PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری گوشی های نوکیای خود را آپگرید کنیم √

JAVADY_MJM
09-01-2007, 13:59
لطف کنید برای بقیه آموزش کامل بگزارید
ولی اینکه فایلو کجا بریم دانلود کنیم اینه رو همه میدونن
آموزش پیغام خطا ها و طرز استفاده از برنامه آن را بگویید !!!
متشکرم ><><>

siavash_Skh
09-01-2007, 23:06
سلام

این روشی که من می ذارم مخصوص این مدل از گوشی هاست :
E50 , E60 , E61 , E70 , N70 , N71 , N72 , N73 , N80 , N91 , N92 , N93 , 3250 , 5200 , 5300 , 6085 , 6125 , 6126 , 6136 , 6151 , 6234 , 6270 , 6630 , 6680 , 6681 , 6682 , 7370 , 7390

اول به آدرس زیر برید و نرم افزار Nokia Software Updater مخصوص گوشی خودتون رو دانلود کنید حدود 15 - 20 MB حجم داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل از انجام عملیات Upgrade موارد زیر را انجام دهید :

1 - اول از همه بگم که باید سرعت اینترنتون خوب باشه و همچنین از عدم دیسکانکت شدنش مطمئن بشید( بهتر ADSL باشه ) چون حجم فایلی که دانلود می کنه زیاده ( این برای N73 68 MB بود ) و اگه وسط کار دیسکانکت بشین هم هر چی تا اونچا دانلود کرده بودید می پره هم ممکنه به گوشی آسیب برسه

2 - با Upgrade کردن گوشی اطلاعات شخصی ( مثل شماره تلفن ها , عکس ها و مسیج ها توی حافظه داخلی گوشی از بین میره برای جلوگیری ازین کار می تونید به طریق زیر اطلاعات رو به حافظه خارجی ( Memory Card ) انتقال بدید :
Tools > Memory > Option > Backup phone mem

حالا برای برگردوندن اطلاعات بعد از Upgrade به حافظه گوشی :
Tools > Memory > Option > Restore from card

3 - قبل از شروع به کار گوشی رو حتما کامل شارژ کنید و پروفایل گوشی باید در حالت General باشه

4 - گوشی رو از طریق کابل USB به کامپوتر وصل کنید ( البته برای اینکه کامپیوتر گوشی شما رو بشناسه باید قبلا PC Suite رو که همراه گوشی هست نصب کنید )

حالا در حالی که به اینترنت وصل هستید نرم افزار Nokia Software Updater رو اجرا کنید این نرم افزار گوشی شما رو شناسایی کرده و مراحل دانلود و Upgrade رو براتون انجام میده

موفق باشید :happy:

kiarash3500
09-01-2007, 23:22
سلام
دوست عزيز
ممنون اطلاعات كاملي بود
اما يه سوال
اگه بعد از اين كار گوشي اذيت كرد ميشه دوباره به حالت قبل از ارتقا برش گردوند؟
ممنون

siavash_Skh
09-01-2007, 23:36
سلام
دوست عزيز
ممنون اطلاعات كاملي بود
اما يه سوال
اگه بعد از اين كار گوشي اذيت كرد ميشه دوباره به حالت قبل از ارتقا برش گردوند؟
ممنون

راستش رو بخوای نمی دونم می شه این کار رو کرد یا نه :blush:
ولی ازین طرق که گفتم نمیشه برگشت

فقط فکر کنم می تونی از سایت های دیگه فریم ور قبلی رو دانلود کنی و بعد با یک نرم افزار دیگه ( یا شاید هم با Box) بتونی اون رو به حالت قبل در بیاری خودم هم نفهمیدم چی گفتم :tongue: :happy:
از دوستان دیگه اگه کسی این رو بلده که چطور میشه برشگردوند به حالت اول دریغ نفرمایند و راهنمایی کنند

ولی همین رو بگم که من Upgrade کردم و مشکلی که به وجود اومد این بود که نرم افزار های نصب شده که همشون روی مموری کارت بودن دیگه کار نمی کردن محبور شدم دباره نصبشون کنم

shazdeh23
10-01-2007, 02:52
یک سوال:
با Upgarde کردن گوشی چه چیزهایی تغییر پیدا میکنه؟

arste2200
10-01-2007, 08:29
یک سوال:

من n70 رو آپدیت کردم حجم فایل 41M و بعدش هم بنظرم کمی سرعتش بهتر شده. چندین بار هم حین دانلود تا 30M رفت بعد نرم افزار Eror داد و قطع کردم و دوباره از اول . حتی بین آپدیت تلفن زنگ هم خورد و جواب دادم اما مشکلی پیش نیامد.

siavash_Skh
10-01-2007, 12:44
یک سوال:

من هم N73 رو Upgrade کردم که 68 MB بود تغییرات ظاهری اصلآ ولی یه گزینه اینترنتی اضافه شد که به درد ما نمی خوره

سرعت تا حدی خوب شد
بعضی وقت ها گوشی خود به خود خاموش و دوباره روشن می شد که از بعده Upgrade دیگه تکرار نشد :biggrin:
بعضی وقت ها هنگام عکس گرفتم هنگ می کرد که این خیلی کمتر شده

در کل بیخودی Upgrade رو که نیمی ذارن حتمآ فواید زیادی داره که من متوجه نشدم :blush:

mohammad hamed
10-01-2007, 18:00
من 6630 رو آپگریت کردم
حجم فایل هم 100 مگ بود.

siavash_Skh
10-01-2007, 18:19
من 6630 رو آپگریت کردم
حجم فایل هم 100 مگ بود.

تغییرات ایجاد شده در گوشی رو هم ذکر کنید

با تشکر

divoonejoon
10-01-2007, 18:48
دوستان فقط برای این مدل هلایی که بالا گفتین میشه؟ من 6260 دارم ولی تو سایت نوکیا نرم افزار اپدیتش رو پیدا نکردم... یعنی برای این گوشی اپدیتی وجود نداره؟؟؟؟

Nokia_My_Life
10-01-2007, 19:17
اقا خیلی ممنون ولی ایکاش مراحل اپدیت رو هم میگفتی یا اگه عکس میزاشتی که عالی میشد
به هر حال دستت درد نکنه :blush:

siavash_Skh
10-01-2007, 19:39
اقا خیلی ممنون ولی ایکاش مراحل اپدیت رو هم میگفتی یا اگه عکس میزاشتی که عالی میشد
به هر حال دستت درد نکنه :blush:

خواهش می کنم قابل نداشت

مراحل Update با نرم افزار Nokia Updater Software خیلی راحته
در هر صورت اگه سوال خاصی داستید در خدمتم :happy:

JAVADY_MJM
10-01-2007, 20:01
ببخشید میخواستم بدونم که ما باید دو باره یک فایلی 20 Mb را دانلود کنم
اول یکی برنامه اش است و دومی دانلود میکنه ؟؟؟
این برنامه دومی که اجرا میشه هر بار یک پیغامی میده !
بعضی مغهاهم خود به خود بسته میشه
لطف میکنید راهنمایی کنید !

siavash_Skh
10-01-2007, 20:05
یه روش برای دونستن اینکه آیا گوشی شما نیاز به Update داره یا نه

با وارد کردن #0000#* در گوشی ورژن فریم ور گوشیتون نشون داده میشه
مثال : من الان این کار رو رو گوشی خودم انجام دادم و اطلاعات زیر رو به من نشون داد اونی که پررنگ مجزاش کردم ورژن فریم ور هستش
V 3.0638.0.0.1
30-10-2006
RM-133
Nokia N73 (01)

حالا گوشیتون رو خاموش کرده و پشتش رو باز کنید
زیر باطری همون جا که شماره سریال و IMEI و ... نوشته شده ببنید جلوی Code چه کدی رو نوشته
این کد product code هستش
مثال : این کد برای من 0527009 بود

این کد رو در قسمت Enter your product code: از صفحه زیر وارد کنید و دکمه Go رو بزنید

با این کار آخرین ورژن فریم ور موجود در سایت رو نشون می ده
مثال : این ورژن برای من
3.0649.0.0.1 بود

پس من نیاز دارم که گوشی رو Update کنم چون ورژن جدید تری از فریم ور که رو گوشیم هست اومده :happy:

ببخشید اگه آموزش یه کم طولانی بود و زیادی کشش دادم ولی خواستم طوری باشه که آماتورها هم بتونن استفاده کنن :blush:

siavash_Skh
10-01-2007, 20:14
ببخشید میخواستم بدونم که ما باید دو باره یک فایلی 20 Mb را دانلود کنم
اول یکی برنامه اش است و دومی دانلود میکنه ؟؟؟
این برنامه دومی که اجرا میشه هر بار یک پیغامی میده !
بعضی مغهاهم خود به خود بسته میشه
لطف میکنید راهنمایی کنید !

بله

اول باید نرم افزار Nokia Software Updater رو دانلود کنی که کارش گرفتن فریم ور جدید مخصوص گوشی شما از اینترنت و نصب اون بر روی گوشیه پس باید یه دفعه دیگه یه فایل که با توجه به گوشیتون می تونه از 40 تا 100 مگابایت حجم داشته باشه توسط این نرم افزار دانلود بشه
می شه بگی چه پیغامی ؟؟
اگه کلیه مراحل رو درست انجام بدی کاره دانلود باید شروع بشه
باز هم تایید می کنم نرم افزار Nokia Software Updater فقط وقتی اجرا میشه که به اینترنت وصل باشی

موفق باشید :)

JAVADY_MJM
10-01-2007, 20:16
پیغام
action failed due to network peroblems

JAVADY_MJM
10-01-2007, 20:23
بله

اول باید نرم افزار Nokia Software Updater رو دانلود کنی که کارش گرفتن فریم ور جدید مخصوص گوشی شما از اینترنت و نصب اون بر روی گوشیه پس باید یه دفعه دیگه یه فایل که با توجه به گوشیتون می تونه از 40 تا 100 مگابایت حجم داشته باشه توسط این نرم افزار دانلود بشه
می شه بگی چه پیغامی ؟؟
اگه کلیه مراحل رو درست انجام بدی کاره دانلود باید شروع بشه
باز هم تایید می کنم نرم افزار Nokia Software Updater فقط وقتی اجرا میشه که به اینترنت وصل باشی

موفق باشید :)

درسته من همه کارا را کاردم
راستی موقع نسب nokia sofware updater باید گوشی به دسگاه متصل باشه آخه هر بار یک جوری نسب شد
من به همین شک دارم دوباره هم ای کارو کردم
ولی فکر میکنم ای پیغام به خاطر سرعت کمه اینترنته !
بازم دستت درد نکنه

JAVADY_MJM
10-01-2007, 20:29
ببخشید یک سوال دیگه
موقع نصب بر روی گوشی هم پیغامی میدهد
یعنی از کجا بفهمیم داره دانلود میشه درست !

siavash_Skh
10-01-2007, 20:42
درسته من همه کارا را کاردم
راستی موقع نسب nokia sofware updater باید گوشی به دسگاه متصل باشه آخه هر بار یک جوری نسب شد
من به همین شک دارم دوباره هم ای کارو کردم
ولی فکر میکنم ای پیغام به خاطر سرعت کمه اینترنته !
بازم دستت درد نکنه

نه هنگام نصب nokia sofware updater نیازی به اتصال گوشی به کامپیوتر نیست فقط وقتی می خوای Update رو شروع کنی و قبل اجرای این نرم افزار باید وصل بشه

بله اگه سرعت اینترنت کم باشه همون اروری رو می ده که هنگام عدم اتصال به اینترنت می ده منم با این مشکل مواجه شدم

ببخشید یک سوال دیگه
موقع نصب بر روی گوشی هم پیغامی میدهد
یعنی از کجا بفهمیم داره دانلود میشه درست !

هنگام شروع دانلود در نرم افزار نشون می ده که چند مگابایت از کل دانلود شده ولی تا اتمام دانلود روی گوشی هیچ اتفاقی نمی افته بعد از اتمام دانلود گوشی خاموش شده و به حالتی شبیه به Stand By میره و بعد از  Update کامل خودش روشن می شه و پیغام اتمام Update رو نرم افزار هم نشون داده می شه

موفق باشید :happy:

JAVADY_MJM
10-01-2007, 21:46
بابا ایول دست درد نکنه که واقعا خوب تو ضیح میدی
خدا خیرت بده جوان !

siavash_Skh
11-01-2007, 00:02
بابا ایول دست درد نکنه که واقعا خوب تو ضیح میدی
خدا خیرت بده جوان !

قابل نداشت امید وارم به نتیجه برسی :)

shazdeh23
11-01-2007, 00:21
بله متاسفانه منم گوشیم(N70) رو خواستم Update کنم.که دیدم نوشت 40MB.
منم که با Dial Up.....
پس قیدش رو زدم و .....

