PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در recive اطلاعات هنگام استفاده از kerio

reza12100
10-06-2005, 20:38
مشکل من اینکه :بعد از اینکه این فایروال را (4.1.3) اینستال کردم و رجیستر کردم وقتی میخواهم به اینترنت وصل شم اول از من میخواهد که کانکشنی که ساختم را primet کنه و من هم قبول کردم اما بعد از این کار دیگه هیچ اطلاعاتی برای من فرستاده نمیشه وrecive صفره
در setting هیچ دستکاری نکردم فکر میکنید مشکل از کجاست وحالا که فایروال را انیستال کردم recive دارم
چطوری ار این فایروال استفاده کنم که به تونم به اینترنت وصل شم (رسیو داشته باشم)
ایا ممکنه مشکل از اینترنتی که استفاده میکن باشه . من از datak استفاده میکنم

reza12100
11-06-2005, 02:03
کسی نیست در این باره نظری داشته باشه

syamak790
11-06-2005, 09:55
سلام
آقا این فایر وال والا مصیبته . البته برای من . نمی خوایم که فیل هوا کنیم با اینترنت . برای یه برنامه که بخواد وصل بشه صد بار درخواست میده .
من دوباره زون آلارم رو ریختم دوباره
البته منم از داتک استفده میکنم . مشکل از اون نیست .

hamilton
13-06-2005, 08:14
با سلام.
من چند وقتي هست كه با اين فاير وال كار ميكنم تا به امروز هم اين مشكل را نداشتم.يه توصيه بكنم:
در قسمت network security ببين برنامه هاي ضروري مثل internet explorer در مقابلشان permit نوشته شده يا نه؟
پيچيدگي زيادي نداره.مشكلي كه خود من با اين برنامه داشتم اين بود كه تمام برنامه ها بدون اجازه گرفتن به ابنترنت وصل ميشدند.تاپيك هم گذاشتم ولي كسي نفهميد چرا؟
تا اينكه خودم با كمي جستجو راه حل را پيدا كردم.
در مجموع يك فاير وال عاليست.
يه نگاه ديگه بكن .من در خدمتم.

Mehdi_Best
13-06-2005, 10:25
سلام
آقا این فایر وال والا مصیبته . البته برای من . نمی خوایم که فیل هوا کنیم با اینترنت . برای یه برنامه که بخواد وصل بشه صد بار درخواست میده .
من دوباره زون آلارم رو ریختم دوباره
البته منم از داتک استفده میکنم . مشکل از اون نیست .

دوست خوبم چرا مصيبت؟ ما كه استفاده مي كنيم و خيلي هم راضي هستيم. شما هم براي اينكه يك سؤال رو 100 دفعه نپرسه تيك مخصوص رو بزن كه براي يك برنامه دفعات بعد ديگه نپرسه.

syamak790
13-06-2005, 10:39
سلام آقا مهدی

راستش من خواستم با IDA یه فایل بگیرم , نزدیک 10 بار ازم چه هنگام وصل شدن به سایت و چه موقع انجام دانلود ازم اجازه وصل شدن خواست . میدونم که میشه با زدن تیک جلوی تکرار این سوال رو گرفت , اما من خواستم یه بار وصل بشه نه برای همیشه . اینم میدونم که میشه تو قسمت مربوطه دوباره تیک رو ورداشت و از فایر وال خواست که دوباره برای وصل شدن برنامه درخواست بده .
اما من نظرم رو خواستم فقط گفتم . و البته بگم که مشکل از ISP مربوطه نیست .
برنامه خوش دستی نبود به نظرم .
از لحاظ اشغال رم هم به مراتب بیشتر از زون آلارم

Mehdi_Best
13-06-2005, 13:01
دوست عزيزم سلام. اصلا kerio رو با زون آلارم مقايسه نكن. مثل مقايسه بنز و پيكان مي مونه!
من مي خوام بگم اگه به نظر شما اشكال از طرف شما نيست پس چرا روي سيستم من و خيلي از دوستانمون اين مشكل وجود نداره؟
من يك بار كه به برنامه مورد نظرم اجازه مي دم ديگه ازم سؤال نمي كنه. در ضمن من كه نديدم سرعت سيستم رو كم كنه و رم زيادي نياز داشته باشه.

arkadas
21-06-2005, 00:01
دوستانی که از kerio استفاده می کنند و از پیغام دادناش شاکی شدند :

موقع نصب خود فایروال 2 حالت انتخواب بهتون می ده یعنی می تونید تیک اولی رو بزارید که دیگه اصلا ازتون سوالی نشه.البته این حالت توصیه نمی شود.در ضمن kerio رو با zonealarm مقایسه نکنید.kerio اخرشه. :mrgreen:

Navid
21-06-2005, 10:37
همونطوري كه میل کوچولو گفت . در هنگام نصب دو حالت داره . اگه حالت اول ذو انتخاب كنيد خيلي خيلي كم از شما سوال مي پرسه ولي در حالت دوم انقدر سوال مي پرسه كه ...

Ali_k
21-06-2005, 11:53
همونطوري كه میل کوچولو گفت . در هنگام نصب دو حالت داره . اگه حالت اول ذو انتخاب كنيد خيلي خيلي كم از شما سوال مي پرسه ولي در حالت دوم انقدر سوال مي پرسه كه ...
نويد جان سلام . من اون حالت اولو انتخاب كردم و ازم اصلن سوال نميپرسه فقط در صورتي سوال ميپرسه كه شماره ISP را عوض كنم . حالا چه جوري ميتونم تبديلش كنم به حالت دوم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Best
21-06-2005, 12:02
علي جان اينكه در حالت اول نمي پرسه به خاطر اينه كه ليستي از برنامه هايي كه خطر ندارند رو خودش داره كه براي اونها سؤال نمي پرسه. اما اگه برنامه اي غير از ليست مورد نظرش بخواد فعال بشه سؤال مي كنه. اما در حالت دوم همه چيز رو سؤال مي كنه.

اين كار رو بكن فكر مي كنم مشكلت حل بشه:

در منوي سيستم سكوريتي وارد شده و تيك enable system security module رو بزنيد.
در همين منوي سيستم سكوريتي و در سربرگ setting هم به اين شكل عمل كنيد.
سه گزينه هست كه گزينه اولي رو روي اولي تيك بزنيد.
گزينه هاي دوم و سوم رو بر روي مورد دومي تيك بزنيد.

tv123456
08-08-2013, 13:37
سلام دوستان من سرور K.E.R.I.O رو روی ویندوز سرور 2003 نصب و کانفیک کردم ------ حالا روی ویندوز XP نرم افزار کلاینت نصب کردم و اکانتی که درست کردم وارد میکنم وصل میشه ولی اینترنت دیگه کار نمی کنه وقتی قطش میکنم اینترنت کار میکنه میش منو راهنمایی کننید اینم ایدیم reza.sadeghi63@yahoo.com ممون دوستان منتظر جوای شما هستم