تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: اتصال باندهای سبنما خانگی به pc

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

اگر فقط می خواید کارتون راه بیفته راه کم خرجش اینه که شما می تونید از ضبط صوت هایی که الان دیگه قیمتی نداره و دست دوم هم هست برای اینکار استفاده کنید.معمولا تو مغازه های تعمیر تلویزیون و فروش جنس های دست دوم و ... پیدا میشه.و کامپیوتر رو به ضبط و باندهاتون رو هم به ضبط وصل کنید.
    راه دوم هم اینه که تو اینترنت و یا تو سطح شهر بگردین و یک آمپلی فایر تمیز و کارکرده پیدا کنید.
    راه سوم هم که به نظرم برای شما از نظر هزینه اصلا به صرفه نیست خرید یک آمپلی فایر نو هست.

در آغاز فعالیت arshad511's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    Iran, Mashhad

پيش فرض

آره من می خوام که در حد کار راه اندازی باشه و اینکه از باند ها ( کنار گذاشته شده ) هم یه استفاده ای بشه.
    در مورد ضبط صوت که فک میکنم تهیه کردنش کمی مشکل تر از بقیه باشه ( آخه هم درست متوجه نشدم هم اینکه فکر کنم که مدل های مختلفی داشته باشند از نظر خروجی ها )
    اما راه آمپلی فایر رو انتخاب میکنم،فقط اینکه نیاز به سِت بودنِ باند ها با آمپ نیست مقدار وات یا چیزای دیگه؟ پشت باند ها نوشته 3 اهم ( علامت Ω )

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آره من می خوام که در حد کار راه اندازی باشه و اینکه از باند ها ( کنار گذاشته شده ) هم یه استفاده ای بشه.
    در مورد ضبط صوت که فک میکنم تهیه کردنش کمی مشکل تر از بقیه باشه ( آخه هم درست متوجه نشدم هم اینکه فکر کنم که مدل های مختلفی داشته باشند از نظر خروجی ها )
    اما راه آمپلی فایر رو انتخاب میکنم،فقط اینکه نیاز به سِت بودنِ باند ها با آمپ نیست مقدار وات یا چیزای دیگه؟ پشت باند ها نوشته 3 اهم ( علامت Ω )
    خب شما حتما باید آمپی تهیه کنید که 3 اهم رو پشتیبانی کنه وگرنه به بلندگوهاتون آسیب می رسه.بهرحال باید یگردی.

در آغاز فعالیت arshad511's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    Iran, Mashhad

پيش فرض

آهان اوکی دستتون درد نکنه بابت راهنمایی ها!
    میگردم آمپشو پیدا میکنم.سپاس فراوان ( ;

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •