تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 23 از 23

نام تاپيک: نحوه ی استخراج زیرنویس از دی وی دی

اگه نباشه جاش خالی می مونه my comi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خوب دوست عزیز به احتمال 99.99 درصد مشکلتون با برنامه ای که میذازم حل میشه توی یک سایت روسی مطرح شده بود

تنها اون تیک رو که گذاشتم توی عکس باقی بذارید و ifo اصلی که گفتم باز کنید فرمت زیرنویس بدست آمده با این روش sup هستش که با برنامه sup2sub می تونید فرمتش رو به راحتی آب خوردن تغییر بدید
    حتما امتحان کن و حتما مارو هم بی جواب نذار
    سعی و خطا بود دیگه مثل خیلی از کارای ما ایرانیها
    ممنون که وقت گذاشتی ولی اینم ارور میده
    فکر کنم حدس شما درست باشه ،شاید مشکل از dvd writer من باشه ، یه جا دیگه امتحان میکنم خبرش رو میدم ،فقط ممکنه یه 3 4 روزی طول بکشه ،بازم ممنون

پروفشنال SHABAHPASHA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    shabahpasha.blogfa.com

پيش فرض

اخ نگفتم اين ارور سوري هستش چون تيک برنامه ها برداشته شده ميگه نمي تونه pcg رو از vob بسازه يه نگا به دسکتاپت (به عنوان فولدر اوت پوت قرار دادي) بنداز چن تا فايل به اين اسما مي بيني subpic_01.sup و... خوب اينا زيرنويساي استخراج شده ست به اندازه تعداد زبانهاي زير نويس که در دي وي دي قرار داره زيرنويس استخراج شده براي ديدن اين که کدوم فارسي هستش subviewer رو نصب کن تا ببيني ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه my comi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اخ نگفتم اين ارور سوري هستش چون تيک برنامه ها برداشته شده ميگه نمي تونه pcg رو از vob بسازه يه نگا به دسکتاپت (به عنوان فولدر اوت پوت قرار دادي) بنداز چن تا فايل به اين اسما مي بيني subpic_01.sup و... خوب اينا زيرنويساي استخراج شده ست به اندازه تعداد زبانهاي زير نويس که در دي وي دي قرار داره زيرنويس استخراج شده براي ديدن اين که کدوم فارسي هستش subviewer رو نصب کن تا ببيني ....
    ایووول ،درست شد
    فقط زیر نویس رو تا آخر نیاورده ،تقریبا 80 درصدش رو اورد ، احتمالا تا اونجایی که پیغام داده رو تونسته بیرون بیاره،اشکالم فهمیدم از کجاست ،درست تا همون جایی که زیرنویس رو آورده یه ثانیه film مشکل پیدا میشه و خوب میشه،با چند تا dvd دیگه هم که vobsub نتونستم ، با این برنامه بعضی ها رو کامل بعضی ها رو هم نصفه نیمه زیر نویس رو آورد، در کل برنامه خیلی جالبی بود،خیلی ممنون،خیلی حال دادی

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •