PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Sam Fisher 11
03-01-2007, 07:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب حالا سم فیشر می خواد راجع به اسنیک حرف بزنه !!!!!!!!!
حتما میگید تو که عاشق اسپلینترسلی،الان کلی بد وبیراه بار این بازی میکنی ! ولی نه برعکس می خوام جوری ازش تعریف کنم که همین فردا برید یه PS3 بخرید !!!
آقای کوجیما بازم دست به کار شده. بعد ازساخت بازی MGS (نسخه شماره 1 از سری جدید) توسط Kojima که خیلی ها اون رو یک شاهکار میدونن و خیلی هم از طرف مردم جهان به خصوص ژاپنی ها تحویل گرفته شد کوجیما شهرتی جهانی پیدا کرد.شروع ساخت سری جدید این بازی کلاسیک یه ریسک محسوب میشد که کوجیما با موفقیت اون رو پشت سر گذاشت. یادمه توی تلویزیون خودمون هم خیلی سالها پیش یه برنامه ای درباره این بازی صحبت کرد، فکرش رو بکنید همین حالا هم در کشور به چشم بدی به بازی ها نگاه میشه چه برسه به اون موقع. می خوام اینو بگم که ببینید این بازی چقدر در زمانش(MGS1) صدا کرده بوده که تلویزیون ما هم نتونسته ازش بگذره. یادم نیست اسم برنا مه اش چی بود فقط یادمه که مال شبکه دو بود یه چیزی تو مایه های سینما حرفه ای و اینا ..... .این بازی همیشه در گرافیک یه قدم از بقیه رقیب هاش جلوتر بود منظورم از رقبا بازیهای هم سبک خودش یعنی اکشن مخفی کاری-ماجراجویی که البته میشه گفت رقیب آنچنانی هم تا چند سال پیش نداشت نترسید نمی خوام پای سم فیشر رو بکشم به این مطلب. هم از نظر گرافیک و جلوه های بصری و هم از لحاظ داستان و شخصیت پردازی با بقیه فرق داشت. خب وقتی یه بازی میگیره چه اتفاقی در انتظارش هست؟ معلومه ساخت قسمت های بعدی. قسمت دوم هم ساخته شد اما به دلایلی شکست تجاری بدی خورد، خیلی ها میگن دلیلش رایدن ،شخصیت اول بازی بوده که در این شماره به جای اسنیک حاضر شده بود به هر حال سازنده ها سرد نشدن و قسمت سوم رو ساختن.در قسمت سوم بر خلاف دو قسمت اول که فضای آبی رنگ داشتن در ای یکی فضای بازی سبز رنگ شده بود و در کل بازی موفقی از آب دراومد و تونست دنباله خوبی برای این سری باشه. این سری بازی ها همیشه به سختی زیاد مشهورن چون هوش مصنوعی دشمن ها همیشه وحشتناک بالاست البته من به شخصه زیاد متال گیر بازی نکردم و اون مقداری رو هم که بازی کردم برام جالب بود یه جورایی با بقیه بازیها فرق داره ،شاید چون من سلیقه ام غربیه (یعنی بیشتر از بازیهای آمریکایی و اروپایی خوشم میاد) و از حرکات و چیزای دیگش زیاد خوشم نیومد دیگه سراغش نرفتم. خب هر کسی با یه چیزی مشکل داره و نمی تونه باهاش کنار بیاد مثلا من با کارتهای ati سری رادیون و cpu های AMD هم مشکل دارم !!. بعد از MGS3 کوجیما تصمیم گرفت این بازی رو برای PC هم بیرون بده که ییهووو سر و کله PSP، کنسول قابل حمل سونی پیدا شد و کوجیما تصمیمش رو عوض کرد و یه نسخه برای PSP زد که تحولی در این بازی بوجود آورد و اون این بود که زاویه دوربین رو تغییر داد و از دوربین آزاد استفاده کرد(مثل اسپلینتر سل)خیلی ها هم از این بازی خوششون اومد و منتقدا هم امتیاز های خوبی به این بازی دادن وکوجیما یه حال حسابی به sony داد تا روابطشون از قبل هم بهتر بشه. و حالا پروژه Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و ورود اسنیک به نسل جدید بازی های کامپیوتری : ادامه دارد .....

توضیح: پستهای صفحه اول این تاپیک مربوط به تاپیک اخبار هستند که به دلیل کامل بودن در یک تاپیک جداگانه قرار گرفته اند.

cully_4u
03-01-2007, 08:13
مرسی سم فیشر
یکی طلبت

Sam Fisher 11
03-01-2007, 08:15
حتما میگید تو که عاشق اسپلینترسلی،الان کلی بد وبیراه بار این بازی میکنی ! ولی نه برعکس می خوام جوری ازش تعریف کنم که همین فردا برید یه PS3 بخرید !!!
آقای کوجیما بازم دست به کار شده. بعد ازساخت بازی MGS (نسخه شماره 1 از سری جدید) توسط Kojima که خیلی ها اون رو یک شاهکار میدونن و خیلی هم از طرف مردم جهان به خصوص ژاپنی ها تحویل گرفته شد کوجیما شهرتی جهانی پیدا کرد.شروع ساخت سری جدید این بازی کلاسیک یه ریسک محسوب میشد که کوجیما با موفقیت اون رو پشت سر گذاشت. یادمه توی تلویزیون خودمون هم خیلی سالها پیش یه برنامه ای درباره این بازی صحبت کرد، فکرش رو بکنید همین حالا هم در کشور به چشم بدی به بازی ها نگاه میشه چه برسه به اون موقع. می خوام اینو بگم که ببینید این بازی چقدر در زمانش(MGS1) صدا کرده بوده که تلویزیون ما هم نتونسته ازش بگذره. یادم نیست اسم برنا مه اش چی بود فقط یادمه که مال شبکه دو بود یه چیزی تو مایه های سینما حرفه ای و اینا ..... .این بازی همیشه در گرافیک یه قدم از بقیه رقیب هاش جلوتر بود منظورم از رقبا بازیهای هم سبک خودش یعنی اکشن مخفی کاری-ماجراجویی که البته میشه گفت رقیب آنچنانی هم تا چند سال پیش نداشت نترسید نمی خوام پای سم فیشر رو بکشم به این مطلب. هم از نظر گرافیک و جلوه های بصری و هم از لحاظ داستان و شخصیت پردازی با بقیه فرق داشت. خب وقتی یه بازی میگیره چه اتفاقی در انتظارش هست؟ معلومه ساخت قسمت های بعدی. قسمت دوم هم ساخته شد اما به دلایلی شکست تجاری بدی خورد، خیلی ها میگن دلیلش رایدن ،شخصیت اول بازی بوده که در این شماره به جای اسنیک حاضر شده بود به هر حال سازنده ها سرد نشدن و قسمت سوم رو ساختن.در قسمت سوم بر خلاف دو قسمت اول که فضای آبی رنگ داشتن در ای یکی فضای بازی سبز رنگ شده بود و در کل بازی موفقی از آب دراومد و تونست دنباله خوبی برای این سری باشه. این سری بازی ها همیشه به سختی زیاد مشهورن چون هوش مصنوعی دشمن ها همیشه وحشتناک بالاست البته من به شخصه زیاد متال گیر بازی نکردم و اون مقداری رو هم که بازی کردم برام جالب بود یه جورایی با بقیه بازیها فرق داره ،شاید چون من سلیقه ام غربیه (یعنی بیشتر از بازیهای آمریکایی و اروپایی خوشم میاد) و از حرکات و چیزای دیگش زیاد خوشم نیومد دیگه سراغش نرفتم. خب هر کسی با یه چیزی مشکل داره و نمی تونه باهاش کنار بیاد مثلا من با کارتهای ati سری رادیون و cpu های AMD هم مشکل دارم !!. بعد از MGS3 کوجیما تصمیم گرفت این بازی رو برای PC هم بیرون بده که ییهووو سر و کله PSP، کنسول قابل حمل سونی پیدا شد و کوجیما تصمیمش رو عوض کرد و یه نسخه برای PSP زد که تحولی در این بازی بوجود آورد و اون این بود که زاویه دوربین رو تغییر داد و از دوربین آزاد استفاده کرد(مثل اسپلینتر سل)خیلی ها هم از این بازی خوششون اومد و منتقدا هم امتیاز های خوبی به این بازی دادن وکوجیما یه حال حسابی به sony داد تا روابطشون از قبل هم بهتر بشه. و حالا پروژه Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و ورود اسنیک به نسل جدید بازی های کامپیوتری : ادامه دارد .....

در بخش بعدی فقط درباره MGS4 و جزییاتش صحبت میکنم .

saeed_cpu_full
03-01-2007, 13:46

سام فیشر جان ممنونم از گزارشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
07-01-2007, 08:10
[

میگم عجب اشتباهی کردیم ما.تو نظر سنجی سم عقب افتاد ،اگه میدونستم راجع به این بازی نمی نوشتم !! خواهشا دوستان بعد از این که مطلب رو میخونین فرتی نرین رای به اسنیک بدین!! خب از جدی گذشته می خوام درباره یکی از پر سروصدا ترین بازی های نسل بعدی براتون بگم.
قبل از اینکه با گفتن اینکه گرافیکش اله وبله و .... و بازیش خداست و ..... می خوام به معرفی شخصیت های حاضر در این قسمت بپردازم. در دموی 15 دقیقه ای که من دیدم اکثر شخصیت های بازی معرفی شدن. اگه ندیدینش حتما ببینین چون بهتون کمک میکنه اوضاع احوال این قسمت بیاد دستتون. البته من از روی اینترنت ندیدمش و با کلی دموی دیگه خریدمش. کیفیتش HD و به ژاپنی حرف میزنن ولی زیرنویس انگلیسی داره که خیلی کمک میکنه (نمی خوام بگم انگلیسیم توپه ،جملاتی که به کار میبرن همه ساده اند ومیشه راحت فهمیدشون) از قبل بگم اگه اشتباهی در معرفی شخصیت ها کردم(البته من تقریبا از صفر شروع کردم چون زیاد این بازی رو نمیشناختم و خیلی تحقیق کردم!!) بهم بگید :

SOLID SNAKE
سولاید اسنیک : شخصیت اول این قسمت که به دلایل نا معلومی پیرتر و شکسته تر از اون چیزیه که انتظار داشتیم. ولی هنوز ابهتش حفظ شده و سیگارش رو هم ترک نکرده!. مثل آفتاب پرست(بنا به نسبت حاضرین) با تماس دادن بدنش به اجسام و محیط میتونه لباسش رو تغییر داده و به نوعی استتار بکنه. در این قسمت اتفاقات زیادی در انتظارش هست که خیلی هاشون هنوز مبهم نا معلوم هستن.به نظر میرسه ویروس Foxdie هنوز در خونش وجود داره و شاید عامل پیری زودرسش هم باشه (ویروسی که توسط دکتر نائومی هانتر ساخته شده بود-درقسمت اول-) .از مشخصات ظاهریش براتون بگم که موهاش سفید و یه هدبند خاکستری روی پیشونیش بسته و یه سبیل خفن داره و یه زخم جدیدی سمت راست صورتش درومده که چندش آوره. به جان خودم راست میگم خودم تو دمو دیدمش بزرگ هم بود!(اونجا که اسلحه رو میذاره تو دهنش).آخرای دمو بازی وقتی اسلحه رو میگیره تو دهنش(منم نمی دونم چرا؟) آخرین چیزی که میگه اینه : This Is my final mission یعنی "این آخرین ماموریت من است" !!!!!

OTACON
اتاکون(اگه درست تلفظ کرده باشم) : سرپرست بخش مهندسی Metal Gear Rex که نقش پر رنگی در قسمت دوم داشت. خوش تیپ، عینکی و دوست و یار نزدیک اسنیک.

JACK RAIDEN
جک رایدن : شخصیت اول بازی MGS2 که عامل اصلی شکست تجاری اون بازی بود. این بار با ظاهر نینجایی و حرکات ژانگولری اومده تا آبروی از دست رفته اش رو برگردونه.من زیاد این شخصیت رو نمیشناسم ولی ازش خوشم اومد. شاید علتش اون کارهایی باشه که تو دمویی که ازش دیدم میکرد. در کل خیلی آماده و سر حال به نظر میرسه.راستی جزو شخصیت خوبها محسوب میشه. تنها جمله ای که پس از نفله کردن چند تا روبات میگه اینه : My turn to protect you,Snake یعنی "اسنیک، من برگشت تا از تو محافظت کنم". دوستان بهشون بر نخوره که ترجمه کردم.

NAOMI HUNTER
نائومی هانتر : پزشک و مخترع ویروس Foxdie .خانم با شخصیتی است! و توی قسمت اول هم بوده و رییس یه تیم پزشکی بود .

COLONEL CAMPBELL
کلونل کمبل یا همون روی کمبل : رییس اسنیک و مردی شریف .در قبرستان به سراغ اسنیک میاد تا آخرین ماموریتش که در خاورمیانه است رو براش شرح بده.اسنیک روخیلی دوست داره ومعتقده که تنها اسنیک میتونه از پس این ماموریت بر بیاد. در دموی بازی به اسنیک میگه :You're the world's only hope یعنی "تو تنها امید دنیا هستی".

MERYL SILVERBURGH
مریل سیلوربرگ : دختری جسور شجاع و خواهر زاده کلونل کمبل است.هنوز معلوم نیست که خوبه یا بد،یعنی با اسنیک است یا زد اسنیک .توی دمو هم فقط یکم نشونش میده که لباس نظامی تنش هست و یه هدبند سیاه هم داره.اونایی که شماره اول رو به پایان رسوندن میشناسنش چون همونیه که آخر بازی با اسنیک فرار میکنه. دو جمله هم در دمو میگه که یکیش اینه : We are the new FOXHOUND یعنی "ما foxhound جدید هستیم".

LIQUID OCELOT
لیکویید اوسلات یا همون رولو اوسلات : آدم بده این قسمت ،بدجور خوش تیپ، خشن،عینکی ،پش بلند، مو سفید،سیبیلو و قبلا هم اسمش لیکویید اسنیک بوده! .حالا به نظر میرسه که در یه جایی توی خاور میانه مخفی شده. در حال حاظر یه انجمن به نام PMC رو رهبری میکنه. اطلاعاتی از پروژه Metal Gear Rex (ساخت روبات های فوق پیشرفته ) بدست آورده و بوسیله اون روبات هایی به نام Nano Machines ساخته که خیلی خفننن. این روبات ها بالا تنه آهنی و پایین تنه ماهیچه ای دارن. دوپا و غول پیکر هستن و میتونن پشت اجسام رو هم ببینن. روی کله شون اسلحه ها و دوربین های قوی وجود داره و بوسیله پاهای قوی و خاصی که دارن قدرت مانور زیاد و بسیار عالی دارن. توی یه صحنه نفس گیر هم بدجوری دنبال اسنیک می کنن.

چند تای دیگه هم هستن مثل : Vamp از mgs2 و Raven که فعلا اطلاعاتی راجع بشون ندارم.
خب دیدید که علاوه بر معرفی شخصیت ها تا حدودی داستان هم معرفی شد بقیش بمونه واسه بعد چون همین هم کلی وقت برد .پس تا بعد .......

حال کردین :rolleye: :cool: واسه بچه محله مون(سم) هم همچینکاری نکردم ;)
عید همتون مبارک مبارک مبارک موفق و خوش و سلامت باشید .

Sam Fisher 11
09-01-2007, 00:33
اول از دوست عزیزم m2stech تشکر میکنم . خسته نباشی و خوش آمدی :happy:

بازی گرافیک بالایی داره ولی بعضی بافتها اون جوری که انتظار داریم نیستن.همتون دیدین که در اسپلینترسل بافتهای استفاده برای دیوارها و محیط واقعا از کیفیت بالای برخوردار بودن. حالا این متال که قراره تابستون بیاد و تا اون موقع این چنین بافتهایی سطح پایین حساب میشن ،باید یه فکری بکنه تا بتونه بازی شایسته ای برای PS3 باشه. اگه به عبعضی عکسها دقت کنین مشخص کردم که کجا ها از بافت های کم کیفیت استفاده شده.البته شاید یه دلیلش این باشه که نخواستن ریسک کنن تا یه وقت توی دموهای گیم پلی افت سرعت فریم دیده نشه و بعدا که بیشتر با PS3 هماهنگ شدن بافت ها رو هم بالا ببرن . شخصیت ها عالی کار شدن ولی خب بازم سبک طراحی چهره در این بازی با اسپلینتر سل فرق داره.اسلحه ها هم طبیعی به نظر میرسن.جلوه های ویژه مثل نورهای HDR یا سایه های نرم زیاد به چشم میخوره و به بازی حال وهوای خاصی داده. انیمیشن ها هم خیلی خوبن(توی دموهای گیم پلی) مخصوصا خود اسنیک، سرباز ها هم حرکاتشون طبیعی و دیگه کمتر نینجایی حرکت میکنن.دوربین تو این بازی آزاد شده(مثل اسپلینترسل) و میتونین دور شخصیت محبوبتون بگردین ! .شما یه روبات هم دارین که بعضی وقتها میتونین اونو کنترل کنین و باهاش کارهایی و انجام بدین که اینم مثل تغییر رنگ اسنیک جزو نوآوری های این قسمته. توی یه صحنه جالب اسنیک رو دیدم اسنیک خودش رو به مردن زده بود و یه دفعه یه نارنجک پرت کرد سمت دشمنهاش که در نوع خودش جالبه.شما میتونین نزدیک هر سطحی شده و با زدن یه دکمه رنگ لباس اسنیک رو به رنگ اون سطح در بیارین. هنوز معلوم نیست که علاوه بر اسنیک و روباتش میشه جای شخصیت دیگه ای مثل جک رایدن(نینجا) بازی کرد یا نه.اینبار بیشتر محیط های بازی به رنگ خاک !. یه کار جالب دیگه هم اسنیک میکنه واون غلت خوردن است، اسنیک میتونه روی زمین غلت بخوره و تازه داخل بشکه ها هم بره. در کل مطمعننا این بازی خیلی هارو وسوسه خواهد کرد که PS3 رو بخرن.تا بعد........

عکسهای زیر همه از دموی گیم پلی بازی هستن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Viren
09-01-2007, 03:29
مرسی واقعا زیبا بود

S A M
09-01-2007, 19:06
دمت گرم خيلي توپ بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
09-01-2007, 23:59
دمت گرم خيلي توپ بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی واقعا زیبا بود

اگه منظورتون اینه :

اول از دوست عزیزم m2stech تشکر میکنم . خسته نباشی و خوش آمدی :happy:

بازی گرافیک بالایی داره ولی بعضی بافتها اون جوری که انتظار داریم نیستن.همتون دیدین که در اسپلینترسل بافتهای استفاده برای دیوارها و محیط واقعا از کیفیت بالای برخوردار بودن. حالا این متال که قراره تابستون بیاد و تا اون موقع این چنین بافتهایی سطح پایین حساب میشن ،باید یه فکری بکنه تا بتونه بازی شایسته ای برای PS3 باشه. اگه به عبعضی عکسها دقت کنین مشخص کردم که کجا ها از بافت های کم کیفیت استفاده شده.البته شاید یه دلیلش این باشه که نخواستن ریسک کنن تا یه وقت توی دموهای گیم پلی افت سرعت فریم دیده نشه و بعدا که بیشتر با PS3 هماهنگ شدن بافت ها رو هم بالا ببرن . شخصیت ها عالی کار شدن ولی خب بازم سبک طراحی چهره در این بازی با اسپلینتر سل فرق داره.اسلحه ها هم طبیعی به نظر میرسن.جلوه های ویژه مثل نورهای HDR یا سایه های نرم زیاد به چشم میخوره و به بازی حال وهوای خاصی داده. انیمیشن ها هم خیلی خوبن(توی دموهای گیم پلی) مخصوصا خود اسنیک، سرباز ها هم حرکاتشون طبیعی و دیگه کمتر نینجایی حرکت میکنن.دوربین تو این بازی آزاد شده(مثل اسپلینترسل) و میتونین دور شخصیت محبوبتون بگردین ! .شما یه روبات هم دارین که بعضی وقتها میتونین اونو کنترل کنین و باهاش کارهایی و انجام بدین که اینم مثل تغییر رنگ اسنیک جزو نوآوری های این قسمته. توی یه صحنه جالب اسنیک رو دیدم اسنیک خودش رو به مردن زده بود و یه دفعه یه نارنجک پرت کرد سمت دشمنهاش که در نوع خودش جالبه.شما میتونین نزدیک هر سطحی شده و با زدن یه دکمه رنگ لباس اسنیک رو به رنگ اون سطح در بیارین. هنوز معلوم نیست که علاوه بر اسنیک و روباتش میشه جای شخصیت دیگه ای مثل جک رایدن(نینجا) بازی کرد یا نه.اینبار بیشتر محیط های بازی به رنگ خاک !. یه کار جالب دیگه هم اسنیک میکنه واون غلت خوردن است، اسنیک میتونه روی زمین غلت بخوره و تازه داخل بشکه ها هم بره. در کل مطمعننا این بازی خیلی هارو وسوسه خواهد کرد که PS3 رو بخرن.تا بعد........

عکسهای زیر همه از دموی گیم پلی بازی هستن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قابل شما رو نداشت . از اینکه از این که این تاپیک تونسته دقایقی از وقت شما رو پر بکنه خوشحالم .:happy:

AnaTHemAomid
27-01-2007, 19:19
از این به بعد تمام اخبار متال گیر 4 و مصاحبه و عکس و واستون تو این تاپیک میزارم واسه شروع کارم یه مصاحبه ی داغ با کوجیما:rolleye:

سوالی بود در خدمتیم:)

سایت گیم پرو مصاحبه ای با هیدو کوجیما خالق سری بازی های متال گیر انجام داده است
که در این مصاحبه کوجیما به نکات جالبی اشاره کرده است که شما را به خواندن آن دعوت
می کنیم
GP:مایل هستم برای اولین سوال در مورد بازی جدید شما یعنی متال گیر از شما
سوال بپرسم و چرا شما داستان این شماره در مورد خاورمیانه انتخاب کرده اید و چقدر خط
داستانی بازی مربوط به خاورمیانه می باشد

Kojima:خاورمیانه فقط در مورد نقطه ورودی داستان بازی می باشد و اسنیک در این زمان به
تمام نقاط دنیا سفر کرده است پس فقط تنها جایی که با آن جا سفر نکرده است خاورمیانه
است.در ضمن ما خوب می دانیم که هر اتفاقی در خاورمیانه می افتد تاثیر آن بر تمام نقاط
جهان قابل احساس هست بس فقط خاورمیانه نقطه ورودی داستان بازی نیست
ما در گیم پلی بازی بازی را از دید اول شخص دنبال کردیم و می خواستیم نوعی از ابهام در
ذهن بیننده به وجود آوریم. ما عمدا اولین تریلر از بازی را در خاورمیانه نشان دادیم زیرا من
می خواستم یک بازی اکشن اول شخص نشان دهم همانطور که می دانید روزی نیست در
خاورمیانه جنگی نباشد شاید در اون لحظه بیننده احساس یک بازی اول شخص اکشن
قدیمی کرده بود اما تمام این کارها عمدا برای سنجش بیننده بود
همچنین ما طوری متال گیر را به بیننده نشان دادیم که در آن اسنیک در وسط میدان جنگ
به جاسوسی می پردازد چه معنا دارد؟مردم امروزه در مورد میدان جنگ چه فکر می کنند.
البته تمامی این مواد در خاورمیانه هست.سپس ما در آن پیام نیزی گذاشته بودیم.
وقتی که من جوان بودم در مورد جنگ فکرهای زیادی می کردم که اکثرا در مورد سال 1970
وجنگ ویتنام بود جنگی در میان انبوه ای از درختان و سبزه ها.حالا این بازی از تمام چیزهای
که تا به حال دیده و شنیده اید فرق می کند زیرا ما می خواهیم جنگ در زندگی واقعی را به تصویر
بکشیم مطمئن باشید از همه چیز این بازی شگفت زده می شوید

GP:در بعضی از سایت ها در مورد این بازی با مخفی کاری ها که شما کرده اید شایعات
بسیاری شده که این بازی در واقع جنگ جهانی سوم هست؟

Kojima:اگر این صحبت بر طبق اولین تریلر از بازی باشد درست است.که من به کسانی که این فکر را کردند حق می دهم ما می خواستیم خط داستانی جدید و پیچیده ای به وجود بیاوریم اگر به
سایر بازی های مشابه متال گیر دقت کرده باشید می بینید سبک داستانی آنها می توان گفت تقریبا از کلیشه های رایج این بازی ها جدا نشده و همواره یک خط را انتخاب می کنند ولی ما خواهان نوآوری در بازی هستیم به همین دلیل تصمیم گرفتیم چیزی عجیب به اسم Private Military Companies (PMCs) به کار ببریم ربات های هوشمند که به ارتش آمریکا قدرت خاصی بخشیده بودند و در مقابل آنها گروهی از مردم در حال جنگ با آنها در یک کشور بنابراین این جنگ جهانی سوم نیست ولی می توان گفت که سرآغاز این جنگ است من همچنین در این تریلر یک نکته طعنه آمیز نیز قرار داده هستم . در جنگ جهانی اول و دوم کشورهای متحدین با کشورهای دیگر در یک کشور دیگر می جنگیدند.در دنیای متال گیر این جنگ وجود ندارد بلکه جنگ اقتصادی
وجود دارد که یک کمپانی با کمپانی دیگر دارد.پس دوباره من یک نکته طعنه آمیز در آن قرار داده ام.

GP:کمی در مورد رئیس بزرگ توضیح بده آیا ما می توانیم انتظار داشته باشیم او باز می گردد یا چیز دیگری هست که ما آن را در تریلر مشاهده کردیم

Kojima:این بخش مخفی هست(می خندد)

GP:ما اسنیک را در اول تریلر دیدیم که چیزی به خودش تزریق می کرد چه چیزی تزریق می کرد و چرا پیر شده بود؟
آیا در بازی تاثیری دارد

Kojimaمی خندد) در حقیقت بله.این یک نوآوری هست که به بازی اضافه شده که معنای دیگری دارد که متاسفانه نمی توانم آن را توضیح بدم به دلیل اینکه این بخش مخفی هست و واقعا تاثیری بسزایی در بازی دارد

GP:بیا کمی در مورد گیم پلی بازی صحبت می کنیم آن طور که در تریلر دیدیم اسنیک در محیط بازی در کنار وسایل و گوشه کنار پنهان می شد و از خاصیت جالبی که لباسش داشت برای مخفی شدن و فرار کردن از دست ربات ها استفاده می کرد آیا دشمنان کاملا نمی توانند اسنیک را ببینند یا ردی از اسنیک برجای می ماند

Kojima:واقعا سوال خوبی بود.من می توانم در جواب بگویم که این احساس هیجان دار زیاد در بازی اتفاق بی افتد به عنوان مثال باید به گوییم که وقتی دشمن در حالت ترس باشد تمام محیط را جست و جو نمی کند زیرا او می خواهد فرار کند .اما اگر آرام باشد و بخواهد مکان مخفی را پیدا کند می تواند این کار را انجام دهد.

GP:بازیباز چگونه می تواند در دشمن احساس ترس ایجاد کند یا چگونه می تواند در وضعیت عادی آنها تغییر ایجاد کند

Kojima:تو با این سوال نشان دادی که خیلی باهوش هستی اما من نمی توانم به طور کامل به این سوال پاسخ بدهم اما می توانم با مثالی به شما توضیح دهم اگر شما به اطراف دشمن شلیک کنید دشمن احساس می کند که شما به او توجه کرده هستید و ممکن است بترسد
یا اگر دشمن در گروهایی 4 یا 3 نفره در حال حرکت هستند و اگر شما یکی از آنها را بکشید ممکن است به آنها احساس ترس دست بدهد و فرار کنند

GP:به خاطر تعریف کردن از من ممنون (گفتید باهوش هستم)

Kojima:اما من نگفتم تو باهوشی گفتم سوال باهوشانه ای بود (بلند بلند می خندد)

GP:آیا اسنیک همان طرز حرکات استاندارد بازیهای مخفی کاری را دارد یا در آن تغییری ایجاد شده است

Kojjima:بله می توان گفت تغییر خاصی ایجاد نشده البته به جز یک حالت که این حالت در بازی تاثیر فراوانی دارد

GP:کمی در مورد ربات آتاکام توضیح بده آیا این ربات در گمراه کردن سربازهای دشمن کمک می کند یا خیر

Kojjima:در این مورد نمی توانم زیاد توضیح بدهم ولی تا همین حد بدانید که ما در فکر یک کمک برای اسنیک بودیم به این دلیل که تعداد دشمنان در بازی زیاد هست

GP:آیا شما از تکنولوژی موشن سنسینگ دسته های بازی سونی که PS3 Sixaxis نام دارد استفاده می کنید اگر استفاده می کنید چه تاثیری در مخفی شدن اسنیک دارد

Kojjima:ما از این قابلیت استفاده می کنیم ولی الان نمی توانم در موردش توضیح بدهم

GP:دشمنان بازی شما چه چیزهای می باشد

Kojjima:انسان ها و ماشین ها

GP:نظرت در مورد حذف rumble از دسته های پلی استیشن چیست

Kojjima:واقعا در این مورد متاسفم من با آقای کوتاراگی زیاد در این باره صحبت کردم ولی عملی نشد

GP:آیا شخصیت رایدن در بازی قابل بازی هست

Kojjima:آیا تو پیشنهاد می کنی که این شخصیت باید قابل بازی باشد (می خندد)

GP:خوب.با توجه به وجود نویسنده متال گیر 2 آیا باز هم شخصیت رایدن قابل بازی نیست (می خندد)

Kojjima:من نمی خواهم اشتباهات شماره دوم متال گیر را دوباره تکرار کنم

GP: بازی Resistance: Fall of Man از 22 گیگ استفاده کرد به نظر شما این فضا برای کار شما کافی هست

kojjima:نه خیر ما به فضای بیشتری نیاز داریم

GP:به نظر تو کی بازی ها به 50 گیگ میرسند

Kojjima:می توان گفت در واقع از این فضا به زودی استفاده می شود و اگر نشود نسل بعد معنا ندارد بگذارید به کمی عقب بر گردیم در زمان کنسول های 8 بیت 1 مگابایت فضا جواب تمام نیازهای بازی سازن را میداد ولی به زودی این فضا خیلی کم شد پس از مدتی سی دی آمد همه در این فکر بودند که این فضا را چگونه پر کنند ولی به سرعت عمر سی دی نیز به پایان رسید و نوبت دی وی دی شد و آن هم همین طور مطمئن باشید روزی همین فضای دیسک های امروزی نیز بسیار کم به نظر می رسد

GP:شایعات مختلفی هست که شما بازی متال گیر را برای ایکس باکس 360 میسازید شما به این سوال چگونه پاسخ می دهید

Kojjima:باید بگوییم که متال گیر یک عنوان انحصاری برای پلی استیشن 3 هست و ما فعلا هیچ قصدی برای منتشر کردن این بازی برای سایر کنسول ها نداریم ولی از بازی ساختن برای 360 خوشحال می شوم زیرا این کنسول در اروپا و آمریکا خوب فروخته است همچنین من در نظر دارم برای سایر کنسول ها تعدادی بازی بسازم

GP:گفتید سایر کنسول ها آیا قصد ساخت بازی برای کامپیوتر ندارید

kojjima:باید بگوییم بله ولی اول اولویت با کنسول های هست

GP:آیا 1080P در این بازی پشتیبانی می شود

Kojjima:من به شخصه مایل به این کار نیستم زیرا این توانایی برای همه مورد استفاده قرار نمی گیرد ولی این عامل را زمان تعیین می کند

GP:اگر بر روی 360 بازی بسازید آیا فضای کم DVD ها برای شما مشکلی ایجاد نمی کند

Kojjima:مشکل خاصی ندارد بر روی DVD های دولایه کار می کنم

GP:به خاطر وقتی که در اختیار ما قرار دادید تشکر می کنم صحبتی ندارید

Kojjima:طرفداران بازی منتظر نمایشگاه E3 07 باشند.

Amin
27-01-2007, 23:39
AnaTHemAomid عزيز

تاپيكتون رو با اين پستها ادغام كردم تا تاپيك خوف تر بشه
اين بازي ارزششو داشت تاپيك جدا در مورد اخبارش داشته باشيم

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

AnaTHemAomid
28-01-2007, 00:21
ممنون آقا امین
ولی میدونید چی زور داره اینکه یه اسپلینتر باز این تاپیک و زده! (شوخی کردما:laughing: )

یه چیزی بگم شاید باورتون نشه اونم اینه که این اسنیکی که در متال گیر 4 میبینید پسر اون اسنیکی که در متال گیر 3 (Big boss) هستش!:blink: تعجب کردید؟ بله این حقیقت داره این سولید اسنیک یا old snake ما در متال گیر 4 پسر ژنتیکی اسنیک (بیگ باس) در متال گیر 3
متال گیر داستان پیچیده ای داره که من سعی می کنم واسه شما تشریحش کنم.
حالا اگه به مصاحبه ی هیدئو کوجیما دقت کنید می بینید که امکان داره بیگ باس (اسنیک) در یازی یاشه ، البته بیگ یاس (اسنیک) بحاطر اتفاقاتیکه در متال گیر 3 افتاد به زبون ساده جزو آدم بدا شد که دلیل این در نسخه ی psp متال گیر متونید بفهمید...

ادامه دارد...

Amin
28-01-2007, 00:42
ممنون آقا امین
ولی میدونید چی زور داره اینکه یه اسپلینتر باز این تاپیک و زده! (شوخی کردما:laughing: )

البته ميدونم كه به شوخي گفتين
اما منم همينجوري يه توضيح بدم كه سو تفاهم نشه ... پستها بر اساس تاريخ مرتب ميشه

Sam Fisher 11
28-01-2007, 01:36
البته ميدونم كه به شوخي گفتين
اما منم همينجوري يه توضيح بدم كه سو تفاهم نشه ... پستها بر اساس تاريخ مرتب ميشه

Amin خان از اینکه بقیه پست ها رو هم گذاشتی ممنون .

AnaTHemAomid جان شما هم خسته نباشی به خاطر مصاحبه ای که گذاشتی من بخوام این رو بنویسم سه روز طولش میدم .راستی این که میگن BD 50 گیگ هم واسه این بازی کمه راسته ؟یا بلوف میزنن.

AnaTHemAomid
28-01-2007, 01:48
خواهش می کنم قابل شما رو نداشت ، شما خیلی توی این انجمن زحمت کشیدید
اصلا در موزد 50 گیگ صحبت نشد شما این تکه از مصاحبه رو ببینید شخص سوال کننده میگه این بازی 22گیگ فضا گرفته آیا برای متالگیر این حجم کافیه که کوجیما میگه خیر ما به فضای بیشتری نیاز داریم

GP: بازی Resistance: Fall of Man از 22 گیگ استفاده کرد به نظر شما این فضا برای کار شما کافی هست

kojjima:نه خیر ما به فضای بیشتری نیاز داریم

GP:به نظر تو کی بازی ها به 50 گیگ میرسند

Sam Fisher 11
28-01-2007, 02:16
Resistance: Fall of Man که لاکردار 30 گیگ هستش نه 22 گیگ. به نظر من Resistance: Fall of Man توی گرافیک کم از MHS:GP نداره. از اونجایی که میگه واسه 360 از دولایه استفاده میکنم نشون میده خیلی هم حجمش نباید زیاد باشه.

AnaTHemAomid
28-01-2007, 11:41
اینم چند تا عکس از DAVID HAYTER (صدای سالید اسنیک و بیگ باس)
یه نظر من که قیافش یه صداش میخوره ، نظر شما چیه؟

عجب صدایی داره خدایییی

AnaTHemAomid
30-01-2007, 05:04
خوب الان می خوام راجع به یه دمو از متال گیر 4 که البته کیفیت ps3 نداره صحبت کنم نکته جالب این علاوه بر طنز بودنش اینه که در صحنه ای اسنیک رو شبیه سام فیشر در اسپلینتر سل در آوردن :blink: (اسپلینتر بازی که خیلیا اونو رقیب متال گیر می دونن) پس دیدن اونو به همه ی متال بازا و البته طرفداران سام فیشر و اسپلینتر سل ;) تاکیید می کنم
320-240 حجم:26.7مگ (javascript:popSizedWinProtected2('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','1124509',60,666,460,0)) نسخه مدیا پلیر (برای دانلود ابتدا بر روی لینک کلیک و یعد از باز شدن صفحه در پایین صفحه با فونت قرمز لینک دانلود رو خواهید دید (Right-click here to save)

320-240 حجم 60.4 مگ (javascript:popSizedWinProtected2('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','1124508',60,666,460,0) نسخه ی quick time (برای دانلود ابتدا بر روی لینک کلیک و یعد از باز شدن صفحه در پایین صفحه با فونت قرمز لینک دانلود رو خواهید دید (Right-click here to save)

:rolleye:

AnaTHemAomid
20-02-2007, 15:07
پروژه ی ساخت فیلم متال گیر توسط Sony pictures کلید خورد

متن خبر از منبع :

AnaTHemAomid
09-04-2007, 00:14
هیدئو کوجیما هم اکنون در ComicCon در سن دیگو به سر میبرد. این هم تصویر و هم چنین مواردی که او در این نمایشگاه در طی مصاحبه ای به آنها اشاره کرده است:

کوجیما در این مصاحبه گفته که نمیتواند MGS4 را بر روی DVD9 بگنجاند. از ایده Compression هم چندان خوشش نمی آید! (Lazy Dev!!)
MGS4 با کیفیت 1080 عرضه خواهد شد البته او اشاره نکرد که منظورش 1080p هست یا 1080i ولی گفت که سونی آنها را مجبور به این کار کرده! ( به هر حال من به شخصه ترجیح میدهم بازی با کیفیت 720p و 60fps عرضه بشه تا با کیفیت بالاتر و فریم ریت پایینتر)
در مورد اینکه قبر نشان داده شده در تریلر e3 قبر چه کسی بوده هم کوجیما گفته که باید فعلا صبر کنید.
او هم چنین قول داده که MGS در نمایشگاه e3 سال آینده Playable باشد! بنابراین در TGS این بازی حداکثر باز هم در قالب یک تریلر خواهد بود.
او هم چنین گفته که تیمی که در حال حاضر در حال کار بر روی MGS4 هستند بزرگترین تیم MGS تا بحال بوده و آنها هنوز هم در حال یاد گرفتن کار با سخت افزار ps3 هستند (یعنی محصول نهایی از کیفیتی بسیار بالا بهره خواهد برد)
او هم چنین گفته که شاید آنها از قابلیت motion sensor دسته ps3 برای شکستن گردن دشمنان استفاده کنند!
کوجیما هم چنین گفته که خیلی دوست دارد شماره جدید Zone Of Enders را بسازد ولی در حال حاضر با MGS4 سرش خیلی شلوغ است.

Scream 4
09-04-2007, 22:21
واسه کامپیوتر کی می آید ؟

J A V I D
09-04-2007, 22:30
واسه کامپیوتر کی می آید ؟

برای پی سی نمی آد فعلا (امید هم نداشته باشید که در آینده بیاد) بازی اختصاصی پلی استیشن سه یکی از دلایلی که من در حال جمع کردن پولم جهت خریدن پلی استیشن سه همین بازی متال گیر ه !! و می شه گفت مهم ترین دلیلی که Psp هم خریدم دقیقا همین بازی بود که اولین بازی Psp هم بود که تموم کردم !

موفق و پیروز باشید

جاوید

mr_khodaei
03-05-2007, 13:32
من تا حالا metal gear 1, 2, 3 را فتح کرده ام و از طرفداران پروپاقورس این بازی هستم و منتظر رسیدن نسخه 4 و فتح ان هستم به نظر من metal gear بهترین بازی دنیا است

gta24
14-07-2007, 20:50
سلام من اين تاپيك را زدم تا هر كس اطلاعات و عكسي در مورد اين بازي داره بذاره تو اين تاپيك تا همه استفاده كنن
اگه هم چنين تاپيكي قبلا بوده ببخشيد:20::5:

gta24
14-07-2007, 22:49
براي شروع خودم چند تا عكس از اين بازي مي گذارم تا همه حال كنن:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*PiNk PaNTHeR*
14-07-2007, 23:15
تاریخ ریلز: چهار ماهی ی اول 2008
شرکت سازنده: Konami
پتلفورم: فقط PS3
تریلر:

کنفرانس توی E3 2007:

Game Spot Official Page:

IGN Official Page:

AnaTHemAomid
15-07-2007, 05:28
تریلر جدید متال گیر 4 اومد :40: :18:

برای دانلود یه سری به لینک زیر بزنید

چقدر کوجیما گفت تکلیف من و با این آنلاین بودن Ps3 مشخص کنید ! چرا آخه رو حرفش حرف می زنن ! آخرم تاریخ انتشار بازی رفت واسه 2008 ...
راستی مثل اینکه قرار تولد اسنیک و متال گیر کوجیما یه تیکه از بازی و نشون بده و طریقه ی بازی کردن با دسته های سنسور داره Ps3 و برملا کردنه قسمتهایی از بازی همرو غافلگیر کنه ... :40: :18: :40:

gta24
15-07-2007, 11:10
من اگه مي دونستم همچين تاپيكي وجود داره ديگه نمي زدم

gta24
15-07-2007, 16:40
من يه سايت مي خوام بگذارم كه هر چي در مورد metal gear solid 4 هست توش هست تا همه بتونن استفاده كنن خودم نمي تو نم ترجمه كنم چون زياد انگليسي ام خوب نيست.

gta24
15-07-2007, 17:36
اينم يه توضيحاتي درباره ي اين بازي:
این آخرین ماموریت او است. هم اکنون اوضاع نسبت به قبل خیلی فرق می کند. جنگ تغییر کرده است. در هر صورت مهمترین نکته برای بازی کنندگان، بازگشت اش است. اسنیک تنها کمی شکسته تر و پیر تر از قبل شده است و دیگر مانند گذشته زیبا رو نیست. آیا این از ارزش و اعتبار این قهرمان افسانه ای در نزد طرفدارانش کم می کند؟ او در آخرین و جدید ترین نسخه از سری MGS یعنی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots آمده است تا ثابت کند که هرچند شکسته و پیر است اما هنوز همانقدرچست و چابک، زیرک، قوی و فرز است. البته این چست و چابکی را مدیون سرنگ هایی است که مجبور است هر وقت یک بار آن ها را تزریق کند. در پشت صورت خسته اسنیک، هیدئو کوجیما قرار دارد که در تمام نسخه های دیگر این سری نیز نقش مهمی داشته است. اگر نسخه های قبلی این سری را انجام داده باشید مطمئنا قبول خواهید داشت که این سری تحولات بسیار بزرگی را در بین بازی های کامپیوتری ایجاد کرد و در واقع بازی های امروزی بدون سری MGS شاید کاملا متفاوت بودند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اسنیک در MGS4 باز می گردد. او تنها کمی پیرتر و شکسته تر شده است.

مسلما یکی از مهمترین نکات موفق سری MGS داستان آن است که بسیار شبیه یک فیلم سینمایی کامل است. به طوری که به تک تک جزئیات آن توجه شده است و اگر درست به آن دقت کنید متوجه نکات بسیار ریز و جالبی خواهید شد. داستان نسخه چهارم بازی، Guns of the Patriots تقریبا 6 سال پس از واقعه جزیره مان هاتان یا بهتر است گفت 6 سال پس از داستان MGS2 : Sons of Liberty به وقوع می پیوندد. دنیا تغییر کرده است. اکنون دیگر جنگ به یک کار پر سود تبدیل شده است. جنگ دیگر به خاطر منابع مختلف، فرهنگ ها، نژاد ها و موارد اینگونه نیست. اکنون ماشین ها و افراد اجیر شده به نمایندگی از شرکت های شخصی نظامی (PMC) در جنگ هایی بی پایان با هم مبارزه می کنند. اینطور که به نظر می رسد هر پنج PMC بزرگ دنیا به شرکتی به نام Outer Heaven تعلق دارند. این شرکت توسط Big Boss تاسیس شد و اگر به خاطر داشته باشید در سال 1995 تلاش کرد با پروژه Metal Gear TX-55 به برتری نظامی دست یابد اما با دخالت اسنیک نقشه های آن ها بر باد رفت.
در MGS4 در پشت این شرکت برادر و دشمن خونی Solid Snake یعنی Liquid Snake قرار دارد. او یکی از سه برادری است که در پروژه Les Enfants Terribles توسط نمونه سلول های Big Boss متولد شد. آخرین برادر آن ها نیز Solidus بود که در 1972 همراه دو برادر دیگر به دنیا آمد و در MGS2 وارد داستان شد. Liquid Snake همواره از Solid Snake نفرت داشته است. دلیل این نفرت موفق تر بودن اسنیک بوده است. اگر نسخه اول را انجام داده باشید حتما صحنه های مبارزه بین آن ها را به خاطر دارید. در آخر نسخه اول نیز Liquid کشته می شد. در MGS2 مشخص می شد که Liquid نمرده است و کنترل Revolver Ocelot را از طریق بازوی پیوندی اش به دست گرفته است و سعی می کند که از طریق او به اهدافش برسد. پس از اینکه او موفق به دزدیدن یک Metal Gear RAY می شود به طور ناگهانی ناپدید می شود تا به مبارزه با میهن دوستان (Patriots) برود.
اگر اطلاع ندارید باید گفت که گروه میهن دوستان، گروهی است متشکل از 12 فرد ناشناس است که در قدرت واقعی را در آمریکا در دست دارند. قدرت آن ها بسیار زیاد است و حتی رئیس جمهور هم زیر دست آن ها است. کمتر کسی از وجود این گروه با خبر است. اینطور که به نظر می رسد این گروه نقش مهمی را در این نسخه ایفا می کند. به طوری که حتی اسم بازی نیز از نام این گروه بر گرفته شده است. اینطور که گفته شده سازمان FOXHOUND نیز در این نسخه نقش مهمی دارد. در MGS3 شما کنترل اسنیک را به عنوان یکی از اعضای این سازمان به عهده می گرفتید. FOXHOUND سازمانی متشکل از افراد کاملا کارکشته است و کمتر کسی می تواند وارد آن شود. اکنون این سازمان دچار تغییر و تحولاتی شده است و اعضای جدیدی در آن فعالیت می کنند.
Liquid پس از ماجرای MGS2 تصمیم می گیرد که به اروپای شرقی برود و شرکت Outer Heaven را دوباره تاسیس کند و از طریق آن به مبارزه با میهن دوستان بپردازد. شرکت Outer Heaven کم کم به قدرت نظامی ای بسیار زیادی دست می یابد. به طوری که قدرتش، هم تراز با قدرت نظامی آمریکا می شود. با این وجود خطر شدیدی دنیا را تحدید می کند و وضعیت بسیار بحرانی است. اینجاست که قهرمان کهن سال سری وارد عمل می شود تا بار دیگر دنیا را نجات دهد. این آخرین ماموریت او است، ماموریتی سرنوشت ساز برای تمام جهانیان، او تنها امید مردم است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MGS4 آینده ای را نشان می دهد که جنگ در آن بیداد می کند. دنیایی که ماشین ها و سرباز های اجیر شده در مبارزات بی پایان با هم روبرو می شوند.

اینطور که گفته شده در این نسخه تمام شخصیت های مهم و برجسته MGS و MGS2 دوباره باز خواهند گشت. در واقع کوجیما قصد دارد در آخرین شماره از سری MGS اهداف این شخصیت ها را فاش کند و تمام سوال های پاسخ داده نشده در مورد آن ها را پاسخ دهد. می توان گفت که اصلا هدف از ساخت Guns of the Patriot آشکار ساختن راز های نسخه های قبلی و جواب دادن به تمام سوال هایی است که در ذهن بازیکنان نقش بسته است. تا به حال تعدادی از شخصیت های کلیدی در این نسخه فاش شده اند که شامل Liquid Snake، Meryl Silverburgh، Naomi Hunter، Otacon، Raiden، Revolver Ocelot، Roy Campbell، Vamp و خود اسنیک می شوند که با نام Solid Snake و همچنین Old Snake شناخته می شود. اینطور که گفته شده، Raiden شخصیت اصلی نسخه دوم، هم اکنون بسیار با تجربه تر و باحال تر شده است و دیگر مانند گذشته نیست. اینبار نوبت او است که به اسنیک پیر کمک کند و از او محافظت کند.
مسلما با پیشرفت سخت افزار ها، انتظارات بازیکن ها نیز بسیار بیش تر از قبل می شود. کوجیما نیز به خوبی این انتظارات بالا را درک کرده است و تصمیم دارد بازی ای را عرضه کند که تا به حال نظیر آن دیده نشده است. از نظر خود او نسخه های اول تا سوم این سری، سه گانه ای بودند که به طبع باید از یکدیگر پیروی می کردند. او اصلا قصد ساخت نسخه ای دیگر از این سری را نداشته است اما با توجه به مشتاقان بسیاری که می خواستند بفهمند که بعد از MGS2 چه اتفاقی روی می دهد او شروع به کار بروی نسخه بعدی این سری کرده است. هم اکنون دست او بسیار باز تر از قبل است. او می خواهد بازی ها را از حالت دروغین خود در آورد و آن ها را بیشتر به سمت واقعیت گرایش دهد.
متاسفانه تا به حال هیچ فیلمی از روند بازی واقعی MGS4 عرضه نشده است و باید به نکات کلیدی فیلم ها و گفته های سازندگان اکتفا کنیم. اینطور که گفته شده در طول MGS4 تنها شخصیت قابل بازی، خود اسنیک است و شما نمی توانید در نقش هیچ یک از شخصیت های دیگر بازی کنید. همانطور که ذکر شد کوجیما سعی کرده است که این نسخه را بیشتر به سمت واقعیت تمایل دهد. او می خواهد حس واقعی میدان جنگ را به بازیکنان القا کند.
هیچ جایی برای مخفی شدن نیست. این جمله ای است که بنیان و پایه MGS4 را تشکیل می دهد. البته این جمله به این معنی نیست که بازی از سبک اکشن مخفی کاری خارج شده و تبدیل به یک بازی اکشن خالص شده که در آن صحنه آهسته و موارد اینگونه هم به کار رفته باشد. به گفته خود کوجیما شما هنوز هم می توانید مخفی شوید اما موقعیت ها اینبار کاملا متفاوت است. در نسخه های قبلی مکان های مختلفی مثل دیوار ها، سبزه زار ها و موارد اینگونه وجود داشتند که می توانستید با کمک آن ها خود را مخفی کنید. اما در این نسخه محیط تاثیر پذیر است، بنابراین ممکن است دیواری که تا چند دقیقه پیش در پشت آن مخفی شده بودید، با یک انفجار خراب شود و ناگهان تمام دشمنان متوجه شما شوند. در فیلم های پخش شده نیز نظیر این صحنه ها دیده می شود. در کل منظور از "هیچ جایی برای مخفی شدن نیست" این است که موقعیت هایی در بازی وجود دارند که اسنیک نمی تواند در هیچ جا مخفی شود و مجبور است که با دشمنان روبرو شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شخصیت های قدیمی در نسخه های قبل، در MGS4 دوباره باز می گردند.

نکته جالب دیگری که تا به حال به آن اشاره هایی شده است، مبارزات روحی است که بین اسنیک و دشمنانش به وقوع می پیوندند. در واقع در طول بازی، شما باید به احساسات اسنیک و دیگر افراد نیز توجه داشته باشید. چرا که این احساسات نقش مهمی در بازی ایفا می کنند. تا کنون اطلاعات زیادی در مورد چگونگی عملکرد سیستم احساسات فاش نشده است. اما اینطور که گفته شده سازندگان، برای القا هر چه بهتر این احساسات به بازیکن با روان پزشکان مشورت می کنند.
تا به حال در تمام نسخه های اول تا سوم بازی، اصل کلی بازی به این صورت بوده است که تنها دو دسته از افراد وجود داشته اند. دسته اول با شما دوست بودند و دسته دوم هم دشمن بودند. در واقع اسنیک در برابر دشمنان مشخصی قرار داشته است. اما در این نسخه اوضاع کمی متفاوت است. گروه های بیشتری در بازی وجود دارند که دوستی و دشمنی آن ها با شما به دست خودتان است. روابط بین اسنیک و این گروه ها در طول بازی قابل تغییر است و بسته به نوع رفتار شما با آن ها است. این ایده واقعا جالب است و استفاده آن در چنین بازی ای می تواند محصولی فوق العاده را ایجاد کند.
دوربین بازی نیز قسمت دیگری است که در این نسخه کمی دچار تحول می شود. در 3 نسخه قبل شما به طور کلی از بالای شخصیت اصلی او را کنترل می کردید. اما سازندگان تصمیم گرفته اند که دوربین را به صورت سوم شخص در آورند و شما باید از این به بعد باید از پشت سر اسنیک را کنترل کنید. در Metal Gear Solid 3: Subsistence. نسخه ای آزمایشی از دوربین MGS4 گنجانده شده بود و خوشبختانه با استقبال خوبی هم روبرو شد.
سیستم استتار نسخه سوم بازی اکنون به صورتی ساده تر در بازی گنجانده شده است. در واقع اسنیک برای استتار تنها یک پوشش به نام Octocamo در اختیار دارد که مانند پوست آفتاب پرست، به رنگ محیط در می آید و کاری می کند که اسنیک دیده نشود. در این نسخه اسنیک تنها نیست و یک ربات به نام Metal Gear Mk.II او را در ماموریت مهمش برای نجات دنیا همراهی می کند. این ربات که نمونه ای ساده از پروژه Metal Gear است قابلیت های بسیاری دارد و کمک بسیار بزرگی برای اسنیک است. این ربات تجهیزات نظامی اسنیک را تامین می کند، در مبارزات به او کمک می کند، می تواند وضعیت سربازان و مشخصات آن ها را تائین کند، مناطق خاص را شناسایی کند و کار های بسیار دیگری که هنوز معلوم نیستند. این رباط توسط Otacon، دوست وفادار اسنیک که در نسخه های یک و دو به او کمک بسیاری می کرد، ساخته شده است تا به اسنیک در آخرین ماموریتش کمک کند. MK.II از مکانی امن به دست خود Otacon کنترل می شود. اینطور که گفته شده در MGS این ربات به عنوان پل ارتباط شما با دیگران است و احتمالا دیگر خبری از Codec قدیمی نیست که برای رد و بدل صحبت ها در نظر گرفته شده بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این نسخه ربات ها نیز به دشمنان شما اضافه شده اند.

تا به حال چیز زیادی در مورد اسلحه های بازی مشخص نشده است. اما طبق گفته های خود کوجیما در این نسخه تعدادی از سلاح های فعلی و امروزی از جمله M4 گنجانده شده اند. با توجه به اینکه بازی در آینده به وقوع می پیوندد بقیه سلاح ها نیز با استفاده از قدرت تخیل تیم به وجود آمده اند. هنوز چیز زیادی در مورد دشمنان نیز فاش نشده است و دوستداران بازی تا به حال تنها از وجود ربات هایی به نام Gekko مطلع شده اند که مدل ساده ای از Metal Gear هستند و با وجود پاهای دراز و قویش بسیار خطرناک هستند. این ربات بلند قد و رعنا توسط سلاح های هسته ای نیز تجهیز شده اند که بسیار به درد ترکاندن انسان هایی مثل اسنیک می خورند.
اگر فیلم های پخش شده از بازی را دیده باشید، حتما تا به حال به چشم های اسنیک توجه کرده اید. چه بر سر چشم های اسنیک آمده است؟ جواب این سوال نیز دوباره به مخترع ارجمند، جناب آقای Otacon بر می گردد. او وقتی متوجه مشکل چشم های اسنیک می شود، دست به اختراع چشمی مکانیکی ای میزند که احتمالا قابلیت های جالبی هم دارد. فرض کنید با کمک این چشم که با نام Solid Eye شناخته می شود، بتوانید از مادون قرمز استفاده کنید یا سیستم Night Vision ای همراه این چشم باشد که به شما کمک کند مکان های تاریک را به وضوح ببینید. البته هنوز اطلاعات چندان کاملی در مورد این چشم ها به دست نیامده است.
سازندگان سعی کرده اند سیستم نشانه گیری بازی را نیز در این نسخه بهبود بخشند. به طوری که شما بتوانید به راحتی در حالت سوم شخص شلیک کنید. البته حالت اول شخص نیز هنوز در بازی وجود دارد تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید و بتوانید دقیق تر هدف گیری کنید و مغز دشمنان را متلاشی کنید. اینطور که خود کوجیما گفته حساس بودن دسته های PS3 به حرکت برای آن ها یک شوک بزرگ بوده است و با این وضع مجبورند ساعت ها وقت صرف کنند تا بتوانند به خوبی از این کنترل استفاده کنند. با این وجود اگر بازی کمی به تاخیر بیفتد نباید تعجب کنید.
مسلما بزرگترین تغییر و تحول در Metal Gear Solid 3: Subsistence، بخش چند نفره ای بود که در این نسخه به بازی اضافه شد. به طور یقین محبوبیت بسیار زیاد این بخش سازندگان را مجبور خواهد کرد که این امکان را در آخرین نسخه بازی بگنجانند. البته امکان دارد آن ها یک بازی جداگانه به نام Metal Gear Online را عرضه کنند که تنها بروی بخش چند نفره تمرکز داشته باشد. اینطور که کوجیما در مورد این قسمت صحبت کرده است مطمئنا بسیار جذاب خواهد بود. تا به حال دو حالت مختلف برای بازی چند نفره در نظر گرفته شده است. در حالت اول دو تیم مختلف در برابر هم قرار می گیرند و هر تیم باید با استفاده از کار گروهی و همکاری اعضای گروه، سعی کند تا کار اعضای تیم دوم را یک سره کند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چشم سمت راست اسنیک یک چشم مکانیکی به نام Solid Eye است.

حالت دوم که به گفته خود کوجیما واقعا جذاب است، حالتی است که در آن اسنیک در برابر دشمنانش قرار می گیرد. در این حالت یکی از بازیکن ها نقش اسنیک را دارد و بقیه هم به عنوان سرباز ها باید سعی کنند او را دستگیر کنند. اگر شما در نقش اسنیک قرار بگیرید که مثل همیشه سعی می کنید دشمنان خود را از بین ببرید. اما وقتی که در نقش یکی از دشمنان او قرار بگیرید اوضاع کاملا فرق می کند. در این حالت می تواند کاملا احساس کنید که وقتی در نقش اسنیک دشمنان را از بین می برید، آن ها چه احساسی دارند. سازندگان تصمیم دارند شما را کاملا با احساس دشمنان آشنا کنند.
اگر تا به حال بازی های این سری را انجام داده باشید حتما به خاطر دارید وقتی که در زیر جعبه های مشهور MGS مخفی می شدید، یا زمانی که سعی می کردید با ایجاد صدا توجه دشمنان را جلب کنید و آن ها را به سمت خود بکشانید. حتما آن صحنه هایی هم به خاطر دارید که با گذاشتن مواردی مثل مجلات مختلف بروی زمین دشمنان را مشغول می کرد و ناگهان آن ها را غافلگیر می کردید. اگر در نقش دشمنان اسنیک قرار بگیرید، مجبورید این بلا ها را تجربه کنید و از آن ها تا می توانید لذت ببرید. برای مثال اگر اسنیک صدا ایجاد کند شخصیت شما ناخواسته به طرف صدا کشیده می شود یا اگر اسنیک در زیر جعبه مخفی شده باشد و شما هم بدانید که او کجا است تا زمانی که به نحوی لو برود نمی توانید او را شناسایی کنید. این نکته ها واقعا می تواند رنج آور باشد اما به شما اجازه می دهد که درک کنید دشمنان چه می کشند وقتی که آن ها را به صورت کاملا ناجوانمردانه سرگرم خواندن مجله می کردید و از پشت غافلگیرشان می کردید.
امروزه با توجه به قابلیت سخت افزاری کنسول های نسل بعد، در کنار روند بازی، گرافیک به یک امر بسیار مهم تبدیل شده است و گرافیک عالی می تواند یکی از مهمترین دلیل های موفقیت یک بازی باشد. اینطور که گفته شده تمام فیلم های عرضه شده از بازی تاکنون توسط موتور خود بازی ایجاد شده اند و به صورت از قبل رندر شده نیستند. با توجه به این گفته ها به راحتی می توان گفت که MGS4 از نظر گرافیکی، در بین بازی های کنسول های نسل بعد، یکی از بهترین ها است و از بسیاری از بازی ها یک سر و گردن بهتر است. اولین نکته فوق العاده طراحی شخصیت های اصلی است. به طوری که کوچکترین جزئیات آن ها نیز دیده می شود. محیط ها نیز بسیار عالی طراحی شده اند و به نکات بسیار ریزی در آن ها توجه شده است. این طور که گفته شده رفتار های دشمنان نیز بسیار واقعی تر شده است. برای مثال وقتی آن ها شما را می بینند، تعجب و ترس در صورتشان به معنی کامل دیده می شود. با این وجود دیگر نیازی به علامت سوال و تعجب هایی مسخره ای نیست که در نسخه های قبلی بالا کله دشمنان دیده می شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطور که از فیلم های پخش شده بر می آید، گرافیک بازی باید عالی باشد.

همانطور که ذکر شد در این نسخه محیط بازی کاملا تغییر پذیر است. با این وجود انتظار هواداران برای وجود یک فیزیک قوی در بازی، چندان دور از انتظار نیست. با توجه به شواهد احتمالا این انتظار آن ها نیز برآورده خواهد شد. برای اینکه فیزیک قوی بازی را کاملا درک کرد می توان به یک مثال اشاره کرد. ساختمان متروکه ای را در نظر بگیرید که هر لحظه ممکن است بریزد. اگر یک انفجار در فاصله دوری نسبت به این خانه رخ بدهد، باز هم ممکن است تششعات آن باعث ریختن این ساختمان شود. به راستی اگر چنین جزئیاتی در بازی وجود داشته باشند می توانند تحولی را در صنعت بازی ها ایجاد کنند. البته هنوز برای پیش بینی کمی زود است و دوستداران این بازی باید به اطلاعات کنونی اکتفا کنند. خود را آماده کنید تا برای سال 2007 همراه با اسنیک به مبارزه با تعداد کثیری از ربات های Metal Gear بروید که در همه جای دنیا پخش شده اند. اینطور که سازندگان قول داده اند دموی قابل بازی این نسخه در E3 سال بعد در دسترس عموم قرار می گیرد.

منبع:سايت oxo

اميدوارم خوشتون بياد
حد اقل يه نظري بدين

gta24
15-07-2007, 20:39
يه نفر بياد اين تاپيك را راه بندازيم من اينقدر زحمت كشيدم اون گذارشو نوشتم

AnaTHemAomid
15-07-2007, 21:47
يه نفر بياد اين تاپيك را راه بندازيم من اينقدر زحمت كشيدم اون گذارشو نوشتم

منظورت Copy ، Paste دیگه ؟ :46:

gta24
15-07-2007, 22:03
منظورت Copy ، Paste دیگه ؟ :46:
اگه توجه كني مي بيني كه منبع را گذاشتم و در ظمن من از firefox استفاده مي كنم و هر كار كردم نتونستم paste كنم پس لطفا همينطور بي خودي حرف نزنين

Dark Sector
16-07-2007, 06:30
تاپیک که تکراری هست!

به نظر من اگر این تاپیک با تاپیک زبر ادغام بشه بهتره...

AnaTHemAomid
17-07-2007, 01:15
یه چیزه جال براتون دارم البته شایدم جالب نباشه ! . من تریلر HD دانلود کردم و چون دیدم واقعا اسنیک بعضی جاها قیافش دیدنیه و کاشکی عکسشم بود اما عکسی از اون صحنه نبود این شد که من تصمیم گرفتم از قسمتهای جالب تریلر عکس بگیریم و حالش و ببرم که نمونه اش و توو امضام می تونید ببینید فعلا 7 تا عکس گرفتم اندازه اشم کوچیک کردم اما نه زیاد .

این نمونه ی عکساس ... :46:

اینم لینک عکسها با اندازه ی بزرگ :

اگه لینکا کار نکرد بخاطر پهنای باند چند دقیقه بعد رجوع کنید بهشون ( چون Persiangig من یکم تووش خر توو خره ! :18: )

*PiNk PaNTHeR*
17-07-2007, 03:30
تریلر تازه اومده؟

AnaTHemAomid
17-07-2007, 04:15
دقیقا 6 روزه پیش تو E3 2007 پخش شده .
اینم یه عکس بحث برانگیز !

mgs_gp
17-07-2007, 18:05
از اون پيشنما بازي خيلي ممنون

gta24
17-07-2007, 20:45
چون ديدم بالاخره يك نفر هم كه شده از من تسشكر كرد از بعضي شخصيتهاي بازي براتون والپيپر گذاشتم اميدوارم خوشتون بيايد:31: :8:
solid snake

و اينها هم از بقيه شخصيتها:

AnaTHemAomid
19-07-2007, 02:30
همايشPlaystation Premierشركت سوني امسال نيز در توكيو برگذار شد و يكي از مهمترين اخبار آن به نمايش در آمدن اولين دموي Real Time از بازي Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و فاش كردن اطلاعاتي از گيم پلي بازي توسط كوجيما بود.
+دموي به نمايش آمده 20 دقيقه بود و اسنيك را در منطقه ي از نا مشخص از خاورميانه نشان ميداد(جايي كه قبلا هم ديده شده بود). اسنيك شروع به حركت كردن در طبقه دوم ساختمان خرابي كرد و سپس به پايين نگاه كرد و مقدار زيادي از سنگ هاي باقي مانده از ساختمان را ديد ، سپس اسنيك توسط Solid Eye به ديوار نگاه كردن كه حجم جزييات اين صحنه بسيار بالا بود.
+بر خلاف شماره هاي قبلي بازي كه اسنيك به مناطقي نفوذ مي كرد كه فقط توسط چند گارد محافظت مي شد در اين شماره محيط ها بسيار فرق كرده و دموي بازي دو گروه جديد را معرفي مي كرد:
+PMC (سازمان حرفه اي نظامي) و civilian guerrillas(ارتش مردمي)
+در دموي به نمايش در آمده اسنيك در حال كمك به نيروهاي مردمي براي نابودي سربازان PMC بود، البته تشخيص اين سربازها با لباس هاي قهوه اي رنگي كه در هواي خاكي استتار كرده بودند بسيار سخت بود و اسنيك از دوربين گرمايي خود استفاده كرد.
سپس اسنيك از پله ها پايين آمده و سرباز سالخورده اي را مشاهده كرد ، در اين لحظه كوجيما بازي را متوقف كرده و به منوي بازي رفته و گزينه active camouflage option(فعال سازي سيستم استتار) را انتخاب كرد. در حالت عادي اسنيك لباس Octo-Cam را به تن دارد كه به رنگ محيط در مي آيد ، اما به طور كلي سه نوع لباس براي وي موجود است كه فعلا يكي از آن ها معرفي شده و Statue-Cam نام دارد و كوجيما نيز آن را انتخاب كرد.
سپس كوجيما شروع به معرفي Statue-Cam و چگونگي كمك كردن‌ آن به اسنيك كرد ، كوجيما براي معرفي اين حالت ابتدا گفت: اين سيستم اسنيك را به رنگ محيط در مي آورد، سپس مثالي زد يعني در بازي نشان داد: اسنيك از دست سرباز PMC گريخته و به نزديك ساختماني رفت در اين لحظه لباس او وي را به رنگ ديوار در آورد تا شناسايي نشود.
+كوجيما اعلام كرد در نسخه جديد اسنيك توانايي برداشتن سلاح دشمنان را دارد.
+ در اين نسخه اسنيك مي تواند دشمن را تهديد كند، اسنيك با يك دست سر دشمن را هدف گرفت و او را تهديد كرد ، سپس سرباز بخت برگشته سلاحش را روي زمين گذاشته و دست هايش را بالاي سرش برد ، سپس اسنيك را دست ديگر خود وي را گروگان گرفت ، در اين شماره اسنيك از هر دو دست خود مي توانداستفاده كند.
+ پس از نابود كردن دو دشمن اسنيك به ساختمان نزديك خود رفت جايي كه سربازان PMC در آن بودند ، سربازانPMC توانايي تشخيص مكان اسنيك را دارند . اسنيك براي اين كار Mosin Nagant stun rifleرا برداشت و از ديد Sniper (منظور دوربين تفنگ) آن همانند( Metal Gear Solid 3: Snake Eater) ترتيب سربازان را داد. سپس اسنيك به طبقه پايين رفته و سرباز ديگري را اين بار با چاقوي خود كشت
+ يكي از پناهگاه هاي اسنيك در اين نسخه بشكه هاي نفت است كه به علت ساخته شدن از آهن بسيار پايدار و مقاوم است. اسنيك براي از پاي در آوردن دو سرباز ديگر از پشت بشكه به‌ آن ها شليك كرد.
+كوجيما سپس اين خبر را تاييد كرد كه اسنيك براي زير نظر داشتن بيشر گوشه ها در محيط مي تواند نما را به حالت اول شخص در بياورد ، يعني در واقع شما اين كار را مي كنيد.
+سپس اسنيك بار ديگر وارد ساختماني شد و توسط Metal Gear MKII robot با دوستش Otakan صحبت كرد(اين بخش ReCreate(ساخت دوباره) از اولين تريلر بازي بود) در حالي كه نبرد سربازان نيروهاي مردمي و‌PMC در بيرون ادامه داشت.
+ پس از پايان تلفن اسنيك ، كوجيما سلاح جديد اسنيك را معرفي كرد ، اسنيك براي نابود كردن يك سرباز از inventory (منظور همان وسايل اسنيك) Metal Gear MKII robot را انتخاب كرد ،براي استفاده از اين وسيله اسنيك روي زمين خوابيده بود و با كنترل خود اين روبات را به سمت دشمن حركت مي داد( مي توانيد هم از نماي اول شخص و هم از نماي سوم شخص‌آن را كنترل كنيد) ، سپس روبات نزديك دشمن شد و با شوك الكتريكي ( برق زدن) دشمن را كشت.
+ در حالي كه دمو در حال پايان يافتن بود كوجيما سلاح هاي جديد اسنيك را معرفي كرد ، به شرح زير:
همانند style بازي Gears Of War اسنيك نارنجك پرت كرد.
براي انهدام تانك از RPG-7 استفاده كرد.
از AK-102 rifle براي نابودي سرابازن روي سقف استفاده كرد.
و از P90 براي نابودي بقيه سربازان
+كوجيما همچنين گفت اسنيك مي تواند از سربازان دو طرف دفاع كرده يا اصلا بي طرف باشد.
+ دوربين بازي همانند همه نسخه ها سوم شخص بود و نقشه در طرف چپ و سلاح هاي اسنيك در سمت راست تصوير بود. بخش جديد اضافه شده به HUD بازي نيز كه به علت ضحور سيستم استتار آمده نقشه ايست كه نشان مي دهد اسنيك به رنگ جه ابجكتي مي تواند در بياييد

