PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در باز كردن بعضي setup ها ... كمك!

Bi- Gharaar
25-05-2005, 20:01
salam doostan
man jadidan dar baz kardaneh bazi setup ha moshkel daram masalan hamin yahoo messenger beta ro dl kardam amma har kari mikonam set up baz nemisheh..ya bazi chizaro ke dl mikonam az inja ya har jaye digeh bazam nemitoonam file dl shodeh ke exe hast baz konam .lotf konid agar baratoon maghdooreh komakam konid va chijoori mitoonam in masaleh ro hal konam.mamnoon az hamatoon

Navid
25-05-2005, 20:18
نکته مهم : در این انجمن حتما باید فارسی نوشته بشه و پینگیلیشی خلاف قانونه :arrow:
در مورد مشکلت : از کی اینطوری شده ؟ آیا برنامه ای نصب کردی که بعد از اون این مشکل پیش اومده ؟

به هر حال با آنتی اسپای و آنتی ویروس سیستمت رو چک بکن چون من یادمه یسری ویروس مانع از اجرای فایل های .exe می شدند

Bi- Gharaar
25-05-2005, 20:37
سلام دوست عزیز.مرسی از تذکری که دادی.والا کامپیوترم ویروس گرفت و قفل کرد,مجبور شدم اونو دوباره اینستال نو بکنم.الانم همه چی میزونه جز این مورد,اونم نه در همه موارد, بلکه در 10 درصد ستاپها این مشکل رو دارم,باز نمیشن,مثل همین یاهو نسخه جدید.از لحازه ویروس هم باید بگم با 4 تاشون که حرفه اول رو میزن چک کردم,هیچ چیزی نیست.دستگاه پاک پاکهاست.دیگه نمیدونم چه کنم

reza12100
25-05-2005, 20:44
بعضی از انتی ویروسها نرمافزارهایی که ویروسی شدند را از کار میندازه و دیگه نمتونی از انها استفاده کنی و البته بستگی داره که setting انتی ویروس را چگونه تنظیم کرده باشی

Navid
25-05-2005, 20:44
ممنون از توجهت
با این اوصاف شما ممکنه یه تروجان گرفته باشید حالا دستگاه رو با Spy Sweeper یا هر برنامه یه آنتی اسپای چک کن در ضمن در مورد آنتی ویروس ها : اگه بگی از چه آنتی ویروسی استفاده کردی می تونم بهتر کمکت کنم :arrow: در ضمن آنتی ویروس هات آپدیت شده بودند ؟!