JAVADY_MJM
11-01-2007, 09:17
بعد از شما خواهش ممیکنم جواب مشکل منو بدید !!!! :sad:
موقع اپگرید و قتی حجم دانلود نشون میده 20mb بعد از چند دقیقه خود به خود بسته میشه :ohno:
چه کـــــــــــــــــــــار کــــــنم ؟؟؟؟

siavash_Skh
11-01-2007, 10:35
بعد از شما خواهش ممیکنم جواب مشکل منو بدید !!!! :sad:
موقع اپگرید و قتی حجم دانلود نشون میده 20mb بعد از چند دقیقه خود به خود بسته میشه :ohno:
چه کـــــــــــــــــــــار کــــــنم ؟؟؟؟

مهم نیست که چند مگابایت نشون بده این رو خود نرم افزار تشخیص می ده

من که با این مشکل بسته شدن خود به خود مواجه نشدم :blink: ولی فکر کنم باز هم مشکل از اینترنتته
اگه تونستی ببرش یه کافی نتی ای اس پی چیزی که سرعتشون خوبه بگو برات رو یه سیستم این نرم افزار ها رو برات نصب کنن و اونجا کار دانلود و Update رو انجام بده

موفق باشید

Nokia_My_Life
11-01-2007, 12:24
اقا
اول : Nokia Software Updater رو دانلود میکنیم
بعد برنامه رو روی کامپیوتر باز میکنیم بعدش اتوماتیک مثلا" فایل اپدیت N73 رو پیدا میکنه ؟!
بعد که پیدا کرد دانلود میشه ؟!
بعد از دانلود باید چه کار کنیم ؟ :biggrin:
مراحلی که گفتم درسته ؟ :blink:

siavash_Skh
11-01-2007, 15:30
اقا
اول : Nokia Software Updater رو دانلود میکنیم
بعد برنامه رو روی کامپیوتر باز میکنیم بعدش اتوماتیک مثلا" فایل اپدیت N73 رو پیدا میکنه ؟!
بعد که پیدا کرد دانلود میشه ؟!
بعد از دانلود باید چه کار کنیم ؟ :biggrin:
مراحلی که گفتم درسته ؟ :blink:

مراحل درسته ولی یه کم دقیق تر بخون به همراه توضیحی که زیرش اضافه کردم :wac: :weird: :worried:

4 - گوشی رو از طریق کابل USB به کامپوتر وصل کنید ( البته برای اینکه کامپیوتر گوشی شما رو بشناسه باید قبلا PC Suite رو که همراه گوشی هست نصب کنید )

حالا در حالی که به اینترنت وصل هستید نرم افزار Nokia Software Updater رو اجرا کنید این نرم افزار گوشی شما رو شناسایی کرده و مراحل دانلود و Upgrade رو براتون انجام میده

بعد از این که مرحله 4 و 5 رو انجام دادی خود نرم افزار به محض اتمام دانلود فریم ور جدید دانلود شده رو رو گوشی نصب می کنه نیازی نیست شما کاری بکنی (در این مرحله گوشی یه بار خودش خاموش و روشن میشه )
پس از اتمام یه پیغام میاد که Upgrade کامل انجام شد بعد می تونی نرم افزار رو ببندی و گوشی رو از کامپیوتر جدا کنی

پس از زمان شروع دانلود دوم ( دانلود فریم ور جدید ) تا اتمام Upgrade نمی خواد شما کاری کنید فقط منتظر باشید
امید وارم متوجه شده باشید :worried::blink:

راستی یه نکته کوچیک یادم رفته بود بگم :blink: :tongue: پروفایل گوشی باید در حالت General باشه :blush:

mohammad hamed
11-01-2007, 16:06
تغییرات ایجاد شده در گوشی رو هم ذکر کنید

با تشکر

من تازه 3 روزه که 6630 رو از ورژن رو از 6.03.08 به 6.03.40 آپگرید کردم.
تغییرات زیادی رو نفهمیدم ولی از هنگ کردن و ری استارت که به همین دلیل ا آپگرید کردم اگر چشم نخوره تا به حال خبری نبود.

Hamid110
12-01-2007, 07:22
سلام . .

سیاوش جان . . ممنون کارت عالیه . .

منم که اینترنتم سرعتش پاینه . . و نمیتونم . .

فقط یک سوال . . مثلا کسی بخواد دو تا 6630 رو آپدیت کنه . . باید دوباره به اینترنت وصل بشه . . ؟
البته خودم با این قضایا . . فکر میکنم دو بار باید وصل بشه . .

در ضمن ورژن گوشی 6630 من . . 3.45.113 هستش . .

ممنون . .

موفق باشید . .

siavash_Skh
12-01-2007, 12:24
سلام . .

سیاوش جان . . ممنون کارت عالیه . .

منم که اینترنتم سرعتش پاینه . . و نمیتونم . .

فقط یک سوال . . مثلا کسی بخواد دو تا 6630 رو آپدیت کنه . . باید دوباره به اینترنت وصل بشه . . ؟
البته خودم با این قضایا . . فکر میکنم دو بار باید وصل بشه . .

در ضمن ورژن گوشی 6630 من . . 3.45.113 هستش . .

ممنون . .

موفق باشید . .

ممنون حمید جان کاری نکردیم در مقابل کارهای همیشه خوب و عالی شما

از این روشی که من گفتم بله باید دو بار وصل بشی به اینترنت و دو دفعه مراحل دانلود و Upgrade رو انجام بدی اما در روش های دیگه که من زیاد ازشون اطلاع ندارم و نیاز به سخت افزار Box دارن نیازی به دانلود مجدد نیست

با توجه به گفته ی دوستمون mohammad hamed آخرین ورژن برای 6630 ( 6.03.40 ) هستش و گوشی شما نیاز به Upgrade داره ولی ممکنه Product Code گوشی شما با گوشی آقا محمد حامد فرق بکنه اگر با توجه به پست 14 عمل کنید متوجه می شوید که آخرین ورژن مخصوص گوشی شما چقدره ...

موفق باشید

mohammad hamed
12-01-2007, 17:54
این جوری که معلومه فریم ور 6.03.40 ماله ساله 2006 هست.من چون گوشی خودمه تازه گرفتم فریم ور اون 6.03.08 بود.

wrackful
13-01-2007, 11:36
سلام دوستان من وقتي برنامه اپديت نصب ميكنم ديگه گوشي به موبايل كانكت نميشه يعني pc suit ديگه گوشي منو نميشناسه گوشي من ان 70 هست

siavash_Skh
13-01-2007, 15:00
سلام دوستان من وقتي برنامه اپديت نصب ميكنم ديگه گوشي به موبايل كانكت نميشه يعني pc suit ديگه گوشي منو نميشناسه گوشي من ان 70 هست

سلام

این مشکل که بعضی وقت ها PC Suite گوشی رو شناسایی نمی کنه چند دفعه هم برای من پیش اومده البته نه به دلیل نصب Nokia Software Updater هر دفعه هم یا با یه Reset کردن کامپیوتر یا با نصب مجدد PC Suite حل می شد

شما هم این دو کار رو انجام دهید شاید مشکل حل شد

موفق باشد

wrackful
14-01-2007, 08:07
سلام
من گوشي ان 70 خودم اپديت كردم اونم با اينترنت dial up نزديك به 3 ساعت طول كشيد تا 40 مگ داونلود شد ولي راضي هستم چون سرعتش باور نكردني شده

PC-PC
14-01-2007, 21:34
گوشی من 6131 نوکیاست اما وقتی شمارش رو وارد می کنم می گه چنین امکانی برای شما نیست؟؟؟؟

siavash_Skh
14-01-2007, 23:40
گوشی من 6131 نوکیاست اما وقتی شمارش رو وارد می کنم می گه چنین امکانی برای شما نیست؟؟؟؟

سلام

الان چک کردم دیدم حق با شماست تو اون لیست گوشی که تو صفحه اول لیست کردم فقط گوشی شماست که از طریق کامپیوتر Upgrade نمی شه بلکه باید از طریق اینترنت و روی خود گوشی Upgrade کنی در حالی که می دونیم فعلا اتصال به اینترنت با موبایل در ایران ممکن نیست :sad:

حالا ناراحت نشو یه کم ( کم یا زیاد بودنش رو دیگه خودت می دونی تو ایران :happy: ) صبر کن اینترنتم برای موبایل فعال می شه

موفق باشید

jack_panosyan
16-01-2007, 23:24
گوشی من n93 هستش میدونم ورژن جدید فریم ورژش هست ولی وقتی میخوام آپدیت کنم میگه اپدیتی وجود نداره
احتمالا بهip گیر میده من سری قبل که میخواستم گوشیمو اپدیت کنم (رو n70) با برنامه سیپروکسی ایپی رئ عوض کردم تا شد اپگریدش کنم ولی ایندفعه نه با hide ip platinum جواب میده نه با cproxy

siavash_Skh
17-01-2007, 00:10
گوشی من n93 هستش میدونم ورژن جدید فریم ورژش هست ولی وقتی میخوام آپدیت کنم میگه اپدیتی وجود نداره
احتمالا بهip گیر میده من سری قبل که میخواستم گوشیمو اپدیت کنم (رو n70) با برنامه سیپروکسی ایپی رئ عوض کردم تا شد اپگریدش کنم ولی ایندفعه نه با hide ip platinum جواب میده نه با cproxy

سلام

تو همون آدرسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که باید Nokia Software Updater رو دانلود کنی زیرش یه قسمتی هست Latest News اونجا نوشته :

Nokia N93 updates are temporarily unavailable due to maintenance. You can still download and install the Nokia Software Updater application to your computer for use with other compatible Nokia products. (16-Nov-06)

اونجری که این میگه فعلآ Update برای N93 وجود نداره :blink:

jack_panosyan
17-01-2007, 01:30
دوست عزیز خیلی ممنون اونجارو ندیده بودم

بی ادعا
23-01-2007, 01:58
سلام به همگی
میخواستم بدونم وقتی گوشی رو از طریق کابل Usb به کامپوتر وصل میکنیم
و بعد از اتمام کار برای جدا کردن کابل Usb از گوشی ایا اول باید مراحلی را اجرا کرد؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تا که بوديم نبوديم کسی
کشت ما را غم بی هم نفسی
تا که رفتيـــم همه يار شدنـد
خفته بودیم و همه بيــدار شدنــد

بی ادعا
23-01-2007, 02:26
سلام
من همه این فرمایشاتون را برای آپگرید گوشیم (n73) اجرا کردم. اما وقثی که نرم افزارNokia Software Updater را
start میکنم این پیغام را میده >>> No software updates available for your phone ؟

Saman-tci
23-01-2007, 08:59
سلام
من همه این فرمایشاتون را برای آپگرید گوشیم (n73) اجرا کردم. اما وقثی که نرم افزارNokia Software Updater را
start میکنم این پیغام را میده >>> No software updates available for your phone ؟

سلام#0000#* بزن باید ورژن 3.0649 روبهت بده در ضمن این پیغام یعنی گوشی شما اپدیت هست و احتیاجی به اپدیت نداره منم N73 دارم و اخرین فریمورش همینه

MESHKIPOSH
23-01-2007, 13:30
براي فهميدن ورژن گوشي راهي بع غير از اين كد نيست ؟ يعني روي جعبه اي و ... نوشته باشه؟؟

Nokia_My_Life
23-01-2007, 15:43
براي فهميدن ورژن گوشي راهي بع غير از اين كد نيست ؟ يعني روي جعبه اي و ... نوشته باشه؟؟
نه خیر
رو جعبه ی گوشی فقط سریال و نام کشور سازنده هست !
تازه این پرسیدن نداره که ! خودت میتونی بری ببینی !

princeofiran
23-01-2007, 16:07
من 3250 دارم وبعضی برنامه ها و کلی از تم ها روش نمیخوره من از بچه ها پرسیدم گفتند باید فلش بشه یعنی چی؟

Nokia_My_Life
23-01-2007, 16:37
من 3250 دارم وبعضی برنامه ها و کلی از تم ها روش نمیخوره من از بچه ها پرسیدم گفتند باید فلش بشه یعنی چی؟
یعنی یه صفای کلی به گوشیت میدن ! صفرش میکنن و مشکلاتش حل میشه
:happy:

sarmast65_ata
23-01-2007, 23:18
سلام بچه ها می خواستم بدونم مغازه ها هم آپگرید میکنن؟چون فکر نمی کنم بیشتر مغازه ها به اینترنت Adsl وصل باشن بعد برای این کار چقدر میگیرن؟

siavash_Skh
23-01-2007, 23:35

فعلا با کد زیر گوشیت رو یه بار کامل فرمت کن ببین مشکل حل می شه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته بدون با این کار کل اطلاعات مموری داخلی گوشی از جمله اس ام اس ها و شماره تلفن ها پاک می شه

shadikurd
23-01-2007, 23:52
سلام 6230 چطورى اپديت ميشه؟

mohammad hamed
24-01-2007, 10:58
سلام بچه ها می خواستم بدونم مغازه ها هم آپگرید میکنن؟چون فکر نمی کنم بیشتر مغازه ها به اینترنت Adsl وصل باشن بعد برای این کار چقدر میگیرن؟

اگر قیمتشو فهمیدی به ما هم بگو
ممنون

Saman-tci
24-01-2007, 12:00

سلام ببین اگه بخوای با دایال اپ اپدیت کنی حدودا 4 یا 5 ساعت طول میکشه چون حجمش 65 مگ هست ولی من اینترنت LAN دارم من هفته پیش اپدیت کردم 10 دقیقه طول کشید. حالا هر کسی میخواد اپدیت کنه ادرس میدم خودش با گوشیش بیاد واسش اپدیت میکنم. نوکیا بدون CD (خودم دارم) ولی سونی اریکسون با cd

Nokia_My_Life
24-01-2007, 18:29
سلام 6230 چطورى اپديت ميشه؟
من خودم 6230i دارم چک کردم دیدم فریم ور براش نیست !
100% 6230 هم فریم ور جدید نداره که بخوای اپدیت کنی

ariya996
25-01-2007, 03:44
فعلا با کد زیر گوشیت رو یه بار کامل فرمت کن ببین مشکل حل می شه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته بدون با این کار کل اطلاعات مموری داخلی گوشی از جمله اس ام اس ها و شماره تلفن ها پاک می شه

به نظر من بهتر از اطلاعات گوشی 1 بک آپ بگیره روی مموری.

Tools / Memory / Options / Backup phone memory

بهنام1963
25-01-2007, 14:52
سلام من یک N80 دارم امروز گوشیمو از اینترنت آپگرید کردم ولی تعداد زیادی نرم افزار هاییکه تا حالا روی گوشیم نصب میشد دیگه نصب نمیشه و پیغام Expired certifirde را می دهد حالا باید چه بکنم لطفا کمک کنید
ممنون

kazem3300
27-01-2007, 08:51
من هر کاری کردم نشد یعنی Nokia Software Updaterوصل میشه ولی بعد200kb یکدفه برنامه میره تورو خدا کی میدونه مشکل چی

رابین هود
27-01-2007, 13:25
گوشي 7610 رو چطور بايد آپگريد كرد؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه يه توضيح بدين خيلي خوبه

Saman-tci
27-01-2007, 14:17
گوشی 7610 رونمیشه اپدیت کرد اینم لیست گوشیهایی که میشه اپدیتش کرد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی ادعا
28-01-2007, 23:02
سلام به همگی
و بعد از اتمام کار برای جدا کردن کابل Usb از گوشی ایا اول باید مراحلی را اجرا کرد؟

siavash_Skh
29-01-2007, 20:37
سلام به همگی

سلام

دوست عزیز پست 26 از همین تاپیک رو بخون :

بی ادعا
29-01-2007, 23:29
سلام

دوست عزیز پست 26 از همین تاپیک رو بخون :

سلام
سیاوش جان ممنون

ali_kh
03-02-2007, 16:52
قابل توجه کسانیکه با Dialup میخواند گوشی شون رو آپدیت کنن!!!!!برنامه Download Accelerator Plus رو نصب کنن و وقتی در حال دانلود هستین اگه یهو ارتباط قطع شه دوباره که وصل شدین توی برنامه Resume رو بزنین ادامه آپدیت رو دانلود میکنه پس دیگه از حجم زیاد دانلود نترسین عزیزانم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

ali_kh
16-03-2007, 01:51
سلام آقا من وقتی product code رو وارد میکنم پیغام sorry there is no software available for your product code رو میده یعنی چی؟ ممنون

mohammadflash2006
18-03-2007, 01:12
ممنون من هم بلد نبودم

Adolf Hitler
02-05-2007, 17:00
سلام.دوستان من هم اين updateرو برايه ان90 انجام دادم بعد از اينكه 39 مگ دانلود كرد گوشي ريست نشد؟ مشكل چيه؟

DJ.Mamal
02-05-2007, 20:57
سلام آقا من وقتی product code رو وارد میکنم پیغام sorry there is no software available for your product code رو میده یعنی چی؟ ممنون
یعنی گوشی شما اپگرید نمیشه دوست عزیز

DJ.Mamal
02-05-2007, 21:03
سلام من یک N80 دارم امروز گوشیمو از اینترنت آپگرید کردم ولی تعداد زیادی نرم افزار هاییکه تا حالا روی گوشیم نصب میشد دیگه نصب نمیشه و پیغام Expired certifirde را می دهد حالا باید چه بکنم لطفا کمک کنید
ممنون
ببین داداش وقتی اپگرید تموم میشه گوشی ریست میشه.درست..یعنی تنظیمات تاریخ و ساعت صفر میشن.حالا نرم افزارهای تریال یا اونایی که رجیستر نشدن با این عمل از کار میفتن.این مورد واسه منم پیش اومده

Speedi
06-05-2007, 05:06
سلام
دوست عزيز
ممنون اطلاعات كاملي بود

roteal2007
06-05-2007, 12:50
من n70 رو آپدیت کردم حجم فایل 41M و بعدش هم بنظرم کمی سرعتش بهتر شده. چندین بار هم حین دانلود تا 30M رفت بعد نرم افزار Eror داد و قطع کردم و دوباره از اول . حتی بین آپدیت تلفن زنگ هم خورد و جواب دادم اما مشکلی پیش نیامد.

عزیز میتونی اسم ورژن آپدیت شده رو بزاری و محسوس ترین تغییر چی بوده:5:

The_Last_Samurai
07-05-2007, 01:13
میگم منم دقیقا همین مشکل رو دارم گوشیمو(N70 ) میذارم که update بشه تا 30mg میره بعد ارور میده

البته من با دیال اپ کار میکنم با ADSL حال نمی کنم(:18: :9: :22: :24: )

خلاصه بگم که من 2 بار خواستم اپ کنم حالم گرفته شد

میگم حالا از نظر ظاهر هم تغیر میکنه(N70)؟

DJ.Mamal
07-05-2007, 01:16
میگم منم دقیقا همین مشکل رو دارم گوشیمو(N70 ) میذارم که update بشه تا 30mg میره بعد ارور میده

البته من با دیال اپ کار میکنم با ADSL حال نمی کنم(:18: :9: :22: :24: )

خلاصه بگم که من 2 بار خواستم اپ کنم حالم گرفته شد

میگم حالا از نظر ظاهر هم تغیر میکنه(N70)؟
شما فکر کنم از گوشیت سیر شدی که با دایل اپ اپگرید میکنی...در ضمن از نظر ظاهری تغییر نمیکنه....بلکه کارکرد گوشی بهتر میشه...

k700i
24-11-2007, 08:54
با سلام
مشکل در آپگرید n73 music
من فایل NokiaSoftwareUpdaterSetup_en رو دانلود کردم .بعد از نصب ایکن Nokia Software Updater رو دسکتاپ ایجاد شد.حالا که رو آیکون جدید کلیک میکنم این پیغام میده!
network connection lost.chek your network connection or whether a firewall is preventing the application from working properly
فایر واال رو هم خاموش میکنک باز فایده نداره.
unblock هم فایده نداره !
چی کار کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

W.Bush
29-11-2007, 00:56
سلام
گوشیه من N95 و من همه ی مراحل رو درست میرم ولی تو مرحله ی step 2/3 گزینه ی update رو فعال نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.
مرسی

ورژن نرم افزار updater من v1.4.14en و
گوشی:
current:12.0.013
update:20.0.015

اینهم عکس از مشکله من

ar.behnam
29-11-2007, 23:49
کساایی که گوشی سری 60 ندارن برن بخرن

ar.behnam
30-11-2007, 00:08
شما فکر کنم از گوشیت سیر شدی که با دایل اپ اپگرید میکنی...در ضمن از نظر ظاهری تغییر نمیکنه....بلکه کارکرد گوشی بهتر میشه...
به دایل اپ توهین نکنا:19:

بچه مایه دار

W.Bush
30-11-2007, 00:47
جواب!!!!

Please! ^
||