تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: مشکل ادیوس 6 کامل و کرک شده ، بدون تصویر خروجی

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ علي طهماسبي's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    دوستان يكي ديگه از مزيتهاي كارتهاي ميكس دارند اينه كه خروجی که شما روی تلويزيون دارين در ميكس تصوير و كنترل صدا و راحتي ديد شما تاثير بسزاي داره تا اينكه از مانيتور خود برنامه استفاده كنيد

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از شما بعیده این حرفا
    تمام اینها که گفتید درست
    در مورد رنگها بهتر بود میگفتید سیستم 3رنگ مانیتور یا همونRGB
    سیستم رنگtvچهار رنگCMYK
    با تشکر
    سیستم رنگ CMYK یا چهار رنگ برای صنعت چاپ هست و تقریبا هیچ ربطی به تلویزیون نداره.
    ال ئی دی های جدید هم یک سریشون چهار رنگ هستند اما با قیمت خیلی بالا.شما یک تلویزیون لامپ کاتدی تو اینترنت پیدا کن که سیستم رنگیش چهار رنگ باشه ، من بهت جایزه میدم
    یک منبع کوچیک هم معرفی میکنم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در مورد فیلد هم Lower Field وUpper وNo Fields در برنامه میباشد چه را باید نادیده بگیریم

با تشکر
    در مانیتور و کامپیوتر ما چیزی به نام فیلد نداریم.فیلد فقط مخصوص تلویزیون هست.حالا شما بذار رو lower field یا upper field یا no field.وقتی مو نداره بکن
    اگر اطلاعات بیشتری راجع به فیلد می خواهید که چی هست به اینجا مراجعه کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کفیت خروجی چرا کیفیت خوبی نداره؟ شما دارید با نرافزار ادیت میکنید که ما هم همونو استفاده میکنیم پس اگه خوب نیست روی TV هم خوب نیست
    من ماشینم پیکان هست و شما مرسدس دارید.چه فرقی با هم دارن؟؟پیکان منم شتاب صفر تا 100 اش 3 ثانیس (حتی از لامبورگینی هم بیشتره ) حالا هی بگید پیکان ماشین بدیه شما دارید ماشین استفاده می کنید منم ماشین.اگه پیکان بده پس بنز هم بده.اصلا چه فرقی با هم دارن؟؟

ختم کلام شما اکسپورت فاینالت چیه؟
    اگه DVD خوب مشکلی نیست
    در ضمن ما با اکثر برنامه های ادیت میتونیم کار کنیم ولی شما نه چون کارت کپچرتونو ساپورت نمیکنه
    دوست گرامی ، برای کارهای تلویزیونی شما باید خروجی کمپرس نشده داشته باشید و اونهم چیزی نیست به غیر از AVI Uncompress.الان بحث سر output نیست.موضوع در رابطه با Realtime Preview هست.وگرنه کیفیت هر نوع خروجی با نوع دیگه فرق داره.
    جمله آخر هم ما اشتباه کردیم یک میلیون پول کارت دادیدم.اصلا کارت کپچر چیه دیگه؟؟کی گفته لازمه؟؟کارتی که فقط با یک برنامه مورد استفاده قرار بگیره به چه درد می خوره؟؟
    نمیدونم این کمپانی پورشه دیوونست میاد میلیونها دلار خرج یه موتور میکنه و طراحی می کنه که فقط برای یه ماشین استفاده بشه؟؟؟این موتوری که فقط واسه یه ماشین میشه استفاده بشه رو باید انداخت دور.مگه نه؟؟
    البته جثارتی نباشه.فقط برای اطلاع رسانی گفتم.به منظور دیگه (مثل شروع کل کل و دعوا!!)لطفا برداشت نکنید
    Last edited by hamed_aa; 23-02-2011 at 19:45.

3. این کاربر از hamed_aa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mojedarya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

هرگز از کسی که همیشه با من موافق بود ، چیزی یاد نگرفتم . . .

( دکتر علی شریعتی )
    Last edited by mojedarya; 03-03-2011 at 23:56.

5. این کاربر از mojedarya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

من خروجی گرفتم avi ، اولین خروجی که گرفتم یه تصویر سیاه بود ... دومین خروجی درست شد و خروجیه خوبی بهم داد ... منتها به شدت کند خروجی بهت میده و خیلی کنده نسبت به ورژن 5 .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ا این بحثها به کنار کارت خوبه ولی اگه پول زیادی دارین وگر نه با یه سیستم خوب هم میشه کار کرد مخصوصا که پورت کپچر هم 1394 شده بعدش شما که نمی خواین بر بی بی سی کار کنین تازه اگه می خواین تصویر کالیبره داشته باشین حرفه ایش استفاده از نرم افزاره کالر اپل ادیوس که ماله این کارا نیست.
    پول کارتو میشه داد یه مونیتور کالیبره گرفت تازه اگرم خروجی tv می خواین از hdmi کارت گرافیک استفاده که تازه ادیوس تو ورژن جدید فول اسکرین هم داره

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •