PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می شه با اپرا صفحت وب.....

farzad
22-06-2005, 01:55
می شه با اپرا صفحت وب رو با عکساش ذخیره کرد بطوری که اهمه چی به صورت یک فایل ذخیره بشه مثل اینتر نت اکسپلورر ممنون

مافيا : كل محتوا نامه كه نبايد موضوع شما باشه دوست خوبم

Blue Rose
22-06-2005, 03:23
ميشه
فقط بايد تو صفحه مورد نظر از منوي فايل گزينه
Save Withe Image As
رو انتخاب كني و فايل رو ذخيره كني
در نسخه بتاي اپرا 8 هم يه اشكالي وجود داره كه بايد پس از انتخاب گزينه
Save As
در جلوي قسمت Save As Type
گزينه Save Withe Image Asرو انتخاب كني
اميدوارم تونسته باشم مشكلتو حل كرده باشم

Mehdi_Best
22-06-2005, 09:21
دوست عزيزم سلام. اين جوابي كه شما دادي مدنظر فرزاد جان نبوده. ايشون مي خواهند فقط به صورت يك فايل ذخيره بشه كه تا اونجايي كه من اطلاع دارم با اپرا چنين كاري امكان نداره.

armin_goooodboy
22-06-2005, 09:37
البته همونطور که می دونید اینترنت اکسپلورر هم این کارو نمی کنه (شایدم می کنه و من نمی دونم )
ie هم همه عکسهارو توی یه پوشه نگه می داره
اپرا این کارو نمی کنه و عکسهارو همونجایی که صفحه رو سیو کردید میاره

Mehdi_Best
22-06-2005, 09:50
آرمين جان IE اين كار رو مي كنه. كافيه هنگام ذخيره شما گزينه save web archive , single file (*.mht) رو انتخاب كني.

farzad
22-06-2005, 15:29
از پاسخ ها تون ممنونم

armin_goooodboy
22-06-2005, 16:01
آوووووووووووو
مرسی

Arashi
22-06-2005, 19:56
آوووووووووووو
قربون آدم با جنبه :D :D

راستي آقا مهدي اين چيزي كه شما گفتي رو من پيدا نكردم ميشه بگيد واسه كدوم ورژن IE ه ؟؟؟
مرسي و موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

ooje_asman
22-06-2005, 22:26
با سلام فرزاد جان من یه مدت دنبال این کار بودم ولی به جایی نرسید یعنی می شه گفت که اپرا در اینجا از IE کم میاره و الحق این امکان IE یه امتیازه براش من خودم که بخام صفحاتی رو برا همیشه ذخیره کنم مجبورم از IE استفاده کنم شمام بی خیال اپرا در این قسمت بایس بشی تا ورژن های بعدی بلکه اضاف بشه مرسی می بخشین

AveCina
22-06-2005, 22:36
آرش جان وقتی تویه صفحه مورد نظرت هستی در منویه فایل روی save as رویه save as a single page کلیک کن !تا اونجایی که من میدونم رویه همه ورژن ها هستش IE کلیک کن بعدش هم در قسمت save as

:arrow:

در مورد اپرا هم بگم که در منویه فایل رویه save as کلیک کن و بعد به HTML file with images کلیک کنی مشکلت حله !

kima
22-06-2005, 22:41
البته همونطور که می دونید اینترنت اکسپلورر هم این کارو نمی کنه (شایدم می کنه و من نمی دونم )
ie هم همه عکسهارو توی یه پوشه نگه می داره
اپرا این کارو نمی کنه و عکسهارو همونجایی که صفحه رو سیو کردید میاره

اینترنت اکسپلورر میکنه این کار رو
خوب هم انجامش میده
اپرا هنوز کم داره
این نیاز هم داخلش زیاد احساس میشه
در ورژن های جدید امیدوارم بر طرف کنه
8.1 آمده کسی چک نکرده ؟

armin_goooodboy
22-06-2005, 22:49
kima,جان
منم که قبول کردم
اما بازم اپرا بهترین و پرسرعت ترینه :lol:

AveCina
22-06-2005, 22:55
اپرا ورژنه 8.1 بدونه شک بهترین مرورگره حاله حاضره ! دارم سعی میکنم اطلاعاتمو جمع کنم تا مثل آقا نوید یه تاپیکی در مورد اپرا و آموزش و ... بزنم ! کمک میطلبیم ! :arrow:

farzad
23-06-2005, 00:57
سلام اپرای من 8.1 هست و این کارو نمیکنه ممنون از پاسخ هاتون

Navid
23-06-2005, 10:08
اپرا ورژنه 8.1 بدونه شک بهترین مرورگره حاله حاضره ! دارم سعی میکنم اطلاعاتمو جمع کنم تا مثل آقا نوید یه تاپیکی در مورد اپرا و آموزش و ... بزنم ! کمک میطلبیم ! :arrow:

خیلی خوشحال شدم . جدی می گم . فکر می کنم اون موقع خودتون می فهمین که نمی تونین با فایرفاکس رقابت کنین ! :wink: :D

Mehdi_Best
23-06-2005, 10:52
آرش جان همين IE6 كه روي ويندوزهاي ايكس پي نصب هست اين امكان رو داره. يه بار ديگه دقت كن حتما مي بيني

.
سلام اپرای من 8.1 هست و این کارو نمیکنه ممنون از پاسخ هاتون

فرزاد جان من خودم هم آخرين نسخه اپرا رو دارم. اما همونطور كه گفتم با اپرا اين كار امكان پذير نيست. البته اين دليل بر برتري IE نسبت به اپرا نيست. چون خيلي موارد ديگه هم هست كه اپرا داره و IE نداره.

AveCina
23-06-2005, 13:26
آقا مهدی چه کاری امکان پذیر است من بازم میگم اگه این کاری که گفتم رو بکنید مثل IE میتونین صفحه رو به همراه تمام تصاویر و ... بصورته یه صفحه مستقل ذخیره کنید !
نوید جان ممنون از لطفت ولی دارم تلاشمو میکنم اونو هر چه سریعتر کارشو شروع کنم!
انقدر حرف زدم دیگم جمله بندیهام همه خراب شده ! :mrgreen:

Mehdi_Best
23-06-2005, 14:19
avecina جان من تعجب مي كنم كه چطور شما اين حرف رو مي زني. يا منظور دوستمون رو متوجه نشدي يا اصلا امتحان نكردي كه فكر مي كنم اولي صحيح باشه.
من خودم يه عمره با اپرا و فايرفكس كار مي كنم. اصلا اين كه كل يك صفحه رو در يك فايل ذخيره كنه براي اپرا امكان پذير نيست. حالا اگه شما خيلي اصرار داري روي حرفت يك بار امتحان كن ببين مي شه يا نه. من همين الان باز هم امتحان كردم با اپرا. نشد كه نشد!

AveCina
23-06-2005, 15:03
مگه منظورتون این نیست که یک Page رو به صورت کامل و به همراه تمامه عکسها و ... ذخیره کرد اما بدون تشکیل فایل و فولدر اضافه ؟

Mehdi_Best
23-06-2005, 15:49
نه ديگه! اشتباه همينجا بود. سؤتفاهم شده!
اين رو كه خودم هم مي دونستم. تازه من از اينكه اپرا اون فايل هايي كه ذخيره مي كنه رو در يك فولدر خاص نمي ريزه ناراضي هستم. فايرفكس همه رو در يك فولدر مي ريزه كه با فايلهاي ديگه كه ممكنه در اون محل باشند قاطي نشن.
منظور دوستمون اين بود كه فقط يك فايل ذخيره بشه.

AveCina
23-06-2005, 15:57
خب همینطوری میشه دیگه مهدی جان !

Mehdi_Best
23-06-2005, 16:08
باز هم كه برگشتيم به سر جاي اولمون!!!
اصلا بيا يه كاري بكن. شما اين كار رو بكن و يك صفحه رو با عكس و مطالب به طور كامل ذخيره كن به طوري كه بشه يك فايل!!! بعد اون رو براي من بفرست! البته با اپرا اين كار رو بكن.

AveCina
23-06-2005, 16:30
چشم
فقط اشتباه آپلود نکرده باشم !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehdi_Best
23-06-2005, 16:43
من اين فايل رو هم با اپرا و هم با فايرفكس امتحان كردم. اصلا حتي يك عكس رو هم لود نكرد. فقط نوشته ها بود و بس

Mehdi_Best
23-06-2005, 17:19
حالا شما اين فايل رو با IE باز كن. ببين همين فايل به تنهايي شامل همه مطالب و عكسهاي اون صفحه هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AveCina
23-06-2005, 17:50
مهدی جان اینم باز نشد ! نه عکس نه مطالب!
ولی من اونی ره که فرستادم تو p30 خودم امتحان کردم سالمه !
اینم داستانی شده ها !

Arashi
23-06-2005, 18:07
چه جالب اينجا موضوه گره خورده ... به نظر من با پست خصوصي (يا ياهو مسنجر) مشكل رو حل كنيد بعد نتيجه رو اينجا بذاريد بهتره .. تا تاپيك اينطوري نشه :roll: :roll:
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

FIRE FOX IS THE BEST

Mehdi_Best
24-06-2005, 16:00
اتفاقا آرش جان بهتره كه اينجا بيان بشه كه بقيه هم امتحان كنند.
در ضمن avecina جان با IE6 كه من همين الان هم امتحان كردم و باز شد. در يكي دو دستگاه ديگه هم امتحان كردم و شد.

AveCina
24-06-2005, 21:43
بابا من که نمیخوام دروغ بگم آقا مهدی !
اما مشکل ما که با IE نیستش همه میدونیم که IE این کارو میکنه !
اما من در مورد اپرا میگم که میتونه این کارم بکنه !
البته شاید اگه مطمئنید که عکس نداره و من هم درست آپلود و سیو کرده باشم تنها از عکسهای Cached شده استفاده میکنه ! :wink:

Mehdi_Best
25-06-2005, 00:29
avecina جان ما رو گرفتي داداش!!!؟؟
حالا كه معما حل گشت مي گي از اول مي دونستي IE اين كار رو مي كنه و بحث فقط سر انجام اين كار توسط اپرا بوده؟!!!
يه بار ديگه پستهاي قبلي رو بخون تا متوجه بشي كه داري حرف رو مي پيچوني!
اين كه شما اون فايل رو وقتي در اپراي خودت باز كني معلومه كه از كش استفاده مي كنه و عكسها رو نشون مي ده. من كه منظورم اين نبود. ما كلي مي گفتيم.
اون كه شما گفتي رو كه خودمون هم مي دونستيم. منظور دوستمون كه درخواست كرده بود انجام اين كار توسط اپرا به صورتي كه IE انجام مي ده بود. اصلا پسوند اون فايلي كه من آپلود كردم رو نگاه كن فرق داره با فايلهاي معمولي ذخيره شده توسط مرورگرها.