تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: کدوم یک بهتره؟

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

اون 5 الی 6 فریم با اور جبران میشه.در عوض در تمامی کارهای دیگه 1090 خیلی بهتره.اگر هم 2500 گرفتی Z68 انتخاب بهتری خواهد بود و صد در صد ارزشش رو داره.هم تو اور بهتر جواب میده هم میتونه از گرافیک مجتمع CPU در صورت دلخواه بودن شما استفاده کنه.
    ببین دوست عزیز اون G850 رو من خودم برای یکی از دوستان 10 روز پیش گرفتم به همراه یه GTX 560 معمولی.خیلی تو گیم خیلی خوبه و تقریبآ گلوگاهی هم برای گرافیک ایجاد نکرده تو کار های دیگه هم خوب جواب میده،البته قبلآ هم گفتم که اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی انتخاب خوبی خواهد بود.اگه که مشکل مالی نداری به همون 1090 فکر کن.
    بله اگه خواستم 2500 بگیرم 100% z68 میگیرم.
    سلام دوست عزیز

میتونی رو G850 حساب باز کنی.من خودم دارم و امتیازی که ویندوز7 به این پردازشگر میده 7.2 هست که خوبه.

برای گیم من از sapphire HD6790 استفاده میکنم و هیچ مشکلی ندیدم.

اگر میخای هزینه پایین بکنی انتخاب خوبیه
    پس اگه اینطوریه میگیرمش اگه بودجه بیشتری لازم داشتم.!
    بله، ولی وقتی کاربرد اصلی گیم هست، قطعا 2100 نسبت به 1090T ارجحه. اگه ایشون در کنار گیم از نرم افزار های کانورت یا رندر استفاده میکنن، بله بنده هم 1090T رو ترجیح میدم.

ولی اگه بیشتر از سیستم برای گیمینگ استفاده میشه، خرید 1090T کند تر و پرمصرف تر(در گیم!) رو منطقی نمیبینم، این در حالی هست که برای اور 1090T یک کولر مجزا هم باید تهیه بشه.
    خب بله کاربرد اصلی گیم هست ولی خب کار های دیگه هم هست.میخوام سرعت سیستم خوب باشه ،با فیال زیپ و اینا بیشتر سر و کار دارم،فیلم های 1080P میینم و ا همه مهمتر دوست دارم اورکلاک کنم.
    همون طوری که گفتم فن مشکلی نیست چون بعدا میشه گرفت...
    حالا نگفتید 1090t@4Ghz میتونه i3 2100 ؤو در بازی شکست بده؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

خب بله کاربرد اصلی گیم هست ولی خب کار های دیگه هم هست.میخوام سرعت سیستم خوب باشه ،با فیال زیپ و اینا بیشتر سر و کار دارم،فیلم های 1080P میینم و ا همه مهمتر دوست دارم اورکلاک کنم.
    همون طوری که گفتم فن مشکلی نیست چون بعدا میشه گرفت...
    حالا نگفتید 1090t@4Ghz میتونه i3 2100 ؤو در بازی شکست بده؟
    سرعت کلی سیستم که فرق چندانی نداره، با این CPU ها، بیشتر هارد اهمیت داره توی سرعت کلی (باز شدن برنامه ها، سرعت بوت آپ، لودینگ گیم ها و...)

برای زیپ/آنزیپ کردن هم بستگی به نرم افزارش داره، ولی در کل بله، Phenom II X6 عملکرد بهتری(در برخی موارد خیلی بهتر) در این مورد داره.

1090T روی 4GHz هم باز بستگی به گیمش داره که از چند هسته بتونه استفاده کنه. ولی با اور، اکثرا به 2100 نزدیک میشه، بعضی اوقات حدودا مساوی و بعضی اوقات هم برتری پیدا میکنه. در کل مشکلی نداره.

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

یه سوال:
    توی رزولیشن 1080*1920 کارت 6870 چطور عمل میکنه و اگه بعدا کرسافایر کنم این1090محدودش نمیکنه و ایا پاور650 وات بریا اور و ککراس کافیه؟
    پس در کل 1090 اورشده پیشنهاد میشه دیگه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من هرچی مگیردن 1090t پیدا نمی کنم!نایاب شده؟به نظر شما بعد از خرداد میاد؟
    نظرتون در مودر این پرزدازنده جیه؟
    Intel Core i5 3570K ivy bridge

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که گفتم اگه گیر بیاری!
    برای این کاربردها که گفتی همون G850 برات کفایت میکنه.مگه بوجه نامحدودی داشته باشی.شما یه زحمت بکش و حداکثر بوجه ای که داری رو بگو تا بهترین راهنمایی رو بشه انجام داد.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •