پرشیا " - بیشتر از بقیه به این مشکل برخورده - اما لرد - گردو - یا خیلی دیگه از شرکتای دیگه یا حتی بعضی از ورژنای همون شرکتای اشکال دار این مشکلو نداشتن -
    این طور که دوستان میگن نیست - من 3 سال پیش به این مشکل برخوردم و با همین راه حل ساده مشکلم حل شد - و الان که سه سال از این موضو میگذره هنوز هاردم مث روز اولش داره کار میکنه و مانیتورینگ هارد هم همینو نشون میده -
    دوستان اگه این راه حل مشکلشون رو حل کرد - خواهشا یه با ایمیل بهم خبر بدن تا از این راه حل 100% مطمئن بشیم - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.این از عکس اسکرین شات من از نرم افزار hdtune

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

دوست عزیز به این موضوع برو - جواب سوابتو میبینی -

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اگه با عوض کردن cd ویندوز مشکل حل نشد - میتونید راه زیر رو دنبال کنید و به جواب 100 درصد برسید .
    1. Press Win+R , type gpedit.msc & Click on ok.
    2 : Computer Configuration > Administrative Templates > System > Troubleshooting and Diagnostics > Disk Diagnostics
    3. Double click on both of the listed settings & Click on Disable , by default it is set to not configured or enabled.

Settings -> Set It To

Disk Diagnostic :Configure Custom alert text -> Disabled

Disk Diagnostic :Configure Execution Level -> Disabled

4. Now that's all you have successfully disabled that error message.

Note : Do At Your Own Risk. This will just remove an error message , in long term get your hard disk checked by a manufacturer.
    مطمئن باشین مشکلتون حل میشه - اما همون طور که توی نکته ذکر شد - به صورت مجازی اما مطمئن باشید بعضی وقتا این ارور واقعا مجازیه -
    اگه کمکتون کرد - با یه ایمیل خبرم کنید تا از این راه حا مطمئن بشیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام بنده هم این مشکل رو دارم از 3روز پیش قبل این وقتی کابل یو اس بی یا فلشی یا چیزی کپی میکردم چراغ هارد کاملا قرمز میشد یکنواخت بعدش سی پی یو میومد رو 100.بعدش ی دفعه هارد ی صدایی مث تیک ساعت میداد کلا نه کیبرد نه موس هیچی کار نمیکرد دوباره بعد 30 ثانیه هارد شروع ب خوندن میکرد و دوباره صدای تیک همه چی از کار میوفتاد با نرم افزار hd proاسکن کردم هارد سالم نشون داد تا اینکه کیس رو بصورت خابیده گذاشتم رو میز و تمام جاهای کابلها و سی پی یو و رم رو تمیز کاری کاری کردم ک چند ماهی خوب شد تا اینکه الان این پیغام میاد ک میگه بکاپ بگیرید و هر بار ویدیو یا موسیقی باز میکنم بعد چند ثانیه صدا و تصویر بصورت اسلوموشن میشه حتی موس ب سختی هرف میره مث هنگ کردن.الان دارم دوباره اسکن میکنم تموم شد ی عکس از صفحه healthمیزارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام هارد منم این مشکل الان براش پیش آمده
    دیروز ویندوزم دیگه بالا نیامد درایو C ویندوز باز نمیشد و اخطار باید فرمت شود میداد
    ویندوز رو که عوض کردم این اروره داره نشون میده خیلی وضع هاردم خرابه ؟

با برنامه Hd Tune سلامتیشو که چک کردم اینجوریه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •