PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین آنتی ویروس و فایروال برای شبکه

Hoom@n
13-12-2006, 08:02
سلام به نظر شما بهترین آنتی ویروس شبکه چی هست (من نو خونه از kasper استفاده می کنم و به نظر من بهترین است اما اگر بخوام رو شبکه بزارم باید هر روز صبح همه کام÷یوتر ها رو آ÷دیت کنم و نمی شه با آ÷دیت شدن یکی بقیه هم آ÷دیت بشن) و همینطور هم بهترین فایروال شبکه چیه؟
سیستم عامل : ویندوز سرور 2003

K053_LSH_KV90
13-12-2006, 08:21
Firewall:outpost
Antivirus:N0D32
حرفي نيست پشت سر اين دوتا ....

Hoom@n
13-12-2006, 09:41
چه آنتی ویروس نودی؟ من باید بتونم همه رو از طریق سرور کنترل کنم و فقط یک باراز سرور آ÷دیت کنم . چون در غیر این صورت آ÷دیت تک تک اونا خیلی طولانی هست .
در ضمن اوت ÷وست که همه شبکه رو از کار می ندازه . منظورتون چه اوت ÷وستی هست.

Nvidia
13-12-2006, 09:47
اگه بگردی نسخه شبکه آنتی ویروس کسپر رو هم پیدا میکنی

Hoom@n
13-12-2006, 11:28
Kaspersky® Anti-Virus for Windows Servers رو باید بگیرم یا Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations رو ؟ و در ضمن چی رو باید رو سرور و چی رو روی کلاینت بزارم؟

Hoom@n
13-12-2006, 13:54
من هر دو رو دانلود کردم اما نمی دونم کدوم رو روی چی (کدوم کامپیوتر) نصب کنم . ضمنا من ادونس کیت رو هم دانلود کردم . این رو کجا بزارم(کجا نصب کنم) ؟ ضمنا لازم هست چیز دیگه ای رو دانلود کنم ؟ یا اینکه چیز اضافه ای دانلود کردم ؟ ( این ها رو دانلود کردم : Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations و Kaspersky® Anti-Virus for Windows Servers و Kaspersky® Administration Kit )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی برای فایروال هم کریو رو انتخاب کردم . اما نمی دونم باید از کجا دانلود کنم و همینطور هم نمی دونم باید کدوم رو دانلود کنم . و همینطور هم روی چی نصب کنم ؟ اگر ممکنه پست من تو تاپیک زیر رو ببینید . تو اون سوال ها و مسایل مربوط به کریو رو گفتم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hoom@n
13-12-2006, 19:30
ما یه وی پی ان داریم (اینترنت رو به یه کارت شبکه زدیم و هاب رو به یکی دیگه یا به عبارتی نات کردیم با همون روترینگ و ریموت اکسس) من برای فایروال کریو رو انتخاب کردم . حالا من باید چی رو نصب کنم ؟ (تعداد زیادی کریو تو سایتش برای دانلود هست) کدوم کریو رو ؟ می شه فقط یکی رو روی سرور نصب کنم ؟ یا باید رو همه کامپیوتر ها نصب کنم ؟ اگه بشه یکی رو نصب کنم بهتره . ممنون می شم سریع جواب بدید.