تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: نیاز خیلی فوری لطفا بگید چکار کنم مانیتورم صفحه اش سیاه شده و چیزی نشون نمیده البته بعد از تغییراتی که در گرافیک انجام دادم این مشکل پیش اومد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

توي همون قسمت Appearance بالاي Advanced گزينه Effects هم هست كه با كليك روي اون يه صفحه باز ميشه كه بين گزينه ها يه گزينه
    Use large icons هست كه با برداشتن يا گذاشتن تيك ميشه اندازه آيكون ها رو كوچيك يا بزرگ كرد.

2. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نمیدونم چرا این مشکل پیش اومد قبلا با گرافیک g-force5500 ( البته فکر کنم رزولوشن تا 800 بیشتر نبود)این مانیتور مشکلی نداشت الان گرافیک onboard باعث شده ( شاید چون hd هست در این مورد زیاد اطلاعاتی ندارم)... برای ایکنهای و متنهای ویندوز با این راهنماییها مشکل حل شد اما در مورد مرورگر فایرفاکس که فقط ازا ین استفاده می کنم نمیدونم چطور متنها رو در حالت 1024 که خیلی ریز هستند رو بزرگتر کنم توی قسمت options و content تغییرات سایز و فونت دادم اما نوشته های داخل مرورگر تغییری نمیکنه اما تیترها و نوشته های داخل نوار ادرس و نوار ابزار بزرگ میشه اما من می خوام متنهای داخل صفحات مرورگرفایرفاکس بزرگ بشن... چکار کنم ؟ فایرفاکس21
    Last edited by ghassam2; 04-12-2015 at 17:45.

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

نمیدونم چرا این مشکل پیش اومد قبلا با گرافیک g-force5500 ( البته فکر کنم رزولوشن تا 800 بیشتر نبود)این مانیتور مشکلی نداشت الان گرافیک onboard باعث شده ( شاید چون hd هست در این مورد زیاد اطلاعاتی ندارم)... برای ایکنهای و متنهای ویندوز با این راهنماییها مشکل حل شد اما در مورد مرورگر فایرفاکس که فقط ازا ین استفاده می کنم نمیدونم چطور متنها رو در حالت 1024 که خیلی ریز هستند رو بزرگتر کنم توی قسمت options و content تغییرات سایز و فونت دادم اما نوشته های داخل مرورگر تغییری نمیکنه اما تیترها و نوشته های داخل نوار ادرس و نوار ابزار بزرگ میشه اما من می خوام متنهای داخل صفحات مرورگرفایرفاکس بزرگ بشن... چکار کنم ؟ فایرفاکس21
    توي Content روي Advanced كليك كنيد .وسط صفحه اي كه باز ميشه يه گزينه هست كه اگه تيك اون رو برداريد فونت مورد نظر شما رو روي صفحات اعمال ميكنه و اگه تيك داشته باشه تنظيمات خود سايت رو اعمال ميكنه.بعد از برداشتن اون هر تغييري بديد اعمال ميشه.
    -------------------------------------------------------
    البته الان خودم امتحان كردم نشد.فونت تغيير ميكنه ولي همونجور ميمونه و ديگه تغيير نميكنه.
    -------------------------------------------------------
    با زدن همزمان كليدهاي Ctrl و + ميشه نوشته هاي متن رو بزرگ كرد.و با زدن همزمان كليدهاي Ctrl و – ميشه نوشته ها رو كوچيك كرد.
    هر چند با تغيير اندازه فونت اگه ميشد بهتر بود.
    Last edited by paveej; 05-12-2015 at 01:06.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •