PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دستورات سيستمي

soltanmahdi
13-10-2006, 14:53
با سلام خدمت دوستان.
مي خواستم بدونم از كجا مي تونم با دستورات سيستمي مثل MouseENTER . FINDWINDOw . MouseLeave . SetWindowText و .... بيشتر آشنا بشم ؟

soltanmahdi
15-10-2006, 10:45
يعني واقعا كسي نيست كه جواب اين تاپيك رو بده و يكمنبع معرفي كنه.آهااااااااااااااااااا اااي كاربران فعال انجمن Help Me لطفا.
مرسي

NoneForce
15-10-2006, 11:41
سلام
بجاي منتظر شدن تو ياهو دنبال كلمات مورد نظر خودتون بگرديد . مثلا دنبال :
SetWindowText+delphi
حداقل اينطوري 4 تا مثال پيدا خواهيد كرد.

amin a.^2
15-10-2006, 12:04
يعني واقعا كسي نيست كه جواب اين تاپيك رو بده و يكمنبع معرفي كنه.آهااااااااااااااااااا اااي كاربران فعال انجمن Help Me لطفا.
مرسي
فکر کنم بهترین راه استفاده از سرچ دلفیه! مگه نه؟!؟ :rolleye:

soltanmahdi
16-10-2006, 07:10
شما درست مي گين كه بايد توي دلفي سرچ كنم ولي دنبال چي بگردم مگر دلفي فارسي حاليش مي شه (شايد تو ورژن هاي جديدش) كه بگم دستورات سيستمي را به من ياد بده؟
لطف كنيد شما ها كه اينقدر خشن هستيد بگين دنبال چي بگردم البته اگر ناراحت نمي شين!
مرسي

HOF
16-10-2006, 10:53
سلام بچه ها
من هم از دلفی خوشممی یاد یه چندوقتی یه که دارمکار میکنم
اما متاسفانه هلپ دلفی که کمکم کنه نصب نیست
چه کار کنم
من سی دی دلفی رو کامل نصب کردم

soldier
19-10-2006, 12:51
سلام
هلپ دلفي كه نياز به نصب نداره.
فقط اينطوري عمل كن .
Help -> Find
و بعد فرمی واسه نصب کردنش میاد.
بعد چند تا Next و Finish بزن. و کمی صبر کن.
حالا میتونی اونجا سرچ کنی.

در مورد اینها :

MouseENTER . FINDWINDOw . MouseLeave . SetWindowText
هم باید بگم که به زودی توضیح کامل میدم. سرچ کردن هم راه خوبیه . اما بعضی جاها کاربرد داره.
اما گفتم که. به زودی کامل توضیح میدم.
موفق باشی. بای

amin a.^2
19-10-2006, 14:15
مهدي جان
من فكر مي كردم انگليسي بلديد براي همين گفتم سرچ كنيد چون بهترين راهه
خدانگهدار

soldier
19-10-2006, 16:47
سلام
انگليسي هم كه سرچ كنه. ممكنه چيزي پيدا نكنه.
چون خودم چند چيز ميخواستم و ميخواهم كه خيلي براشون سرچ كردم.
پيدا نكردم. هنوز هم ميگردم پيدا نميكنم. اما من خودم به زودي توضيح ميدم در مورد اين چيزا
باي

soltanmahdi
19-10-2006, 20:58
سلام به تمام دوستان.
ببخشيد كه وقتتون رو مي گيرم. ولي مثل اين كه منظوره من رو متوجه نشديد. من چند تا مثال زدم كه بگم دنبال چي هستم نه اينكه به دنبال اين چند تا مورد هستم. ميخواهم كه با دستوراتي بيشتر در اين مورد را آشنا بشم. شما ها از كجا با اين دستورات آشنا شديد به من هم بگوييد.
مرسي.

soldier
19-10-2006, 23:22
سلام
از تجربه. ور رفتن. پرسیدن...........
اما اگر میخواهی روش های بیشتری برای سرچ یاد بگیری. توی تالار های مخصوص تاپیک بزن. که نتیجه بهتری بگیری.

soltanmahdi
20-10-2006, 08:11
سلام به تمام دوستان.
سلجر جان دو مورد اولي كه گفتي
از تجربه. ور رفتن. من دارم همين كار را مي كنم ولي مورد سوم رو كه شما مي گوييد بپرس والا من هر دفعه سوال كردم به يك نحوي زديد توي پرم. ولي اشكال نداره. آيا خود شما فقط با تجربه و وررفتن با اين دستورات آشنا شديد و از هيچ كتابي استفاده نكرديد؟
مرسي.

soldier
20-10-2006, 11:50
سلام به تمام دوستان.
سلجر جان دو مورد اولي كه گفتي من دارم همين كار را مي كنم ولي مورد سوم رو كه شما مي گوييد بپرس والا من هر دفعه سوال كردم به يك نحوي زديد توي پرم. ولي اشكال نداره. آيا خود شما فقط با تجربه و وررفتن با اين دستورات آشنا شديد و از هيچ كتابي استفاده نكرديد؟
مرسي.
سلام
چرا اينطوري فكر ميكني؟
من به هيچ عنوان دوست ندارم بزم توي پر كسي.
در ضمن. من از يك دلفی کار اين سوال ها رو می پرسيدم.
در ضمن. كتاب هم بهترين وسيله براي ياد گيري هست. ميتونيد از كتاب هم استفاده كنيد.
يه سري به اين لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنيد. چندين آدرس نوشتم كه مربوط به تاپيك هايي هست كه در مورد كتاب ها بحث شده.
راستی. اگر میخواهی بیشتر اطلاعات در این موارد جمع آوری کنی.
توی تالار آموزش های الکترونیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درخواست بده.بی نتیجه نیست. حتمآ یکی دوتا لینک بهت میدن.

در آخر : يك آرزو توي اين تالار دارم. كه تونسته باشم به كسي كمك كنم.
یه چیز دیگه چون دوست دارم کاربر هایی که به اینجا میان سریع تر و راحت تر به نتیجه برسن. خودم سرچ میکنم . میگردم و لینک ها رو در اختیارشون میزارم .
موفق باشي . باي

soltanmahdi
21-10-2006, 15:33
سلام به تمام دوستان.
سلجر جان سلام از اين كه جواب من وديگر بچه ها را مي دي خيلي خيلي ممنونم . شما لطف دارين كه به بچه ها كمك مي كنيد.
ممنون

amin a.^2
22-10-2006, 14:16
خوب برای برطرف کرددن نیاز و از کتاب ها و اینترنت

BoomDoongDang
22-10-2006, 17:23
سلام منابع فارسی سراغ ندارم ولی اگه میخواهی ببینی Help دلفی در این موارد چی داره این مسیر رو ببین : (این SDK مایکروسافته که دلفی در هلپ خودش داره) :)

Start>Borland Delphi>Help>MS SDK Help Files > win32 programmer's reference

soltanmahdi
22-10-2006, 21:28
سلام به تمام دوستان.
از راهنمايي هاي شما ممنونم.
مرسي