منبع

gta24
19-07-2007, 22:13
Hideo Kojima به طور رسمی Metal Gear Online را برای PS3 تایید کرد او در مصاحبه اختصاصی مجله فامیتسو اعلام کرد این عنوان اختصاصی غیر از MGS 4 به صورت فقط آنلاین میباشد که یا به صورت پک اختصاصی یا به عنوان بخشی از MGS 4 روانه بازار خواهد شد.
:10: :8:
منبع:سايت بازي سنتر

gta24
20-07-2007, 18:04
همايشPlaystation Premierشركت سوني امسال نيز در توكيو برگذار شد و يكي از مهمترين اخبار آن به نمايش در آمدن اولين دموي Real Time از بازي Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots و فاش كردن اطلاعاتي از گيم پلي بازي توسط كوجيما بود.
+دموي به نمايش آمده 20 دقيقه بود و اسنيك را در منطقه ي از نا مشخص از خاورميانه نشان ميداد(جايي كه قبلا هم ديده شده بود). اسنيك شروع به حركت كردن در طبقه دوم ساختمان خرابي كرد و سپس به پايين نگاه كرد و مقدار زيادي از سنگ هاي باقي مانده از ساختمان را ديد ، سپس اسنيك توسط Solid Eye به ديوار نگاه كردن كه حجم جزييات اين صحنه بسيار بالا بود.
+بر خلاف شماره هاي قبلي بازي كه اسنيك به مناطقي نفوذ مي كرد كه فقط توسط چند گارد محافظت مي شد در اين شماره محيط ها بسيار فرق كرده و دموي بازي دو گروه جديد را معرفي مي كرد:
+PMC (سازمان حرفه اي نظامي) و civilian guerrillas(ارتش مردمي)
+در دموي به نمايش در آمده اسنيك در حال كمك به نيروهاي مردمي براي نابودي سربازان PMC بود، البته تشخيص اين سربازها با لباس هاي قهوه اي رنگي كه در هواي خاكي استتار كرده بودند بسيار سخت بود و اسنيك از دوربين گرمايي خود استفاده كرد.
سپس اسنيك از پله ها پايين آمده و سرباز سالخورده اي را مشاهده كرد ، در اين لحظه كوجيما بازي را متوقف كرده و به منوي بازي رفته و گزينه active camouflage option(فعال سازي سيستم استتار) را انتخاب كرد. در حالت عادي اسنيك لباس Octo-Cam را به تن دارد كه به رنگ محيط در مي آيد ، اما به طور كلي سه نوع لباس براي وي موجود است كه فعلا يكي از آن ها معرفي شده و Statue-Cam نام دارد و كوجيما نيز آن را انتخاب كرد.
سپس كوجيما شروع به معرفي Statue-Cam و چگونگي كمك كردن‌ آن به اسنيك كرد ، كوجيما براي معرفي اين حالت ابتدا گفت: اين سيستم اسنيك را به رنگ محيط در مي آورد، سپس مثالي زد يعني در بازي نشان داد: اسنيك از دست سرباز PMC گريخته و به نزديك ساختماني رفت در اين لحظه لباس او وي را به رنگ ديوار در آورد تا شناسايي نشود.
+كوجيما اعلام كرد در نسخه جديد اسنيك توانايي برداشتن سلاح دشمنان را دارد.
+ در اين نسخه اسنيك مي تواند دشمن را تهديد كند، اسنيك با يك دست سر دشمن را هدف گرفت و او را تهديد كرد ، سپس سرباز بخت برگشته سلاحش را روي زمين گذاشته و دست هايش را بالاي سرش برد ، سپس اسنيك را دست ديگر خود وي را گروگان گرفت ، در اين شماره اسنيك از هر دو دست خود مي توانداستفاده كند.
+ پس از نابود كردن دو دشمن اسنيك به ساختمان نزديك خود رفت جايي كه سربازان PMC در آن بودند ، سربازانPMC توانايي تشخيص مكان اسنيك را دارند . اسنيك براي اين كار Mosin Nagant stun rifleرا برداشت و از ديد Sniper (منظور دوربين تفنگ) آن همانند( Metal Gear Solid 3: Snake Eater) ترتيب سربازان را داد. سپس اسنيك به طبقه پايين رفته و سرباز ديگري را اين بار با چاقوي خود كشت
+ يكي از پناهگاه هاي اسنيك در اين نسخه بشكه هاي نفت است كه به علت ساخته شدن از آهن بسيار پايدار و مقاوم است. اسنيك براي از پاي در آوردن دو سرباز ديگر از پشت بشكه به‌ آن ها شليك كرد.
+كوجيما سپس اين خبر را تاييد كرد كه اسنيك براي زير نظر داشتن بيشر گوشه ها در محيط مي تواند نما را به حالت اول شخص در بياورد ، يعني در واقع شما اين كار را مي كنيد.
+سپس اسنيك بار ديگر وارد ساختماني شد و توسط Metal Gear MKII robot با دوستش Otakan صحبت كرد(اين بخش ReCreate(ساخت دوباره) از اولين تريلر بازي بود) در حالي كه نبرد سربازان نيروهاي مردمي و‌PMC در بيرون ادامه داشت.
+ پس از پايان تلفن اسنيك ، كوجيما سلاح جديد اسنيك را معرفي كرد ، اسنيك براي نابود كردن يك سرباز از inventory (منظور همان وسايل اسنيك) Metal Gear MKII robot را انتخاب كرد ،براي استفاده از اين وسيله اسنيك روي زمين خوابيده بود و با كنترل خود اين روبات را به سمت دشمن حركت مي داد( مي توانيد هم از نماي اول شخص و هم از نماي سوم شخص‌آن را كنترل كنيد) ، سپس روبات نزديك دشمن شد و با شوك الكتريكي ( برق زدن) دشمن را كشت.
+ در حالي كه دمو در حال پايان يافتن بود كوجيما سلاح هاي جديد اسنيك را معرفي كرد ، به شرح زير:
همانند style بازي Gears Of War اسنيك نارنجك پرت كرد.
براي انهدام تانك از RPG-7 استفاده كرد.
از AK-102 rifle براي نابودي سرابازن روي سقف استفاده كرد.
و از P90 براي نابودي بقيه سربازان
+كوجيما همچنين گفت اسنيك مي تواند از سربازان دو طرف دفاع كرده يا اصلا بي طرف باشد.
+ دوربين بازي همانند همه نسخه ها سوم شخص بود و نقشه در طرف چپ و سلاح هاي اسنيك در سمت راست تصوير بود. بخش جديد اضافه شده به HUD بازي نيز كه به علت ضحور سيستم استتار آمده نقشه ايست كه نشان مي دهد اسنيك به رنگ جه ابجكتي مي تواند در بياييد

كه AnaTHemAomid در آن تاپيك گذاشت واين هم ادامه اين مطلب:

در Metal Gear Solid 4 اسنیک مي توانيد با استفاده از Octocam خود را به مردن بزند.

اسنيک مي تواند در اين نسخه از بازي دشمنان را خلع سلاح کند.

اسنيک در اين نسخه از بازي مي تواند به وسيله يک خنجر الکتريکي دشمنان خود را گيج کند.

زماني که اسنیک به روي زمين به حالت درازکش خوابيده است،مي تواند به طرفين غلت بخورد.

اسنيک مي تواند در اين نسخه از بازي براي مخفي ماندن از ديد دشمنان در درون سيلندرها،سطل ها و ساير اشياء از اين قبيل پنهان شود.حرکت هاي اضافه و تکان هاي زيادي خوردن در اين گونه سطل ها باعث مي شود که اسنيک استفراغ کند! براي جلوگيري از استفراغ کردن اسنيک مي توانيد از مجله هايي با عکس هاي **** استفاده کنيد و آن ها نگاه کنید!

پنهان شدن بيش از حد در يک سطل آشغال باعث مي شود که اسنيک بوي آشغال بگيرد و دشمنان از اروي اين بو او را شناسايي کنند.

دوربين بازي در اين نسخه قابليت چرخيدن به بالاي شانه اسنيک(Over-Shoulder) را داراست.

هر وقت اسنیک احساس خستگی بکند می تواند سیگار بکشد.

همچنين دوربين بازي در MGS 4 مي تواند حالت FPS نيز به خود بگيرد.در اين حالت نشانه موجود بر روي صفحه به وسيله Sixaxis کنترل مي شود.

شما مي توانيد قابليت Octocam که پيش از اين به اشاره نموديم را با تکان دادن Sixaxis خاموش نماييد.

هنگامي که اسنيک از Metal Gear MKII استفاده مي کند،شما بايد به وسيله Sixaxis او را کنترل نماييد.

Metal Gear MKII در حالت مخفي کاري مورد استفاده قرار مي گيرد،بنابراين شناسايي آن براي دشمنان بسيار سخت خواهد بود.

در اين نسخه از بازي اسنيک مي تواند در حالي که به پشت بر روي زمين خوابيده است،بمب هاي تورنادو را به سمت دشمنان پرتاب نمايد.

یک مد جدید به حالت انلاین بازی اضافه شده است.(مد گروگان گیری)

همچنین کوجیما اعلام کرده است که بخش مالتی پلیر بازی همانند MGS3 می باشد.

منبع : سايت بازي سنتر

gta24
20-07-2007, 19:54
بابا يه نفر ديگه هم بياد كمك!!!!!!!!!!
ولي لطف كنيد ضدحال نزنيد!!!!!!!!!!

AnaTHemAomid
21-07-2007, 01:54
بابا يه نفر ديگه هم بياد كمك!!!!!!!!!!
ولي لطف كنيد ضدحال نزنيد!!!!!!!!!!

بیا توو تاپیک اصلی کارتو ادامه بده :10:
اینجارو(یعنی اونجارو در واقع الان ) ولش کن :46:

nader_kashimotso
21-07-2007, 16:13
Gta24 جان من هم اگه چیز جدیدی پیدا کردم میام کمکت...

gta24
24-07-2007, 17:12
دیروز کوجیما سازنده Metal Gear Solid اعلام کرد که قصد دارد دو بازی جدید mgs را پس از mgs4 به بازار عرضه کند.
به احتمال زیاد در جشن تولد 20 سالگی mgs نام این 2 بازی اعلام میشود !

gta24
25-07-2007, 21:28
اينم به سري اخبار جديد:
-آقای Tanaka Fumiaki از کنامی در حال نمایش و صحبت از سری های اول Metal Gear هست.

-سکوت مطلق برای پاسداری از سری MGS در سالن

-نمایش پک های اختصاصی MGS برای کشور Japan به طور اختصاصی که به زودی منتشر میشود.

-صحبت در مورد فروش بالای Metal Gear Solid 2 برای روی کنسول PS2 و همچنین نمایش تریلر های نمایشگاه های TGS و E3

-نمایش دمو پایانی MGS3

-آقای Kojima بر روی سکو برای سخن رانی میرود
-او به حاضرین خوش آمد گویی میگوید و بسیار خوشحال هست همچنین Metal Gear Solid Collection! Metal Gear music collection! را در پک های مختلف معرفی و به زودی در دسترس همه گان قرار خواهد داد.

-خبر از عنوان جدید اضافه شونده Metal Gear Solid برای PSP

-تریلری از MGS4 به نمایش گذاشته میشود

-نمایش های متنوع از حرکات Snake در MGS4 که در آن grenades و machine gun به نمایش گذاشته شد.

-دمو قابل بازی MGS 4 به زودی منتشر میشود و تایید شد.

-هم اکنون در مورد Metal Gear Online صحبت میشود.

-Mr. Matsuha مدیر تولید Metal Gear Online بر روی سکو سخن میگوید.

-Metal Gear Online از 16 بازیکن هم زمان پشتیبانی میکند و فقط به صورت محدود در اختیار 3,000 نفر قرار میگیرد.

-اضافه شونده های مخفی بسیاری در Metal Gear Online وحود دارد که با پیشرفت و امتیاز بالای شما آزاد و قابل مشاهده میشود.

-از دیگر امکانات این بخش اشاره شده به در هنگام مردن شما شما قادرید نوع کارکتر و اسلحه دیگر را انتخاب و سپس وارد بازی شوید.

-کوجیما خبر ساخت Metal Gear Solid Mobile را تایید کرد و بیان کرد این عنوان به صورت full 3D میباشد و در اصل برای گوشی های Sony Ericson طراحی شده و به خوبی اجرا میشود اما در مورد مابقی مدل ها نیز عمل خواهد کرد.

-کوجیما پس از معرفی این عنوان تم بسیار زیبایی از Metal Gear Solid برای تمامی گوشی های موبایل به نمایش گذاشت و اعلام کرد به زودی در دسترس همه گان قرار خواهدگرفت.

-خبر انتشار Metal Gear Solid Online Beta تایید شد.

-تحویل عنوان Metal Gear Solid Online Beta از August 20 تا September 3 میباشد و فرصت ثبت نام تا 6 آگوست میباشد.

براي ثيت نام از لينك زير استفاده كنيد:

مسئولین همایش در حال صحبت با یکدیگر هستند اما خارج از سکو!!!

-پخش تصاویر از گیم پلی MGS4 در سالن از دمو قابل بازی که به زودی منتشر میشود:

gta24
06-08-2007, 01:06
سلام
يه سوال داشتم
كسي ميدونه Metal Gear Solid 4: Guns of Speculation چيه و داستانش چيه؟:19::41::20:

AnaTHemAomid
06-08-2007, 02:38
ویدیو گیم پلی بازی ( 15 دقیقه ) ! به این لینک سری بزنید واسه دانلود :

------

Metal Gear Solid 4: Guns of Speculation
فکر کنم یه نوع دیگه از بازی هست برای کسایی که می خوان آنلاین بازی کنن ولی اینو مطمئن باش که نسخه ی جدیدی از بازی نیست و همون نسخه متال گیر 4 با کمی تغییرات 0

gta24
07-08-2007, 00:48
پخش تریلر جدید از Mgs 4 و روشن شدن تمام ابهامات در مورد انحصاری بودن...

Konami-Europe رسما اعلام کرد در همایش Leipzig Games Conference تریلر جدید از MGS4 پخش خواهد شد آنها افزودند لوگو نهایی تریلر بیانگر انحصاری بودن قطعی این بازی برای PS3 خواهد بود یا خیر در آن همایش مشخص میشود.

mgs_gp
07-08-2007, 15:44
كسي ميدونه اين بازي كي مي آيد؟تاريخ دقيق

gta24
08-08-2007, 19:25
كسي ميدونه اين بازي كي مي آيد؟تاريخ دقيق
در سايت ign نوشته واسه us در March 2008 مي آيد و براي اروپا در Q3 2007 مي آيد كه هنوز هيچكدام تاريخ دقيق نيستن همچنين ممكنه عرضه اين بازي به تاخير هم بيفته بنابراين تاريخ دقيق هنوز مشخص نيست:10:

mgs_gp
18-08-2007, 13:26
ميدونم ربطي به اين تاپيك نداره ولي به سوال داشتم:
فرق بين mgs3:snake eater با mgs3:subsistence چيه؟
لطفا كمكم كنيد
ممنون

gta24
22-08-2007, 20:42
سلام
اينم چند تا عكس تربلر جديد اين بازي:

اگه كسي حال و حوصله داشت لطف كنه توضيحات اين ترينر رو ترجمه كنه ممنون مي شوم:

New Metal Gear Solid 4 Trailer shows four new Bosses

The newest Metal Gear Solid 4 trailer was, surprisingly, on the show floor, tucked away in the Uncharted: Drake's Fortune area at Sony's booth, playing on a single screen. The trailer opened with the familiar camp scene from the second MGS4 trailer, following Snake and a group of Foxhound soldiers on the hunt for Liquid. However, instead of the innuendo-filled Raiden and Vamp fight, the Games Convention trailer showed all new content, including four of the game's bosses, each of whom looks part human, part metal gear. We're encoding video from the show floor now, but here's a description of what occurs in the newest trailer with a few new screenshots from various scenes.
Following the Kojima Productions credits, the trailer runs with the following scenes.
On the streets we've seen in the previous trailers, a heavily armored bulldozer climbs over a mound of rubble, clearing away barricades laced with razor wire. Snake watches the dozen or so soldiers following the dozer, hiding behind a Dumpster.
The bulldozer struggles to pass something in the road. We can see only a portion of the obstruction, even from the driver's view. The PMCs trailing the vehicle dart around the front to help clear the way.
The driver shifts gears, its treads spinning in place. He's stopped cold by a four-legged metal gear dubbed Crying Wolf. As the driver realizes what he's up against, the monster begins to overturn the dozer. The driver, panicked, attempts escape as the soldiers spray the beast with machine gun fire.
Some have already given up and flank the dozer. They're quickly sliced in half by the wings of aerial boss Raging Raven who flies away.
The remaining PMCs eventually given up on killing Wolf, attempting to flee the scene.
Five of them run into Laughing Octopus. The four-tentacled boss unsheathes her thick metal arms behind one of the unlucky, while another points to the danger behind him. She grabs the soldier with lightning speed, constricting him in her embrace until he's crushed to death. A dry looking, death defining spray of blood is released and his body is dropped.
One of the remaining four of this group has had enough. He runs through a trio of PMCs, one armed with a rocket, taking aim at Octopus. The coward of the group suddenly locks up. He quivers. Then he opens fire upon his own team, killing them all.
He then starts floating, his arms and back are pulled in an unnaturally twisted position as we hear his back breaking. As the camera pans around him, we see that he is being suspended from a series of gossamer wires. Cut to Snake, who looks up to see a hovering Screaming Mantis on top of the building across the street. She sports a six armed backpack, blades in four of her mechanical limbs and what look like two floating, spindly, artificial embryos hovering by her side. She's the definition of spooky.
Cut to another group of soldiers. They're attempting to leave via another route. Raven flies overhead firing RPGs at an archway. The rubble crushes a threesome of soldiers. Cut to the back of Snake, still watching the slaughter.
Wolf returns running through a crowd of five survivors, bouncing off walls, headbutting the PMCs to death. Back for another run, he eliminates the remaining two.
Return to Octopus who is swatting away soldiers with one tentacle while skewering another, slamming his bloody corpse to the ground.
Raven is now on the ground, burning his jets over the corpse of a fallen soldier. Wolf howls into the sky. Octopus stands motionless, body draped from her techno-organic attachment.
Snake watches all the four bosses casually leave the scene, seemingly taking instructions from Mantis. Mantis looks in Snake's direction, eyes glowing, and dramatically bowing toward him, making an ominous swipe with a sickled arm before backing away and out of view.
...As the camera pans over the carnage

SepehrR
23-08-2007, 03:52
ميدونم ربطي به اين تاپيك نداره ولي به سوال داشتم:
فرق بين mgs3:snake eater با mgs3:subsistence چيه؟
لطفا كمكم كنيد
ممنون
subsistence چند چيز اضافه ي فرعي نسبت به اون يكي داره و از نظر داستان و مراحل فرقي با هم ندارن. مثلآ Subsistence يك نوع نمايش شخصيت داره كه اون نداره. در كل فرقي با هم ندارن.

اگه كسي حال و حوصله داشت لطف كنه توضيحات اين ترينر رو ترجمه كنه ممنون مي شوم:
منظورتون تريلر هست؟ از تريلر تعريف ميكنه و ميگه كه 4 تا Boss جديد از بازي رو نشون ميده.چيزي رو هم كه تو تريلر رخ ميده رو تعريف ميكنه...

Solid_Snake
26-08-2007, 08:47
سلام به بروبچز متال گير باز.

تمام انتظارها به سر رسيد و خود Solid Snak وارد كار شد.
از اين به بعد هم هرچي سوال درباره ي MGS 4 داشتيد از خودم بپرسيد.

Gamer_Man
28-08-2007, 01:52
آقاي Solid_Snake من و شما دقيقاً مثل هميم!
تورپ فقط هيچكس تو بازي فقط فقط متال گير تو كنسول فقط پليستيشن 3 اما كتاب و مجله چون باهاشون سروكار ندارم نميدونم.
راستي من همه ي نسخه هاي متال گير رو به جز 1 بازي كردم و هركدوم از نسخه هارو به جز يك حدود 100 بار رفتم تا آخر اما متاسفانه به دليل اين كه من 15 سالمه و زماني كه من حدوداً 7 يا 8 سالم بود اين بازي اومد و چون من با اين بازي آشنا نبودم و نميتونستم بازي كنم متاسفانه با نسخه ي يك اين بازي زياد آشنا نيستم ولي داستانش رو خوب ميدونم!
ميگن كه متال گير 1 براي Pc هم هست اگه كسي داره خواهش ميكنم لينكش رو بزاره من دانلود ميكنم!
من بي صبرانه منتظر متال گير 4 هستم و هر وقت اين بازي بياد اين كنسول رو ميخرم.
راستي من تو آخرين دمويي كه از اين بازي ديدم نوشته بود 2008 مياد حالا نميدونم براي آسيا بود يا آمريكا !
تريلر جديد اين بازي رو هم كه 15 دقيقه است و Game play اين بازيو نشون ميده من سعي ميكنم آپلود كنم و در همين تاپيك بزارم.

Gamer_Man
30-08-2007, 23:12
من داشتم يه سرچ ميكردم ييهو خوردم به يه ترينر فكر كردم ترينرش تكراري ولي نه خفن ترين ترينر بود كه ديدم!

اين ترينر معرفي روبات هاي جديدي كه هيچكي نديده يك روبات هاي خفن كه وقتي ميبينيد ميگرخيد فكر ميكنيد كه تو بازي ما اينارو چجوري نابود كنيم!
اينم عكساش!
ببخشيد اصلاً عكسشو گير نيوردم اينم يكي از مخفي كاري هاي آقاي كوجيماست كه من اصلاً عكسش رو گير نيوردم!
اين يه دموي نمايشي از روبات هاي خفن تروريسم كه اسم گروه اين روبات ها هستش Beauty And Beast اين اسم براتون آشنا نيست؟؟؟؟؟؟
ديو و دلبر!من اسم تك تك اين چهار روبات رو ميگم!
اوليش Craying Wolf (گرگ نميدونم چيچي؟)خيلي خفنه!!

دوميش Screaming Mantis يك روبات بي تحرك اما خفن كه با عروسك هاي خيمه شب بازي خودش ميتونه يه گروه بزرگ رو بتركونه!

سوميش Laughing Dctopus (شايد اشتباه باشه) يك روبات كه صداي وحشتناكي داره و خندشم مثل صداش خفنه!اون رو كلش چند تا دست دراز داره!(دست كه نيست يه چيزي مثل دم)اون مثل مار لهت ميكنه!

چهارميش Raging Raven اين روبات كه بال داره صداش شبيه به عقابه و مثل عقاب هم حمله ميكنه و داراي سلاح مدرنيم هستش!
بايد بگم شما اولين كسايي هستيد كه اين ترينر رو ميبينيد و اين هم اولين وبسايتيه كه اين ترينر توشه(از ميان وبسايت هاي ايراني)
حالا بريم سراغ ترينر :46: ترو خدا يه نظرم بدين من تازه عضو شدم:10:

Gamer_Man
02-09-2007, 10:26
چرا انقدر طرفدارا ي Mgs ييهو كم شدن؟نه تو تاپيك خودم نه تو اين جا كسي نظر نميده نظر كه چه عرض كنم حتي محل هم نميده!!:31:
بابا مثل اينكه قبلاً طرفدار بيشتر داشت!نميخوام بگم طرفداراش كم شدن ولي تورو خدا يه چيزي بگين ما هم متوجه بشيم شما هم هستيد!!:10:

Gamemaster
25-09-2007, 23:53
من داشتم يه سرچ ميكردم

Ali Pacino
26-09-2007, 21:02
من حالم گرفته شده که اسنیک رو کوجیما اینقدر پیرش کرده ولی خدائیش شخصیت خدایی داره همینطور ریولوور اسلوت شخصیت منفی بازی من که خیلی با بازیش حال می کنم
در مورد Mgs یک اینو بگم که 3 یا 4 سال پیش 1 بازی اومد به نام Mgs : Ts که واسه دستگاه گیم کیوب بود که همون متال گیر یک بود با این تفاوت که گرافیکش رو آپدیت کرده بودن؟
حالا یه سوال دارم این بازی واسه Pc هم می یاد یا نه؟

Sam Fisher 11
27-09-2007, 03:07
من حالم گرفته شده که اسنیک رو کوجیما اینقدر پیرش کرده ولی خدائیش شخصیت خدایی داره همینطور ریولوور اسلوت شخصیت منفی بازی من که خیلی با بازیش حال می کنم
در مورد Mgs یک اینو بگم که 3 یا 4 سال پیش 1 بازی اومد به نام Mgs : Ts که واسه دستگاه گیم کیوب بود که همون متال گیر یک بود با این تفاوت که گرافیکش رو آپدیت کرده بودن؟
حالا یه سوال دارم این بازی واسه Pc هم می یاد یا نه؟
واسه 360 نمیاد واسه PC بیاد ؟ نه خیلی بعیده !

Ali Pacino
27-09-2007, 11:05
واسه 360 نمیاد واسه PC بیاد ؟ نه خیلی بعیده !
دوست عزیز منظورم Metal Gear : Twin Snake بود نه Metal Gear 4:10:
البته همونطوری که MGS 3 واسه PC اومد ولی از نسخه ی Xbox خبری نیود می تونیم انتظار همینو داشته باشیم واسه PC بیاد اما 360 نه

AmirDanT
28-09-2007, 08:30
Mgs 3 کی باسه Pc امد؟ تا جایی که من می دونم فقط Mgs2 باسه Pc امد!!

Ali Pacino
03-10-2007, 23:29
Mgs 3 کی باسه Pc امد؟ تا جایی که من می دونم فقط Mgs2 باسه Pc امد!!
حق با شماست اشتباه کردم MGS 3 برای Pc نیومده

B3HZ@D
06-10-2007, 02:45
فقط سام فیشر و اسپلینتر سل...........
قدرتمندتر از سام فیشر وجود نداره... شک نکنید

Ali Pacino
07-10-2007, 00:07
فقط سام فیشر و اسپلینتر سل...........
قدرتمندتر از سام فیشر وجود نداره... شک نکنید
اولین بازی تو بازیهای این سبک یعنی اکشن/جاسوسی پدیده بازیهای کامپیوتری شد متال گیر بود من خودم با اسپلینتر سل خیلی حال می کنم چون داستانش واقعی تره و چیزی به نام Boss یا غول توش وجود نداره برخلاف متال گیر ولی اسنیک یه چیز دیگه هست خیلی محبوب و دوست داشتنی هستش:46:

Masoud King
12-04-2008, 20:42
Metal Gear Online Beta از 21 آوریل آغاز میشود
Konami اعلام کرد که Metal Gear Online Beta از 21 آوریل آغاز و تا 6 می ادامه دارد و در تاریخ 17 آوریل در PlayStation Store قابل دانلود هست. و شامل دو map میشود...
Metal Gear Online قسمتی از بازی Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots که در 12 June 2008 برای PS3 منتشر خواهد شد را به نمایش میگذارد.

منبع:

mr_khodaei2008
01-05-2008, 19:02
سلام
من فاتح سه نسخه قبلی هستم و خیلی مشتاق به فتح این نسخه ولی به پلی 3 دسترسی ندارم عاشق این بازی هم هستم

*PiNk PaNTHeR*
14-05-2008, 15:59
سلام.
تریلر جدید بازی هم اومده:

(البته چندتا ویدئوستف اما این مهمترینشونه)

چیزهایی که من فهمیدم:

1- اولگا زندست. درست مثل گری فاکس. اون چجوری توی MGS زنده شد؟ اولگا هم زنده میشه.(از سوئیتش معلومه)

2- یک کلان پیشرفته ی دیگه توی بازیه. از دی ان ای بیگ باس یا سالید اسنیک معلوم نیست.

3- ایوا هم مسلما توی بازیه

4- یک لب، یک شهر، و یک صحنه در ایالات متحده هم هست... لیکوئید/آسلات جلوی یک قصر لب آب ایستاده و میگه که "من نظام رو میخوام.

5- اسنیک میمیره، کاملا معلومه. در حین بازی رو به تحلل هست همونطور که در صحنه ای به نائومی که میگه: بدن در حال اغیاق(این کلمه رو درست متوجه نشدم) هست و اسنیک که داد میزنه بهش: How long do I Have؟

6- دیگه هیچی... بازی اکسکلوزیو هست.

همینها.

*PiNk PaNTHeR*
14-05-2008, 19:33
سلام

چندتا اسکرین شات جدید منتشر شده:
اول اینکه توی آیتم اینورتوری(آیتمهای سمت چپ صفحه) سالید اسنیک آی پاد هم هست!

اینم عکس داخلیش از سایت Famistu:

از نقد مجله ی PSM که پریروز منتشر شد چیز خاصی نتونستم برای ترجمه پیدا کنم... فقط بازی رو یک شاهکار نخونده یک خبر از هیدئو کوجیما، که بر اساس اون یک جورایی یک پروژه ی جدید در دست داره، و چیز دیگه گیم پلی مووی جدید بازیه، که نشون میده گیم اسکورها نسبت به MGS 2 و 3 خیلی تغییر کردن.
توی سری قبل، یک کانتر داشت آخر هربار که بازی میکردی، اسکورهات رو میشمرد(مثلا آلارم رو به صدا در نیاوردی، آدم نکشتی، چندتا از انبارها رو داغون کردی(MGS 3) و...)

توی این گیم پلی مووی میبینیم که بازی سیستمی اسکور شبیه به اچیومنت X360 داره. خحجمش کمه ببینیدش قشنگه. مخصوصا تریلری که بالا گذاشتم حتما دانلود کنید.

Sam Fisher 11
15-05-2008, 01:34
مرسی عزیز بابت خبرها و تریلر و ... مخصوصا Ipod که در نوع خودش جالبه !
--------------
boxshot بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر جدید که دیروز gamespot منتشر کرد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه ویدئوی کوتاه از گیم پلی:
Japanese Shooting Training Gameplay
9MB

Optimus Prime
15-05-2008, 01:48
این هم یک Trailer از بازی به اسم "Courage is Solid" :

djmd
18-05-2008, 10:55
بالاخره بازی سوم شخص از پشت سر شد چه عجب !!!
حالا بازی مثل قدیم همون حالت از بالا هم داره یا نه (قدیمی هاش خیی مسخره بود - اون چه زاویه دوربینی بود) !!!
گرافیکش تقریبا مثل Double aGent هست (نه !) !

Masoud King
18-05-2008, 11:54
اینم یه تریلر جدید که مصاحبه با سازندگان بازی هستش:

*PiNk PaNTHeR*
30-05-2008, 14:40
مجلات اختصاصی که به حساب نمیاد امتیازشون اما مجلات و سایتهای عمومی این امتیازها رو داد فعلا:

Game Pro: 5/5
IGN بریتانیا: 9.9/10
و ایروگیمر هم 8/10 داده به این بازی که عجیب به نظر میاد در حالی که این سایت(البته نه این منتقد) به هیلو 3 که هم سینگل پلیر و هم مالتی پلیر بدی داره رو امتیاز بالاتری دادن. البته نقدش زیاد بد نیست در کل از خود بازی انتقاد کرده و در کل گفته توی ظواهر گم شده.

*PiNk PaNTHeR*
08-06-2008, 03:04
سلام.
من امروز چندتا تصویر دیدم که تا حدودی کل بازی رو فاش میکرد... اصلا متاسف نیستم چون فکر نکنم تا 1-2 سال آینده بازیش کنم(خدا کنه یک راهی پیشم بیاد که بازی رو سریعتر بازی کنم) و اینکه کلا داستان قابل حدس بود...
نخونید:بیگ باس نمرده و توی بازیه و رایدن هم بر ضد سالید اسنیکه:18:

*PiNk PaNTHeR*
08-06-2008, 22:09
سلام.
از مجله ی فامیستو هم از همه کامل گرفت و جمعا 40/40 گرفت.(یک سه-چهار روز پیش یک اسکن اومده بود اما الان توی Gamestats دیدم) و این دومین بازی ایه که امسال از فامیستو این اسکور رو میگیره. Super Smash Bros Brawl هم 40 گرفته بود.
البته این دلیل نمیشه که دست فامیستو بازه چون فقط 10-11 تا عنوان 40 گرفتند از جمله LOZ:OoT و FF XII.

*PiNk PaNTHeR*
11-06-2008, 21:32
خوب دو روز پیش از رلیز دیت رسمی پخش شده و مثل اینکه با ریجن J در تهران پیدا میشه... اگه Ps3 دارید حتما بگیرید فکر نکنم با تلوزیونهای Sd مشکلی داشته باشه. بازی کنید و حال کنید و به یاد من هم باشید.:31:
اوریجش در گیم رنکینگز به 92% رسید و گیم استاتز هم که لعنتی هنوز فیلتره ممنون میشم بگید اون چند گرفته اوریج رو.
ممنون.

p3yman_xl
11-06-2008, 21:41
این بازی از Gamestats امتیاز 99.5 رو گرفت.

برای دیدن تمامی امتیازهایی که سایتهای مختلف یه این بازی دادن، به لینک زیر مراجعه کنید:

*PiNk PaNTHeR*
11-06-2008, 21:51
عجیبه دارم کم کم پی میبرم C|Net جیره خور مایکروسافت هست. گیم رنکینگز 7-8 تا ریویو بیشتر نذاشته.
البته نمیدونم شاید گیم استیتز از یک فروم هم چیزی کپی کرده باشه.
در هر صورت Eurogamer وقتی بهش داده 8، نباید انتظار از گیم اسپات(اونهم جیره خور سی نته و سی نت هم جیره خور مایکروسافت) بالای 9 رو داشت. واقعا اگه از گیم اسپات زیر 9 بگیره ناراحت میشم. IGN هم که مسلما بالای 9.5 میده گیم اینفورمر هم که امتیازش رو داده 99.75%، PSM3 هم که بهش داده 9.5.
دیگه فکر کنم موجه باشه که این بازی یک شاهکاره.

sasanjfr
12-06-2008, 08:47
IGN هم که مسلما بالای 9.5 میده
بله.IGN انگلستان بازی رو 30 می review کرد و بهش 9.9 داد.IGN استرالیا هم بازی رو 5 ژوئن review کرد و بهش 9.5 داد.

*PiNk PaNTHeR*
12-06-2008, 11:03
اون دوتا سایت ریویرهای خاصی ندارند و اصلا توی اوریجهای GR حساب نمیاند. IGN اصلی باید نمره بده. IGN UK از اولین پرسهایی بود که بازی رو نقد کرد. البته GT هم بازی رو نقد کرده و 9.3 داده.

توی NeoGAF هم در حال حاظر دو نفر بازی رو نیم تا چهار ساعت بازی کردند و یکیشون بازی رو یکجور از لحاظ کنترل پیچیده خونده.

p3yman_xl
12-06-2008, 16:01
سلام.
عکسهایی جالب از ریلیز بازی در کویت:

*PiNk PaNTHeR*
13-06-2008, 14:57
سلام.
بازی 10/10 گرفت از IGN مرکزی.
و اینهم گزارش از پخش بازی:ترجمه و اپلود عکسها از سایت کوتاکو، با خودمه و توی بی سی هم گذاشتم.

این نمای بیرونی Virgin Megastore، هنگام پخش نیمه شب بازی Metal Gear Solid 4:GoP بود که هیدئو کوجیما کارگردان، تهیه کننده و نویسنده ی بازی، همراه با مدل و صداگذار نسخه ی ژاپنی کاراکتر Beauty در بازی، Yumi Kikuchi در آن حضور داشت و کپیهایی که مردم میخریدند را امضا میکرد.

البته جنون واقعی داخل فروشگاه بود.

مکانی که کوجیما کپیها را امضا میکرد، طبقه ی همکف Three-Story Megastore بود و مردم قبل ازینکه کوجیما کارش رو شروع کند، شروع به صف بستن کرده و متناوبا فریاد "Metal Gear !Meta Gear" را همراه هم سر داده بودند.

من شروع به گپ زدن با چندتن از طرفداران شدم و وقتی یکی از آنها گفت که مخصوصا برای این بازی PS3 خریده است، همهمه ی تایید 6-7 نفر دیگر نیز بلند شد که آنها نیز وضعیت یکسانی در این مورد دارند.

بعد از کمی صبر کردن، یک اطلاعیه اعلام کرد که خود کوجیما در حال آمدن است. مردم دیوانه شدند، و شروع کردند به تکرار نام وی و بالا بردن دستهایشان برای او:

وقتی که کوجیما از پلکان برقی در حال پایین آمدن بود، موج ناگهانی ای از فلاش و صدای دوربین بلند شد. در این عکس محو که من گرفته ام، کوجیما دارد دست خود را برای همه تکان میدهد. به خاطر کیفیت شرمنده، زیرا فکر کنم دستانم میلرزید. انرژی زیاد و انتظار مسری بود!

اینجاست که کوجیما با دوشیزه کیکوچی پشت میز ماوا گرفت- ببخشید که انگشتم در فریم است زیرا اشخاص زیادی طالب گرفتن عکس بودند و من باید هرچه سریعتر عکس میگرفتم.

فکر کنم برای هر طرفداری هنگام دیدن سازنده ی بازی مورد علاقه اش همچین اتفاقی بیفتد، زیرا وقتی که دست کوجیما را تکان میدادم، احمق شدم و فکر کنم که گفتم:"ممنون من عاشق اسنیکم لطفا برش گردونید من عاشق متال گیرم ممنونم"..png

sasanjfr
13-06-2008, 16:39
دستت درد نکنه pink panther جان.واقعاٌ عالی بود.جوگیر شدم یه ps3 بخرم(حیف که به pc خیلی علاقه دارم:31:)

Bracket
13-06-2008, 16:53
جالب بود مرسی .

*PiNk PaNTHeR*
13-06-2008, 23:20
سلام.
بلاخره GameSpot هم امتیاز 10خودشو داد. این دومین 10ـیه که امسال این سای و IGN میدند در فاصله ی کمتر از دوماه.
عالیه امسال خیلی پربار بود.
انشاالله منهم یک PS3 بزودی میگیرم تا این رو بازی کنم بعدهم ردش میکنم بره. پیشنهاد میکنم همهتون اینکار پسندیده رو بکنید.:31:

joey jordison
15-06-2008, 01:01
سلام
باید به طرفداران PS3 تبریک بگم به خاطر این شاهکار!!!مشت محکمی به ماکروسافت زد این بازی و الحق هم نجات دهنده ی اصلی سونی همین بازی بود !!! باز هم تبریک
ولی بازی کردن این بازی برای من مثل یه رویاست!!!حیف
دستت درد نکنه Pink Panther عزیز واقعا عالی بود راستی نسخه های Limit Edition هم همزمان با نسخه ی معمولی عرضه میکردند یا نه؟؟؟
راستی وقتی بازی کردید اطلاعات و تمام مسائل بازی را بگید تا ما هم بی نصیب نمونیم ممنون!!

Ar@m
15-06-2008, 19:05
آره منم خيلي منتظرم يكي بازيش كنه يه چيزايي برامون تعريف كنه

djmd
16-06-2008, 07:15
ولی به نظر من 10 هایی که امثال داده خیلی جنبه تبلیغیو یه جورایی آدم فکر می کنه یک سر و سری با شرکت سازنده هست !!!
حداقل اون Gta که واقعا 10 مناسبش نبود !! کجاش ویژگی های یه بازی 10 رو داشت ؟؟؟

100% تایید میشه تازه متال پیر (گیر) رو هم بهش اضافه کنید !!! حقش خداییش 10 نبود !!!

ali_ranger22
17-06-2008, 19:40
اگه کسی بازی رو تموم کرده یه خلاصه از داستان بزاره

Professor Massoud
10-07-2008, 23:19
واقعا با منتشر نکردن این بازی برای پی سی در حق ما ظلم شد.

Mist
11-07-2008, 10:31
واقعا با منتشر نکردن این بازی برای پی سی در حق ما ظلم شد.

ميشه اويل يادتونه ميگفتن نميشه كه آخرش شد اينم منتشر ميشه ولي وقتي من 40 سالمه:31:

ali_ranger22
11-07-2008, 20:05
اقا من از اینور اونور داستان بازی رو فهمیدم ولی چند تا سوال
اسنیک آخرش خودکشی میکنه یا از ویروس فاکس نجات پیدا میکنه?؟
لیکویید میمیره?؟
مبارزه رایدن با ومپ چی میشه آخرش?؟ کی میبره?؟

Ali Pacino
13-07-2008, 05:39
لیکویید میمیره?؟
خیلی زرنگی ها خوب اگه یه Ps 3 بگیری تمام جوابای سوالتو می گیری:21:به نظر من آدم خودش بازی کنه و ببینه آخرش چی می شه یه حال دیگه داره این سری بازیم باید مثل همیشه آخرش غیر منتظره تموم شه:46:
ولی این کوجیما هم هر چی دمو داده بیرون آدم رو بیشتر می زاره تو کف بازیش نمونش همون درگیری ومپ با ریدن بودش:10:

ali_ranger22
13-07-2008, 13:21
خیلی زرنگی ها خوب اگه یه Ps 3 بگیری تمام جوابای سوالتو می گیری:21:به نظر من آدم خودش بازی کنه و ببینه آخرش چی می شه یه حال دیگه داره این سری بازیم باید مثل همیشه آخرش غیر منتظره تموم شه:46:
ولی این کوجیما هم هر چی دمو داده بیرون آدم رو بیشتر می زاره تو کف بازیش نمونش همون درگیری ومپ با ریدن بودش:10:

من کلا هیچ کدوم از متال گیر هارو بازی نکردم:27: کلا از ps3 هم خوشم نمیاد حالا اگه کسی جواب اینارو میدونه بگه

mr_khodaei2008
15-07-2008, 10:47
من لینک دانلود دموی اول این بازی رو میخوام لطفا کمکم کنید

EHHASSATNI
07-08-2008, 11:33
ولی به نظر من 10 هایی که امثال داده خیلی جنبه تبلیغیو یه جورایی آدم فکر می کنه یک سر و سری با شرکت سازنده هست !!!
حداقل اون Gta که واقعا 10 مناسبش نبود !! کجاش ویژگی های یه بازی 10 رو داشت ؟؟؟

100% تایید میشه تازه متال پیر (گیر) رو هم بهش اضافه کنید !!! حقش خداییش 10 نبود !!!

من بازی رو کردم بازی بازیه خدایی خیلی تکه و واقعا 10 واسش حتی کمه با این گرافیک افت فریم نداره صداگذاری عالی داستان هم که نگم بهتره چون یه mgs یه داستان گیم پلی هم که 2 انتخاب اکشن و مخفیکاری رو پیش روی شما گذاشته

لیکویید میمیره?؟

sanke اخر بازی میخواد خودکشی کنه اما Big boss براش توضیح میده که کشتن خودش جز ماموریت نیست و اون هم 6 ماه دیگر میمیره
لیکویید هم در اخر با snake روی outerheaven میجنگه و شکست میخوره و میمیره
اون مبارزه هم این جوریه که فکر میکردن vamp فناناپذیره اما بخاطر نانوماشین هایی که تو بدنش بود زخمهاش ترمیم میشد که snake سرنگی که nao,i بهش میده رو به گردن vamp میزنه و نانوماشین ها رو غیرفعال میکنه و در اخر raiden میکشتش

EHHASSATNI
07-08-2008, 11:41
اگه کسی بازی رو تموم کرده یه خلاصه از داستان بزاره
خلاصه داستان
اینه که بازی 2 سال بعد از big shell در mgs2 ادامه پیدا میکنه که snake رفته برای استراحت و نشون میده اومده بر سر مزار The Boss که اتاکان و کمپل میان بهش میگن که ما لیکویید رو پیدا کردیم تو خاور میانه هست که حال گرد اوری ارتشی هس که بتونه میهن پرستان رو نابود کنه و snake هم برای میهنپرستان وارد این قضیه نمیشه چون از اونا متنفره بلکله برای انسانها وارد میشه
در طول داستان ما با شخصی به نام derbin 893 اشنا میشیم که خودش رو یه gun launder معرفی میکنه که در واقع از میهن پرستان هست که کارهای snake رو زیر نظر بگیرم
تو اخرای بازی هم میفهمیم که اسلات بوده که خودش رو جا لیکویید زده که کارش راحت تر بشه و..........
خلاصه نداره خیلی زیاده حس ندارم تایپ کنم اگه کسی سوالی داره بگه من جواب میدم

ماتاتا
09-08-2008, 13:00
این vamp رو چطوری باید کشت..؟!! می افته زمین بعد دوباره بلند می شه با جون کامل..!! :19:

کمک کنید..! :19:

EHHASSATNI
09-08-2008, 13:12
ومپ بخاطر نانوماشین هایی که تو بدنش هست فنا ناپذیره انقدر بزنش تا جونش خالی شه بعد با CQC از پشت بگیرش در اخر هم سرنگی که naomi بهت داد بزن تو گردنش

ماتاتا
09-08-2008, 13:25
ومپ بخاطر نانوماشین هایی که تو بدنش هست فنا ناپذیره انقدر بزنش تا جونش خالی شه بعد با CQC از پشت بگیرش در اخر هم سرنگی که naomi بهت داد بزن تو گردنش

مرســـی.... :10::40::11:

من برم امتحان کنم ببینم چی میشه.... :8:

EHHASSATNI
09-08-2008, 13:32
خبرش رو بده

ماتاتا
09-08-2008, 16:26
خبرش رو بده

آقا دمت گرم اونو رد کردم... :10:

حالا توی این یارو روحه که مریل رو هم گیر انداخته موندم! اگر میشه یکی هم اینو بگه باید چه کارش کنم..!! :19::40:

حالا توی این یارو روحه که مریل رو هم گیر انداخته موندم! اگر میشه یکی هم اینو بگه باید چه کارش کنم..!! :19::40:

نمی خواد توضیح بدین خودم ردش کردم..! :13::31:

منم این بازی خارق العاده رو دیروز به اتمام رسوندم! بدون شک یکی از3 بازی برتر عمرم بود... :10:

گذشته از گیم پلی و گرافیک فوق العاده اش فیلمنامه خیلی قوی ای هم داره... :40:

در مجموع دیروز خـــــــــیلی حال کردم بازی فوق العاده زیبا و بی نقصی بود و کوجیما یه بار دیگه قدرت خودشو به رخ کشید، انصافا نبوغش تو بازی سازی بی نظیره.... :8:

حالا کسی خبر داره متال گیر 5 هم در راه خواهد بود یا نه..؟! :19:

EHHASSATNI
10-08-2008, 10:36
نه تایید شده نه تکذیب
حالا برو online بازی کن

Turok-71
22-09-2008, 22:22
متال گیر 4 برای پی سی اومده یا نه ؟

ali_ranger22
22-09-2008, 22:55
متال گیر 4 برای پی سی اومده یا نه ؟
نه
احتمالش اومدنش هم به صفر میل میکنه!
دوستان گیم پلی بازی چند ساعته ?؟

korokodil_avareh
23-09-2008, 01:30
سلام من نسخه هاي قبلي متال گير رو بازي كردم ولي به علت نبود Ps3 اين نسخه رو بازي نكردم
ميخواستم ببينم در پايان بازي سرنشت كاراكترهاي اين بازي بخصوص Snake,otacon,colonel,meryl,liquid چي ميشه
چون توي يكي از دموهاي اين بازي ديدم كهsnake ميخواست خودكشي كنه(البته فكر نكنم هيدئو كوجيما بذاره)

a.salireza
23-09-2008, 09:37
سلام من نسخه هاي قبلي متال گير رو بازي كردم ولي به علت نبود Ps3 اين نسخه رو بازي نكردم
ميخواستم ببينم در پايان بازي سرنشت كاراكترهاي اين بازي بخصوص Snake,otacon,colonel,meryl,liquid چي ميشه
چون توي يكي از دموهاي اين بازي ديدم كهsnake ميخواست خودكشي كنه(البته فكر نكنم هيدئو كوجيما بذاره)

من فقط اینو کیدونم که آخرش Snake کشته میشه ! :18: فکر کنم به خاطر ویروسی که داشت ! :41:

aseman e ghermez
24-09-2008, 13:58
نه

دوستان گیم پلی بازی چند ساعته ?؟
ساعتی نمیدونم ولی توی مجله بازی خوندم تنها مشکلی که داره تجربه کم گیم پلیه:41:

ehsan_
25-10-2008, 18:29
سلام دوستان
می خواستم خواهش کنم اگه کسی داستان کامل یا خلاصه شده(نه خیلی خلاصه) به زبان فارسی بازی داره یا سایتی رو بلده لینکشو یزاره خیلی مهمه در ضمن اون داستانmetal gear salid1,2,3,4 باشه و از داستانی که بازی نما منتشر کرد هم کامل تر باشه

ehsan_
25-10-2008, 18:39
همچنین من در سابتی خوندم در مجلهelectoronic gaming magazine به نقل از بک منبع درkonami که خواسته بود نا شناس بمونه گفته که این شرکت بین 6 تا 10 ماه پس از انتشار این بازی برای ps3 این بازی رو برای pcو xbox360هم منتشر می کنه والبته در جایی دیگر درستی این خبر در بک مجله زاپنی هم تاببد شده
پس دوستداران پی سی می تونند امیدوار باشن البته اگر این بازی برای پی سی بیاد حدود 10-12 عددdvd خواهد بئد!!!

pedram_sad
25-10-2008, 19:32
همچنین من در سابتی خوندم در مجلهelectoronic gaming magazine به نقل از بک منبع درkonami که خواسته بود نا شناس بمونه گفته که این شرکت بین 6 تا 10 ماه پس از انتشار این بازی برای ps3 این بازی رو برای pcو xbox360هم منتشر می کنه والبته در جایی دیگر درستی این خبر در بک مجله زاپنی هم تاببد شده
پس دوستداران پی سی می تونند امیدوار باشن البته اگر این بازی برای پی سی بیاد حدود 10-12 عددdvd خواهد بئد!!!
دوست عزيز
اين حرف ها فعلا همش rumor محسوب ميشه و فعلا تاييد نشده
فعلا هم بحث بر سر اومدن اين بازي براي XBOX 360 هست
و اگه تاييد بشه احتمال MULTIPLATFORM شدن براي 360 ميره
جاي ديگه KOJIMA گفته اگه براي 360 بياد ديگه خبري از SNAKE نيست و اصلا بازي MGS نيست
بازي با اسم MGS تحت KONAMI توليد ميشه اما ديگه KOJIMA دخالتي نداره
مثل بازي هاي MGS كنسول PSP

موفق باشيد

daniel45
06-01-2009, 14:05
سلام دوستان
می خواستم خواهش کنم اگه کسی داستان کامل یا خلاصه شده(نه خیلی خلاصه) به زبان فارسی بازی داره یا سایتی رو بلده لینکشو یزاره خیلی مهمه در ضمن اون داستانmetal gear salid1,2,3,4 باشه و از داستانی که بازی نما منتشر کرد هم کامل تر باشه
داستان Metal Gear Solid 3

داستان از جایی شروع میشود که یک دانشمند اهل روسیه بنام نیکلای اس.ساکلاف در امریکا زندگی می کرده و یا به نحوی پناهنده انجا بوده است دوباره به سرزمین خود باز میگردد و بعد از مدتی مشخص میشود که این فرد خیلی بی دلیل هم به کشورش باز نگشته است بلکه بازگشت او بخاطرمعامله ای بوده که امریکا در قبال خروج موشکهای روسیه از کوبا پس از بحران موشکی کوبا به ان تن داده است .در ۲۴ اگوست ۱۹۶۴ یک مامور زبده و ماهر سازمانی بنام force operations x وابسته به سازمان CIA به طور مخفیانه وارد خاک روسیه و منطقه ای بنام tselinoyarsk میشود.نام رمز این فرد نیکد اسنیک است و ماموریتش virtuous mission نام دارد.در این ماموریت او مستقیما از major zero فرمان میگیرد و نکته ای که اشکار شده این است که این mz بنیان گذار و موسس سازمان fox بوده است. به هر حال بعد از گذشت هر گونه سختی ای اسنیک موفق به پیدا کردن سوکولاو میشود و او توضیح میدهد که چگونه مجبور به ادامه ساخت سلاحی بنام shagohod شده که میتواند نتیجه را به نفع روسیه در جنگ سرد رقم بزند.که در راه برگشت به محل مقرر شده برای اتمام ماموریت اسنیک و سوکولاو مجبور به عبور از روی یک پل چوبی میشوند و در حال عبور کردن از این پل اسنیک ناگهان با مربی سابق خود یعنی the boss رو برو میشود(باید بگم که این زن اکنون برای کشور روسیه کار میکند).سوکولاو توسط نیروهایی بنام cobra unit اسیر میشود.the boss قصد داشت که سوکولاو را به همراه دو کلاهک هسته ای کوچک و قابل حمل به نام davey crockett را به دوست جدید و کسی که تازه با او هم پیمان شده بنام colonel volgin بدهد .ولگین یک مدافع اصول کمونیستی جوزف استالین و یکی از اعضای GRU و هم چنین عضو حزب برژنو است یک حزب افراطی در ارتش روسیه که قصد براندازی حکومت نیکیتا خراشچف را دارد تا leonid brezhnev و alexy kosygin را به جای او بنشانند(که در طی جریان بازی مشخص میشود که در واقع همه این نقشه ها و برنامه ریزیها طرح خود ولگین بوده است).ولگین به باس میگوید که باید اسنیک را بکشد؛چرا که چهره او را دیده است.اسنیک با باس درگیر شده و اسنیک را از روی پل به پایی پرت میکند طی این حادثه اسنیک به سختی مجروح میشود.ولگین نیز یکی از davey crockett ها را علی رغم مخالفت اسلات برای تخریب مرکز تحقیقاتی سوکولاو و(OKB_754)به کارمیبرد.هلی کوپتری که از طرف فاکس برای نجات اسنیک فرستاده میشود توسط کشور روسیه شناسایی و امریکا متهم به انفجار مرکز تحقیقاتی میشود و در طی این برنامه خراشچف به رئیس جمهور امریکا اخطار میدهد که ظرف یک هفته علیه امریکا اعلام جنگ خواهد کرد.بنابر این ۳۰ اگوست یعنی تقریبا پس از گذشت یک هفته پس از شکست در ماموریت اول اسنیک با ماموریت جدید خود با نام snake eater دوباره در منطقه TSELINOYARSK فرود می اید تا باس و ولگین را از بین ببرد و بی گناهی امریکا را ثابت کند.اولین ماموریت اسنیک ملاقات با رمزشکن سابق اژانس امنیت ملی ADAM است.در طی مسیر باس اسنیک را به دام می اندازد و سلاح هایش را از بین می برد.اسنیک به محل ملاقات میرود اما در عوض با ایوا که خود را مامور مخفی KGB معرفی میکند مواجه میشود.ایوا هم در طی سخنان خود به این نکته اشاره میکند که توانسته با معرفی خود به عنوان معشوقه سوکولاو به پایگاه شخصی ولگین یعنی groznyj grad رفته و میتواند اسنیک را در انجام ماموریت خود یاری کند.
اما ایوا در حقیقت مامور مخفی از طرف گروه چینی the philosophers است که برای به دست اوردن philosophers legacy به این ماموریت فرستاده شده است و حالا قصد دارد از اسنیک برای رسیدن به هدف خود استفاده کند.TP گروهی بود که پس از جنگ جهانی اول تشکیل شد زمانی که ابر قدرتهای بزرگ ان زمان یعنی چین و روسیه به دلایل نامعلوم یک پیمان سری با هم عقد کردند.اسنیک با اعتماد به ایوا و در قالب یک دانشمند وارد یک پایگاه تحقیقاتی بنام graniny gorki تحت کنترل ولگین میشود.او در انجا با گرانین رئیس پایگاه تحقیقاتی OKB_812 مواجه میشود که شدیدا به خاطر شهرت و دسترسی سوکولاو به منابع مالی سازمان به او حسادت می ورزد تا حد و اندازه ای که کلید تونلی به groznyj grad ختم میشود را به اسنیک میدهد تا او بتواند سوکولاو را نجات دهد و از کشور خارج کند تا بدین شکل گرانین از شر اصلی ترین رقیب خود خلاص میشود.اسنیک در راه رسیدن به پایگاه با اعضای مختلف کبرا روبرو و مجبور میشود ان ها را از بین ببرد.او ابتدا با the pain مواجه میشود سربازی که قدرتی دارد که با ان میتواند با ان زنبورها را کنترل کند بعد از ان با the fear در جنگلی پر از تله مبارزه میکند در ادامه یک زور ازمایی با the end که یک تک تیرانداز بسیار حرفه ای که حدودا ۱۰۰ سال سن دارد و به وسیله عمل فتوسنتز میتواند خود را سر پا نگه دارد!در نهایت اسنیک در تونلی که به grozyj grad ختم میشود با the fury مواجه میشود که یک فضانورد مجهز به شعله افکن بود و از یک jetpack برای پرواز استفاده میکرد.اسنیک خود را به پایگاه رساند و در لباس major raikovs خود را به لابراتواری که سوکولاو در ان بود رساند ولی قبل از اینکه بتواند او را نجات دهد با ضربه ای توسط ولگین بیهوش میشود.
وقتی اسنیک بهوش میاید خود را در حالتی میبیند که کیسه ای بر سر او کشیده شده و او فقط صدای ولگین را میشنود که دارد از سوکولاو بازجویی میکند و او را کتک میزند و در اخر هم سوکولاو زیز این تس و تیپا ها کشته میشود.(این وسطا صدای ایوا هم به گوش میرسید).بعد از ان نوبتی هم باشه نوبت ماست ولی اسنیک قوی تر از ان است که با ۴ تا مشت به حرف بیاید.بعد از این ماجرا ولگین به باس میگوید که چشم ما را از حدقه در بیاورند.هنگامی که باس با چاقوی خود به اسنیک نزدیک میشود ولگین دارد از ایوا بازجویی میکند و برای این کار از یک کلت استفاده میکند تا ایوا را به حرف در بیاورد همین که ماشه را کشید تا او را بترساند اسنیک به دسا اسلات ضربه زد و متاسفانه تفنگ پر بود و تیر به چشم راست اسنیک خورد(اخ)اسلات یک فرستنده روی اسنیک نصب کرد و بعد از این کار باس با یک تیر به پای اسنیک تیر زد(هوشیار نبوده)و به او گفت فرار کند.بعد از ان اسنیک زندانی میشود.گلوله ای که باس به پای اسنیک زده بود قرصی بود که اسنیک از ان برای صحنه سازی مرگ خود و فرار از زندان استفاده کرد.او از طریق پایگاه فرار کرد و مجبور به پریدن از یک ارتفاع بلند به داخل یک رودخانه برای فرار از دست اسلات شد.پس از پریدن از ان ارتفاع(کارشناسان سیمز ۴۷ اندازه ان را به اندازه برج میلاد تخمین زدند)اسنیک بی هوش شد و وقتی بهوش امد دید که در ختان اطراف رودخانه اتش گرفته و با فردی بنام the sorrow یکی از اعضای سابق کبرا که همه فکر میکردند مرده است روبرو شد و که به او گفت میخواهد غم و اندوه کسانی که ما شکست دادیم به او نشان خواهد داد.اسنیک هم مجبور شد روح کسانی که کشته است را دفع کند.در مسیر رودخانه با یک جسد مواجه شد که با لمس کردن ان اسنیک مرد.ولی ناگهان در زیر اب بهوش امد و سریع خود را به سطح اب رساند(معلوم نبود که این ارتیست بازیها یک خواب بود یا یک واقعیت مبهم)او مسیر رودخانه را تا یک غار دنبال کرد و در انجا با ایوا روبرو شد که او در این ملاقات تمام وسایل و تجهیزات ما بعلاوه c3 به ما داد و با کار گذاشتن c3 در تانکر سوخت shagohod ان را نابود کند اسنیک موفق شد اما در ان زمان صدای ولگین را شنید که همراه اسلات و باس در انجا حاضر شده بودند و این در حالی بود که ایوا به گروگان گرفته شده بود.بعد از یک درگیری سریع بین اسنیک و باس که باعث شد اسنیک خلع سلاح شود ولگین به او در مورد philosophers legacy توضیح داد که در واقع مقدار پول زیادی است که توسط سران کشورهای بزرگ در دنیا اندوخته شده و هدف او رسیدن به این مبلغ پول است.اسنیک با ولگین درگیر میشود و این در حالی است که زمان منفجر شدن c3 به صفر نزدیک میشود اسنیک پس از شکست ولگین با ایوا با موتورسیکلت از پایگاه فرار میکنند ولگین هم با shagohod به تعقیب اسنیک میپردازد و در نهایت در طی این ماجرا توسط اسنیک کشته میشود.اسنیک و ایوا در راه رسیدن به دریاچه و پیدا کردن ekranoplan و فرار از مهلکه با این وسیله نقلیه در دشت گلها با باس مواجه میشوند و اسنیک او را شکست میدهد و او را میکشد.باس به اسنیک میگوید:فقط یک اسنیک میتواند باشد یا یم باس.اسنیک و ایوا به الاسکا فرار میکنند.فردای ان روز ایوا اسنیک را ترک میکنددر حالی که مایکروفیلم حاوی اطلاعات در مورد مکان PL را با خود میبرد.ایوا در یک نوار برای اسنیک میگوید که او جاسوس چینی ها برای دست یافتن به PL بوده و ماموریت اسنیک و انفجار shagohod تنها حیله ای برای پوشش این هدف بوده استایوا هم چنان میگوید باس همواره در خدمت امریکا بوده و برای جلب اعتماد ولگین تغییر جناح داده است در واقع باس قربانی تخریب OKB_754 بود چرا که امریکا باید ثابت میکرد که بی گناه بوده است(هرچند که ان حادثه ها کار امریکا بوده است)برای همین وظیفه باس این بوده که به وسیله اسنیک کشته شود تا طی ان او یک خیانتکار بوده است.و بدین ترتیب باس برای وطنش کشته شده است.اسنیک هم محزون و ناراحت به مراسم تجلیل از خودش میرود.در این مراسم رئیس جمهور به اسنیک لقب BIG BOSS را میدهد اما او به طور واضح خشم خودش را نسبت به مافوقهایش ابراز میکند از جمله رئیس DCI که دستور مرگ باس را داده بود سپس به سر قبر باس رفت و بر سر قبر او اشک ریخت. در انتهای بازی در گفت گویی تلفنی اسلات با رئیس DCI مشخص شد که مایکرو فیلمی که ایوا به ان فرار کرده بوده جعلی بود و اسلات همان ADAM است و این که به لطف اسنیک حالا نیمی از legacy در اختیار امریکا هست!!در اخر هم جالب است بدانید که اسلات فرزند باس و sorrow است.(wow)
منبع:

daniel45
06-01-2009, 14:18
دوست عزيز
فعلا هم بحث بر سر اومدن اين بازي براي XBOX 360 هست
و اگه تاييد بشه احتمال MULTIPLATFORM شدن براي 360 ميره
جاي ديگه KOJIMA گفته اگه براي 360 بياد ديگه خبري از SNAKE نيست و اصلا بازي MGS نيست
بازي با اسم MGS تحت KONAMI توليد ميشه اما ديگه KOJIMA دخالتي نداره
مثل بازي هاي MGS كنسول PSP

موفق باشيد
دوست عزیز امکان MULTIPLATFORMER شدن MGS به هیچ عنوان وجود نداره.کوجیما در مصاحبات خودش گفته که اگر کنسولی به جز PS3 باشه که توان اجرای MGS4 رو داشته باشه حتما MGS4 برای اون کنسول میاد.اگر هم قرار بود برای Xbox360 یا PC بیاد تا حالا اومده بود.

ehsan_
06-01-2009, 16:02
دوست عزیز امکان MULTIPLATFORMER شدن MGS به هیچ عنوان وجود نداره.کوجیما در مصاحبات خودش گفته که اگر کنسولی به جز PS3 باشه که توان اجرای MGS4 رو داشته باشه حتما MGS4 برای اون کنسول میاد.اگر هم قرار بود برای Xbox360 یا PC بیاد تا حالا اومده بود.
سلام
اولا قدرت پی سی محدود نیست ومیشه تا چند برابر قدرت ps3 هم سیستم بست !! xbox360 هم درسته چندتا مشکل کوچیک داره ولی اونقدر نیست که نتونه این بازی رو اجرا کنه
دوما این طبیعی که بازی اول برای ps3 بیاد بعد از چند ماه که فروشش کم شد برای کنسولهای هم دیگه بیاد ! ومیاد!:31:
در آخرهم اگر اخبار بخونی روز به روز داره امکان اومدنش بیشتر واگه نمی خواست بیاد سران konami کامل این اخبار رو رد می کردن ولی حالا می بینی که رد نمی کنند وکوجیما فقط یکی از هیئت مدیره است!! انحصار takken و devil maycry شکسته شد و MGS4 هم شکسته میشه!!

بله تایید نشده ویعد از چند ماه تکذیب هم نشده(البته نه از سوی کوجیما) واین بزرگترین دلیل تایید این بازی برای دبگر کنسولهاست!!

ali_ranger22
06-01-2009, 16:51
بله تایید نشده ویعد از چند ماه تکذیب هم نشده(البته نه از سوی کوجیما) واین بزرگترین دلیل تایید این بازی برای دبگر کنسولهاست!! این بحث رو بی خیال :) چون در واقع همش از روی حدس و گمان هستش
اگه بیاد میاد اگه نیاد نمیاد ! :دي پس بحث کردن دربارش وقت تلف کردنه

mahdi213
02-02-2009, 13:56
سلام بر همه.
بچه ها از وقتی mgs 4 رو تموم کردم شبها خاب اهنگهاشو می بینم.
از کجا می تونم اونا رو دانلود کنم.لطفا بگید.
مرسی

B3HZ@D
02-02-2009, 16:10
من که یکی از ارزوهام اینه که متال گیر سولاید 4 رو بازی کنم
البته روی pc چون که ps3 ندارم
ولی اگه بخوان برای xbox بزنن حتما برای pc هم ریلیز می کنن
الان کونامی بیشتر بازیهاش رو برای pc هم بیرون میده بغیر از این متال گیر
در کل بازی محشریه و اگه بیاد حتی 100 dvd هم باشه ارزش خریدن رو داره

Masoud King
02-02-2009, 16:15
سلام بر همه.
بچه ها از وقتی mgs 4 رو تموم کردم شبها خاب اهنگهاشو می بینم.
از کجا می تونم اونا رو دانلود کنم.لطفا بگید.
مرسی
سلام
تو تاپیک زیر در خواست بده شاید فرجی بشه:
|^| دانلود موسیقی متن فیلم، کارتون و بازی

google_boy07
08-02-2009, 00:38
دوستان این قزیه metal gear touch چیه ؟؟؟

همون نسخه psp هستش یا چیزه جدیدیه یا ماله iphone هستش؟؟؟؟

ali_ranger22
08-02-2009, 12:48
یه نسخه ی جدید برای آیفون هستش ;)

google_boy07
08-02-2009, 14:14

Metal Gear Creator Working on Two New Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Acclaimed video game designer Hideo Kojima has revealed that he is directing two new games, as well as restructuring his development team to be more competitive.

One of those two Kojima-directed titles will be geared towards overseas gamers, according to a 1UP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) translation of an interview in Japanese gaming publication Famitsu. As Kojima's past third-person games have fared well worldwide, many speculate that the title is a first-person shooter, as the genre is popular in the West.
The overseas-targeted title will coincide with the restructuring of developer Kojima Productions, which the creator described as "a makeover from the ground up." Kojima hopes this will result in a studio that can compete with top developers around the world.
Along creating with the stealth-action Metal Gear series, Kojima has played a role in many other beloved titles, including the mech-combat franchise Zone of the Enders, the adventure-action game Snatcher, and the sun-utilizing vampire-slaying Boktai titles.
Details on the other game were sparse, with the creator only noting that it will be formally unveiled first and will be developed in a more traditional Kojima Productions environment, instead of fully embracing the shifts that the reorganization will bring.

فک کنم این kojima داره چندتا بازی دیگه هم بسازه ........

.................................................. .................................................. ...................................

Patriots (PS3) led a 16.7% sales jump and massive growth of Konami's PlayStation 3 sales volume, the
publisher revealed in its 2009 first quarter financial results.

Kojima Productions' stealth action shooter moved three million units since its June 12 debut, propelling Konami's PlayStation 3 business to 57.3% of its total sales in the quarter ending June 30. The figure shows a massive increase over the same reporting period last year, in which PlayStation 3 software accounted for just 1.3% of sales.
The publisher added that sales of Metal Gear Solid 4 are still "steadily increasing." Konami reported $656.1M in net revenue for the quarter, showing a 16.7% increase over the same reporting period last year. Profits amounted to $108.6M, or a 65.6% year-over-year increase.

منبع :

ali_ranger22
08-02-2009, 15:25
آره کوجیما اگه اشتباه نکنم در حال حاضر به طور همزمان داره 2 تا بازی رو کارگردانی میکنه :)

B3HZ@D
09-02-2009, 01:21
آره کوجیما اگه اشتباه نکنم در حال حاضر به طور همزمان داره 2 تا بازی رو کارگردانی میکنه :)

حتما اونها هم اختصاصی برای ps3 میخوان بدن
این کوجیما با pc بدجوری لجه...

Hitman67
09-02-2009, 12:58
حتما اونها هم اختصاصی برای ps3 میخوان بدن
این کوجیما با pc بدجوری لجه...
نمیدونم چرا اینطوری میکنه تمام بازیها توسط pc ساخته میشه ولی برای خود pc که خالق تمام بازیها هستش منتشر نمیکنن :41:

B3HZ@D
09-02-2009, 15:53
من هم نمی فهمم
که چرا کوجیما فقط ps3 رو ساپورت می کنه...حتی با xbox هم رابطه خوبی نداره
البته نسخه شماره 2 این بازی برای pc اومده...ولی این شماره 4 به نظر من بهترین بازیه
واقعا شاهکارهیه از طرف کوجیما...
خدا کنه نظرش عوض بشه

محمد ه ف
19-06-2009, 14:09
مرحله:ACT4

با سلام من تو بازی متال و اکت چار بازی گیر کردم
او نجایی که تو برف هستش من می رم تو یه فضای سر پوشیده و اون یارو که سگ جون هستش(اسمش:VAMP هست)
به اون میرسم حدود ده یا بیست بار میکشمش ولی بازم زنده میشه
از دوستانی که بازی رو تموم کردن در این مرحله تقاضای کمک می کنم
بازی چن تا ACT داره

kasra_khan2003
19-06-2009, 21:48
بچه ها قرار بود این نسخه از بازی واسه xbox بیاد، نیومد؟!

resident_evil
19-06-2009, 23:22
بچه ها قرار بود این نسخه از بازی واسه xbox بیاد، نیومد؟!

نه قرار بوده بیاد نه اینکه قراره در آینده بیاد ! Only On PS3 !

محمد ه ف
20-06-2009, 09:18
بچه ها کسی نیست متال رو تموم کرده باشه و جواب سوال ما رو هم بده
بازم سوالم رو مینویسم:

من تو بازی متال و اکت چار بازی گیر کردم
او نجایی که تو برف هستش من می رم تو یه فضای سر پوشیده و اون یارو که سگ جون هستش(اسمش:VAMP هست)
بازی چن تا ACT داره

pcali
20-06-2009, 11:00
نمیدونم چرا اینطوری میکنه تمام بازیها توسط pc ساخته میشه ولی برای خود pc که خالق تمام بازیها هستش منتشر نمیکنن :41:

آره دوست عزیز فقط به خاطر رعایت نکردن قانون کپی رایت در دنیای عزیز pc اینقدر ما داریم چوبشو میخوریم
اگر این بازی برای pc میامد حتی اگر کرک هم نمیشد من حاضر بودم نسخه اصلشو با یک وامی از کمیته امداد
بخرم اما صد حیف که pc این همه زیبایی میافرینه اما خودش اینقدر تو سر ی خوره تا اینکه یک بازی ریلیز میشه
اونو اگر عشقشون بکشه 100 سال بعدش برای pc اونم با هزار منت میدن بیرون تازه اگر یک موتور گرافیکی
مخصوص خوده pc باشه وگر نه اگر از روی کنسول بازی اونو ریلیز کنن هزار یک مشکل داره هی باید پچ نصب کنی اما من خیلی خوشحالم :31: حداقل از بازی evil 5 محروم نیستیم بازی کردن حق مسلم ماست:10:

S.Y.K
26-07-2009, 08:21
بچه ها کسی نیست متال رو تموم کرده باشه و جواب سوال ما رو هم بده
بازم سوالم رو مینویسم:

من تو بازی متال و اکت چار بازی گیر کردم
بازی چن تا ACT داره
دوست عزیز شما باید اول اون وکسنی رو که نایومی بهتون داده آماده کنید.بعد ومپ رو بکشید که برای اینکه راحت تر کشته بشه به سرش شلیک کنید چون سریع تر می میره.وقتی که بمیره دوباره از سر جاش بلند می شه و در همین حین جونش پر میشه شما باید اون رو از پشت بگیرید و واکسن رو بهش تزریق کنید

S.Y.K
26-07-2009, 10:48
Metal Gear Solid 4:Guns Of Patriots

سلام به همه ی دوستان عزیز
بین ما گیمر هر کسی یک بازی انجام داده که برای اون نسبت به بقیه ی بازی ها ممکنه بهترین باشه.من یک روزبهترین بازی که انجام دادم PRINCE OF PERSIA 3 بود.بعدا بازی های CALL OF DUTY 1-2-3 به دل من نشست.بعد از اون بازی GOD OF WAR 2 که یک حماسه ی به تمام معنا بود.تا همین پارسال GEARS OF WAR 2 منو به شدت جذب خودش کرد.بعد از اون KILL ZONE 2 با گرافیک فوق العادش و امروز هم METAL GEAR SOLID 4
چند وقت پیش وقتی که می خواستم بازی بخرم به هر بازی فکر می کردم به جز MGS4 .با دوستانم مشورت کردم.مثلا این عین جمله ای بود که نوید به من گفت MGS4 رو حتما بگیر چون اوج بازیه.بقیه ی دوستان منم همینو می گفتن.تا اینکه این بازی رو به همراه بازی های دیگه سفارش دادم و برام رسید.بازی های PS3 رو عصر بازی کردم و اولین بازی که بین بازی های جدید روی PS3 گذاشتم همین بازی MGS4 بود.منهنوز هم شک داشتم.من کلا از سری بازی های MGS خوشم نیومده بود.از MGS 3 متنفر بودم!و الان هم نگرانی داشتم از همین که از MGS4 هم خوشم نیاد. من وارد منوی بازی شدم.اولین چیزی که شما رو تحت تاثیر قرار میده آهنگ زیبای بازیه که بسیار غمگینه.واقعا آهنگ زیباییه.بعد وارد ACT 1 بازی شدم اسنیک پیر در حالی که در ماشینی نشسته و دارن به محل جنگ میرن.بعد از اینکه شما کنترل اسنیک رو در دست میگیرید بلافاصله متوجه می شید که دوربین بازی نسبت و نسخه های قبلی خیلی بهتر شده و این برای من یک نکته ی مثبت بود.کمی بعد از جلو رفتن شما در بازی روبات های غول آسا وارد صحنه می شن.شما باید با مخفی کاری اون بخش رو به اتمام برسونید من که تازه کار بودم کشته شدم بار اول و بعد از کشته شدنم OTOCON با حالت فریاد داد زد SNAKE YOU CANT DIE. SNAKE! SNAKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
این واقعا در نوع خودش جالب بود.مرگ اسنیک = فاجعه ی بزرگ.دوباره همون بخش رو اومدم و این باز موفق شدم ردش کنم.در اونجاست کهCUT SCENSE بازی بازی بیش از پیش خودنمایی می کنه.CUT SCEENS ابتدایی بازی با صحبت های اسنیک شروع میشه و با آهنگ غمگینی که با صحبت های اسنیک همراه میشه شما به این نتیجه می رسید که بازی با نوعی تاسف شروع میشه.WAR IS CHANGED.OUR TIME IS FINISHED .اما شما بعد عبور از بخش اول وبه نمایش CUT SCENSE که OTOCON و کلنل به دنبال اسنیک میان متوجه کیفیت CUT SCENSE ها می شید.موقعی که هلیکپتر اومده کت اسنیک چنان زیبا و طبیعی تکون می خوره که آدم باز هم باید اعتراف کنه این بازی فوق العادس.سپس شما بعد از دیدن این صحنه ها بازی رو در دست می گیرید.در بازی راه های مختلفی برای عبور وجود داره و هنوز کانال ها هم وجود داره که می تونید به طور سینه خیز ازش عبور کنید و دید شما اول شخص میشه.شما در بازی تحت تاثیر لباس اسنیک قرار می گیرید وقتی که روبات های غول آسا اسنیک رو ئنبال می کردند اسنیک با کمک همین لباس از دید اونها پنهان شد.لباسی که با هر چیزی که تماس پیدا کنه به همون رنگ در میاد.گرافیک بازی فوق العادس به همراه کویری جنگ زده و خشک که رو به نابودیه.کمی در بازی پیش می روید و OTOCON با دست پر میاد.او برای شما دو اسلحه به همراه یک روبات و SOLID EYE رو فرستاده.این روبات قابلیت های بسیار عالی داره.نمونه ای از این قابلیت ها:نامرئی میشه.می تونه به دشمنان یک نوع شوک وارد کنه که باعث بیهوشیه اونا میشه.می تونه صدا ایجاد کنه تا دشمن منحرف بشه و شما از پشت سر دشمن رو بکشید.می تونید به وسیله ی اون ببیندی در جلوی شما چه اتفاقاتی می یفته و حتی کدوم مسیر برای عبور بهتره و جمع کردن مهمات.SOLID EYE هم بسیار کار آمده.در 3 حالت می تونید ازش استفاده کنید یک حالت در همون دید سوم شخص خودتون که می تونید باهاش مهمات رو پیدا کنید.یک دید دیگه دید اول شخصه که به شما میده و در حالت سوم یک جور دوربین سبز رنگ(دید در شب نیست) هست که با اون دشمنان رو به راحتی می تونید تشخیص بدید.اسلحه ها هم که که یکی از اون ها می کشه و دیگری با شلیک تیرش و اصابت به دشمن اون به خواب میره.شما با تجهیزات FULL به سراغ دشمنان میرید.تا اینکه به MERYL می رسید و او حیران میشه از این چهره ی پیر و فرسوده ی شما.تا همین جا دشمنانی سریع با هوش مصنوعی بسیار بالا به شما حمله می کنن و در اینجا بازی از حالت مخفی کاری به حالت شوتر تبدیل میشه.یک تبدیل هنرمندانه.باید با سیاست خاصی برید جلو تا جونتون هدر نره و بازی ادامه پیدا می کنه.در همین جا با شخصیتی مثل AKIBA آشنا می شدید.یک کار فوق العاده ی دیگه هم این بود که سازندگان بازی داستان بازی رو طوری ساختن که شما در هر لحظه ممکنه یک حال باشید.این AKIBA اوج کمدی داستانه ولی اتفاقاتی هم در بازی میفته که شما رو تا پای اشک ریختن می بره!در حین ACT 1 با شخصیتی به اسم DREBIN آشنا میشید که خیلی به شما کمک می کنه.شما وقتی دکمه ی START رو می زنید در بخش های متنوعی رو می بینید CODED که برای مکالمه هاست.یا اینکه لباستون چه جوری باشه یا اینکه اسلحه هاتون رو تنظیم کنید یک بخش هم DREBIN SHOP هست که متنوع ترین اسلحه ها رو به همراه دوربین و صدا خفه کن.بر می گردیم به بازی.شما در بازی می تونید از بشکه هم استفاده کنید که خیلی کار آمده.البته همون دشمنان با درجه یک شما که قابلیت پرش ها بلند استتار و هوش مصنوعی بالا رو دارن.بعد از شکست دادن BOSS بازی در ACT 2 با این دشمنان دوباره برخورد می کنید با این تفاوت که این بار می تونید در مقابل اونها از مخفی کاری هم استفاده کنید که البته خیلی سخته.من از بشکه استفاده کردم تونا هم داشتن می مدن گفتن بشکه اینجا چی کار میک نه و بعد بشکه رو با پا انداختن و من لو رفتم 3-4 بار هم بین علف ها قایم شده بودن که اصلا و ابدا قابل تشخیص نبودن.قسمت هایی که نوشتم بخش بسیار کوتاهی از ACT 2 و خلاصه ای از ACT 1 بود.حالا ببینید با چه شاهکاری طرف هستید!
نگاه کلی من به بازی:
موزیک بازی:موزیک های بازی عالیه.بی نظیره و همچنین تاثیر گذار.من هر بار وارد بازی می شدم آهنگ منوی بازی رو گوش می دادم خیلی قشنگ بود.در حین بازی موزیک به اضافه ی اتفاقاتی که میفته شما رو به شدت تحت تاثیر قرار میده.من GOD OF WAR رو به خاطر آهنگ های حماسی بازی دوست داشتم ولی آهنگ های این بازی فراتر از این حرفاست...
گرافیک بازی: گرافیک بازی و جزئیات در بازی بی نظیر کار شده من همین بازی رو انجام دادم بعد خواستم یه مقداری RAINBOW SIX VEGAS بازی کنم ولی به این نتیجه رسیدم که چه قدر VEGAS کم جزئیاته و اصلا به دلم ننشست.محیط اطراف بسیار عالی کار شده.گرافیک بازی باعث من در کل بسیاری از بازی هایی رو که قبلا از لحاظ گرافیکی قبول داشتم فراموش کنم
گیم پیلی: شما در بازی با یک گیم پلی معتاد کننده طرف هستید مدام دوست دارید با مخفی کاری مراحل رو پیش ببرید.اگر اصول مخفی کاری رو رعایت کنید به کشتن یک نفر هم نیازی نیست.حتی یک نفر ولی در بعضی مواقع باید دست به کار بشید.و حداقل یک نفر ور بی هوش کنید چون خیلی مزاحمه.شما در بازی می تونید دشمن رو خفه و بی هوش کنید.به زمین بندازید.گروگان بگیرید و یا حتی بکشید.که البته کشتن توصیه نمی شه چون دشمنان بلافاصله با HQ تماس می گیرن و بعد شما باید یه 5 دقیقه ای عین سنگ بشینید تا اونها برن و اگه شانس بیارید سربازان اضافه ای که فرستاده شدن بهتون شک نکنن.در کل بازی 5ACT داره که من با مخفی کاری تمام برای هر ACT چیزی حدود 5 ساعت وقت گذاشتم.همچنین در بازی می تونید از مجله های س---ک---س---ی--- هم استفاده کنید:21::27:به این شکل که اون رو سر راه قرار می دید دشمن خدا زده هم میاد نگاه می کنه و بالای سرش یه علامت قلب وجود داره حالا شما 2 راه دارید 1 عبور کنید 2 به وسیله ی یکی از راه هایی که در بالا اشاره کردم پدرشو در بیارید
CUT SCENSE : اینها رو هم براتون توصیف کردم که چه کیفیتی داره
داستان بازی:این بازی منو از خودم بی خود کرده ولی من فقط 50-60 درصد بازی رو فهمیدم!متاسفانه بازهم این زبان انگلیسی کار دست ما داد.داستان بازی بسیار جالب و عمیقه ولی بعیده که ما گیمر های ایرانی به بتونیم داستان رو به طور کامل بفهمیم.در کل داستان بازی بسیار عالیه ولی اگه از من بپرسن اینجا باید یک تقدیر بزرگ از GEARS OF WAR 2 به عمل آورد چون که شما داستان بازی رو بدون نیاز سطح سواد انگلیسیه بالا می فهمیدید.واقعا من هنوز بازی ندیدم که بتونه مثل GEARS OF WAR 2 چنین داستان تاثیر گذار و روانی رو داشته باشه.
تنوع دشمنان : تنوع دشمنان در بازی خوبه ولی بعضی وقتا شما چنا گرم مخفی کاری میشید و چنان وارد بازی می شید که دیگه اصلا که دیگه به چهره یا لباس دشمنان توجهی نمی کنید.من وقتی داشت مم رحله آخر بازی رو با مخفی کاری انجام می دادم دوست من اومد و باهاش دست دادم اون هم گفت چرا این قدر داغ شدی؟تب داری؟گفتم آره تب MGS4 مارو هم گرفته:27::27::27:دشمنان شما در مراحل اول آدم ها هستن.در بعضی مراحل هم در حالی که دو گروه با هم در حال جنگ هستن باید عبور کنید که بسیار جالبه هیچ یک از دو گروه نباید شما رو ببینن.در بازی شما می تونید دو نوع سینه خیز برید سینه خیز تند و کند که در حالتی که باید مواظب باشید تا دو طرف در حال جنگ شما رو نبینن من سینه خیز کند رو توصیه می کنم.BOSS های بازی هم کمی یکنواخت ولی هر کدام با ویژگی های خاص خود به سراغ شما میان.از هر کدوم از اونها چیزی رو به عنوان غنیمت بر می دارید.به نظر خود من کارامد ترین اون ها رو اسنیک از BOSS بازی در ACT 2 بر میداره یک ماسک که مانند لباس اسنیک تغییر رنگ کی ده و دشمنان خیلی خیلی کتر به شما شک می کنن.از بقیه معمولا اسلحه بر می داره.
تنوع مراحل:من که خودم از مراحل بازی واقعا لذت بردم
ACT 1 در مناطق کویری
ACT 2 در مناطق سر سبز و نیمه جنگلی
ACT 3 در شهر
ACT 4 در کوهستان های برفی و سفید پوش
ACT 5 در کشتی لیکوئید
ACT 1.2 رو قبلا توضیح مختصری دادم
ACT 3 که در اون باید تماما از مخفی کار بهره ببرید برای اینکه به BIG MAMA برسید باید یک نفر رو تعقیب کنید.این مرحله هم باید خیلی محتاط باشید
ACT 4 هم خیلی قشنگه در ACT 4 باید با 2 BOSS رو برو بشید یک فرد گرگ مانند که اسمشو یادم نیست و VAMP .من خودمم اول ندونستم که باید چه جوری بکشمش بعد از طریق CODED با OTOCON تماس گرفتن و اون خدا زده هم بعد از کلی حرف مفت بهمون میگه که باید چه کار کنیم.در پایان ACT 4 هم باید با روبات METAL GEAR REX به جنگ METAL GEAR RAY برید که کمی آدم رو یاد اون بروماک واری GEARS OF WAR 2 می ندازه البته نه به اون عالی و جالبی.البته واقعا با این کار سازندگان بازی سنگ تمام گذاشتن و تنوع مراحل کامل میشه
در ACT 5 دشمنان شما با هوش مصنوعی درجه یکی که دارن دنبال شما می گردن اونا می دونن که شما حضور دارید ولی نمی دونن کجا هستید.من اومدم و با خودم گفتم این مرحله که دیگه مخفی کاری نداره دشمنان رو می کشتم و می رفتم ولی اونا بازم میومدن.در کل دیدم که در این حالت هم مخفی کاری می تونه اتفاق بیفته ولی با یه تفاوت اینکه خیلی زیبا تر جذاب تر دوست داشتنی تر هست که من حسرت می خورم که چرا همه ی مرحله ها اینطوری نبود!
اتفاقات خاص بازی که منو حیران وتعجب زده کرد و منو در ساعت 3 بعد نصف شب به دست زدن برای بازی وادار کرد:
در ACT 4 یک چیز توجه منو جلب کرد.صفحه سیاه شد.رفت روی یک بازی دیگه!!!:18:نه صبر کنید یک بازی دیگه نبود اون METAL GEAR SOLID 1 بود!!!:18:من عکس های MGS 1 رو توی مجله ی بازی رایانه دیدم و فهمیدم که این همون بازیه.اما چرا؟؟؟!؟!؟! یک بخش کوتاه رفتم جلو و به این نتیجه رسیدم که بازی خیلی سخت هم بوده.خوب نا گهان اسنیک از خواب پرید.بله اسنیک خواب جونی هاش رو می دید!خیلی جالب بود چهره ی اسنیک در MGS 1 که روی تنه ی اسنیک بود ناگهان تبدیل به چهره ی پیراسنیک تبدیل شد!!!از اون چهره ی بی جزییات و نامعلوم و تار که روزی اوج گرافیک بود حالا اومدیم سر چهره ی پر جزییات و با گرافیک اسنیک پیر(آدم به فکر فرو می ره که آیا ممکنه روزی برسه که چهره ی اسنیک پیر هم کم جزییات و تار به نظر بیاد؟کسانی که MGS 1 رو بازی می کردن الان چی می گن؟!؟!)خوب ما ACT 4 رو شروع کردیم اما به یک بخش بازی رسیدیدم به خاطر هوای برفی یه کمی نا معلوم بودبعد یک پله بود رفتم بالا.ناگهان یک آهنگ فوق العاده زیبا و دوست داشتنی در بازی پخش شد.محیط خیلی آشناست که ناگهان توجهم به یک چیزی جلب شد بله خودشه MGS 1 همون مرحله ای که در MGS 1 رفته بودید و الان هم خوابشو دیده بودید دوباره طی کردید.این خیلی خیلی برای من جالب بود.
اما از قابلیت SIXAXIS دسته های PS3 هم در بازی استفاده شده بود اما نه خیلی زیاد نه!مثلا بازی HEAVENLY SWORD از قابلیت SIXAXIS خیلی استفاده می کنه اما در MGS 4 خیلی کمتر مثلا یک نمونه برای کشتن یکی از BOSS های ACT 5
و میریم سر مطلب اصل کاری اسنیک در مرحله ی آخر در حالی که صفحه ی تلویزیون به دو قسمت تقسیم شده بود پیش می رفت.اسنیک دیگه جانی نداره.داره نابود می شه.حالش خیلی بدهشما فقط باید دکمه ی مثلث رو پشت سر هم فشار بدید اول اسنیک نیمه جان بعد می یفته بعد سینه خیز و درآخر با تمام وجود پیش میره تا به بخش اصلی و پایانی بازی برسه خیلی صحنه ی تاثیر گذاریه مخصوصا اینکه در نیمه ی بالایی صفحه داره کشتی همرزمان شما رو نشون می ده که به وسیله ی دشمنان مورد حمله قرار گرفته و داره نابود میشه و اگه شما خودتون رو نرسونید همه ی دوستان شما از بین می رن.آهنگ غم انگیزی پخش میشه اسنیک به زحمت فراوان خودش رو به اتاق اصلی می رسونه به سختی هرچه تمام ترو و قضیه به خوبی و خوشی تموم میشه ولی اسنیک حال بسیار بدی داره بسیار بد... که ناگهان لیکویید میاد بالای سرش و بهش می گه بذا ببینم چه قدر توانایی داری برادر بهش 2 تا از اون واکسن ها رو تزریق می کنه و اسنیک سر حال میاد وای میسه به جنگیدن در ACT 4 لیکویید بد جوری اسنیک رو شکست داد ولی الان به نظر می رسه اسنیک از لحاظ توانایی هیچ گونه کمبودی نسبت به لیکویید نداره و به خوبی داره می زنتش یک مبارزه ی تن به تن اما ناگهان کنترل اسنیک در دستان شما.3 سبک در یک بازی مخفی کاری-شوتر-فایتر!!!:18::18::18:حالا شما باید وایسید عین بازی TEKEN یا STREET FIGHTER با لیکوئید بجنگید.من شروع کردم به دست زدن برای این بازی.این بازی به این شکل تحسین منو بر انگیخت
سخن آخر:
من چیز هایی رو که در این بازی دیدم هرگز فراموش نخواهم کرد.تغییر سبک بازی در موارد مختلف تحسین منو به شدت بر انگیخت .یک بازی کامل و بی عیب و نقص.فهمیدم که چه اشتباهی می کردم.اگر من این بازی رو نخریده بودم بهترین بازی عمرمو از دست داده بودم.من از بازی های جدیدی که خریدم راضی بودم و عالی نبودند MGS 4 جبران همه ی این کاستی هارو کردMGS 4 فقط یک بازی نبود برای کسانی که با تمام وجود بازی کنند یک دنیا بود!اگر انگلیسی شما هم قوی باشه و داستان رو کامل بفهمید دیگه بعید می دونم توی زندگی از بازی دیگه ای خوشتون بیاد مگر METAL GEAR SOLID 5 البته با حضور اسنیک هر چند اسنیک خود کشی نکرد و زنده موند در پایان بازی ولی آیا باز هم ادامه خواهد داد؟
این متنیه که پشت کاور بازی نوشته شده بود
A HERO MUST STAND ALONE IN HIS FINAL BATTLE
چرا واژه ی FINAL ؟
من که دیگه بعید می دونم یه بازی بتونه این طوری منو تحت تاثیر خودش قرار بده و مجذوب کنه!
این بازی بازیه که تکرار نمیشه
و هیچ بازی نمی تونه جای MGS 4 رو برای من بگیره
MGS 4 یک شاهکار بی نظیر بوده هست و خواهد بود
به امید روزی که یک بار دیگه اسنیک رو در سری بازی های MGS ببینیم
موفق باشید
یحیی:10:

mehdi_360
26-07-2009, 11:08
یحیی جان دمت گرم...
عالی بود ،خیلی گلی...

S.Y.K
26-07-2009, 17:19
یحیی جان دمت گرم...
عالی بود ،خیلی گلی...
قربونت برم مهدی جان.خودت عزیز ترینی:11:
من چنان تحت تاثیر این بازی قرار گرفتم که واقعا نمی دونم چی کار کنم
احساس می کنم اگه 100 بار دیگم این بازی رو تموم کنم کمه .یک احساس خاصی در بازی به شما دست میده.نمی دونم شاید به خاطر جو و داستان بازی باشه ولی باید تبریک گفت به سازندگان بازی که چنین بازی بی نظیر و شاهکار فراموش نشدنی رو ساختن
پیشنهاد می کنم اگه بازی رو گرفتید با آخرین درجه برید بعد از پایان بازی یک درجه ی دیگه هم باز میشه
ترتیب درجات
بعد از پایان بازی درجه ای که با قرمز نوشتم آشکار میشه
LIQUID EASY
NAKED NORMAL
SOLID NORMAL
BIG BOSS HARD
THE BOSS EXTREME

bakan
26-07-2009, 17:42
سلام
میگم منم تو کف این بازیم واقعا دلم نمیخواهد تمومش کنم ولی چاره ای نیست:31:ببخشید این bassکه کنترل ادمارو به دست میگیره رو باید چهجوری کشت هر کاری میکنم نمیتونم باتیر بزنمش همون که دوتا عروسک از دستش اویزونه رو میگم اعصابم رو خورد کرده:18:میشه کمکم کنید:10:

S.Y.K
26-07-2009, 23:40
سلام
میگم منم تو کف این بازیم واقعا دلم نمیخواهد تمومش کنم ولی چاره ای نیست:31:ببخشید این bassکه کنترل ادمارو به دست میگیره رو باید چهجوری کشت هر کاری میکنم نمیتونم باتیر بزنمش همون که دوتا عروسک از دستش اویزونه رو میگم اعصابم رو خورد کرده:18:میشه کمکم کنید:10:
سلام دوست من
اول باید تبریک بگم چون بازی رو تا به اینجا پیش آوردید
بعد هم باید تسلیت بگم چون این شاهکار داره تموم میشه.اما جای نگرانی نیست هنوز هم یک سورپرایز در بازی باقی مونده
خوب بریم سراغ این boss :
این boss کلا boss سختی نیست ولی یه کم ریزه کاری داره که باید بهش توجه بشه
اول شما اگه توجه کنید می ینید افرادی که هاله آبی دورشون رو فرا گرفته به وسیله ی عروسک آبی و MERYL به وسیله ی عروسک نارنجی (یا قرمز) کنترل میشه.علتی که شما نمی تونید به این BOSS شلیک کنید اینه که اون داره کنترل شما رو ازتون می گیره و شما درگبر یک نوع بی تعادلی می شید.
اینجاست که باید یک بار دیگه دعا کنید به جان نایمی خدابیامرز که اون واکسن( یا همون سورنج تلفظ فارسی سرنگ) رو به شما داد.راه فرار از این بی تعادلی اینه که شما از سرنگ استفاده کنید.به طوری که انتخابش می کنید و با دکمه ی ضربدر ازش استفاده کنید.حالا شما می تونید به راحتی به این BOSS شلیک کنید.
پیشنهاد از خودم:بلافاصله که از حالت بی تعادلی آزاد شدید اول کسانی رو که اطرافشون رو هاله ی آبی فرا گرفته با تیر بزنید تا بیفتن زمین اگه این کارو نکنید مساله ای نیست ولی دلیل من اینه که شما با کشتن این افراد راحت تر میشید BOSS این مرحله بعد از اینکه شما از حالت بی تعادلی خارج شدید اون 5-6 نفر رو متمرکز می کنه و روی سر شما می ریزه به خاطر همین ممکنه مشکل ساز بشن.پس تا از حالت بی تعادلی خارج شدید اول افرادی رو که اطافشون رو هاله ی آبی فرا گرفته بکشید
خوب حالا شما باید یک بار به عروسک قرمز و یک بار به عروسک آبی شلیک کنید توجه کنید که تیر حتما بهشون بخوره.می تونید با تک تیر انداز هم این کارو بکنید (برای راحتی) بعد می بینید که BOSS اون MERYL خدا زده رو مثل سپر میاره جلوی خودش و MERYL هم اسلحش رو به سمت شما می گیره(الان اگه اینجا اون 5-6 نفر رو کشته باشید دیگه راحت هستید! اگه نکشید 5-6 نفری میریزن روی سر اسنیک که این یه کم دردسر سازه.پس سعی کنید همون موقعی که گفتم اونا رو بکشید)حالا شما باید اول مواظب باشید تیر به MERYL اصابت نکنه و بعد یک بار دیگه عروسک قرمز و آبی رو بزنید.این کارو که انجام دادید یک بار دیگه BOSS شخصیت MERYL رو مثل سپر روبروی خودش قرار میده با این تفاوت که این دفعه MERYL به جای اینکه اسله رو به سمت شما بگیره به سمت سر خودش می گیره!
حالا دیگه کار خاصی نمونده این بار فقط باید به عروسک نارنجی شلیک کنید.فقط به عروسک نارنجی.بعد از 2-3 بار شلیک عروسک از دست BOSS میفته و شما باید تا دوباره برش نداشته سریع برش دارید.تا برش داشتید دکمه ی START رو بزنید وارد بخش WEAPONS بشید و اونجا ایت عروسک رو به اسلحه های خودتون اضافه کنید.حالا دیگه خیلی راحت عروسک رو انتخاب کنید به سمت BOSS نشنه برید و شلیک کنید.حالا کنترل BOSS دست شماست.با گرفتن دکمه ی L1 و تکان دادن دسته های PS3 می تونید از قابلیت SIXAXIS دسته بهرهمند شده و با چند بار بالا و پایین کردن دسته BOSS رو نابود کنید.عین تو سری زدن می مونه.این BOSS با اون خنده هاش خیلی منو عصبی می کرد.دلم خنک شد:31:
تذکر:هر چند وقت یک بار ممکنه BOSS یک اشعه ی آبی پرتاب کنه ویکی از اون 5-6 نفر رو دوباره زنده کنه که مشکلی نیست و شما می تونید دوباره اونهایی رو که زنده می شن بکشید
بعضی وقت ها هم ممکنه یک هاله به سمت شما شلیک کنه و در اثر اون شما دوباره دچار بی تعادلی بشید و نتونید بهش شلیک کنید در این صورت دوباره از سورنگ استفاده کنید
اگر همین طوری که گفتم پیش برید هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت
ولی اگر بازهم نتونستید بگید تا بهتون کمک کنم
موفق باشید دوست عزیز

bakan
27-07-2009, 19:07
بلاخره اين شاهکار تموم شد وارزش داشت که واسه اين بازيps3 بخريم:8: بايد اين رو هم اعتراف کنم که اين قشنگ ترين بازي بود که تو عمرم انجام داده بودم و واقعا از هر جهت عالي کارشده بود گرافيکش طوري بود که انگار واقعا توخود بازي هستي صدا گذاريشم که بااون اهنگها که واقعا ازبس زيبا ودل نشين بودند که ادم دلش ميخواست فقط بشينه اهنگهاي اين بازي رو گوش کنه و از طرف ديگه داستان اين بازي آدمرو مجذوب خودش ميکنه وهمه اينها کنارهم يه بازي بسيار زيبا به نام metal gearsolid4 رو ميسازه:5: ازشماهم اقا s.y.k تشکر ميکنم که توي اون مرحله منو راهنمايي کرديد واقعا گيرکرده بودما:31:

S.Y.K
27-07-2009, 22:04
بلاخره اين شاهکار تموم شد وارزش داشت که واسه اين بازيps3 بخريم:8: بايد اين رو هم اعتراف کنم که اين قشنگ ترين بازي بود که تو عمرم انجام داده بودم و واقعا از هر جهت عالي کارشده بود گرافيکش طوري بود که انگار واقعا توخود بازي هستي صدا گذاريشم که بااون اهنگها که واقعا ازبس زيبا ودل نشين بودند که ادم دلش ميخواست فقط بشينه اهنگهاي اين بازي رو گوش کنه و از طرف ديگه داستان اين بازي آدمرو مجذوب خودش ميکنه وهمه اينها کنارهم يه بازي بسيار زيبا به نام metal gearsolid4 رو ميسازه:5: ازشماهم اقا s.y.k تشکر ميکنم که توي اون مرحله منو راهنمايي کرديد واقعا گيرکرده بودما:31:
بله دوست من.اول باید بگم که خوشحالم که تونستم کمکتون کنم
و در ادامه باید بگم من بعید می دونم کسی این بازی رو انجام داده باشه و خوشش نیومده باشه.
بدون اغراق تک تک بخش های بازی بی نظیر بود:46:
یعنی من که یادم نمیاد یه قسمتی توی این بازی بد بوده باشه فوق العاده بود این بازی
من قبلا شده بود از یه بازی خیلی خوشم بیاد ولی هیچ وقت هیچ بازی نتونست مثل METAL GEAR SOLID 4 منو به به این شکل تحت تاثیر خودش قرار بده.نمی دونید چه حالی هستم.شاید من خیلی از این بازی خوشم اومده.ولی جالب اینه که من هیچ پیش زمینه ی قبلی نداشتم.یعنی نه خیلی مایل به خرید بازی بودم.نه MGS 3 به دلم نشسته بود.نه سری بازی های MGS رو می پسندیدم.بعضی وقتا آدم به خاطر یه پیش زمینه ی قبلی که از بازی داره به خودش تلقین می کنه که این بازی خوبه.ولی ببینید MGS 4 چه جوری منو تحت تاثیر قرار داده.یک بازی که واقعا به دل من نشست.من امشب می خوام بازی رو با درجه ی THE BOSS EXTREME شروع کنم
براتون توصیف می کنم هوش مصنوعی دشمنان چه تغییراتی کرده

Ava UK
03-12-2009, 04:30
با تعریف هایی که از این بازی کردید منم مشتاق شدم بگیرمش. من بیشتر از سبک نقش اول خوشم میاد. امیدوارم که باهاش به مشکلی بر نخورم.

راستی کسی آنلاینشو بازی کرده؟ آنلاینش چطوریه... از لحاظ گرافیک و گیم پلی. اونجا هم سبک نقش سومه یا به نقش اول تبدیل میشه؟

Layken
03-12-2009, 11:43
این بازی از همه لحاظ در اوج قرار داره گرافیک گیم پلی ..داستان البته اگه سری های قبلیشو بازی کردی .
انلاین بازی نکردم ولی تکنفرش که محشره بازی کن حالشو ببر ...
( برم من باز بازیش کنم یاد خاطرات گذشته.)

S.Y.K
03-12-2009, 13:42
با تعریف هایی که از این بازی کردید منم مشتاق شدم بگیرمش. من بیشتر از سبک نقش اول خوشم میاد. امیدوارم که باهاش به مشکلی بر نخورم.

راستی کسی آنلاینشو بازی کرده؟ آنلاینش چطوریه... از لحاظ گرافیک و گیم پلی. اونجا هم سبک نقش سومه یا به نقش اول تبدیل میشه؟
دوست عزیز این بازی واقعا بازیه زیباییه
و در تابستان که بازی های جالبی نمیومد این بازی جای تمام اون کمبود ها رو گرفت و روزهای بسیار خوبی رو باهاش تجربه کردم
بیشتر گیم پلی بازی رو باید به صورت مخفی کاری پیش برید
بعضی از قسمت ها شوتر میشه
و بخش آخر بازی رو هم بهتره خودتون تجربه کنید
مطمئن باشید صحنه های به یاد ماندنی رو با این بازی تجربه خواهید کرد
البته سبک بازی و مخفی کاری اون با بازی مثل Splinter Cell خیلی تفاوت داره
من MGs3 رو که بازی کردم اصلا خوشم نیومد اما نسخه ی 4 یه چیز دیگه بود!
بحش آنلاین بازی با نام Metal Gear Online شناخته میشه که در اون نقش سرباز ها یک طرف و اسنیک هم یک طرف قرار میگیره
اگه سرباز ها رو برای بازی انتخاب کنید کمی با حس اونها و به چنگ اسنیک میفتن آشنا تر خواهید شد
بخش آنلاین بازی جذابیت های خاص خودشو داره

Layken
03-12-2009, 14:24
دوست عزیز این بازی واقعا بازیه زیباییه
و در تابستان که بازی های جالبی نمیومد این بازی جای تمام اون کمبود ها رو گرفت و روزهای بسیار خوبی رو باهاش تجربه کردم
بیشتر گیم پلی بازی رو باید به صورت مخفی کاری پیش برید
بعضی از قسمت ها شوتر میشه
و بخش آخر بازی رو هم بهتره خودتون تجربه کنید
مطمئن باشید صحنه های به یاد ماندنی رو با این بازی تجربه خواهید کرد
البته سبک بازی و مخفی کاری اون با بازی مثل Splinter Cell خیلی تفاوت داره
من MGs3 رو که بازی کردم اصلا خوشم نیومد اما نسخه ی 4 یه چیز دیگه بود!
بحش آنلاین بازی با نام Metal Gear Online شناخته میشه که در اون نقش سرباز ها یک طرف و اسنیک هم یک طرف قرار میگیره
اگه سرباز ها رو برای بازی انتخاب کنید کمی با حس اونها و به چنگ اسنیک میفتن آشنا تر خواهید شد
بخش آنلاین بازی جذابیت های خاص خودشو داره

درسته صحنه اخر واقعا لذت بخش هستش....
ولی من از mgs3 خیلی خوشم میاد شاید از همه قسمتهای متال گیر این قسمت برام جالبتر بود..

lord69
03-12-2009, 22:39
سلام دوستان
من همیشه از طرفدارای پر و پا قرص mgs بودم به طوری که mgs 2 و mgs 3 رو روی هم بالای 100 بار تموم کردم!اما چون ps3 ندارم نتونستم mgs4 رو بازی کنم.آخه دیدم من الان جز mgs به هیچ بازی علاقه ندارم گفتم اگه ps3 بگیرم کاری باهاش نمی کنم.از اون روزی هم که این بازی اومد تا الان فقط دارم حسرتشو می خورم.هی صبر کردم شاید جور بشه یه طوری بازی کنمش اما نشد!:41:
اینارو گفتم که بگم خوشا به حال شما!
نهایتا تصمیم گرفتم که از یه جایی لااقل دموهاشو بگیرم.می خواستم بدونم شما لینکی برای دانلود همه دموهای mgs4 سراغ دارید؟
ممنون

resident_evil
03-12-2009, 22:46
سلام دوستان
نهایتا تصمیم گرفتم که از یه جایی لااقل دموهاشو بگیرم.می خواستم بدونم شما لینکی برای دانلود همه دموهای mgs4 سراغ دارید؟
ممنون

lord69
03-12-2009, 23:47
ممنون.
ولی چیزی که من می خواستم همه دموهای داخل بازی بود که داستان از طریق اونا روایت میشه.من تو این لینک شما همچین چیزی ندیدم.اگه اشتباه می کنم لطفا بفرمایید.

resident_evil
04-12-2009, 00:59
ممنون.
ولی چیزی که من می خواستم همه دموهای داخل بازی بود که داستان از طریق اونا روایت میشه.من تو این لینک شما همچین چیزی ندیدم.اگه اشتباه می کنم لطفا بفرمایید.

آها ! منظورتون Cut Scense هاي بازيه ! خب فكر نميكنم گير بياد حالا بازم ميگرديم !

hosein67
04-12-2009, 01:04
این بازی برای pc هم اومده؟

mehdy.z
04-12-2009, 01:06
این بازی برای pc هم اومده؟
نصف ps3 دارها افتخار می کنند که این بازی در انحصار این کنسوله!!
نخیر بعید هم می دونم حتی تا نسل بعدی کنسولها هم باری pc عرضه بشه:13:

resident_evil
04-12-2009, 01:15
خدارو شكر سوني اصلا ميونه ي خوبي با pc نداره ! : دي

lord69
04-12-2009, 11:18
آها ! منظورتون Cut Scense هاي بازيه ! خب فكر نميكنم گير بياد حالا بازم ميگرديم !

بله منظورم cutscene هاش است.(من هر جا میگم cutscene میگن منظورت همون دمویه دیگه!البته اشتباه می کنن)

می گم این سایتها چه جوری هنگام بازی کردن بازی های ps3,از gameplay اون فیلم ضبط می کنن؟اگه این کاره کسی میتونه بکنه چه خوب میشه که بشینه از اول تا آخر این بازی رو بره و ضبط بکندش!
اما حیف...:41:

alborz_k
04-12-2009, 13:51
نصف ps3 دارها افتخار می کنند که این بازی در انحصار این کنسوله!!
نخیر بعید هم می دونم حتی تا نسل بعدی کنسولها هم باری pc عرضه بشه:13:
البته تا یکی دو سال دیگه ، چیزی برای افتخار باقی نمی مونه! :دی
دیگه بعد از یکی دو سال و لو رفتن داستان ، دیگه ارزش اومدن هم نداره! :دی

tommy vercetti
02-05-2010, 12:31
سلام بچه ها ، من تازه پی اس تری و این بازی رو گرفتم .
اگه می شه من آهنگ های بازی و اون قسمتی که دوستتون زنگ می زد ،یه صدای خیلی با حال می داد ، رو می خواستم .
خیلی ممنون

aminbritney
19-06-2010, 13:34
به نظر من جز بهترین بازیهای پی اس3 هست.کسی واسه فروش داره خریدارم:46:
1رو بازی نکردم.2هم باحال بود ولی خیلی هم نه.و3که ترکوند و عالی بود.حالا 4هم اونجوری که دیدم خیلی خفنه.

رایزینگش هم که داره میاد.البته کلا فرق میکنه با سری های متال گیر

pcali
02-09-2010, 11:20
سلام دوستان کسی میدونه این بازی چند تا پایان داره آخه نمیخوام از دستشون بدم.

Layken
02-09-2010, 13:56
خب یک پایان داره...
بازی طوری نیست که تصمیم گیری کنی..
داستان بازی کاملا گویای بازی هست مثلا در قسمت اخر دیگه جایی واسه گیمر نیست که
بخواد تصمیم بگیره...کلا یک پایان داره

mr_khodaei2008
13-09-2010, 17:01
سلام دوستان عزيز

بلاخره ارزوي من براورده شد من كه فاتح سه نسخه قبلي اين بازي بود خيلي دوست داشتم نسخه 4 را هم به پايان برسونم ولي خوب پلي3 نداشتم و تو شهرمون هم نبود تا اينكه چند وقت پيش اوردن و اين بازي را هم داشتن و منم نشستم و فتحش كردم خيلي خوشحالم

خيلي زيبا بود وجالب به خصوص كه به نسخه 1 بازي خيلي شبيه و قسمتهايش ادم را ميبرد به 10 سال قبل و خاطرات نسخه 1 به خصوص اخر بازي و مبارزه با (اسمش را يادم نيست ) كسايي كه نسخه 1 را بازي كردن ميدونن من چي ميگم

به هر حال خوشحالم كه اين نسخه را هم تموم كردم راستي نسخه جديد ديگه اي هست ؟

Layken
13-09-2010, 23:21
واسه کنسول psp نسخه جدیدش اومده
و قراره که مدتی بعد متال گیر رایزینگ واسه هر سه پلتفرم بیاد
البته هیچ کدوم از اینا دیگه به داستان اسنیک ربطی نداره.
و نسخه رایزینگ هم داستان بین متال 2 و 4 رو تعریف می کنه که چطور شد رایدن به اون روز افتاد

F|A|R|G|O
19-06-2011, 18:10
سلام
دوستان ps3 من -- هست و از برنامه مولتی من استفاده میکنم.
من متال گیر 4 رو تازه گرفتم و توی act اول،بعد از این که با مریل و افرادش از دست ارتش خصوصی لیکویید فرار میکنم،بعد از اون دمو که نشون میده اون روبات ها همه آدما رو میکشن و فقط اسنیک میمونه،دستگاه کلاً هنگ میکنه ینی تصویر ثابت میشه و دکمه ps رو دسته و دکمه خاموش/روشن رو کنسول هم کار نمیکنه.
خواهشاً سریعتر کمک کنید.ممنون

Layken
19-06-2011, 20:32
دوست عزیز..میتونی سوالتو د رمورد مشکلات حک در این تاپیک پیگیری کنی.

تمامي سوالات و مباحث در مورد Ps3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid1752
10-08-2011, 23:21
دوست عزیز شما باید اول اون وکسنی رو که نایومی بهتون داده آماده کنید.بعد ومپ رو بکشید که برای اینکه راحت تر کشته بشه به سرش شلیک کنید چون سریع تر می میره.وقتی که بمیره دوباره از سر جاش بلند می شه و در همین حین جونش پر میشه شما باید اون رو از پشت بگیرید و واکسن رو بهش تزریق کنید

دوست عزیز چطوری باید بگیرمش و بهش سرنگ تزریق کنم. وقتی می خوام بگیرمش فرار می کنه؟
منظورم اینه که با کدوم دکمه باید بگیرمش؟

Layken
11-08-2011, 11:02
برادر شما از كي تو اينجاش گير كردين...:31:
وقتي بهش تير ميزني وايميسه و كمي حالت گيج مانند ميمونه....سرنگ رو هم تو ايتم هات داشته باش كه موقعي كه گرفتيش عمل كنه

يعني چي چطوري بگيريش چطوري دشمنها رو جابه جا ميكني يا چجوري درهارو باز ميكني...يا موقعي كه مي خواي تير شليك كني كدوم دكمرو ميزني همون رو بزن عمل ميكنه

Layken
20-08-2011, 22:06
این چند وقته که تو حس متال بودم رفتم سراغ این بازی تا دوباره خاطراتی رو مرور کنم و از اخرین سیوی که داشتم دوباره بازی رو تمام کردم.
حس و حال بیان کلمات خارج از محدوده یک بازی هستش تمام عیار به تمام معنا.
گرافیک برای تمام نسل ها
گیم پلی همیشه ایده ال
موسیقی دیوانه وار
و
داستان.....عاشقانه....چه حس خوبی هستش وقتی یک گیمر هستیم.:40:

s.majestik
23-08-2011, 06:18
حاجی کسی تایتله The boss گرفته اینجا؟
من که :24: و:22: و :34: و :15: شدم تا تونستم بگیرم
شما چطور؟

SamGun
24-08-2011, 00:34
این چند وقته که تو حس متال بودم رفتم سراغ این بازی تا دوباره خاطراتی رو مرور کنم و از اخرین سیوی که داشتم دوباره بازی رو تمام کردم.
حس و حال بیان کلمات خارج از محدوده یک بازی هستش تمام عیار به تمام معنا.
گرافیک برای تمام نسل ها
گیم پلی همیشه ایده ال
موسیقی دیوانه وار
و
داستان.....عاشقانه....چه حس خوبی هستش وقتی یک گیمر هستیم.:40:

حس یه MGS باز رو فقط یک MGS باز متوجه میشه حامد !!

دیروز وقتی داشتم دوباره مثل تو بازی میکردم تو Shadow Moses همین که موسیقی شروع شد و خاطرات snake هر لحظه تو تصورش مرور میشد احساس کردم که زیر چشم خیس شده !

اصلا باور کردنی نیست که یه بازی یتونه انقدر تاثیر گذار باشه !!

حاجی کسی تایتله The boss گرفته اینجا؟
من که :24: و:22: و :34: و :15: شدم تا تونستم بگیرم
شما چطور؟

شما منظورت چیه ؟

The BIG BOSS Face رو میگی ؟ اونو که خوده Hideo هم نمیتونه بگیره ! :31:

s.majestik
24-08-2011, 16:42
شما منظورت چیه ؟

The BIG BOSS Face رو میگی ؟ اونو که خوده Hideo هم نمیتونه بگیره ! :31:
ولی من گرفتم
منظورم آخرین نشانه و مدالی که در متال میشه گرفت The Boss نه Big Boss :31:

brain
07-07-2013, 08:05
تا بحال اینقدر یک بازی / فیلم با احساساتم بازی نکرده بود ... نمیدونم با چه کلماتی میتونم احساسم رو نسبت بهش بیان کنم.
پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنی ست ....

هر کسی که همه ی سری این عنوان رو تجربه نکرده ، بره بمیره .... :n03:

Layken
08-07-2013, 01:33
تا بحال اینقدر یک بازی / فیلم با احساساتم بازی نکرده بود ... نمیدونم با چه کلماتی میتونم احساسم رو نسبت بهش بیان کنم.
پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنی ست ....

هر کسی که همه ی سری این عنوان رو تجربه نکرده ، بره بمیره .... :n03:

تقدیم به اواتارت

The Boss: Life's end
The Boss: Isn't it beautiful? It's almost tragic. When life ends, it gives off a final lingering aroma. Light is but a farewell gift from the darkness to those on their way to die. I've been waiting, Snake, for a long time. Waiting for your birth, your growth, and the finality of today.

+

The Boss: Jack... or should I say Snake... you're a wonderful man. Kill me now. There's only room for one snake and one boss

تو متال 3 Boss به جک میگه دنیا فقط به یک رییس و یک اسنیک نیاز دارد (منظورت بیگ باس بود )
ولی بعد از سال ها بعد از چیزی حدود 3 دهه که بیگ باس تو اون سکانس روایای پایانی متال 4 اخرین جمله ای که به پسرش میگه این بود که ( دنیا دیگر به وجود اسنیک ها نیاز ندارد )