تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: بهترین گوشی تا قیمت 2 میلیون ؟!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

شما داری کم لطفی میکنی
    ولی قبول دارم 2 میلیون برای یک گوشی وینفونی حیفه
    ولی زیر 800 بهترین گوشیا لومیا ها هستند

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    هر سیستم عاملی معایب و مزایای خودشو داره با توجه به موضوع تاپیک و قیمت گفتم و تا 800 تومان میتونه جز یکی از انتخاب ها دیوایس ویندوز فونی حرفی برای گفتن داشته باشه اما باز نظر من اینه تا قیمت 800 تومان آدم میتونه برند و نام را حذف و پول کانفیگ رو بپردازه مثال برند هواوی

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

2. این کاربر از hesam.slf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

هر سیستم عاملی معایب و مزایای خودشو داره با توجه به موضوع تاپیک و قیمت گفتم و تا 800 تومان میتونه جز یکی از انتخاب ها دیوایس ویندوز فونی حرفی برای گفتن داشته باشه اما باز نظر من اینه تا قیمت 800 تومان آدم میتونه برند و نام را حذف و پول کانفیگ رو بپردازه مثال برند هواوی

درسته هواوی گوشیای خوبی میزنه ولی اصلا اون چیزی که توی بنجمارکها نشون میده نیست
    من خودم لومیا 640xl و honor 6 رو مقایسه کردم و انتخاب لومیا رو عاقلانه تر میدونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با کمال احترام به نظرتون
    ضعف هایی که در حال حاضر سیستم عامل ویندوز فون داره محصولاتشو زیر سوال میبره من لومیا 640 xl خریدم به عنوان گوشی دوم اما بعد از دو روز استفاده با سیستم عاملش نتونستم کنار بیام (البته من طرفدار شرکت ماکروسافت و همیشه از محصولاتش و دیوایس های ویندوز فونی 5 ، 6 استفاده میکردم اما از ورژن 8 به بعد ایرادات ساختاری و یوزر فرندلی نبودن آدمو آزار میده)

این پیشنهاد و نظر من بود برای کسانی که با این سیستم عامل آشنایی ندارند .
    ios بهترین سیستم عامل از لحاظ روان بودن و مچ بودن و اندروید بهترین سیستم عامل از لحاظ قابلیت هایی که ارائه میکنه هستش .

سلام.
    ایشون گفتن یه گوشی که دوربینش خوب باشه. پرچمدارای لومیا بسیار خوب کار کردن .
    اخرین تستهایی که دیدم گوشی های زیر رو معرفی کرده بودن از نظر دوربین.
    لومیا 950
    لومیا 930
    ایفون 6 اس
    گلکسی اس 6

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام.
    لومیا 950
    لومیا 930
    ایفون 6 اس
    گلکسی اس 6
    سلام
    به نظر من آدم نمیتونه کیفیت دوربینو و کلا یک بعد از یک دستگاه مالتی مدیا(چند بعدی) را فقط در نظر بگیره وقتی اسم گوشی با دوربین خوب میاد ابتدا باید دیوایس مورد نظر از پردازش گرافیکی خوبی برخوردار باشه تا بتونه در عمل از سخت افزار به خوبی بهره ببره اینو میشه به وضوح تو محصولات کمپانی سونی در مقابل اپل مشاهده کرد که با توجه به این که لنزهای ساخت شرکت سونی در محصولات اپل استفاده میشه اما در عمل کیفیت عکس دوربین 8 مگاپیکسل آیفون از 20 مگاپیکسل سونی رضایت بخش تر هستش البته ناگفته نماند که لنزهای کارلزایس استفاده شده در گوشیهای لومیای ماکروسافت در نوع خود بهترین هستند .
    اما به نظر بنده قبل از تخصصی کردن موضوع تاپیک و بررسی جزیات لنز گوشی ها باید کمی به ارزشمند بودن محصول در برابر قیمت پرداختی و ابعاد دیگر خود گوشی و قابلیتهای دیگر دوربین گوشی از جمله داشتن لرزشگیر اپتیکال که واقعا توقع و کار کردن با دوربینو تسهیل میکنه بپردازیم .
    من هیچوقت طرفداری از برند خاصی نکردم و هیچوقت با قاطعیت در مورد هیچ گوشی نمیشه نظر داد و فقط مقایسه میشه انجام داد .

در تائید حرف دوستان سری s سامسونگ امسال مناسب هستند اما در نظر داشته باشید که به علت اغراق رنگ در صفحه سوپر امولد اگر در فروشگاهی گوشی را تست کنید کاملا مجذوب کیفیتش میشوید اما با عکس ارائه شده در مانیتور متفاوت از نظر رنگ بندی میباشد (فقط متفاوت نه کیفیت پایینتر)

ممنون از توجه دوستان

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام.
    لومیا 950
    لومیا 930
    ایفون 6 اس
    گلکسی اس 6
    بنظرم بعد لومیا ها دوربین جی 4 بهتر از ایفون و اس 6 باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

دوربین مهمه. گلکسی اس 6 اج
    بعد زد 5 بهترین دوربین رو در بین گوشیها داره --- طبق این سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیافه و قدرت سخت افزاریش هم خوبه

+z3 هم اگه مشکل داغ کردن نداشته باشه گوشی خوبیه
    برادر بعد زد 5 این هواوی جدیده که برا گوگل ساخته بهترین دوربین رو داشته

فرستاده شده از SM-G316HUِ من با Tapatalk

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •