PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مودم CA60 ( تعمیرکارها لطفا کمک کنند )

sara100
06-11-2018, 00:41
سلام دوستان عزیز

خسته نباشید

این مودم خاموش شد و دیگه روشن نمیشه و نیاز به کمک دارم. در ضمن گارانتی هم نداره

با منبع تغذیه روشن کردم جریان روی 6 صدم ثابت میمونه !

عکس العمل های مودم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silvermanhhh
06-11-2018, 03:43
تو تاپیک همین مودم نگاه کنید،این مودم خرابی داره خیلی ها هم مودمشون یدفی رفته به فنا و شما هم اولی نیستید

sara100
06-11-2018, 10:58
تو تاپیک همین مودم نگاه کنید،این مودم خرابی داره خیلی ها هم مودمشون یدفی رفته به فنا و شما هم اولی نیستید

سلام

راهش چیست ؟

silvermanhhh
06-11-2018, 15:53
سلام

راهش چیست ؟

اگه گارانتی داره ببرینش اونجا ،البته به احتمال زیاد نداره که شما بازش کردید،و اگرم داشت با باز کردنش پروندینش،یه سری به تاپیک همین مودم بزنید شاید چیزی دست گیرتون شد،البته من فکر کنم کاریش نشه کرد،مودم خراب بشه دیگه خراب شده

masood.ashoori789
06-11-2018, 17:09
درود ، بوت پارتیشن احتمالا آسیب دیده یا کلا بریک شده ، از پشت و روی برد اصلی عکس با کیفیت آپ بفرمایید لطفاً . این نرم افزار کوالکام درسته ، مهم فایل فلش مخصوص این بورد هست باید پیدا کنید

sara100
06-11-2018, 20:11
درود ، بوت پارتیشن احتمالا آسیب دیده یا کلا بریک شده ، از پشت و روی برد اصلی عکس با کیفیت آپ بفرمایید لطفاً . این نرم افزار کوالکام درسته ، مهم فایل فلش مخصوص این بورد هست باید پیدا کنید

با نظر شما موافقم. اگر سوخته بود پورت نمیداد

چون مودم انلاک شده بود و قبل خاموشی روی لوگو بود به احتمال زیاد حرف شما درست است

فایل boot.img هم دارم

عکس تا 20 دقیقه اپلود میکنم

sara100
06-11-2018, 21:21

masood.ashoori789
06-11-2018, 22:18
یکم سرچ کردم رسیدم به تاپیکی که توی فروم روسی زدید :)
تونستید کاری انجام بدید ؟ فایل بوت رو زدید ؟ فایل رو از کجا تهیه کردید جستجوی من فعلا نتیجه نداشت ، روالی هم توضیح داده نشده که با همون USB کار راه میوفته یا باید از پین های rx tx استفاده کنیم !

sara100
06-11-2018, 22:33
یکم سرچ کردم رسیدم به تاپیکی که توی فروم روسی زدید :)
تونستید کاری انجام بدید ؟ فایل بوت رو زدید ؟ فایل رو از کجا تهیه کردید جستجوی من فعلا نتیجه نداشت ، روالی هم توضیح داده نشده که با همون USB کار راه میوفته یا باید از پین های rx tx استفاده کنیم !

شما هر روشی بلدید بگید من انجام بدم

ضمنا مودم b612 فریمور 196 نصبه الان مودم باز کردم از طریق پین بوت usb وصل میکنم مودم نه روشن میشه و نه علامتی میگیره !

تو فریمور جدید اینطوره یا من مسیر را اشتباه میرم ؟!

misagh123456
20-01-2019, 13:38
چقدر سخت خدا قوت