PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلت در شناخت کارت گرافیک

hamidsystemm
04-09-2016, 13:28
سلام بچه ها من می خواستم درایور جدید کارت گرافیک AMD رو نصب کنم برا همین با نرم افزار ddu که برای پاک کردن ریشه ای درایور قبلی بود پاک کردم و الان دیگه داخل منیج گرافیک AMD رو نمیشناسه و به جاش نوشته میکروسافت بایسیک دیسپلی اداپتور. الان نمی تون درایور جدید رو هم نصب کنم الان چی کار کنم که دوباره سیستم کارت گرافیک رو بشناسه ؟ممنونم.فقط سریع جواب بدید

amir_t6262
04-09-2016, 13:38
سلام بچه ها من می خواستم درایور جدید کارت گرافیک AMD رو نصب کنم برا همین با نرم افزار ddu که برای پاک کردن ریشه ای درایور قبلی بود پاک کردم و الان دیگه داخل منیج گرافیک AMD رو نمیشناسه و به جاش نوشته میکروسافت بایسیک دیسپلی اداپتور. الان نمی تون درایور جدید رو هم نصب کنم الان چی کار کنم که دوباره سیستم کارت گرافیک رو بشناسه ؟ممنونم.فقط سریع جواب بدید

سلام.
خب شما الان درایور را پاک کردید، معلومه که دیگه سیستم آن را نمیشناسد.
شما باید درایور را نصب کنید تا دوباره سیستم به جای simple microsoft درایور درست را شناسایی کند.

البته ویندوز شما چیه؟

hamidsystemm
04-09-2016, 17:05
ویندوز ده هست .اخه وقتی اول ویندوز رو نصب می کنیم خودش میشناسه؟

hamidsystemm
04-09-2016, 17:22
من الان نصب کردن جدید ترینش رو که 16.2.1 هست اما خب یه گزینه اومده amd radeon setting و مثل قبلا گزینه سویچ نداره الان چجوری بازی رو سویچ کنم چون وقتی رو بازی کلیک می کنم میگه درایور اینتلت قدیمیه !!!قبلا که با ای ام دی سویچ می کردم می .فت اخرین نسخه ای ام دی که همینه رو دان کن ولی الان باید چی کار کنم؟ ممنونم

amir_t6262
04-09-2016, 17:38
شما الان لپ تاپ داری یا دسکتاپ؟

بعد از نصب درایور AMD، الان در Device manager ت هر دو تا کارت گرافیک را نشان میدهد؟

hamidsystemm
04-09-2016, 18:03
من لپ تاپ دارم .

الان تو دوایس چک کردم هر دو رو نشون داده ولی تعجب می کنم بااینکه با ddu پاک کردم و ریست شد و یکی از /رافیک ها پرید و درایوری نداشت الان که من نسخه 16.2 رو نصب کردم تو دوایس دوباره زده زده نسخه 15.3 هست که همون نسخه قدیمیه :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD .ولی به شخصه تجربه ای که دارم لپ تاپ با گرافیک amd نگیرید ولی رو دسکتاپ amd خوبه

amir_t6262
04-09-2016, 19:41
من لپ تاپ دارم .

الان تو دوایس چک کردم هر دو رو نشون داده ولی تعجب می کنم بااینکه با ddu پاک کردم و ریست شد و یکی از /رافیک ها پرید و درایوری نداشت الان که من نسخه 16.2 رو نصب کردم تو دوایس دوباره زده زده نسخه 15.3 هست که همون نسخه قدیمیه :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD .ولی به شخصه تجربه ای که دارم لپ تاپ با گرافیک amd نگیرید ولی رو دسکتاپ amd خوبه

اتفاقا من گرافیک کامپیوترم AMD است. آن هم خیلی موقع نصب اذیت میکنه.
ضمن اینکه موقع آپدیت نیازی نیست که درایور قبلی را پاک کنید. روی همان قبلی آپدیت بریزید.

الان مجددا بدون پاک کردن درایور قبلی، نسخه 16.2 را نصب کنید.

hamidsystemm
05-09-2016, 10:57
دوباره نصب کردم اما بازم تغییر نکرد تو منیج :|