PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروس يا هر چيزي كه بشه حال طرفو اساسي گرفت (نياز فوري اورژانسي 100درصد)

salar2010
27-09-2006, 21:46
با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت تمامي دوستان گلم

من يه برنامه ميخوام تو مايه هاي ويروس يا هر چيزي كه بشه حال طرفو اساسي گرفت

اخه من يه رفيق دارم ميخوام كمي اذيتش كنم به همين خاطر يه برنامه ميخوام كه بتونم كمي اذيتش كنم وبعدا بتونم مشكلشو دوباره برطرف كنم يعني يه جورايي اون به من احتياج بشه منظورمو كه ميفهميد ها ؟

گوشي اون N70 هستش و گوشي من نيز ان 70 هست بلوتوس اون هم هميشه روشنه (اصلا ريخت برنامه تو گوشي طرف با من شما فقط يه برنامه يا يه ويروس چيزي معرفي كنيد و با يكم اموزش )

ببينم ميشه گوشي هاي سامسونگ رو ويروسي كرد سامسونگ رفيق ديگم بلوتوس هم داره نميدونم مدلش چي بود ولي فكر كنم مدلش E 530 بود

-=--=---=- دوستان عزيز من بي صبرانه منتظر جواب هستم -=-=-==-=-

salar2010
29-09-2006, 17:15
ببينم كسي نبود كمك كنه ؟

NINTENDO_DS
29-09-2006, 21:07
اين اخر نامرديه از دوستان خواهشمندم همچين چيزي رو قرار ندن چون باعث سوختن سيم كارت طرف ميشه

masoud-lat
29-09-2006, 21:21
به توچه واسه كسي مشكل پيش مياد

salar2010
29-09-2006, 21:57
نه رفيق منظورم يه چيزيه كه فقط حال طرفو بگيرم نميخوام كه بزنم بدبختش كنم ميخوام كمي اذيت بشه همين و بس بعدشم من برم واسش دوباره گوشيشو درست كنم (اينجوري بگم كه جلوش كلاس بزارم )

salar2010
29-09-2006, 22:19
اصلا اقا اينجوري بگم كه من يه رفيق دارم كه موبايل فروشي و خيلي ادعاش ميشه ( ولي زيادم حاليش نيست فقط ميخواد جلوي من كلاس بزاره ) منم تصميم گرفتم يه حالي بهش بدم تا متوجه بشه دنيا دست كيه فقط ميخوام كمي اذيت بشه و دوباره گوشيشبه حالت اولش برگرده چون از رفيقاي خوبم هستش نميخوام بزنم بدبختش كنم

salar2010
01-10-2006, 04:06
كسي نبودددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددد

NINTENDO_DS
01-10-2006, 22:17
جناب مسعود خان لطف كنيد طرز صحبت كردنتون رو درست كنيد در ضمن من اصلا جواب شما رو ندادم و نخواهم داد چون شما رو در حد خودم نميدونم من دارم با ايشون صحبت ميكنم درحالي كه شما اومدي و با دادن پستي بيهوده داري بيخودي دخالت ميكني
سالار جان ميگردم يك ويروس ساده برات پيدا كنم به شرطي كه استفاده درست ازش بشه

@ MARYAM @
02-10-2006, 00:25
ریست کردن گوشی توسط بلوتوس

- متن Tarfandestan[Tab]dot[Tab]com را در notepad نوشته و ذخیره کنید.( دقت کنید منظور از [Tab] فشردن کلید Tab است).
2- این فایل متنی را توسط بلوتوث یا اینفرارد و یا USB به گوشی انتقال دهید.
3- فایل را در گوشی باز کرده ، اگر به عنوان Message آمده آن را Save کنید (دقت کنید در قسمت Note ذخیره میشود) و توسط دکمه مداد روی گوشی یا همان Pen متن مورد نظر را انتخاب و در همان حال دکمه Copy را بزنید.
4- به قسمت Connect/Bluetooth گوشی رفته و در قسمت My phone's name این متن را Paste کنید. پس از این کار مشاهده خواهید کرد که یک به هم خوردگی در قسمت نام بلوتوث وجود دارد.
5- بعد از این هر کسی بخواهد توسط بلوتوث شما را بیابد گوشی اش ریست خواهد شد.
مزایا: روش بسیار موثری است تا از ورود ویروسها به گوشی خود رهایی پیدا کنید. آن هم بدون اینکه نرم افزار خاصی نصب کنید و بدون اینکه به گوشی ارسال کننده ویروس آسیبی برسانید.
معایب: فقط در گوشی های نوکیا این عمل موثر است. و هنگامی که قصد رد و بدل کردن اطلاعات با دوست خود توسط بلوتوث را دارید باید این اسم را عوض کنید.

Programer
02-10-2006, 08:05
ریست کردن گوشی توسط بلوتوس

- متن Tarfandestan[Tab]dot[Tab]com را در notepad نوشته و ذخیره کنید.( دقت کنید منظور از [Tab] فشردن کلید Tab است).
2- این فایل متنی را توسط بلوتوث یا اینفرارد و یا USB به گوشی انتقال دهید.
3- فایل را در گوشی باز کرده ، اگر به عنوان Message آمده آن را Save کنید (دقت کنید در قسمت Note ذخیره میشود) و توسط دکمه مداد روی گوشی یا همان Pen متن مورد نظر را انتخاب و در همان حال دکمه Copy را بزنید.
4- به قسمت Connect/Bluetooth گوشی رفته و در قسمت My phone's name این متن را Paste کنید. پس از این کار مشاهده خواهید کرد که یک به هم خوردگی در قسمت نام بلوتوث وجود دارد.
5- بعد از این هر کسی بخواهد توسط بلوتوث شما را بیابد گوشی اش ریست خواهد شد.
مزایا: روش بسیار موثری است تا از ورود ویروسها به گوشی خود رهایی پیدا کنید. آن هم بدون اینکه نرم افزار خاصی نصب کنید و بدون اینکه به گوشی ارسال کننده ویروس آسیبی برسانید.
معایب: فقط در گوشی های نوکیا این عمل موثر است. و هنگامی که قصد رد و بدل کردن اطلاعات با دوست خود توسط بلوتوث را دارید باید این اسم را عوض کنید.

این طرفند بر روی گوشی های با ورژن سیمبین 8 به بالا عمل نمی کند

salar2010
03-10-2006, 15:01
دستت همتون درد نكنه ولي من يه برنامه يا فايل ميخوام فقط ميخوام حالشو كمي بگيرم و دوباره بتونم گوشيشو به حالت اولش در بيارم

salar2010
03-10-2006, 21:59
نبود كسي كمك كنه

rw280s
03-10-2006, 22:04
حتما چيزي در اين زمينه وجود نداره!!!

salar2010
03-10-2006, 22:52
مگه ميشه نباشه ؟ اگه بود برام بزاريد

ShayaX
04-10-2006, 00:34
من هم همچین چیزی رو ندارم! فقط اومدم بگم آموزشی که خانم مریم گذاشتند روی بعضی گوشیهای خاص نوکیا کار میکنه! من خودم روی 6260 و 6630 امتحان کردم و کار کرد! ولی روی 6600... باعث از بین رفتن سیستم بلوتوث شد! تازه به این صورت هم نبود کدش! :دی!
کد سه حرفی بود و به ازای هر تعداد حرف باید N+1 ، تا Tab زده میشد!
مثال :
SHA که 3 حرفه باید به صورت :
S [Tab] [Tab] [Tab] [Tab] H [Tab] [Tab] [Tab] [Tab] A [Tab] [Tab] [Tab] [Tab]
نوشته شود! :دی!

salar2010
08-10-2006, 04:47
نبووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووود چيزي