تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: من چرا انگلیسی یاد نمی گیرم!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

خوب دوستان من میخوام بدونم مثلا فرض کنیم یک ادمی داریم که زیان رو حد کتب دبیرستان بلده و یا حتی کم تر اولاگه هدفش اقویت زیان عمومی و تخصصی برای شرکت درازمون ارشد باشه شخص اول چیکار باید بکنه

لغت یاد بگیره؟ 504؟1100؟گرامر چی؟
    نرم افزار کار کنه؟
    نصرت رزتا تل می مور؟
    فرض کنید امکان حضور در اموزشگاه یا معلم خصوصی وجود نداره
    Last edited by binaafarin; 23-01-2013 at 14:06.

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بهتربن روش یادگیری معلم خصوصیه که حسابی باهات کار کنه و سرش بشه

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

درود
    من به مدت 2 ماهی میشه که کلاس خصوصی انگلیسی میرم، ولی با این کلاس یه کم مشکل دارم:
    مراحل درس دادن استاد داخل کلاس اینجوریه که: مکالمه های داخل کتاب interchange (کتاب زرد) رو میزاره گوش میدیم، خودش چندبار تکرار میکنه و ما تکرار میکنیم بعد میگه همین مکالمه رو یاد بگیرین و واسه جلسه ی بعد با هم دیگه (مثلا بصورت دو نفری) تمرین کنین و همچنین هر نفر یه داستان از کتاب steps to Understanding رو حفظ میکنه (که حدودا 14 خط هست) بعد داخل کلاس اجرا میکنه یه سری سوالات هم داره آخر هر داستان که شخص اجرا کننده باید جواب بده ...
    من خودم تاحالا کلاس انگلیسی نرفتم و اولین بارمه، ولی فک میکنم این گونه روش زیاد بکار نمیاد، یا اگه هم بکار بیاد خب این گوش دادن و حفظ کردن رو خودمم میتونم تو خونه انجام بدم ...
    به نظرتون ادامه دادن به این کلاس درست هست یا نه ؟؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ khelane's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

درود
    من به مدت 2 ماهی میشه که کلاس خصوصی انگلیسی میرم، ولی با این کلاس یه کم مشکل دارم:
    مراحل درس دادن استاد داخل کلاس اینجوریه که: مکالمه های داخل کتاب interchange (کتاب زرد) رو میزاره گوش میدیم، خودش چندبار تکرار میکنه و ما تکرار میکنیم بعد میگه همین مکالمه رو یاد بگیرین و واسه جلسه ی بعد با هم دیگه (مثلا بصورت دو نفری) تمرین کنین و همچنین هر نفر یه داستان از کتاب steps to Understanding رو حفظ میکنه (که حدودا 14 خط هست) بعد داخل کلاس اجرا میکنه یه سری سوالات هم داره آخر هر داستان که شخص اجرا کننده باید جواب بده ...
    من خودم تاحالا کلاس انگلیسی نرفتم و اولین بارمه، ولی فک میکنم این گونه روش زیاد بکار نمیاد، یا اگه هم بکار بیاد خب این گوش دادن و حفظ کردن رو خودمم میتونم تو خونه انجام بدم ...
    به نظرتون ادامه دادن به این کلاس درست هست یا نه ؟؟؟
    به نظر من تنها دلیل رفتنش باید جو کلاس همراه با مخلوقات داخلشه که شرایط رو واقعی تر میکنه
    همین تمرینات رو جلوی اینه انجام بده منتهی باید همش با خود حرف بزنی یا یه شخص دومی رو فرض کنی فرضا خورزوخان
    به نظر من نری بهتره

5. این کاربر از khelane بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •